Rimming - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 10:36   #1
kiniaa543
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3

Rimming


Szukałam tematów o tym, ale ostatni został zamknięty, także zakładam nowy.
Co o tym sądzicie? Jak ktoś nie wie - są to pieszczoty odbytu językiem. Uważam to za wyjątkowo perwersyjne, i chyba byłoby to dla mnie uwłaczające, jako dla kobiety, pieścić tam faceta. Sama dziwnie bym się czuła, gdyby ktoś mnie tam pieścił.

Jakie są wasze doświadczenia?
kiniaa543 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 10:40   #2
Wysokiblondyn85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rimming

To Ci ja Ci powiem ze ulwielbiam to robić i sprawianie przyjemności swojej 2 połówce nigdy nie jest uwłaczające,poproś partnera zeby to zrobił i zobaczysz jaki to odlot w szczególności kiedy te pieszczoty są połączone z zabawa łechtaczka itd
Wysokiblondyn85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 10:44   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez kiniaa543 Pokaż wiadomość
Szukałam tematów o tym, ale ostatni został zamknięty, także zakładam nowy.
Co o tym sądzicie? Jak ktoś nie wie - są to pieszczoty odbytu językiem. Uważam to za wyjątkowo perwersyjne, i chyba byłoby to dla mnie uwłaczające, jako dla kobiety, pieścić tam faceta. Sama dziwnie bym się czuła, gdyby ktoś mnie tam pieścił.

Jakie są wasze doświadczenia?
To po co wątek, skoro perwersja, fuj i uwłaszczające? Nie rozumiem ludzi, serio

A tak do tematu: lubię, ale trzeba mocno dbać o higienę. Chodzi głownie o zapach, bo jestem wyczulona. Podczas kąpieli - lubię.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 10:53   #4
kiniaa543
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Rimming

Mój chłopak ogląda filmy, gdzie się przewija coś takiego, stąd moja refleksja czy takie rzeczy się robi tylko na filmach, czy to ja jestem zbyt "niewinna".
kiniaa543 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 10:55   #5
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Rimming

Robi się w realnym życiu też, nie tylko na filmach.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 10:58   #6
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez kiniaa543 Pokaż wiadomość
Mój chłopak ogląda filmy, gdzie się przewija coś takiego, stąd moja refleksja czy takie rzeczy się robi tylko na filmach, czy to ja jestem zbyt "niewinna".
Takie rzeczy się robi.
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 11:03   #7
kiniaa543
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Rimming

I sprawia wam to jakąś przyjemność? Chodzi mi o taką waszą przyjemność, a nie satysfakcję, że partnerowi jest dobrze? (chodzi mi o rimming w jego stronę, w sensie, że wy go tam pieścicie)
kiniaa543 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 11:17   #8
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Rimming

Ja robię rimming swojemu Panu mężowi a on mi a co ciekawe minetki nie lubię a lizanie odbytu tak. Normalne pieszczoty jak każde Pamiętajmy, że mężczyźni swój punkt G w sensie można go pieścić wkładając palec do odbytu więc warto i lizać odbyt wkładać język jak najgłębiej, wytrysk jest mocniejszy.

Edytowane przez Ola-zz
Czas edycji: 2015-07-24 o 11:20
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 11:22   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez kiniaa543 Pokaż wiadomość
I sprawia wam to jakąś przyjemność? Chodzi mi o taką waszą przyjemność, a nie satysfakcję, że partnerowi jest dobrze? (chodzi mi o rimming w jego stronę, w sensie, że wy go tam pieścicie)
Szczerze? Ani mnie to ziębi, ani grzeje, to działa na zasadzie "ja robię tobie, bo wiem, że ci przyjemnie, a ty robisz mnie, bo też to lubię i czerpię z tego przyjemność". Lubię, jak ktoś mnie liże, to bardzo przyjemne, w sumie chyba dla mnie lepsze niż minetka, a że chcę się odwdzięczyć (tak, "chcę" to słowo kluczowe), to też robię.
To trochę inaczej niż z oralem, bo samo robienie loda to akurat mnie podnieca.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 11:44   #10
Wysokiblondyn85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rimming

Sprawia przyjemność mega i jednemu i drugiemu pamietam ze 1 raz jak zrobiłem swojej byłej to mi powiedziała ze najpierw czuła lekkie zakłopotanie a pózniej była w 7 niebie pózniej bardzo często i przy minetce sugerowała żebym druga tez dopieszczał jednocześnie np palcem bądź językiem
Wysokiblondyn85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 12:42   #11
Aniulka_K
Raczkowanie
 
Avatar Aniulka_K
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Na co dzień w Warszawie
Wiadomości: 38
Dot.: Rimming

A myślałam, że ja mam sprośne myśli a tu widzę że jeszcze sporo przed mną do odkrycia Tylko jak zachęcić partnera do takich igraszek no przecież nie zaproponuje " a może poliżesz mi tyłeczek ? "
Aniulka_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 13:50   #12
vrh
Raczkowanie
 
Avatar vrh
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 31
Dot.: Rimming

Ależ dlaczego nie!

Ja po takiej prośbie nie mógłbym myśleć o niczym innym, jak tylko o spełnieniu prośby.
vrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 16:02   #13
Wysokiblondyn85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 102
Dot.: Rimming

Kobietko facetom trzeba mowić wprost bo inaczej mogą sie nigdy nie domyśleć oczywiście co niektórzy można powiedzieć zwrócić uwagę podczas oglądania "odpowiedniego filmu" albo powiedzieć ze gdzieś tam sie czytało i ze ponoć wrażenia nie ziemskie i czy by nie spróbować uwierz naprawdę odczucia super a nóż widelec od tego sie zacznie masa eksperymentów i urozmaiceń
Wysokiblondyn85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:37   #14
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez Aniulka_K Pokaż wiadomość
A myślałam, że ja mam sprośne myśli a tu widzę że jeszcze sporo przed mną do odkrycia Tylko jak zachęcić partnera do takich igraszek no przecież nie zaproponuje " a może poliżesz mi tyłeczek ? "
Ja dostałem kiedyś takiego sms-a:
"Naszła mnie ochota na SEX ANALNY. Jako grę wstępną chciałabym "minetki drugiej dziurki". Czy mój Mikołaj spełnia takie życzenia?"
Wyrwałem się zaraz z pracy bo po takim sms-ie ciężko się ogarnąć i myśleć o czymś innym...
Dziewczyna dostała "bolesną lekcję", aby mi więcej takich rzeczy gdy jestem w pracy nie przysyłać. Tyle że ona lubiła chodzić z czerwonym od klapsów tyłkiem i nic sobie z mojego zakazu nie robiła.
Dobrze, że kolejne dziewczyny nie miały aż takiej fantazji. Wysyłały sms-y ale nie tak bezpośrednie.

Możesz mu wysłać takiego sms-a, albo mms-a ze zdjęciem swoich rozchylonych pośladków i zapytaniem, czy ta dziurka zasługuje na minetkę.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 22:05   #15
Ansii_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 58
Dot.: Rimming

Fakt facetowi trzeba prosto z mostu zęby zrozumiał. Nie ma się czego wstydzić przecież to Twój partner i on też by chciał podzielić się z Tobą swoimi fantazjami.

Dla mnie rimming jest idealnym wstępem do analu.
Lubię też gdy leże na plecach z rozchylonymi nogami a facet robi mi minetkę, ślini mocno palec i pieści moją drugą dziurkę.
Czasem gdy mam na to ochotę to sama liże rowek i dziurkę facetowi. Oczywiście po prysznicu i po zakolegowaniu się z maszynką
Ansii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 22:32   #16
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Rimming

Lubię w jedną jak i w drugą stronę. Zwykła pieszczota xD
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 22:54   #17
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Rimming

Jak dziewczyna zgadza się na seks analny, to grzechem jest nie zastosować jednoczesnej stymulacji obu dziurek naraz, czyli penis w pupę i penetracja cipki palcami bądź wibratorem, lub korek analny i tradycyjna penetracja penisem. Dziewczyna czuje się jakby miała dwóch naraz
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 08:20   #18
Aniulka_K
Raczkowanie
 
Avatar Aniulka_K
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Na co dzień w Warszawie
Wiadomości: 38
Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Ja dostałem kiedyś takiego sms-a:
"Naszła mnie ochota na SEX ANALNY. Jako grę wstępną chciałabym "minetki drugiej dziurki". Czy mój Mikołaj spełnia takie życzenia?"
Wyrwałem się zaraz z pracy bo po takim sms-ie ciężko się ogarnąć i myśleć o czymś innym...
Dziewczyna dostała "bolesną lekcję", aby mi więcej takich rzeczy gdy jestem w pracy nie przysyłać. Tyle że ona lubiła chodzić z czerwonym od klapsów tyłkiem i nic sobie z mojego zakazu nie robiła.
Dobrze, że kolejne dziewczyny nie miały aż takiej fantazji. Wysyłały sms-y ale nie tak bezpośrednie.

Możesz mu wysłać takiego sms-a, albo mms-a ze zdjęciem swoich rozchylonych pośladków i zapytaniem, czy ta dziurka zasługuje na minetkę.
No po takiej wiadomości to na pewno nie będzie się mógł na niczym skupić ! Muszę to wypróbować
Aniulka_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 11:18   #19
Abadum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 26
Dot.: Rimming

Jak się umyjesz to czemu nie My faceci mamy tam czuły punkt
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Abadum
Czas edycji: 2015-08-04 o 14:44
Abadum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 01:18   #20
amnesia93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 76
Dot.: Rimming

Dla mnie całkowicie to odpada. Nawet nie wiedziałam co znaczy to słówko i stąd tu jestem Dla mnie dupa jest od... Tak tak robienia kupy na tym temat się kończy i zaczyna.
amnesia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 02:09   #21
MadameCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Rimming

Jeśli kogoś kochasz, to go akceptujesz i nie brzydzisz się jego ciała, żadnej części. Przynajmniej ja z takiego założenia wychodzę. Może jest to nieco perwersyjne, ale to raczej przez to, że z taką formą pieszczot społeczeństwo ogólnie nie jest chyba zbyt oswojone, a "cztery litery" kojarzą się wielu osobom wyłącznie z załatwianiem potrzeb
Jeśli o mnie chodzi, to jest to zwykła pieszczota, jak każda inna. Kwestia nastawienia swojego i partnera (nic na siłę). Ale może być to całkiem przyjemne... Dla obu stron
MadameCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 09:08   #22
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez MadameCherry Pokaż wiadomość
Jeśli kogoś kochasz, to go akceptujesz i nie brzydzisz się jego ciała, żadnej części. Przynajmniej ja z takiego założenia wychodzę. Może jest to nieco perwersyjne, ale to raczej przez to, że z taką formą pieszczot społeczeństwo ogólnie nie jest chyba zbyt oswojone, a "cztery litery" kojarzą się wielu osobom wyłącznie z załatwianiem potrzeb
Jeśli o mnie chodzi, to jest to zwykła pieszczota, jak każda inna. Kwestia nastawienia swojego i partnera (nic na siłę). Ale może być to całkiem przyjemne... Dla obu stron
Z tym się nie zgodzę, bo bardzo łatwo tu przepłynąć wszelkie granice w imię miłości.
Ale z resztą się zgadzam. I też z powodu głównego celu jakiemu służy tyłek higiena jest najważniejsza, bo łatwo można się zrazić, jak partner da ciała w tek kwesti
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 16:36   #23
amnesia93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 76
Dot.: Rimming

A mnie obrzydza odbyt i kupa, to znaczy że go nie kocham?
Sama myśl o załatwianiu się odbiera mi ochotę na sex a co dopiero jakieś lazanie... No way
amnesia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 12:23   #24
MadameCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Rimming

Jeśli partner lub partnerka dbają o higienę, to nie wiem, co w tym takiego odpychającego. Równie dobrze ktoś może mieć wielką blokadę przed seksem oralnym, bo przecież się sika...
MadameCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 13:29   #25
amnesia93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 76
Post Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez MadameCherry Pokaż wiadomość
Jeśli partner lub partnerka dbają o higienę, to nie wiem, co w tym takiego odpychającego. Równie dobrze ktoś może mieć wielką blokadę przed seksem oralnym, bo przecież się sika...
Można, bardzo prosto Dla mnie odbyt służy tylko do jednej czynności, nie podnieca mnie żadna forma pieszczot. Działa tylko silnie odpychająco. O tak jakby mi ktoś w pępku grzebał
Z tego powodu też tyłek innych mnie nie intereuje, nie próbowałam nigdy sprawiać komuś tym przyjemności i nigdy nie będę. Źle by się to skończyło
amnesia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 16:43   #26
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rimming

O, coś dla mnie! Kocham takie "dupa do srania, penis do sikania" oralek mniam, analek blee

Teraz jedna strona niech zacznie udowadniać, że to zboczenie i ohyda, a inna - że normalka.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 19:09   #27
amnesia93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 76
Thumbs down Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
O, coś dla mnie! Kocham takie "dupa do srania, penis do sikania" oralek mniam, analek blee

Teraz jedna strona niech zacznie udowadniać, że to zboczenie i ohyda, a inna - że normalka.
Nikt inny tylko ty masz problem
Dyskutujemy na poziomie, każdy pisze o sobie - wątek pyta o to co myślimy na temat takich zabaw więc każdy pisze co czuje, co w tym dziwnego?
A tak zapomniałam - na tym forum trzeba sypiać z kim popadnie i najlepiej leczyć tak kompleksy. I jeszcze robić wszystko, wszędzie i z każdym bo jak ktoś ma inne zdanie to pruderyjny jest i staromodny

A z ciekawości, co myślicie na temat scatu?

Edytowane przez amnesia93
Czas edycji: 2015-07-31 o 19:12
amnesia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:51   #28
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rimming

1. Pokaż, że pisałam do ciebie (czemu tak burzliwie zareagowałaś?)
2. Nie zrozumiałaś przekazu mojego postu.
3. Tak, tu na Seksie wszyscy zboczeni i mieli po 100 partnerów.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:52   #29
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Rimming

Cytat:
Napisane przez amnesia93 Pokaż wiadomość
Nikt inny tylko ty masz problem
Dyskutujemy na poziomie, każdy pisze o sobie - wątek pyta o to co myślimy na temat takich zabaw więc każdy pisze co czuje, co w tym dziwnego?
A tak zapomniałam - na tym forum trzeba sypiać z kim popadnie i najlepiej leczyć tak kompleksy. I jeszcze robić wszystko, wszędzie i z każdym bo jak ktoś ma inne zdanie to pruderyjny jest i staromodny

A z ciekawości, co myślicie na temat scatu?
Ale kaguya ma rację. Minetką żadna nie pogardzi ale rimming dla faceta czy nawet oral no to be.

Mnie też do rimmingu nie ciągnie ale nie weszłam tu specjalnie żeby napisać jak bardzo to obrzydliwe. Kto chce niech to robi, ja jestem raczej na nie ale gdyby mnie partner poprosił to bym przemyślała przynajmniej.

No i tak, brak chęci do próbowania nowości to pruderia. I głupota Można seks uprawiać tylko w pozycji misjonarskiej, po ciemku i pod kołdrą ale po co?


aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 22:14   #30
amnesia93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 76
Dot.: Rimming

Stawiasz na równi pruderyjmość z tym, że ktoś z własnej woli nie chce czegoś robić? Brawo, to słowo znaczy zupełnie co innego I jak możesz pisać, że ktoś jest głupi bo nie chce lizać odbytu? Wtf?
amnesia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-01 10:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.