Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 22:20   #61
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Problem. Czy mogę być w ciązy?

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Miałam nie odpowiadać, ale musiałam poprawić rapifen, bo się ewidentnie myli
a, rozumiem

oj rapifen, nie popisalas sie tym swoim wrozeniem. rozpowiem wszystkim, ze Twoje fusy sa niewiarygodne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:27   #62
potrzebujacaciebie
Raczkowanie
 
Avatar potrzebujacaciebie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 123
Smile Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

Cześć !
Mam pytanie , jeżeli brałam 3 lata (cały czas) tabletki antykoncepcyjne a myślę o dziecku to czy zrobić jakaś przerwę? Bo słyszałam,że jedni lekarze mówią, że dobrze jest zrobić pół roku przerwy , a inni że można starać się od razu. Wiecie może coś na ten temat i jak wy uważacie?


Jeżeli był taki wątek to przepraszam ale nie widziałam ( jestem tu nowa i staram się zapoznać ze wszystkim)
potrzebujacaciebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:32   #63
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

Hm, zdania są podzielone. Mojej koleżanki koleżanka zaszła w ciąże po kilku latach brania antyków momentalnie, dziecko urodziło się z wadą... Nie wiem w jakim procencie to wpływ tabletek, ale ja bym trochę poczekała. Organizm musi dojść do siebie po takiej "przerwie". Choć jajniki pracują ze zdwojoną siłą i czasami właśnie w ten sposób kobiety starające się latami w końcu zachodzą, ja bym nie ryzykowała i dała sobie czas po odstawieniu. Niech się wypowie ktoś doświadczony.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:54   #64
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

Hej
ja ci powiem po sobie jak mialam.
Ja też brałam 2 lata tabsy i chcialam mieć dziecko wiec gdy przestałam je brac od razu zaczelam łykać kwas foliowy (jak zreszta zalecila pani Gin) i od razu sie staralismy, moze nie kochalismy sie co dziennie ale często i po 4 miesiącach zaszłam w ciąże także ja mysle ze pierw idz do gin. i pogadaj z nią/nim o tym a pozniej sie starajcie i nie trzeba robic przerwy.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:41   #65
olivelka12
Przyczajenie
 
Avatar olivelka12
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

bralam tabletki jakies 5lat i teraz razem z mezem staramy sie o dziecko. to moj drugi miesiac po odstawieniu i czekam na efekty naszej pracy
moj lekarz powiedzial mi ze mozna od razu sie starac po odstawieniu tabletek tylko zeby zaczac brac kwas foliowy (im wiecej go w tabletkach tym lepiej)
olivelka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:36   #66
potrzebujacaciebie
Raczkowanie
 
Avatar potrzebujacaciebie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 123
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

Moja znajoma brała tabletki i wpadła(tak wiem zdarza się to rzadko) A dziecko urodziło się zdrowe. Wiec wydaje mi sie ze to nie tylko zalezy od tabletek czy ma sie urodzic z wada czy bez. A dlugo czekaliscie na okres po odstawieniu tabletek?
potrzebujacaciebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:08   #67
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

Cytat:
Napisane przez potrzebujacaciebie Pokaż wiadomość
Moja znajoma brała tabletki i wpadła(tak wiem zdarza się to rzadko) A dziecko urodziło się zdrowe. Wiec wydaje mi sie ze to nie tylko zalezy od tabletek czy ma sie urodzic z wada czy bez. A dlugo czekaliscie na okres po odstawieniu tabletek?
hmm niepamietam dokladnie.. ale jak skonczylam ostatnie opakowanie to normalnie dostalam krwawienia ale nastepne krwawienie sie trosze pozniej pojawilo.. nie wiem ile to bylo dokladnie tygodni ale mysle ze na pewno miesiac poltora pozniej..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 13:12   #68
potrzebujacaciebie
Raczkowanie
 
Avatar potrzebujacaciebie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 123
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

No ja teraz jak skonczyłam opakowanie to dostalam normalnie (jak by brala tabletki) tylko ciekawa jestem kiedy dostane pozniej..
potrzebujacaciebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:48   #69
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

ja stosowalam plastry, po odstawieniu dostalam normalnie okres, a w ciaze zaszlam w drugim cyklu. fakt ze pierwszy normalny okres po odstawieniu dostalam chyba tydzien pozniej. zdania owszem sa podzielone co do czasu jaki powinno sie odczekac, ale najlepiej wlasnie pogadac z ginem. moja powiedziala ze teoretycznie minimum powinno sie odczekac 3 miesiace, ale malo jest kobiet ktore tego przestrzegaja. mysle ze ewentualne wady wrodzone, nie sa wina brania tabletek, tylko poprostu tak juz sie zdarza raz na iles tam przypadkow. najwazniejsze to brac kwas foliowy i witaminy jesli ma sie jakies niedobory.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:02   #70
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

no wlasnie wady wrodzone to mysle nie jest wina tabletek..Ale po tabsach sie zdarzają często bliźniacze ciąże ,moja ciotka tak miala tyle że ona zapomniala 2 czy 3 tabsów i zaszała
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 23:32   #71
potrzebujacaciebie
Raczkowanie
 
Avatar potrzebujacaciebie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 123
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

rzadko sie spotyka ,że ktoś zachodzi w ciaze biorac tabletki ale widac i tak bywa
a to o ciazy blizniaczej slyszalam ale jak na moje to sciema;d
potrzebujacaciebie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 11:49   #72
potrzebujacaciebie
Raczkowanie
 
Avatar potrzebujacaciebie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 123
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

Co do blizniaczych ciaz to nie wierze w to bo kazdy by musial wtedy rodzic blizniaki za duzo osob bierze tabletki ..
potrzebujacaciebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:55   #73
olivelka12
Przyczajenie
 
Avatar olivelka12
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

po tabletkach anty do 3-4 miesiaca moze sie zdarzyc zajsc w blizniacza ciaze, bo jajniki pracuja ze zdwojana sila, choc nie kazda kobieta musi miec blizniaki. ja bym bardzo chciala miec od razu blizniaki.
jestem w trzecim cyklu po odstawieniu tabletek i dwa pierwsze skonczyly sie miesiaczka rowno w 31dniu cyklu.
olivelka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:55   #74
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

[QUOTE=potrzebujacaciebie; 30737187]Co do blizniaczych ciaz to nie wierze w to bo kazdy by musial wtedy rodzic blizniaki za duzo osob bierze tabletki ..[/QUO

ja znam 2 osoby przy ktorych sie to sprawdzilo.
Moja ciotka odstawila tabsy jeden numerek- i ciaza i to bliźniacza!
A druga historia znajomej mojej mamy.. Zapomniala paru tabsów i zaszla w ciaze, urodzila blizniaki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:56   #75
potrzebujacaciebie
Raczkowanie
 
Avatar potrzebujacaciebie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 123
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a ciąża

Czyli zdarzają się czasem ciąże bliźniacze ale nie zawsze
potrzebujacaciebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 20:50   #76
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Exclamation Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Masz wątpliwości? Zanim zapytasz, wykonaj test ciążowy (prawdziwy, nie ten online ; )).
Test z moczu wykonujemy 14-16 dni od ostatniego stosunku!
Test z krwi tzn. beta HCG wykonujemy min. 10 dni od ostatniego stosunku!

Mimo, że posiadamy wiedzę, to nie jesteśmy wróżkami!


1. Nie da się zapłodnić palcem. Dotknięcie, smyrnięcie też nie sprawi, że dojdzie do niepokalanego poczęcia.

2. Preejakulat, według badań zawiera plemniki, które SĄ ZDOLNE do zapłodnienia. Jednak żeby doszło do zapłodnienia, musi być go dużo i głęboko

3. Uprawiasz seks bez zabezpieczenia? Tak, możesz być w ciąży, nawet jeśli to była tylko chwila. To, że tym razem uda się przez przypadek, nie oznacza, że następnym razem też tak będzie.

4. Dni płodne się wyznacza, a nie wylicza. Nie prowadzisz samoobserwacji – NIE WIESZ, kiedy masz dni niepłodne. Dlatego na wszelki wypadek zakładaj, że każdy dzień jest płodny.

5. Kalendarzyk internetowy nie jest podłączony do Twojego ciała, więc NIE MA JAK ustalić, kiedy masz dni niepłodne.

6. Mierzenie temperatury pod pachą/w trakcie dnia/mało dokładnym termometrem NIE MA żadnego znaczenia przy ustalaniu, czy jest ciąża, czy jej nie ma. Choćby nawet termometr wskazywał 37°C.

7. Owulacja wcale nie musi wystąpić 14. dnia cyklu i/lub 14. dni przed miesiączką. U zdrowej kobiety miesiączka jest 10-16 dni po owulacji. Tak, to termin owulacji de facto wyznacza termin miesiączki.

8. Jeśli Twoja metoda nie zawiodła, a Ty boisz się ciąży, to zapraszamy do wątków antyschizowych. Wskazana jest również wstrzemięźliwość.

9. Zaczynasz uprawiać seks = zaprzyjaźnij się z ginekologiem i antykoncepcją.


Bez zbędnego spamu. Dziękuję
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2013-03-08 o 21:10
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 20:53   #77
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Masz wątpliwości? Zanim zapytasz, wykonaj test ciążowy (prawdziwy, nie ten online ; )).
Test z moczu wykonujemy 14-16 dni od ostatniego stosunku!
Test z krwi tzn. beta HCG wykonujemy min. 10 dni od ostatniego stosunku!

Mimo, że posiadamy wiedzę, to nie jesteśmy wróżkami!


1. Nie da się zapłodnić palcem. Dotknięcie, smyrnięcie też nie sprawi, że dojdzie do niepokalanego poczęcia.

2. Preejakulat, według badań zawiera plemniki, które SĄ ZDOLNE do zapłodnienia. Jednak żeby doszło do zapłodnienia, musi być go dużo i głęboko

3. Uprawiasz seks bez zabezpieczenia? Tak, możesz być w ciąży, nawet jeśli to była tylko chwila.

4. Jeśli Twoja metoda nie zawiodła, a Ty boisz się ciąży, to zapraszamy do wątków antyschizowych. Wskazana jest również wstrzemięźliwość.

5. Bez zbędnego spamu. Dziękuję
dziekuję frutti i sorki wiesz za co
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:00   #78
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

To ja od razu od siebie dodam:
  1. Dni płodne się wyznacza, a nie wylicza. Nie prowadzisz samoobserwacji – NIE WIESZ, kiedy masz dni niepłodne. Dlatego na wszelki wypadek zakładaj, że każdy dzień jest płodny.
  2. Kalendarzyk internetowy nie jest podłączony do Twojego ciała, więc NIE MA JAK ustalić, kiedy masz dni niepłodne.
  3. Mierzenie temperatury pod pachą/w trakcie dnia/mało dokładnym termometrem NIE MA żadnego znaczenia przy ustalaniu, czy jest ciąża, czy jej nie ma. Choćby nawet termometr wskazywał 37°C.
  4. Owulacja wcale nie musi wystąpić 14. dnia cyklu i/lub 14. dni przed miesiączką. U zdrowej kobiety miesiączka jest 10-16 dni po owulacji. Tak, to termin owulacji de facto wyznacza termin miesiączki.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:03   #79
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Dziękuję, już dodałam
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 21:07   #80
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

A ja dodam : Zaczynasz uprawiać seks = zaprzyjaźnij się z ginekologiem i antykoncepcją
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:09   #81
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
A ja dodam : Zaczynasz uprawiać seks = zaprzyjaźnij się z ginekologiem i antykoncepcją
haha dobre!!!panna-spójrz co napisała frutti punkt9

Edytowane przez skrzat 84
Czas edycji: 2013-03-08 o 21:11
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:11   #82
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

I apeluję po raz kolejny kobiety-nie róbcie z tego wątku pogawędek, polecam przenieść się z tym do wizażowych społeczności bądź do wątków plotkowych

Amen
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:13   #83
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
I apeluję po raz kolejny kobiety-nie róbcie z tego wątku pogawędek, polecam przenieść się z tym do wizażowych społeczności bądź do wątków plotkowych

Amen
rozumiemy i zostaniemy przy tym wątku zgodnie z jego przeznaczeniem...
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:31   #84
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez skrzat 84 Pokaż wiadomość
haha dobre!!!panna-spójrz co napisała frutti punkt9
Bylam pierwsza Czekamy na pytania ciążowe
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:51   #85
Anitkaanitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

No to ja pytam.
Mam 3 latania córkę. Staraliśmy sie z mężem długo o drugie dziecko ale Nam nie wyszło. Badałam sie, hormony ok, nic złego lekarz nie znalazł. Nigdy nie brałam antykoncepcji hormonalnej ponieważ złe sie czułam przy wszelkich próbach.

Jakiś czas temu porzucilam myśl o drugim dziecku. Szukam pracy, staram sie żyć dalej.

I mam może głupie pytanie.
Dziś kochaliśmy sie z mężem. On skończył mimo, ze prosiłam by tego nie robił.
Ostatni okres był 25 lutego, 7 dni, cykle 29-30 dni. Nie czuje moich objawów owulacjnych jeszcze. Wydaje m sie ze dziś to już może być dzień plodny... Choć nie jestem pewna na 100%.

Nie wiem co robic. Maz ucieszony poszedł spac a ja siedzę i myśle. Czekać czy umawiac sie do lekarza po tabletkę..
Anitkaanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 07:57   #86
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

dziewczynki witajcie potrzebuje radyzałozyłam sobie kalendarzyk z którego pokazuje mi że owu powinno dziś jutro badz pojutrze sie odbyć,wpisłąm tam cykle od września(nie zaznaczając dni owu z poprzednich miesiecy)nie mierze temp bo byłam w zeszłym cyklu chora,i w tym jakaś jestem nie swoja,wiec i tak by nie była wiarygodna.dziś sie zastanawiam że skoro kalendarzyk sam wyliczył mi mnw termin owu,cy to jest wiarygodne?dodam że mój śluz dziś jest płodny-typowy na owu, czy któraś z wam prowadzi taki kalendarzyk?można mu ufać?
dorzucam linka
http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
__________________
nadzieja umiera ostatnia...

Edytowane przez skrzat 84
Czas edycji: 2013-03-09 o 08:12
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 08:48   #87
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez skrzat 84 Pokaż wiadomość
dziewczynki witajcie potrzebuje radyzałozyłam sobie kalendarzyk z którego pokazuje mi że owu powinno dziś jutro badz pojutrze sie odbyć,wpisłąm tam cykle od września(nie zaznaczając dni owu z poprzednich miesiecy)nie mierze temp bo byłam w zeszłym cyklu chora,i w tym jakaś jestem nie swoja,wiec i tak by nie była wiarygodna.dziś sie zastanawiam że skoro kalendarzyk sam wyliczył mi mnw termin owu,cy to jest wiarygodne?dodam że mój śluz dziś jest płodny-typowy na owu, czy któraś z wam prowadzi taki kalendarzyk?można mu ufać?
dorzucam linka
http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
Nie mam tam konta, żeby zerknąć kalendarzyk, ale skoro byłaś chora to coś tam się może przesunąć.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 08:56   #88
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Witam sie w watku i od razu napiszę że muszę to sie poskarzyc na testy LH
Postanowiłam ze kupie sobie z czystej ciekawosci testy na owu LH. Takie popularne, nie pamietam firmy ale są w Naturze i Rossmanie.
Kupiłam w srode czyli 13 dnia mojego cyklu. Srednio cykle mam jak pisałam 28-32 dni, ostatni 30 dni, poprzedni natomiast krócej, nawet nie wiem czy nie 26.

I testuje tego 13 dnia, zgodnie z instrukcja, nie jest to zbyt skomplikowane, nie z porannego moczu itd.
I wychodzą 2 kreski. O podobnej mocy.
No ok, wracam do domu i mysle, a co mi tak zrobie sobie znowu ten test po poludniu.
1 kreska, drugiej ani sladu.
No to mysle aaa widocznie po owu.
I testuje ponownie w czwartek rano, nie z porannego moczu, ale rano
2 kreski, dosc mocne.
To juz zglupialam.
Zrobilam test w piatek-wczoraj-2 kreski.
Dzis-2 kreski.

Dziewczyny te testy są chyba do bani.
Albo ja ten jeden źle wykonałam.
Albo po prostu u mnie owu test nie pomoże wyznaczyć, bo mam ten pik LH juz 4 dni.
o jesssu albo ty masz wadliwe te testy albo ja juz niewiem

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Nie mam tam konta, żeby zerknąć kalendarzyk, ale skoro byłaś chora to coś tam się może przesunąć.
wiesz z tego kalendarzyka pokazło mi ze owu dziś mysle aha ok!poszłam sie myc i patrza hahha glutek czyli płodny,pokryło mi sie z terminem owu mam 14d,c dziś wiec tak mysle ze 3dni pobawic sie z moim i moze trafie ehhe

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Witam sie w watku i od razu napiszę że muszę to sie poskarzyc na testy LH
Postanowiłam ze kupie sobie z czystej ciekawosci testy na owu LH. Takie popularne, nie pamietam firmy ale są w Naturze i Rossmanie.
Kupiłam w srode czyli 13 dnia mojego cyklu. Srednio cykle mam jak pisałam 28-32 dni, ostatni 30 dni, poprzedni natomiast krócej, nawet nie wiem czy nie 26.

I testuje tego 13 dnia, zgodnie z instrukcja, nie jest to zbyt skomplikowane, nie z porannego moczu itd.
I wychodzą 2 kreski. O podobnej mocy.
No ok, wracam do domu i mysle, a co mi tak zrobie sobie znowu ten test po poludniu.
1 kreska, drugiej ani sladu.
No to mysle aaa widocznie po owu.
I testuje ponownie w czwartek rano, nie z porannego moczu, ale rano
2 kreski, dosc mocne.
To juz zglupialam.
Zrobilam test w piatek-wczoraj-2 kreski.
Dzis-2 kreski.

Dziewczyny te testy są chyba do bani.
Albo ja ten jeden źle wykonałam.
Albo po prostu u mnie owu test nie pomoże wyznaczyć, bo mam ten pik LH juz 4 dni.
może tez tak byc ze zakłuciło ci cos owu...stres co kolwiek i ci sie przesuneła,i teraz te 2kreski sa wiarygodniejsze niz tamte....albo masz lewe testy!jedno z 2
__________________
nadzieja umiera ostatnia...
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 10:20   #89
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Mówiłam już coś 2 albo 3 razy
To nie miejsce na wasze tego typu pogawędki. Są też wątki dla starających się, są wątki plotkowe.

Błagam, wszedzie, tylko nie tu
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 15:11   #90
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Anitkaanitka Pokaż wiadomość
No to ja pytam.
Mam 3 latania córkę. Staraliśmy sie z mężem długo o drugie dziecko ale Nam nie wyszło. Badałam sie, hormony ok, nic złego lekarz nie znalazł. Nigdy nie brałam antykoncepcji hormonalnej ponieważ złe sie czułam przy wszelkich próbach.

Jakiś czas temu porzucilam myśl o drugim dziecku. Szukam pracy, staram sie żyć dalej.

I mam może głupie pytanie.
Dziś kochaliśmy sie z mężem. On skończył mimo, ze prosiłam by tego nie robił.
Ostatni okres był 25 lutego, 7 dni, cykle 29-30 dni. Nie czuje moich objawów owulacjnych jeszcze. Wydaje m sie ze dziś to już może być dzień plodny... Choć nie jestem pewna na 100%.

Nie wiem co robic. Maz ucieszony poszedł spac a ja siedzę i myśle. Czekać czy umawiac sie do lekarza po tabletkę..
Jeśli nie chcesz być w ciazy to idź po tabletkę ale skoro sie tyle staraliscie to może daj szanse?
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.