Dalszy własny rozwój - co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 16:33   #1
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298

Dalszy własny rozwój - co dalej?


Hej Dziewczyny

Skończyłam 2 kierunki studiów, kursy językowe z angielskiego, niemieckiego (zdane certyfikaty itp.), mam aktualnie fajną pracę, ale... aktualnie tylko pracuje, a zawsze miałam jakieś zajęcia, które pozwalały mi na własny rozwój. Obecnie znajduję się w nowym środowisku (w moim przypadku zmiana pracy=zmiana miejsca zamieszkania) i chciałabym zapełnić swój czas wolny i czuć, że nadal rozwijam swoje skrzydła

Mam swoje pasje i zainteresowania, ale bardziej chodziłoby mi o coś takiego <uczącego się>. Chyba trochę brakuje mi czegoś takiego jak pochłanianie wiedzy, sprawdzania jej itp. Może jestem nienormalna

Chciałabym rozpocząć jakiś kurs, ale teraz pochłaniają mnie myśli JAKI. Podchodzę do tego już inaczej niż za młodych lat, gdzie bardziej dofinansowali mnie rodzice. Teraz chciałabym dobrze spożytkować swoje pieniążki
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 16:42   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Dalszy własny rozwój - co dalej?

Może kolejny język? To się zawsze przyda przecież francuski, albo hiszpański? Albo coś bardziej orientalnego, dla samej frajdy uczenia - np. japoński jest ostatnio dość popularny do nauki, łatwo znaleźć jakąś szkołę językową

Kurs masażu?

Ale ogólnie z pracy jesteś zadowolona, tak?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:17   #3
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Dalszy własny rozwój - co dalej?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Może kolejny język? To się zawsze przyda przecież francuski, albo hiszpański? Albo coś bardziej orientalnego, dla samej frajdy uczenia - np. japoński jest ostatnio dość popularny do nauki, łatwo znaleźć jakąś szkołę językową

Kurs masażu?

Ale ogólnie z pracy jesteś zadowolona, tak?
Jesli chodzi o prace to jestem zadowolona, aczkolwiek odczuwam ostatnio jej minus - często zmieniam miejsce zamieszkania. Wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale ostatnio trochę mi to komplikuje czasami życie prywatne.

Też myślałam o języku, ale nie wiem czy mam zdolności, by się uczyć np. francuskiego Nie chciałabym zaczynać czegoś, co potem odłożę w kąt, bo z tym fr. miałam już styczność w gimnazjum. Po 3 miesiącach zrezygnowałam, gdyż nie potrafiłam ogarnąć wymowy podstawowych rzeczy, bardzo się zniechęciłam.
Największą smykałkę czuję do niemieckiego. Kiedyś sama dla siebie zaczełam interesować się szwedzkim i to wydawało mi się do ogarnięcia. Taki mix niemieckiego z angielskim(?!), tak czy siak gramatyka mocno zbliżona do niemieckiej
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:30   #4
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Dalszy własny rozwój - co dalej?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o prace to jestem zadowolona, aczkolwiek odczuwam ostatnio jej minus - często zmieniam miejsce zamieszkania. Wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale ostatnio trochę mi to komplikuje czasami życie prywatne.

Też myślałam o języku, ale nie wiem czy mam zdolności, by się uczyć np. francuskiego Nie chciałabym zaczynać czegoś, co potem odłożę w kąt, bo z tym fr. miałam już styczność w gimnazjum. Po 3 miesiącach zrezygnowałam, gdyż nie potrafiłam ogarnąć wymowy podstawowych rzeczy, bardzo się zniechęciłam.
Największą smykałkę czuję do niemieckiego. Kiedyś sama dla siebie zaczełam interesować się szwedzkim i to wydawało mi się do ogarnięcia. Taki mix niemieckiego z angielskim(?!), tak czy siak gramatyka mocno zbliżona do niemieckiej
No to lu, zasuwaj szwedzki możesz sobie najpierw zrobić kilka lekcji samouczkowych z internetu, żeby od razu nie wydawać kaski na szkołę.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 21:28   #5
dziewczynkazaparatami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynkazaparatami
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Dalszy własny rozwój - co dalej?

jest multum kursów - piszesz, ze zyjesz na walizkach, wiec studia podyplomowe raczej odpadają, ale np. moja uczelnia WSE w Krk, poza podyplomowymi ma też kursy i szkolenia. krotsze, dluzsze, ciekawe i mniej . na pewno nie tak egzotyczne jak masaż

mam podobny problem - ostatnio brakuje mi czegos dla siebie. sama zastanawiam sie na doszkalaniem (niedlugo koncze studia), dumam nad kursami lub wlasnie studiami podyplomowymi

i kwestia "wlasnych" pieniążków. chce zeby to byla dobra inwestycja. u siebie mam znizki, jako studentka, znam czesc wykladowcow.

ostatnio piekielnie modny jest coaching. jest to o tyle swietne, ze najpierw trzeba "ogarnac" siebie, zeby moc pomoc innym. takie ogarniecie na pewno nie zaszkodzi moze po czyms takim, nie zrezygnowalabys tak szybko z francuskiego, hm? ;P
__________________
67 kg -cel-> 55kg
dziewczynkazaparatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 12:59   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Dalszy własny rozwój - co dalej?

Cytat:
Napisane przez dziewczynkazaparatami Pokaż wiadomość
jest multum kursów - piszesz, ze zyjesz na walizkach, wiec studia podyplomowe raczej odpadają, ale np. moja uczelnia WSE w Krk, poza podyplomowymi ma też kursy i szkolenia. krotsze, dluzsze, ciekawe i mniej . na pewno nie tak egzotyczne jak masaż

mam podobny problem - ostatnio brakuje mi czegos dla siebie. sama zastanawiam sie na doszkalaniem (niedlugo koncze studia), dumam nad kursami lub wlasnie studiami podyplomowymi

i kwestia "wlasnych" pieniążków. chce zeby to byla dobra inwestycja. u siebie mam znizki, jako studentka, znam czesc wykladowcow.

ostatnio piekielnie modny jest coaching. jest to o tyle swietne, ze najpierw trzeba "ogarnac" siebie, zeby moc pomoc innym. takie ogarniecie na pewno nie zaszkodzi moze po czyms takim, nie zrezygnowalabys tak szybko z francuskiego, hm? ;P
Z tym francuskim to też może dlatego, że byłam młoda i głupia Łatwo się zniechęciłam.

Właśnie zaobserwowałam, że coaching jest teraz mocno popularny.
Cóż, będę musiała coś znaleźć dla siebie
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:24   #7
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Dalszy własny rozwój - co dalej?

A może poszerzysz dziedzinę swojej pracy np. jeśli się prowadzi biuro to może ZLL, albo jak się obsługuje klientów to może Zarządzenie kontaktami z Klientem? ?

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2013-02-04 o 21:28
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 17:42   #8
dziewczynkazaparatami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynkazaparatami
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Dalszy własny rozwój - co dalej?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Z tym francuskim to też może dlatego, że byłam młoda i głupia Łatwo się zniechęciłam.

Właśnie zaobserwowałam, że coaching jest teraz mocno popularny.
Cóż, będę musiała coś znaleźć dla siebie
Niesamowicie właśnie popularny. Świetne dokształcenie się dla ludzi np. po socjologii i psychologii, pedagogice itd., choć u nas jest to dyktowane pod "partnerstwo i trenerstwo" w biznesie. Osiągi kadry są imponujące - miałam z nimi kontakt na zarządzaniu. Idea wspomagania siebie w komunikacji, rozwijanie czyichś umiejętności - przemawia do mnie, tylko najpierw trzeba ogarnąć siebie! I przyswoić wiedzę z olbrzymiej ilości dziedzin
__________________
67 kg -cel-> 55kg
dziewczynkazaparatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 23:37   #9
Moradin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 29
Dot.: Dalszy własny rozwój - co dalej?

A po co Ci to?
Co chcesz osiągnąć dzięki temu rozwojowi?
Odpowiedź sobie co chcesz osiągnąć przez to działanie to wtedy porozmawiamy
__________________
Jak odnieś sukces rozwijaj się. Zadbaj o rozwój osobisty. Osiągnij to o czym zawsze marzyłaś. Osiągnij sukces i pełne szczęście.

Marketing na wesoło chcesz wiedzieć jak działa marketing. Pośmiać się z reklam. Wejdź na blog marketingowy i czytaj
Moradin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.