Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-21, 23:17   #31
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+, 40+ IV część

Marjolka, też patrzyłam na serum Miszki i widzę, że ma Ascorbyl Tetraisopalmitate w składzie. Ciekawe czy jest podobne do tego z Ordinary https://theordinary.deciem.com/produ...itamin-f-30ml? Ciekawe, czy inne kosmetyki z oio lab też fajne. Miszka, a wiedziałaś, że to polska marka?

Moja praca zamknięta na 2 tyg, więc mam wolne

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2020-10-21 o 23:19
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 00:59   #32
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dobry wieczór

Miszka, fajny ten olejek Oio Lab. Od razu obstawiałam, że to ascorbyl tetraisopalmitate
Na mnie również ta postać witaminy C działa podobnie - stosuję od lat w SVR Hydracid C20 (o którym już pisałam do znudzenia)

Chyba sprawię sobie prezent ...na gwiazdkę może? Czy nie czekać tak długo? Jak myślicie?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 01:38   #33
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Anyż, rozumiem sytuację - moje plany też w czarnej ..., staram się opracować jakiś sensowny plan żeby przez Coronę nie zastopować rozwoju ...albo co gorsza nie popaść w przygnębiający stan marazmu.

Super wiadomość o koleżance! Powiedź jej żeby nie słuchała żadnych porad różnych życzliwych ciotek, sąsiadek czy pań w sklepie - powszechny jest taki typ, który uwielbia opowiadać o swoich licznych dolegliwościach w stanie błogosławionym (a raczej potępionym sądząc po tych hipochondrycznych historiach)

Z jednej strony - ciąża otwiera na głęboką więź z kobietami, piękne doświadczenie. Tylko trzeba być świadomym, że możliwa jest również ciemna strona tego otwarcia, ciotki lubią okrutnie straszyć w imię przyjęcia do zamkniętegoo kręgu prawdziwych wtajemniczonych kobiet, które znają życie itd itp co za bzdury... a dobre samopoczucie jej przecież w ciąży najważniejsze, stresu należy po prostu unikać ...więc wszystkie wiedźmy apage!

---------- Dopisano o 02:28 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------

Reign, będę trzymać kciuki za udany wynik obu operacji!
...a jaki fajny kociak

---------- Dopisano o 02:35 ---------- Poprzedni post napisano o 02:28 ----------

Cinderella - haha - taaaaak, oczywiście
Zrobiłaś mi smaka na barszcz, podzielisz się przepisem? Nie umiem robić (jeszcze) a lokalne buraki są teraz przepyszne! I w ogóle wszystkie jesienne warzywa.

Jak koci domek? Już zamieszkany? Bardzo fajny miałaś pomysł

---------- Dopisano o 02:38 ---------- Poprzedni post napisano o 02:35 ----------

Robot - mnie podobają się obie pary, te dłuższe oczywiście bardziej stylowe, eleganckie i ...po prostu praktyczne na dłuższy spacer - nie będziesz się martwić o mokre nogawki.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 08:56   #34
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Cinderella - haha - taaaaak, oczywiście Zrobiłaś mi smaka na barszcz, podzielisz się przepisem? Nie umiem robić (jeszcze) a lokalne buraki są teraz przepyszne! I w ogóle wszystkie jesienne warzywa.
Ja robie barszcz wege. Garnek mam 4-litrowy, a zrobiłam wczoraj 3 litry barszczu. Najpierw daje włoszczyzne (1 marchewka, 1 pietruszka, por, duży kawałek selera, pół szalotki, garść liści pietruszki + 2 liście laurowe, 5 ziarenek ziela angielskiego i ok. 10 pieprzu, sypie lubczyk suszony, i mam jeszcze taką naturalną przyprawe do rosołu) - gotuje to ok. 30 minut. Później daje buraki poćwiartkowane (wczoraj dałam 3 duże) + dolewam wyciśnięty sok z jednej cytryny (uważaj by pestki nie powpadały, bo będzie gorzki) + 3 ząbki czosnku + płaską łyżke soli (można więcej lub mniej - wedle uznania). Gotuje kolejne ok. 40 minut, ale też nie doprowadzam do nadmiernego bulgotania wody. Na koniec daje dużo pieprzu czarnego (lubie jak jest pikantny) + sypie garść majeranku suszonego. Można też dodać niewielką ilość czosnku suszonego (fajnie podbija smak). Jezeli mam domowy zakwas buraczany, to też go troche dodaje, ale nie jest to konieczne (moja ciocia z Sanoka lubi dolać troche wody z ogórków kiszonych by podbić smak barszczu) . Niektórzy lubią dodać też troche cukru aby barszcz miał właściwą równowage słodkosci i kwaskowatości, ale ja tego nie robie (myśle, że to się uda i bez cukru np. dodając jeszcze jedną lub dwie marchewki).

Zawsze zostaje dużo buraków, których żal wyrzucać, ale wczoraj wymyśliłam, że zetre je na tarce i zrobie z nich tzw. buraczki zasmażane.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Jak koci domek? Już zamieszkany? Bardzo fajny miałaś pomysł
A wiesz, że sprzedawca jeszcze nie nadał tego domku! Kupiłam go w zeszłą środe, a status ciągle ten sam "przygotowana do nadania". Skontaktowałam się z nim 2 dni temu i odpisał, że "jest w przygotowaniu" i, ze przepraszają, że dołożą prezent w ramach rekompensaty za dłuższy czas oczekiwania TŻ mówi, żeby mu napisać, że my tu marznącego kota mamy i niech się streszczają (TŻ przekonwertowany z dog person na cat person).

A jak Twój kotek się miewa u babci? Doszła wyprawka? .

Dziewczyny, mnie aktualnie bardziej interesują sera z zieloną herbatą - jeżeli znacie coś godnego polecenia, to będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-10-22 o 08:57
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 09:06   #35
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Zapisuje przepis na święta


U mnie zawsze wychodzi słodki rosół bo dodaje duzo marchwi.
Ale nie moja wina, ze u nas wojna o marchew z
Rosołu


Dzien dobry, słoneczko i od razu gęba sie uśmiecha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 09:29   #36
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dokupiłam dzisiaj :
https://www.topestetic.pl/biologique...y-lotion-50-ml
Caffe olejek est rewelacyjny.
Stosuję go na noc w większej ilości i w mniejszej podczas porannej pielęgnacji.
Uklika nie znałam tej firmy.
Dostałam próbkę przy zakupach w Topestetic i tak zaczeła się moja miłość.
Podchodziłam sceptycznie do formy olejku,bo mnie zapycha wszystko,ale nie ten..
Nie wiem co tam tak dobrze działa,ale działa i to najważniejsze.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 09:34   #37
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziś przyszły dwie flaszki, bo nie umiałam się zdecydować, a pędzi do mnie Chanel Chance Eau Fraiche, czyli ta, o której pisałam, że stała się migrenogenna... Jednak nie, to było jednorazowe i znowu kręcę się wokół resztki w fiolce jak mucha, bo ładne... Docelowo jedną z Chloe chyba puszczę dalej, ale muszę je dobrze obwąchać i ponosić kilka dni, żeby podjąć decyzję. Nie umiem mierzyć perfum w sklepie Czasem dopiero przy 4-5 zlaniu się zapachem wiem, czy to będzie miłość, czy nienawiść.

Owczarkowo-adopcyjny Facebook grzmi od wczoraj... Ktoś sądząc po zapachu trzymał miesiącami szczeniaka owczarka w chlewie , a ponieważ pies miał wadę polegającą na przeproście nadgarstka i bardzo źle chodził, wyciął mu kawałek ucha z tatuażem (chyba nozyczkami, bo wycięte precyzyjnie kółeczko) i wyrzucił.
Socjopata jak nic, ale i tak bym wieszała... Tacy ludzie są zagrożeniem dla społeczeństwa


La Mary narzekaj do woli, jeśli tylko będzie Ci od tego lżej. Każdy czasem musi pomarudzić. Moja mama również jest ciężka w obliczu pandemii, a raczej jeszcze cięższa niż zwykle

Również dostałam telefon z salonu, do którego czekam od sierpnia. Moja fryzjerka na zwolnieniu, nie wiadomo do kiedy. W zastępstwie nikt mnie nie przyjmie, bo tylko ona i szef przedłużają włosy.

Nie bywam już w parku, bo choć psiakowi służy brak upałów i sporo biega, to jakoś sama nie mam chęci na ploteczki w deszczu. Efekt na wadze wskoczył dość szybko niestety. Nie, żebym tak na nią wchodziła monitorować, ale kurtka zaczęła cisnąć w biodrach, więc wiedziałam, ze coś jest na rzeczy

Michell ja mam podobne wrażenie co do TO. witamina C w silikonie. Oczywiscie efekt jest krótkotrwały, góra doba, ale buzia ma rano WOW. Muszę do niego wrócić. Niestety oleje nie dla mnie, zapchał mnie każdy z kilkunastu testowanych.

Anyż trzymam kciuki za to, żeby straty były jak najmniejsze. Sama ten rok jadę na zaskórniakach i jestem tak do tyłu, że aż nie mam ochoty siadać do kalkulatora.
Mam tak samo z zapachami.

A sytuacji z owczarkiem nawet nie skomentuje, rece opadaja.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88223396]Anyż, super, że się koleżance udało .

A co do załączonego zdjęcia - też tak macie? .[/QUOTE]

Tak, dlatego tak rzadko mozna w internetach zobaczyc moja twarz

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Soso dzięki, ale to póki co inwestycyjne. Ja niby zapuściłam korzenie tu, gdzie jestem już sześć lat (prawie samo centrum miasta), jednak to nie docelowe miejsce, choć dla osoby w moim wieku fajne i wygodne. Chcę na wczesnej emeryturze prowadzić dobrze zorganizowany, płatny DT lub po prostu hotel dla zwierząt, a to wymaga domu wolnostojącego z działką.
Mam taki plan na 3-4 lata romansu z dodatkową pracą, żeby trochę odłożyć, a później pomyśleć co dalej.

Cinde pamiętam pewną piękną brytyjską blogerkę, która mówiła o tym, jak czasem przypadkiem włącza przednią kamerę i szybko wyłącza -"Nah, I don't look like that".
Mnie w niektórych aplikacjach do robienia zdjęć załącza się automatycznie przednia, więc najpierw widzę swoje ujęcie z bliska maksymalnie od dołu z dwoma podbródkami i dużymi dziurkami w nosie, a dopiero później to, co faktycznie chcę sfotografować

Anyż kciuki za koleżankę

Marjolka współczuję bardzo, bo wiem, co to ból kręgosłupa, którego nie da się już wyleczyć
Jestem ciekawa tych Twoich perfum... tytoń z miodem.

Kusicie, ze mam aż ochotę wyciągnąć zimowe kosmetyki (retinol i serum z wit C z zeszłorocznego zapasu) i sie wysmarować
Piekny plan

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Mam nadzieje, ze uda mi sie jeszcze wslizgnac na pierwsza strone

Probowalam do Was pisac z pracy, ale przeszkodzono mi i potem szlag trafil moj post, wiec stwierdzilam, ze napisze z domu.

Nie mam za bardzo nastroju dp pisania, moja Mame czeka operacja(rozrusznik), mojego meza tez(kolano), a przy pandemii wiadomo, bardziej sie stresuje. Maz ma wyznaczona na 2 grudnia, Mama nie wiadomo, bo koronka
nie bede Wam smecic.
z tych milszych rzeczy to zrobilam wolumetrie policzkow. Subtelna roznica, ale nie mam pileczek pinpongowych, ani trupich oczodolow

Anyzku HUGS!!!

Dzis zaglosowalismy. Normalnie wybory sa 3 listopada, ale na FL, mozna zrobic wczesne votowanie, wiec dzis podjechalismy

Pozdrawiam!
Kotek
Trzymam kciuki za mame i meza
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 10:01   #38
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinderella, ale fajny przepis! Dziękuję
Zrobię z pewnością - jak już zjemy rosół, wczoraj ogromny gar gotowałam pół dnia.

Mon Cherry - marchewkę zawsze dodaje na końcu, tak 30-40 min przed serwowaniem, w ten sposób jest al dente a rosół nie staje się zbyt słodki.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Miszka, na ten lotion poluję już od lat - fajnie że marka jest już w Polsce
Kupiłabym natychmiast ...tylko za dużo kwasów chyba mam jeszcze w zapasach.

Ty kusicielka jesteś!!!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 12:03   #39
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Michelle tak w tym.skladzie jest wit c. Znam ja i uzywam. Mieszam z olejami dajac jako podkład serum wodne z nawilzaczami. Uklika w tym The Ordinary tez jest ta sama postac wit c i na drugim miejscu wiec wysoko-moze szczypac. Ale tez jest zawieszona w olejach.
Gdyby ktorwjs z Was sie cjcialo -to na Zrob Sobie Krem i na Mazidlach jest ta postac wit C. Mozna dokupic oleje i wit E i zrobic sobie takie smarowidlo.
Pani Robot-rzeczywiscie z tym moim kregoslupem to chyba tylko jakis masażysta moglby mi ulzyc...tylko musi byc dobry-a takiego mie znam i klapa

Dzis przyszly mi nowe roze ze szkółki Floribunda. 9 sztuk
Bede sadzila je dzis. Ale tez chyba na czworakach
Dobrze ze rabatki przygotowane.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 12:44   #40
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinde ja bardzo lubię serum John Masters Organic, Zielona herbata & róża, zużyłam dwie buteleczki i migłabym i trzecią. Lekkie, ale robi co trzeba
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 13:14   #41
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Nareszcie wyszło słońce
U nas dzisiaj wyjątkowo wiosenna pogoda.

Pani Robot zamysł z prowadzeniem domu dla psów szlachetny A czy nie chciałabyś w związku z tym przyszłościowym celem podjąć studiów weterynaryjnych? Psie sierotki często maja kłopoty ze zdrowiem a lekarz na etacie to dodatkowe, niemałe koszty. Biznesplan trzeba by wprowadzać małymi kroczkami
Co do kaloszy to podobają mi się niskie ale może dlatego że nigdy niskich nie miałam. Ja do kaloszy kupuję wkładki Ugg ale nie wiem, czy do Twoich pasowałyby A do tego zawsze ciepła, wełniana skarpeta. Te wspomniane skarpety Huntera mi nie pasują, wolę wełniane (albo z domieszka wełny). Dobrej jakości i czasami można kupić w dobrej cenie (wspominałam, że kupiłam za grosze w TK Maxx) marki Eisbar.

Fajnie Marjolka że inwestujesz w siebie

Miszka dzięki za posuniecie pomysłu z pielęgnacja Payot Nigdy nie miałam chociaż nie raz nie dwa zastanawiałam się będąc w SuperPharmie.
A ten olejek Oio Lab ma w składzie stabilna wit.c - askorbyl Tetra... Ona nie uczula. I nie wysusza. Tylko dlaczego taka droga
A jeśli chodzi o peptydy to niestety nie uświadczysz od razu efektu. Trzeba stosować długo i cierpliwie czekać na jeszcze piękniejsze lico Podobnie jak z retinolem. Tylko że ten wcześniej podsuszy cerę. A po witaminie c jest efekt natychmiastowy czyli rozświetlenie i delikatne rozjaśnienie. A jak rzadko stosujesz wit. to po pierwszych kilku użyciach cera staje sie jak tafla lodu czyli mocno się napina

https://www.douglas.pl/pl/p/5002488224

Reign mocno trzymam kciuki za zdrowie mamy i męża.
Bogatą paletę kolorów nosi na sobie Twój kociak

Uklika 2 tyg. wolnego, czyżby kwarantanna? Powodzenia.
Zażywaj dolce far niente

Cinderella lubczyk suszony do zupy, fajnie. Nie znam, dodam.
A ja zawsze dodaje trochę cukru
Uśmiałam się... ja w lustrze... jakże prawdziwe Chyba każdej/każdemu towarzyszy taka iluzja samego siebie, taki zniekształcony obraz samego siebie Bez najmniejszej rysy na wizerunku. No bez retuszu niepodobne w ogóle do siebie

Dzisiaj odwożę po południu Młodą na dodatkowe zajęcia i wpadam do kawiarni. Umówiłam się z kuzynką , musimy sobie przy kawie percepcję porządnie przeprofilować żeby smutasy przegonić.

Miłego dnia Wam życzę

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

...Cinderella jedyne serum jakie przychodzi mi do głowy z zieloną herbatą to serum z Innisfree

https://areum.pl/pl/p/Innisfree-Gree...yABEgJXSfD_BwE

Nie miałam akurat tego serum ale kilka produktów testowałam i byłam zadowolona. Serum ma tego ekstraktu ponad 70% więc może warto...

....przeglądam strony z pielęgnacją a konkretnie z serum o bogatym Inci Mhy... zastanawiałam się przez moment nad serum Media 8 z bakuchiolem. To coś zwane bakuchiolem to roślinny odpowiednik retinolu. Mhy... chyba... głowy nie urywa co? Miszka miałaś... chyba.... pamiętam, że to Ty niedawno dawałaś linka...

https://www.topestetic.pl/medik8/bak...eptydowe-30-ml

jednak zdecydowałam się drugi raz na kompleks peptydowy

https://www.topestetic.pl/medik8/liq...eptydowe-30-ml. Kupiony

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-10-22 o 13:47
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 14:04   #42
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

La Mary mam to serum z Medik8:
https://www.topestetic.pl/medik8/bak...eptydowe-30-ml


Tobie może się spodobać,ma też konsystencję olejkową .To nowość w stajni Medika.
Jak chcesz to Ci wyslę trochęWypróbujesz sobie..


Muszę je na nowo zacząć używać,bez tego toniku na pory,bo to on spowodował u mnie wysyp prycholi ..

https://www.topestetic.pl/medik8/por...c-porow-100-ml
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 14:47   #43
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Reign kciuki za mamę i męża Mama jest w PL, czy u Was?

La Mary ponieważ plan od dawien dawna chodził mi po głowie i przez prawie rok prowadziłam DT jestem po roku technika weterynarii (dwuletnia szkoła), ale zrozumiałam, że się do takich fizyczno-biologicznych spraw nie nadaję, dlatego przerwałam. Weterynarii u nas w mieście nie ma.

Moje nowe odkrycie kosmetyczne, które odstało w zapasach pół roku zanim sięgnęlam: https://www.douglas.pl/pl/p/5002492669

Kliknęłam plecak/torebkę i wysokie sneakersy. Nie lubię krzyczących logotypów, więc zobaczymy jakiej ten będzie wielkości. Przyszła Chanelka, bardzo szybko. Muszę jednak delikatnie z tym zapachem, bo jest bardzo mocny.
Dostałam potwierdzenie z MyHeritage, że próbka do nich dotarła. To najwazniejsze, bo trochę wątpiłam w podroz przez Atlantyk tak malutkiej koperty...

No to mamy... PiS-owski TK zdelegalizował aborcję z powodu wad płodu. Nie wiem kto się teraz odważy zachodzić w ciążę w tym kraju... Ciekawe czy podziemie aborcyjne rozkwitnie, czy Polki będą masowo jeździć do Czech. Współczuję cholernie wszystkim kobietom, które nie będą mogły sobie na to pozwolić finansowo. Nawet nie chcę myśleć jak to wpłynie na statystyki samobójstw.

Jeszcze przyszły pantofle i tak jak Brenda Zaro i Tamaris zresztą też, tak te mają jeszcze grubszą miękką wkładkę pod całą stopą. Mega wygodne! https://www.zalando.pl/tamaris-czole...1b16z-o11.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3528.jpg (38,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 91WQufzKN0L._AC_UY500_.jpg (38,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CC289EF6-D50E-433A-95B6-9089B84F6255.jpg (76,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D87B314F-1D15-46A5-B2DE-AC7367D53D77.jpg (93,2 KB, 64 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-10-22 o 15:35
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:25   #44
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Ciekawe zakupy Pani Robot. Bentona toner miałam kilka lat temu. Męczyłam długo, aż zrobił się mętny

Moszczę już tyłek w kawiarni. I jak zwykle czekam... ja to mam punktualną rodzinę, ba, przyjaciół również
Weszłam na moment do HM. Na ładnym swetrze (a właściwie na kolorze) zawiesiłam oko. Cóż sweter wyglądał ładnie na wieszaku, na mnie już niekoniecznie. Xs a rękawy jak dla xxl Bardzo gruby, pod pachami, w nadmiarze „wełny” mogłabym uwić gniazdo dla ptaka. Zauważyłam również że powinnam nosić już (!) biustonosz bo mi grawitacja daje się mocno we znaki C’est la vie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:26   #45
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Przyszła w końcu kuzynka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F9540441-3A16-4207-8C19-BD29D4033056.jpg (90,9 KB, 52 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:28   #46
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-10-25 o 17:54
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:40   #47
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg handmaids-b-4-01.jpg (86,2 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez aussiewoman
Czas edycji: 2020-10-22 o 19:31
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 17:28   #48
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+, 40+ IV część

Pani Robot, miałam kiedyś bardzo podobne czółenka z Ryłko, w wakacje poszły w świat, mnie się znudziły, a koleżanka zadowolona Teraz jak patrzę na Twoje, to mi ich nawet trochę żal, bo wygodne były, ale staram się nie trzymać niczego, co nie było założone dłużej niż powiedzmy rok (sa wyjatki), bo inaczej strasznie mi się zbierało

Nie, LaMary, nie kwarantanna, a extended halloween break, czyli zamknęli nas na 2 tygodnie (halloween break miał być tydzień). Inne branże (nie wszystkie, ale większość) zamknęli na 4. Po dwóch tygodniach maja zdecydować, czy nam przedłużyć, choć naszej branży akurat bardzo zamykać nie chca A leniuchować niestety nie mam jak, bo kontynuujemy remont w domu

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2020-10-22 o 17:46
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 17:34   #49
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

La Mary piękny kolorek swetra i ponieważ kupiłam kilka lat temu ten model w innym odcieniu muszę przyznać, że poza rękawami i tak lezy na Tobie lepiej. Z ulgą go w tym roku oddałam dalej
I faktycznie jest to model nie pod kurtkę, chyba, że jakis oversizeowy namiot, bo zapas spod pach nie wejdzie.

Testuję sobie ten toner zamiast Whamisa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dew-toner.html
Zobaczymy co skóra powie za kilka dni, na razie jest całkiem miły.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-10-22 o 18:02
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 18:14   #50
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88224490]Zapisuje przepis na święta

U mnie zawsze wychodzi słodki rosół bo dodaje duzo marchwi.
Ale nie moja wina, ze u nas wojna o marchew z
Rosołu [/QUOTE]



U mnie do niedawna jeszcze coś zgrzytało w krupniku - okazało się, że za dużo marchewki dawałam co dodawało niepotrzebnej tej zupie słodkości.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Cinderella, ale fajny przepis! Dziękuję
Zrobię z pewnością - jak już zjemy rosół, wczoraj ogromny gar gotowałam pół dnia.

Mon Cherry - marchewkę zawsze dodaje na końcu, tak 30-40 min przed serwowaniem, w ten sposób jest al dente a rosół nie staje się zbyt słodki.
Nie ma sprawy I fajny patent na dodawanie później tej marchewki do rosołu .

Jeszcze chciałam Ci napisać, że służy mi bardzo ten krem z Kiehl's - dobrze nawilża i nie zapycha mnie w ogóle

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cinde ja bardzo lubię serum John Masters Organic, Zielona herbata & róża, zużyłam dwie buteleczki i migłabym i trzecią. Lekkie, ale robi co trzeba
Dzięki

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Cinderella lubczyk suszony do zupy, fajnie. Nie znam, dodam. Uśmiałam się... ja w lustrze... jakże prawdziwe Chyba każdej/każdemu towarzyszy taka iluzja samego siebie, taki zniekształcony obraz samego siebie Bez najmniejszej rysy na wizerunku. No bez retuszu niepodobne w ogóle do siebie
Haha, no wiesz, LaMary, ja tam święcie wierzę, że to jednak coś nie halo ze współczesnymi aparatami w telefonach. Z moimi oczami jest wszystko okay .

A co to za kruszynka w przebieralni

Kawa Zrobiłaś mi ochote na wybranie się do kawiarni. Jutro po pracy pójdę .

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Cinderella jedyne serum jakie przychodzi mi do głowy z zieloną herbatą to serum z Innisfree

https://areum.pl/pl/p/Innisfree-Gree...yABEgJXSfD_BwE
Ooo tak Sama zrobiłam małe rozeznanie w internecie i wszystkie drogi prowadzą właśnie do tego serum.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
No to mamy... PiS-owski TK zdelegalizował aborcję z powodu wad płodu. Nie wiem kto się teraz odważy zachodzić w ciążę w tym kraju... Ciekawe czy podziemie aborcyjne rozkwitnie, czy Polki będą masowo jeździć do Czech. Współczuję cholernie wszystkim kobietom, które nie będą mogły sobie na to pozwolić finansowo. Nawet nie chcę myśleć jak to wpłynie na statystyki samobójstw.
Nawet nie wiem jak mam to skomentować . Może jedynie, że strach żyć w tym kraju.

Fajne zakupy! Ale szalejesz .

Jutro piątek

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-10-22 o 18:15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 18:35   #51
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinde barszcz to moja najlepsza zupa na świcie. Uwielbiam. Dodajcie pod koniec gotowania kilka wiśni lub pól jabłka winnego- poprawia kolor i smak barszczu.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 18:50   #52
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Robot, d’Alchemy podobny do mgiełki różanej Whamisa. Fajny skład

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cinderella, dobrze że krem Ci pasuje, martwiłam się że może przekonałam Cię moją zbyt entuzjastyczną recenzją i będziesz zła na mnie

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Nic dodać nic ująć... tak to się dzieje jak lewica buja w chmurach i żąda legalizacji aborcji...
Zapewne już niedługo będzie całkowicie i 100% nielegalna - krok po kroku zanurzamy się w ciemnościach ciemnogrodu.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 18:53   #53
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Cinde barszcz to moja najlepsza zupa na świcie. Uwielbiam. Dodajcie pod koniec gotowania kilka wiśni lub pól jabłka winnego- poprawia kolor i smak barszczu.
Ooo, ciekawe . A w zimie jakie te wiśnie - mrożone czy suszone? Też uwielbiam barszcz. Mam wrażenie, że fajnie też wpływa na cere.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Cinderella, dobrze że krem Ci pasuje, martwiłam się że może przekonałam Cię moją zbyt entuzjastyczną recenzją i będziesz zła na mnie
Nieee Ja już się czaiłam na niego jeszcze przed przeczytaniem Twojej recenzji, chociaż nie powiem, że pomogła mi w szybszym jego zakupie . Naprawdę fajny krem - używam go od ponad tygodnia i zero problemów.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 19:00   #54
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Robot, od czterech lat kupuję regularnie buty Tamaris (wcześniej też kilka miałam, ale jakoś nie połączyłem kropek) - zaskakująco dobra jakość wykonania, świetne są! I rzeczywiście bardzo wygodne

Najwygodniejsze sneakersy to Ecco, seria soft. Mam chyba trzy pary

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cinderella, to fajnie - nawilżył Ci cerę?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Anyż, ciekawy pomysł z dodatkami do barszczu
Choociaż teraz są takie słodziutkie buraki, ze pewnie nic im więcej nie trzeba ... pieczone mniam miodzio
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 19:01   #55
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Cinderella, to fajnie - nawilżył Ci cerę?
Tak Jest taka uspokojna i jakby bardziej "plump", a najważniejsze, że mam zero wyprysków po nim.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-10-22 o 19:02
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 19:06   #56
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinderella - to teraz wpadnij na ponowny pomiar w Salonie Kiehl’s
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 19:39   #57
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Caffe w praktyce przymusowe poświęcenie Matki Polki i nienawiść do kobiet od lat była u nas żywa. Aborcji w wypadku wad płodu odmawiano od dawna zasłaniajac się klauzulą sumienia, przeciagając procedury w czasie tak, by zabieg był już nielegalny. Np na podkarpaciu od lat nie wykonano żadnego zabiegu. Teraz po prostu będą robić to samo, tylko bez pitolenia o klauzuli sumienia.

Dziś trafiłam na obrazowy opis matki zdeformowanego płodu, który kazano jej rodzić - martwy, mimo próśb o mechaniczne czyszczenie, bo kobieta wiedziała, że będzie z siebie wyciskac trupa.
"Chciało sie ciąży, trzeba cierpieć" - to słyszała od pielęgniarek.
Widziano wady na USG, ale nic jej nie powiedziano, leżała na podtrzymaniu kilka mcy w szpitalu, plackiem, robiąc pod siebie. Nie chciała podtrzymywać tak zagrożonej ciąży, ale nie miała wyboru.

Nie miałam parcia na dzieci, choć bywały w życiu jakieś chwile, kiedy się wahałam. Teraz prędzej się wysterylizuję za granicą niż zaryzykuję ciążę w Polsce. Przeraża mnie to jak przez ostatnie lata urósł u nas fanatyzm religijny.

To super, ze ten toner D'Alchemy Caffe chwalisz, bo kupiłam go w ciemno. Mam jeszcze micel - były w zestawie. Docelowo zamówiłam kilka produktów marki dla ciotki na gwiazdkę, ale chyba wszystkiego nie dostanie

Podlinkujecie ten krem z Kiehl's?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 20:02   #58
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinde, dokłądnie tak mam W lustrze patrze - uczciwie, krytycznie, nie w połmroku - jest ok. na zdjeciu...wtf...?! to naprawde ja...?! Jakie cienie pod oczami, nie mam cieni! I te bruzdy na policzkach? niemozliwe.
Reign, oby wszystko było dobrze z oboma zabiegami.
Pani R, tez dzis bluzgałam, jak to po cichutku, pod osłona covida - pseudotrybunał zadecydował o losie kobiet. dla mnie powinno byc rowniez przymusowe - jestes w ordo lurdis, popierasz zakaz aborcji - ustawowo odciagane z pensji na program pomocy dzieciom uposledzonym. ciekawe, ilu wtedy by było entuzjastow. przewraca mi sie w bebechach, jak gardłują osoby, ktore same takiego dziecka nie maja i nei wychowuja. to obciazenia na całe zycie - dla rodzicow i rodzenstwa. mowie to, choc blisko takich rodzin nie znam, ale przychodza do mnie pacjenci - rodzice z uposledzonymi dziecmi 30+ i dalej, tylko
rodzice coraz starsi, coraz mniej wydolni, a dziecko...zostaje dzieckiem, Małgosia, Jasiem z siwymi
włosami. kobieta, rodzina powinni miec prawo wyboru - chca sie podjac trudu wychowywania jako dozywocia czy nie.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2020-10-22 o 20:42
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 20:47   #59
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+, 40+ IV część

Smutne, to co się w Polsce dzieje. Czytam dyskusję na jednej z grup na facebooku, osoba zastanawia się nad uzupełnieniem kwalifikacji, tak aby mieć drugi kierunek i szukać pracy w Polsce (mieszka za granica). Niestety, bardzo dużo jest głosów odradzajacych jej powrót, właśnie przez to co się obecnie w Polsce wyprawia w wielu sferach życia.

Dokładnie Kama, popieram to, co napisałaś. Żeby to państwo jeszcze oferowało jakieś super wsparcie dla tych rodzin, mieszkanie, dotacje na samochód, wsparcie finansowe, to tym ludziom też łatwiej by się żyło. Znam ludzi, którzy wybieraja życie na emigracji właśnie z tego względu.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2020-10-22 o 20:53
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 21:02   #60
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Podlinkujecie ten krem z Kiehl's?
Pani_R, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ial-cream.html
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-12 11:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.