Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-05-22, 13:56   #1
olcia1995xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 7

Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?


Witam.
Mam problem z grubymi, gêstymi i szybko rosn±cymi w³oskami na nogach. Chcia³am zapytaæ jaki polecacie depilator do lub oko³o 300z³. Zalezy mi aby mia³ dobr± g³owiê, jaka lepsza, z dyskami czy pêsetami ¿eby wyrywa³ grube ledwo wystaj±ce w³oski? Dorad¼cie mi te¿ czego u¿ywaæ przed i po depilacji aby nie by³o czerwonych kropek? bo z tym równiez mam problem
Wówczas lepszy bêdzie z dyskami ceramicznymi PHILIPS BRE640/00 czy z pêsatami BRAUN SILK-EPIL 7? Podkre¶lam ¿e zale¿y mi na wyrywaniu ledwo co wystaj±cych w³osków. Proszê o pomoc.
Pozdrawiam.

Edytowane przez olcia1995xd
Czas edycji: 2018-05-29 o 19:54
olcia1995xd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-29, 19:54   #2
olcia1995xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Bardzo prosze o poradê
olcia1995xd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-30, 14:01   #3
3la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 160
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Z ledwo wystaj±cymi w³oskami ka¿dy bêdzie mia³ problem, zw³aszcza jak na³o¿ysz na niego nak³adki - bez nak³adek chwytaj± lepiej.

Osobi¶cie mam Philips Satin Perfect z szerok± g³owic± i jestem z niego zadowolona - chwyta wiele w³osków za jednym razem. Wcze¶niej mia³am Brauna Silk Epil, ale wersjê z 20 pêsetami i by³ o wiele gorszy, trzeba siê by³o nie¼le namachaæ ¿eby wydepilowaæ nogi, poza tym czêsto urywa³ w³osy zamiast je wyrywaæ

Wa¿ne, ¿eby umyæ i zdezynfekowaæ skórê przed depilacj± lub tu¿ po niej oraz dezynfekcja g³owicy po ka¿dej depilacji- zapobiega to stanom zapalnym. Jak masz sk³onno¶ci do czerwonych kropek to raczej w ca³o¶ci tego nie wyeliminujesz, mo¿esz nak³adaæ jakie¶ kremy ³agodz±ce, ale wg mnie to bez sensu, bo i tak nie bêdziesz w stanie pokazaæ nóg zaraz po depilacji, a jak np. wydepilujesz wieczorem to rano kropek nie ma i bez kremu.
3la jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-31, 10:04   #4
agnieszka_321
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka_321
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Mo¿e ja Ci pomogê, bo tak siê sk³ada, ¿e mam i Philipsa z ceramicznymi dyskami i Brauna z pêsetami. Brauna odda³a mi mama, bo depilator siê u niej nie sprawdzi³.
Dopóki mia³am tylko Philipsa to uwa¿a³am, ¿e ¶wietnie trafi³am. By³ delikatniejszy, o wiele lepszy dla osoby zaczynaj±cej przygodê z depilatorem, depilacja nie by³a bolesna.
A potem dosta³am Brauna. I mimo obaw, ¿e pêseta bêdzie bardziej bolesna, okaza³o siê.... ¿e o wiele mniej boli Braun ni¿ Philips, co da³o siê zauwa¿yæ szczególnie na udach. Philipsem nigdy nie da³am rady wydepilowaæ ud, bo po kilku minutach mia³am dosyæ i rezygnowa³am. Braun wiêc okaza³ siê pod tym wzglêdem lepszy.
Co do tego, który lepiej poradzi sobie z krótkimi, odrastaj±cymi w³oskami... Có¿, ¿aden z nich w 100% sobie nie radzi. Po depilacji i tak widzê (np. w s³oñcu) ¿e jakie¶ pojedyncze zosta³y, ale depilator ich nie chwyci. Z tym, ¿e moje w³oski s± do¶æ cienkie i teraz ju¿ trochê ja¶niejsze ni¿ kiedy¶.
Wiêc... gdyby zepsu³y mi siê oba depilatory i mia³abym znów kupiæ jeden to wybra³abym brauna z pêsetami.
Kolejn± rzecz±, o której nale¿y pamiêtaæ to peeling. Bo Braunie mocniej wrastaj± mi w³oski, je¿eli zaniedbam pielêgnacjê. Wiêc peelingi, olejki, balsamy po depilacji s± konieczne. Je¿eli o to nie zadbam to pojawiaj± mi siê nie³adne czerwone krostki. Je¿eli mogê jeszcze doradziæ dobry balsam po depilacji to u mnie króluje Skinicer Repair Balm:
IMG_1663.jpg
Jest najlepszy jaki do tej pory mia³am. Przyjemnie ch³odzi, ale ma te¿ takie dzia³anie antybakteryjne, przez co podra¿nienia szybko znikaj±.
agnieszka_321 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-05, 15:19   #5
olcia1995xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Dziêkuje za odpowiedzi. Jeszcze takie pytanie dla pewno¶ci, wed³ug Was z grubszymi w³oskami który lepiej sobie poradzi? Pesety czy dyski?
olcia1995xd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-11, 11:07   #6
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomo¶ci: 2 273
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Jesli masz taki problem to w ogole odradzam depilator. Mi zmasakrowa³ nogi. Do dzisiaj leczê je z blizn i wrastajacych wlosow. A uzywalam roznych peelingow, rêkawic kessa i nic nie pomaga³o. Szkoda tez czasu, bo maj±c problemy hormonalne wlosy zaczynaj± odrastac ju¿ po tygodniu, a depilacja nóg trwa kilka godzin.. Mia³am brauna silk epil.
paulinkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-12, 23:39   #7
olcia1995xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Cytat:
Napisane przez paulinkka Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli masz taki problem to w ogole odradzam depilator. Mi zmasakrowa³ nogi. Do dzisiaj leczê je z blizn i wrastajacych wlosow. A uzywalam roznych peelingow, rêkawic kessa i nic nie pomaga³o. Szkoda tez czasu, bo maj±c problemy hormonalne wlosy zaczynaj± odrastac ju¿ po tygodniu, a depilacja nóg trwa kilka godzin.. Mia³am brauna silk epil.
I powiedz mi, jak sie upora³a¶ z tym?
olcia1995xd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 11:11   #8
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomo¶ci: 2 273
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Cytat:
Napisane przez olcia1995xd Poka¿ wiadomo¶æ
I powiedz mi, jak sie upora³a¶ z tym?

Przestalam uzywac depilatora. Dalej mam blizny i ¶lady po wrastajacych w³osach.
paulinkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-13, 12:01   #9
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 4 361
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Cytat:
Napisane przez paulinkka Poka¿ wiadomo¶æ
Przestalam uzywac depilatora. Dalej mam blizny i ¶lady po wrastajacych w³osach.
Ja po depilatorze tez mam blizny. Moje ³ydki wygl±daj± jakbym by³a pok±sana przez owady, kleszcze itp. Cale w czerwone strupy, czerwonawe blizny. Maszynk± zdzieralam te strupy i one dalej by³y. Do tego blizny po wrastaj±cych w³osach, choæ robi³an wszystko ¿eby ich nie by³o. Po wosku to samo co po depilatorze. Teraz ju¿ w ogóle nóg nie depilujê, bo to naprawdê gra nie warta ¶wieczki, je¶li za tydzieñ wzglêdnie g³adkich nóg mam mieæ ci±gle stany zapalne.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-13, 14:06   #10
Theye
Przyczajenie
 
Avatar Theye
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Problem z w³oskami na nogach. Jaki depilator?

Ja te¿ strasznie cierpia³am przez depilator. W³oski mi wrasta³y, robi³am peelingi ale nie pomaga³o. Ju¿ przesta³am go u¿ywaæ, bo to chyba nie dla mnie. Ju¿ wolê i¶æ do kosmetyczki i woskiem usun±æ :P
Theye jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-06-13 15:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.