"Dziwnie chudne" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 18:01   #1
mrs_coconut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Unhappy

"Dziwnie chudne"


Myślałam,że coś znajdę w necie ale niestety na ten temat nici albo małe ilości tekstu. Od jakiegoś czasu odchudzam się ponieważ źle się czuje ze sobą( jak chyba każda babka ) Od ok 2tyg jestem na Dukanie (Tak wiem,że nie zdrowe,że nerki i wątroba będa cierpiec ) ale jedyna dieta na któej są jakies efekty. Wracjąc do sedna przed dietą już pozywałam się ciałka ale chudne z bioder dosłownie od kosci biodrowej do kosci biodrowej nie ma już tłuszczu ledwo złapać można skóre. Martwi mnie to bo najbardziej bym chciała ud se pozbyć a pozbywam się brzucha i bioder

PS: ćwiczę : przysiady i wykopy (z obciązeniem), krzesełko oraz planka
mrs_coconut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 18:23   #2
201805170915
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 491
Dot.: "Dziwnie chudne"

Cytat:
Napisane przez mrs_coconut Pokaż wiadomość
Myślałam,że coś znajdę w necie ale niestety na ten temat nici albo małe ilości tekstu. Od jakiegoś czasu odchudzam się ponieważ źle się czuje ze sobą( jak chyba każda babka ) Od ok 2tyg jestem na Dukanie (Tak wiem,że nie zdrowe,że nerki i wątroba będa cierpiec ) ale jedyna dieta na któej są jakies efekty. Wracjąc do sedna przed dietą już pozywałam się ciałka ale chudne z bioder dosłownie od kosci biodrowej do kosci biodrowej nie ma już tłuszczu ledwo złapać można skóre. Martwi mnie to bo najbardziej bym chciała ud se pozbyć a pozbywam się brzucha i bioder

PS: ćwiczę : przysiady i wykopy (z obciązeniem), krzesełko oraz planka
ile ja bym dała, żeby chudnąć z bioder u mnie wszytko chudnie, tylko biodra stoją
może uda później schudną?
szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia, dlatego tak się dzieje
201805170915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 18:52   #3
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: "Dziwnie chudne"

Wydaje mi się, że to normalne. Akurat z brzucha i ud o się chyba jako ostatnie zrzuca Nie rozumiem dlaczego cię to martwi? Tylko dlatego, że chciałabyś z innych partii ciała? Jeśli tak, to spokojnie - przyjdzie i na to czas A jeśli z innych powodów, bardziej "medycznych", to nie wymyślę nic innego jak pójście do lekarza
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 08:56   #4
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: "Dziwnie chudne"

Cytat:
Napisane przez mrs_coconut Pokaż wiadomość
Myślałam,że coś znajdę w necie ale niestety na ten temat nici albo małe ilości tekstu. Od jakiegoś czasu odchudzam się ponieważ źle się czuje ze sobą( jak chyba każda babka ) Od ok 2tyg jestem na Dukanie (Tak wiem,że nie zdrowe,że nerki i wątroba będa cierpiec ) ale jedyna dieta na któej są jakies efekty. Wracjąc do sedna przed dietą już pozywałam się ciałka ale chudne z bioder dosłownie od kosci biodrowej do kosci biodrowej nie ma już tłuszczu ledwo złapać można skóre. Martwi mnie to bo najbardziej bym chciała ud se pozbyć a pozbywam się brzucha i bioder

PS: ćwiczę : przysiady i wykopy (z obciązeniem), krzesełko oraz planka
widocznie masz taki typ budowy, że najwolniej chudniesz z ud - niestety na to nie masz wpływu

co do ćwiczeń, to z tego, co się orientuję przysiady nie sprzyjają wyszczupleniu ud, ale na pewno "podnoszą" pośladki
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:19   #5
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: "Dziwnie chudne"

Taka mała rada - na Dunkanie pewnie jakieś koktajle białkowe, jogurty itd... kup sobie ostropest plamisty i dodawaj do jogurtów. Ochroni wątrobę i nerki.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 16:00   #6
Akasta
Zadomowienie
 
Avatar Akasta
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 1 813
Dot.: "Dziwnie chudne"

[QUOTE=koniczynka15;473319 96[/QUOTE]Wydaje mi się, że to normalne. Akurat z brzucha i ud o się chyba jako ostatnie zrzuca Nie rozumiem dlaczego cię to martwi? Tylko dlatego, że chciałabyś z innych partii ciała? Jeśli tak, to spokojnie - przyjdzie i na to czas A jeśli z innych powodów, bardziej "medycznych", to nie wymyślę nic innego jak pójście do lekarza
Akasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-18 17:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.