pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 09:29   #31
aluut
Przyczajenie
 
Avatar aluut
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

witam


mam małe pytanko.
ostatnio rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem z joanny, oczywiście wyszedł żółty.
czekam teraz żeby włosy sie troche otrząsnęły po tym rojaśniaczu i chciałabym nałożyć na to farbę Londa -beżowy blond
boję się tylko, że przebije się ten żółty.
jak myślicie?


to jest ten kolor


http://www.google.pl/imgres?q=beżowy...46&h=346&ei=BH
aluut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 00:27   #32
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Przepraszam że wbijam się w temat, jednak mam taki sam problem i myślę, że nie tylko mnie ta informacja pomoże.

Kochane wspominałyście o płukankach do włosów (zielona, niebieska, fioletowa) czy możecie podać jakieś firmy sklepowe, czy cokolwiek abym wiedziała jak to wygląda i gdzie można to dostać?

Mam mocno rude prześwity i miejscami trochę czerwieni, co muszę zrobić? chce wrócić do czystego brązu raczej bez rozjaśniania i myślę właśnie o tych płukankach..

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-28 o 00:28
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:15   #33
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez aluut Pokaż wiadomość
witam


mam małe pytanko.
ostatnio rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem z joanny, oczywiście wyszedł żółty.
czekam teraz żeby włosy sie troche otrząsnęły po tym rojaśniaczu i chciałabym nałożyć na to farbę Londa -beżowy blond
boję się tylko, że przebije się ten żółty.
jak myślicie?


to jest ten kolor


http://www.google.pl/imgres?q=beżowy...46&h=346&ei=BH
ja bym ci doradzala jakis opalizujacy blond, szkoda ze nie wstawilas zdjecia swoich wlosow

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Przepraszam że wbijam się w temat, jednak mam taki sam problem i myślę, że nie tylko mnie ta informacja pomoże.

Kochane wspominałyście o płukankach do włosów (zielona, niebieska, fioletowa) czy możecie podać jakieś firmy sklepowe, czy cokolwiek abym wiedziała jak to wygląda i gdzie można to dostać?

Mam mocno rude prześwity i miejscami trochę czerwieni, co muszę zrobić? chce wrócić do czystego brązu raczej bez rozjaśniania i myślę właśnie o tych płukankach..
wiesz co plukanki ci za wiele nie pomoga z reszta one dziala dobrze niwelujac zolc na wlosach blond, obawiam sie, ze nie zauwazysz na tych rudosciach roznicy. I efekt po takiej plukance utrzymuje sie do 1szego mycia. Duzo lepszy jest szampon fioletowy z joanny, nie zrobi fioletowych wlosow i wygodniejszy w uzyciu( mi pomagal na zoltym lekko rudawym blondzie) Tobie jednak polecam zakup farby do wlosow jakiegos profesjonalnego brazu- tu odsylam cie do watku o brazowowlosych. Moglabys kupic jakis jasny popielaty blond i wymalaskowac nim wlosy przed farbowaniem. Pozbycie sie czerwonego poblasku jest trudne i troche potrwa wiec nie nastawiaj sie, ze od razu sie uda
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:50   #34
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

No właśnie o coś takiego mi chodziło, już nie aktualne poszukałam sobie tych szamponów fioletowych i wybrałam, ale dzięki

Wiem że jest trudne, robie co dusza zapragnie z włosami od 7 lat :P
Nigdy jednak nie stosowałam takich płukanek i wolałam zapytać bo nie mam doświadczenia akurat w tym.
O popielatej farbie myślałam, a możesz coś przytoczyć? jak to może wyjść?

Co do profesjonalnej farby najpierw musze to zniwelować a potem zakupie farbę, niestety nie fryzjerską bo akualnie nie posiadam na taką środków

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-28 o 11:53
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:48   #35
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
No właśnie o coś takiego mi chodziło, już nie aktualne poszukałam sobie tych szamponów fioletowych i wybrałam, ale dzięki

Wiem że jest trudne, robie co dusza zapragnie z włosami od 7 lat :P
Nigdy jednak nie stosowałam takich płukanek i wolałam zapytać bo nie mam doświadczenia akurat w tym.
O popielatej farbie myślałam, a możesz coś przytoczyć? jak to może wyjść?

Co do profesjonalnej farby najpierw musze to zniwelować a potem zakupie farbę, niestety nie fryzjerską bo akualnie nie posiadam na taką środków
jesli dobierzesz odpowiedni odcien to ochlodzi ci kolor bazowy, najlepiej jakis popielato opalizujacy zeby nie wyszla zielen. Braz wtedy bedzie sie wymywal do tego ochlodzonego a nie do aktualnego czerwono rudego. Z tego co wiem z autopsji i z opini innych to rzadko trafia sie drogeryjna farba bez wymywania na rudo. Ale warto sprobowac
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 18:00   #36
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

mhm, a możesz przytoczyć jakąś kąkretną farbę? bo ja nie znam się na kolorach, i popiel opalenizujący etc. nie za dużo mi mówi..
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 14:20   #37
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
mhm, a możesz przytoczyć jakąś kąkretną farbę? bo ja nie znam się na kolorach, i popiel opalenizujący etc. nie za dużo mi mówi..
naloz blond wellatonu 8/1, lub 9/1 procz odrostu a na to wlasciwy farbe czyli braz- poszukaj na wizazu ktore wychodza chlodno
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 14:25   #38
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Proszę zerknij czy o tej mówisz http://www.ebay.co.uk/itm/wellaton-9...item27bd00c4e5
Czy jesteś pewna, że zneutralizuje ona rudo-czerwony barwnik w moich brązowych włosach?
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:22   #39
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Proszę zerknij czy o tej mówisz http://www.ebay.co.uk/itm/wellaton-9...item27bd00c4e5
Czy jesteś pewna, że zneutralizuje ona rudo-czerwony barwnik w moich brązowych włosach?
tak o tej. Ja nie mowie ze zniknie ci ta rudosc, bo w to watpie. Swoją drogą szkoda ze nie dodasz zdjecia swoich wlosow moglabym cos wiedziec doradzic. Farba ta ochlodzi troche wlosy ale nadal beda rude, po prostu braz ktory nalozysz nie bedzie az tak wyplukiwal sie na rudo bo bazowy kolor bedzie chlodniejszy. nie wiem czy mnie zrozumialas.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:25   #40
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Tak rozumiem o co chodzi, w takim razie dziękuję za pomoc, będę musiała tego spróbować
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:55   #41
k1ng4
Przyczajenie
 
Avatar k1ng4
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 8
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Pomocy!
Miałam kilka razy robione pasemka blond, miałam wszystko dobrze, ale wczoraj kupiłam rozjaśniacz z garniera i mam pomarańczowe włosy trochę pomieszane z żółtym i białym, do tego użyłam płukanki i mam też przebłyski fioletowo-różowe.
Nie wiem co teraz robić.
Chciałabym albo pozbyć się tego pomarańczowego albo zafarbować na brąz. Tylko nie wiem jaki kolor farby i nie wiem czy mi zafarbuje te włosy i nie chce żeby wyszły czarne.
Proszę pomóżcie!
k1ng4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 10:38   #42
DarkAlice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Mam ogromny problem... Mialam wlosy farbowane na coś w rodzaju mahoniu. Ale, że mi wszystko się wszytko szybko nudzi to chcialam obciąć moje wlosy i pofarbować na średni blond (Syoss). Fryzjerka mi od razu powiedziala, że będę musiala mieć rozjaśnianą tą farbę (wcześniej mialam wlosy farbowane farbą CeCe). Jako, że jestem naturalną ciemną blondynką to na odrostach wyszedl pięny średni blond, a na reszcie, mimo rozjaśniania, piękny pomarańcz... Fryzjerka powiedziala, że tej farby (CeCe) trudno się pozbyć z wlosów i myślala że efekt będzie gorszy... Poradzila mi żeby iść do sklepu fryzjerskiego i tam poradzą mi jakąś dobrą farbę na wyrównanie koloru, no i żebym się nie martwila, że coś mi się stanie z wlosami bo mam grube gęste wlosy i jedynie mogą sie mi wysuszyć. Moje pytanie jest takie: Co zrobić żeby niwelować ten pomarańcz? Czy da się coś z tym zrobić domowymi sposobami? Slyszalam, że cytryna rozjaśnia wlosy, ale ie wiem czy farbowane w ogóle ruszy... Co robić?
DarkAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 21:32   #43
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez DarkAlice Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem... Mialam wlosy farbowane na coś w rodzaju mahoniu. Ale, że mi wszystko się wszytko szybko nudzi to chcialam obciąć moje wlosy i pofarbować na średni blond (Syoss). Fryzjerka mi od razu powiedziala, że będę musiala mieć rozjaśnianą tą farbę (wcześniej mialam wlosy farbowane farbą CeCe). Jako, że jestem naturalną ciemną blondynką to na odrostach wyszedl pięny średni blond, a na reszcie, mimo rozjaśniania, piękny pomarańcz... Fryzjerka powiedziala, że tej farby (CeCe) trudno się pozbyć z wlosów i myślala że efekt będzie gorszy... Poradzila mi żeby iść do sklepu fryzjerskiego i tam poradzą mi jakąś dobrą farbę na wyrównanie koloru, no i żebym się nie martwila, że coś mi się stanie z wlosami bo mam grube gęste wlosy i jedynie mogą sie mi wysuszyć. Moje pytanie jest takie: Co zrobić żeby niwelować ten pomarańcz? Czy da się coś z tym zrobić domowymi sposobami? Slyszalam, że cytryna rozjaśnia wlosy, ale ie wiem czy farbowane w ogóle ruszy... Co robić?
Cytryna nie
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 20:44   #44
allyouneed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

hej
ja mam taki problem:
jakiś czas temu fryzjerka zrobiła mi ciemne włosy u nasady i rude na długości.
Rudość zneutralizowałam niebieską płukanką, ale tam, gdzie były żółte wyszły z zieloną poświatą.
Teraz zrobiłam kąpiel rozjaśniającą i u nasady mam rude a na długości żółty blond.
Jak zneutralizować (bez użycia farby), żeby zeszło rude a nie wyszło zielone??:p rosi:
allyouneed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 19:07   #45
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Bez farby się nie obejdzie. Musiałabyś stonowac czymś z końcówką .21.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 19:31   #46
Pati7010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cześć dziewczyny , jestem w kropce i szukam rozwiązania jakie mogę podjąć jutro w domku żeby wyrównać w miarę kolor na głowie . Jestem po dekoloryzacji u fryzjera z czarnych włosów ,doszłam do koloru brązowego , który został uzyskany po nałożeniu tonerów , zapłaciłam 350 zł , kolejną wizytę mam za 1,5 msc ,że względu że toner zaczął mi się wypłukiwać i nie wyglądało to ładnie stwierdziłam że spróbuję drugiej dekoloryzacji w domu . Kupiłam rozjasniacz w proszku montibello i dobrego oxydant 9 % wyszło mi coś takiego .. jutro wybieram się do hurtowni ..czy ktoś jest w stanie mi poradzić jak uratować sytuację ? Moim marzeniem na końcu tej drogi jest ładny jasny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171025_195100.jpg (78,5 KB, 29 załadowań)
Pati7010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 20:31:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.