ZARA, praca w Zarze? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-21, 10:34   #421
savando
Raczkowanie
 
Avatar savando
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 80
Praca dla studentki - Zara, H&M, Orsay, itp; rezygnacja z pracy.

Witam
Szukałam podobnego wątku na forum, lecz nic nie znalazłam.
Jestem studentką pierwszego roku i chciałabym znaleźć swoją pierwszą pracę. Problem jednak w tym, że nie ukrywam, że mam wymagającą uczelnię i interesuje mnie praca jedynie w okresie wakacyjnym, bo w roku akademickim nie dałabym rady pracować nawet na pół etatu. Nigdy nie pracowałam, dlatego mam kilka pytań:
1. Po pierwsze jak napisać CV, skoro nie mam żadnego doświadczenia? Nie wiem, co mogłabym tam napisać, swoje zainteresowania, kierunek studiów?
2. Wiem, że w sklepach typu H&M, Zara itp. zatrudniają na umowę o pracę na pół etatu na początku, czy jeżeli podpiszę taką umowę, a dwa miesiące później będę chciała zrezygnować z pracy, to mam taką możliwość? Czy jest jakiś okres wypowiedzenia?Głównie zależy mi na zarobieniu na wakacje i chciałabym gdzieś pojechać, nie chcę przepracować całego lata. Boję się, że zobowiążę się, a później gdy atmosfera pracy itp nie spodobają mi się, to i tak będę zmuszona tam chodzić. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jakąś księżniczką i zdaję sobie sprawę, że jest to dość ciężka praca i mam zamiar się przyłożyć, ale wiadomo że czasem zdarzają się okropni szefowie itp oraz atmosfera pracy, której nie da się wytrzymać.
savando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 19:51   #422
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca dla studentki - Zara, H&M, Orsay, itp; rezygnacja z pracy.

Cytat:
Napisane przez savando Pokaż wiadomość
Witam
Szukałam podobnego wątku na forum, lecz nic nie znalazłam.
Jestem studentką pierwszego roku i chciałabym znaleźć swoją pierwszą pracę. Problem jednak w tym, że nie ukrywam, że mam wymagającą uczelnię i interesuje mnie praca jedynie w okresie wakacyjnym, bo w roku akademickim nie dałabym rady pracować nawet na pół etatu. Nigdy nie pracowałam, dlatego mam kilka pytań:
1. Po pierwsze jak napisać CV, skoro nie mam żadnego doświadczenia? Nie wiem, co mogłabym tam napisać, swoje zainteresowania, kierunek studiów?
2. Wiem, że w sklepach typu H&M, Zara itp. zatrudniają na umowę o pracę na pół etatu na początku, czy jeżeli podpiszę taką umowę, a dwa miesiące później będę chciała zrezygnować z pracy, to mam taką możliwość? Czy jest jakiś okres wypowiedzenia?Głównie zależy mi na zarobieniu na wakacje i chciałabym gdzieś pojechać, nie chcę przepracować całego lata. Boję się, że zobowiążę się, a później gdy atmosfera pracy itp nie spodobają mi się, to i tak będę zmuszona tam chodzić. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jakąś księżniczką i zdaję sobie sprawę, że jest to dość ciężka praca i mam zamiar się przyłożyć, ale wiadomo że czasem zdarzają się okropni szefowie itp oraz atmosfera pracy, której nie da się wytrzymać.
1. Wzory CV znajdziesz w internecie, jest tego pełno.
Skoro nie masz doświadczenia, to nic nie piszesz.
Może jakiś wolontariat robiłaś kiedyś? Wtedy warto to chociaż wpisać

2. No widzisz, u mnie znów są umowy zlecenia w 3/4 przypadków, rzadko kiedy jest umowa o pracę.
Poza tym w każdej umowie, niezależnie czy to umowa cywilno-prawna czy o pracę jest okres wypowiedzenia (czasem w tym pierwszych nie ma).

Najlepiej pochodź po sklepach, pytaj osobiście jak to wygląda i składaj CV. I musiałabyś się też określić, co do wakacji, kiedy mniej więcej je chcesz i oczywiście rozegrać to w odpowiedni sposób, aby nie kolidowało z pracą.

Powodzenia
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:51   #423
aneta12b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Czesc Dziewczyny Mam kilka pytan odnośnie pracy w Zarze. Interesuje mnie sklep w Krakowie w Galeri Krakowskiej- ze względu na dojazd. Proszę o informacje odnośnie atmosfery panującej w tym sklepie, zarobkow, czy sa przyjmowane osoby nie uczące się ?
Bardzo proszę o informacje .
Pozdrawiam
aneta12b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 16:52   #424
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Coś nowego? Jak teraz wyglądają zarobki i warunki pracy?
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 06:02   #425
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 888
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Podczepiam się

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
miziakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 22:03   #426
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Atmosfera zależy od miejsca i ludzi, jak wszędzie. Na dopełnienie do etatu nie ma co liczyć, cięcia godzin.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 21:48   #427
silverdust223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Zara Poznań

Czy ktoś z Was pracował w Zarze w Poznaniu ? Widziałam, że poszukują pracowników. Czytałam już dużo opinii, ale większość z nich jest sprzed kilku lat i zastanawiam się czy coś się zmieniło? Jestem studentką,jednak mój plan jest bardzo luźny, dlatego chciałam poszukać pracy. Jeżeli ktoś z Was pracował w Zarze w Poznaniu to podzielcie się opiniami !
silverdust223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 11:10   #428
martaonczyk8889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zara Poznań

Cześć, moja znajoma pracowała z Zarze mówiła że to samo co w cropie i innych sieciówkach
__________________
BLOG
martaonczyk8889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 11:57   #429
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Zara Poznań

Odświeżam wątek, bo mam za tydzień zacząc pracę w Zarze
Czego się spodziewać?
Jak wygląa sprawa z "uniformami"?
Czy te premie od sprzedaży są wysokie?
Za jakiekolwiek informacje o tej pracy będę wdzięczna, pozdrawiam
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 19:11   #430
Malinowygaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Zależy w jakim mieście i którym sklepie 😁
Malinowygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 20:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.