Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.8 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-04, 01:11   #151
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 14:54   #152
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mam pytanie bo się martwię biorę tabletki Yaz i nie mam okresu dwa testy robiłam ciążowe i negatywne czy to normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 16:10   #153
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Mam pytanie bo się martwię biorę tabletki Yaz i nie mam okresu dwa testy robiłam ciążowe i negatywne czy to normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli brałaś prawidłowo tabletki to nie masz się czym martwić. A krwawienie z odstawienia może się nie pojawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-05, 12:33   #154
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, biorę tabletki jasmin. Byłam dziś u dentysty z powodu bólu zęba i zostało mi założone jakieś lekarstwo do zęba, za 3 tygodnie muszę podejść na zdjęcie tego. Czy to lekarstwo w zębie może wpływać na skuteczność moich tabletek? Lekarstwo było zastosowane miejscowe, więc nie pomyślałam czy może to zaburzyć skuteczność, ale teraz tak zaczęłam się zastanawiać...jak myślicie?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-05, 23:16   #155
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Hej, biorę tabletki jasmin. Byłam dziś u dentysty z powodu bólu zęba i zostało mi założone jakieś lekarstwo do zęba, za 3 tygodnie muszę podejść na zdjęcie tego. Czy to lekarstwo w zębie może wpływać na skuteczność moich tabletek? Lekarstwo było zastosowane miejscowe, więc nie pomyślałam czy może to zaburzyć skuteczność, ale teraz tak zaczęłam się zastanawiać...jak myślicie?

Byłam kiedyś u dentysty i też miałam różne znieczulenia i lekarstwa w zębach i zawsze jak pytałam, to mówili że luz. Pewnie myślisz o tym analogicznie jak o antybiotykach, które połykasz ale to mniej więcej zawsze chodzi o mechanizm działania na wątrobę - czy są przerabiane przez ten sam enzym i jaka ich ilość spowoduje jego,, zajętość " na tyle, że nie będzie w stanie zająć się hormonami. Prawdopodobieństwo jest znikome, tak mi to tłumaczyli, bo z reguły te dentystyczne rzeczy działają miejscowo, a gdyby nawet dostawały się do krwioobiegu, to w ilości która nie jest w stanie wpłynąć na antykoncepcję. Przynajmniej tyle ja wiem i w ciąży nie jestem ale może zadzwoń do tego dentysty i zapytaj co konkretnie ci dali, a ewentualne interakcje sprawdzisz na necie lub w aptece.
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-06, 10:46   #156
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Myślę, że masz rację. To jest logiczne w sumie, że miejscowe leki mają się nijak do antykoncepcji. Dzięki wielkie
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-06, 21:25   #157
RuskieFajki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 2
Brak krwawienia przy tabletkach anty

Hejka, otóż jeżeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne jestem świeżakiem. Właśnie skończyłam 4 miesiąc zażywania tabletek i troszkę się martwię ponieważ nie dostaje krwawienia a do tego czasu było punktualnie po zażyciu 21 tabletki. Kilka dni zdarzyło się ze zażyłam tabletkę troszkę później. Mam się martwic w takim wypadku czy to normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
RuskieFajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-07, 08:29   #158
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach anty

Cytat:
Napisane przez RuskieFajki Pokaż wiadomość
Hejka, otóż jeżeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne jestem świeżakiem. Właśnie skończyłam 4 miesiąc zażywania tabletek i troszkę się martwię ponieważ nie dostaje krwawienia a do tego czasu było punktualnie po zażyciu 21 tabletki. Kilka dni zdarzyło się ze zażyłam tabletkę troszkę później. Mam się martwic w takim wypadku czy to normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli brałaś tabletki w graniach przewidzianych przez producenta, to wszystko jest ok. Twój organizm nadal się przyzwyczaja do tabletek i dzień, kiedy dostajesz krwawienie może być jeszcze płynny .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 10:03   #159
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Czy z wszystkimi dwuskładnikowymi pigułkami jest tak, że kiedy zacznie się je brać 2 dnia miesiączki zamiast pierwszego, to wystarczy przez tydzień dodatkowo się zabezpieczać i wszystko ok? Dziwne bo w ulotce Zoely nic na ten temat nie ma, a jak na złość wracam po roku do piguł i magicznie okres pojawił mi się 3 dni wcześniej, gdzie raczej miał tendencję do opóźniania się
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 18:45   #160
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Tylko ja biore regularnie yaz tabletki i nie mam okresu test negatywny spóźnia się i nie wiem co robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 20:01   #161
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Tylko ja biore regularnie yaz tabletki i nie mam okresu test negatywny spóźnia się i nie wiem co robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak bralam axie regularnie to krwawienie raz bylo, nastepnym razem nie bylo wcale albo pojedyncze plamki krwi. To chyba moze byc kwestia tego jak szybko przyrasta endometrium przy tabletkach (wtedy kiedy nie dostalam krwawienia a bylam u ginekologa tydzien przdz tabletkami placebo mialo 1mm wiec chyba po prostu nie mialo sie z czego zluszczyc)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-07, 20:18   #162
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 20:30   #163
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Tylko ja biore regularnie yaz tabletki i nie mam okresu test negatywny spóźnia się i nie wiem co robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie robić skoro bierzesz tabletki regularnie. Krwawienie może się w ogóle teraz nie pojawić i to też jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 21:47   #164
tothemoon
Przyczajenie
 
Avatar tothemoon
 
Zarejestrowany: 2021-05
Lokalizacja: Bukareszt
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

dziewczyny czy wszystko jest w porządku?? biorę tabsy regularnie, zawsze dostaje krwawienie a teraz jestem przy drugim rzędzie tabletek i co chwile pojawiają mi się jakieś pryszcze czy to może oznaczać ze spada stężenie hormonów i tabletki są mniej skuteczne?
tothemoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 07:40   #165
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez tothemoon Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wszystko jest w porządku?? biorę tabsy regularnie, zawsze dostaje krwawienie a teraz jestem przy drugim rzędzie tabletek i co chwile pojawiają mi się jakieś pryszcze czy to może oznaczać ze spada stężenie hormonów i tabletki są mniej skuteczne?
Jeśli bierzesz prawidłowo tabletki to jesteś zabezpieczona na 100% i nic nie spada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 09:40   #166
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 23:48   #167
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

U mnie taka sytuacja że miesiąc temu nie miałam praktycznie wcale krwawienia tylko godzinny taki rzut krwi i plamienie dosłownie przez godzinę czasu. Test zrobiłam dokładnie 12dni temu 3 tygodnie po ostatnim współżyciu i negatywny. Teraz jestem w przerwie 3 dzień a krwawienia nadal brak znowu zrobiłam test i negatywny nie wiem sama co jest grane. brzuch pobolewa, jajniki a nic nie widać. Też nie wiem co mam robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 08:36   #168
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 13:00   #169
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Alw czy to tak może być?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-10, 19:31   #170
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 10:22   #171
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej. Odstawiłam tabletki po pierwszym tygodniu brania opakowania. Tabletki biorę ok 3lata. W 5 dniu dostałam krwawienie z odstawienia.. Kiedy mogę zacząć brać tabletki od nowa? Po upływie 7dni od odstawienia, czy mam poczekać na normalne krwawienie i wtedy zacząć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 19:12   #172
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mlodaxmama Pokaż wiadomość
Hej. Odstawiłam tabletki po pierwszym tygodniu brania opakowania. Tabletki biorę ok 3lata. W 5 dniu dostałam krwawienie z odstawienia.. Kiedy mogę zacząć brać tabletki od nowa? Po upływie 7dni od odstawienia, czy mam poczekać na normalne krwawienie i wtedy zacząć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie napisałaś o jakie tabletki chodzi. Warto więc sprawdzić co Ci pisze w ulotce
Zwykle jest tak
Tabletki należy zacząć brać w 1 dni miesiączki wtedy jest się chronionym od pierwszej tabletki
W niektórych tabletkach jak się zacznie brać między 2-5 dniem cyklu to ochrona jest po tygodniu
Jak się zacznie brać w innym dniu cyklu to ochrona po miesiącu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 20:14   #173
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 17:12   #174
sawmahcook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

tabletki biorę zawsze regularnie, nie pomijam i uważam na leki. teraz mam zagwozdke i nie wiem co myśleć. 2 listopada odbyłam stosunek bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia, ale nie do końca. 5 listopada stosunek z dodatkowym zabezpieczeniem, do końca, ale nic z nim się nie stało. tydzień przed tym byłam trochę chora i leczyłam się aspiryna, neosine itp, bez antybiotyków, doczytałam, ze ani aspiryna ani neosine nie wpływa na skuteczność antykoncepcji. jakoś tydzień po tym zobaczyłam na bieliźnie kropelkę krwi, kiedy się podcieralam nic już nie było, taki jednorazowy incydent. wystraszyłam się, ze może to być plamienie implantacyjne, jak myślicie? oprócz tego nie zauważyłam żadnych innych objawów ciąży, czasem zaboli mnie podbrzusze ale tłumacze to sobie zbliżającym się krwawieniem (w poniedziałek zaczynam przerwę, w środę lub czwartek mam dostać krwawienie).

druga sprawa to jeśli wziąć pod uwagę tamte dwa stosunki, to czy one były bezpieczne jeśli prawie 2tygodnie później zaczęłam przyjmować antybiotyk? znowu mnie rozłożyło i to konkretnie i dostałam antybiotyk, który miał w składzie azytromycyne. teraz biorę kolejny antybiotyk (augmentin). wiem, de osłabiają skuteczność i trzeba się zabezpieczać w trakcie antybiotykoterapii i 7 dni po, ale jeśli nie współżyje to jestem bezpieczna biorąc pod uwagę te stosunki z 2 i 5 listopada?
sawmahcook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:05   #175
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sawmahcook Pokaż wiadomość
tabletki biorę zawsze regularnie, nie pomijam i uważam na leki. teraz mam zagwozdke i nie wiem co myśleć. 2 listopada odbyłam stosunek bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia, ale nie do końca. 5 listopada stosunek z dodatkowym zabezpieczeniem, do końca, ale nic z nim się nie stało. tydzień przed tym byłam trochę chora i leczyłam się aspiryna, neosine itp, bez antybiotyków, doczytałam, ze ani aspiryna ani neosine nie wpływa na skuteczność antykoncepcji. jakoś tydzień po tym zobaczyłam na bieliźnie kropelkę krwi, kiedy się podcieralam nic już nie było, taki jednorazowy incydent. wystraszyłam się, ze może to być plamienie implantacyjne, jak myślicie? oprócz tego nie zauważyłam żadnych innych objawów ciąży, czasem zaboli mnie podbrzusze ale tłumacze to sobie zbliżającym się krwawieniem (w poniedziałek zaczynam przerwę, w środę lub czwartek mam dostać krwawienie).

druga sprawa to jeśli wziąć pod uwagę tamte dwa stosunki, to czy one były bezpieczne jeśli prawie 2tygodnie później zaczęłam przyjmować antybiotyk? znowu mnie rozłożyło i to konkretnie i dostałam antybiotyk, który miał w składzie azytromycyne. teraz biorę kolejny antybiotyk (augmentin). wiem, de osłabiają skuteczność i trzeba się zabezpieczać w trakcie antybiotykoterapii i 7 dni po, ale jeśli nie współżyje to jestem bezpieczna biorąc pod uwagę te stosunki z 2 i 5 listopada?
Antybiotyki nie działaj wstecz, więc spokojnie, byłaś zabezpieczona na początku miesiąca.
Przyczyny tej kropelki Ci nie podam, ale nie ma się co tym martwić, jeśli brałaś tabletki regularnie, żadne krwawienie się nie rozszalało itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 12:59   #176
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej. Ostatnio dostałam krwawienia z odstawienia, więc odetchnęłam, że nie doszło do zapłodnienia. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że krwawienie zakończyło się w niedzielę, w poniedziałek cisza, a dziś znowu jakieś plamienie... O czym może świadczyć? Skuteczność tabletek antykoncepcyjnych jest zaburzona? Pomyślałam o plamieniu implantacyjnym, ale nie sądzę. Żadnej tabletki nie pominęłam, wymiotów i biegunek też nie było.
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 17:42   #177
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Kobietki pisalam ze nie miałam krwawienia z odstawienia teraz kolejny raz brak. 2 raz z rzędu zrobiłam chyba z 6 testów i nic. Poszłam do gina powiedział że tak może być itp nie zbadał mnie tak tylko zrobił usg po brzuchu i pwoowdzial że on tam nic nie widzi. Myślicie ze na takim usg było widać że ciąża? Ogólnie dostałam receptę na inne tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 21:24   #178
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 12:15   #179
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dzień dobry. Lekarz przepisał mi nowe tabletki antykoncepcyjne. Obecnie jakie stosuje to novynette a mam nowe kontracept. Dziś wzięłam ostatnią tabletkę novynette i zaczynam przerwę. Czyli w poniedziałek zaczynam nowe opakowanie kontracept? I czy muszę się dodatkowo zabezpieczać przy zmianie tabletek? Niestety lekarz mi tego nie wytłumaczył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 16:51   #180
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-15 19:54:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.