Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-25, 18:50   #1441
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Czy może ktoś orientuje się, czy np przez bank da się skontaktować z klientem (choć pewnie nie, bo RODO itp) - miałam sytuację w pracy, że klientka płaciła kartą, spieszyła się, ja podeszłam do innych klientów i dopiero po kilku minutach zauważyłam, że terminal wydrukował (tez po kilka min, nie od razu, dlatego nie zauważyłam) odrzucenie transakcji. I mam manko. Zastanawiam się, czy istnieje sposób, w jaki można skontaktować się z tą klientką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 19:21   #1442
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88538967]Grace&Frankie[/QUOTE]Oo, zapomnialam o nim, fajny byl

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 19:26   #1443
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
Czy może ktoś orientuje się, czy np przez bank da się skontaktować z klientem (choć pewnie nie, bo RODO itp) - miałam sytuację w pracy, że klientka płaciła kartą, spieszyła się, ja podeszłam do innych klientów i dopiero po kilku minutach zauważyłam, że terminal wydrukował (tez po kilka min, nie od razu, dlatego nie zauważyłam) odrzucenie transakcji. I mam manko. Zastanawiam się, czy istnieje sposób, w jaki można skontaktować się z tą klientką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę,że mogą się zgodzić jak wytłumaczysz o co kaman, ale pewnie będziesz musiała jakieś pismo do nich wystosować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 19:28   #1444
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
Czy może ktoś orientuje się, czy np przez bank da się skontaktować z klientem (choć pewnie nie, bo RODO itp) - miałam sytuację w pracy, że klientka płaciła kartą, spieszyła się, ja podeszłam do innych klientów i dopiero po kilku minutach zauważyłam, że terminal wydrukował (tez po kilka min, nie od razu, dlatego nie zauważyłam) odrzucenie transakcji. I mam manko. Zastanawiam się, czy istnieje sposób, w jaki można skontaktować się z tą klientką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem że pracujesz w sklepie?
Ogólnie istnieje coś takiego jak procedura dociążenia właściciela karty - ponowienie próby przez bank za zgodą (lub nie) klientki (możliwe też, od kwoty i banku karty).
Na pewno ty sama nie możesz, ale twój pracodawca powinien móc o to wnioskować. Strzelam, że prawdopodobnie nikt nic nie będzie wiedział ani jak ruszyć temat (sprawa dość rzadka i czasochłonna...)
Pytanie, co macie w umowie na korzystanie z terminala płatniczego, może to coś da.
Bank nie tylko nie poda ale mu nie wolno, to nie rodo a dobro klienta (tajemnica bankowa)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 19:44   #1445
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Od ok. Tygodnia OKROPNIE chce mi się pić. Dosłownie cały czas. Do tego stopnia, że wstaje w nocy się napić, a nigdy tak nie miałam. Z czego to może wynikać?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
zbadaj poziom cukru.

a może zjadłaś coś słonego? mi się zawsze tak chce pić po pizzy.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 19:56   #1446
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Mam podejrzenie pluskwy w mieszkaniu. Trzy ślady po ugryzieniu na ciele w lini prostej. Polecacie jakieś skuteczne preparaty żeby to zdusić w zarodku? Na razie poszło pranie poscieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 20:08   #1447
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Mam podejrzenie pluskwy w mieszkaniu. Trzy ślady po ugryzieniu na ciele w lini prostej. Polecacie jakieś skuteczne preparaty żeby to zdusić w zarodku? Na razie poszło pranie poscieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najpierw sie upewnij czy sa. Najcześciej podobno siedzą w materacu. Pod spodem.

Nie zawsze to musza być pluskwy kiedy masz ugryzienia

A jesli sa to tylko wezwanie fachowców. Bo one uciekają w każda szczeline
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-25, 20:09   #1448
chitrv
Raczkowanie
 
Avatar chitrv
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Poprawna morfologia, ale OB 40 i CRP 80. Objawy: osłabienie, symetryczny ból rąk poniżej łokcia, brak apetytu. Co Wy na to?


*jutro będzie dalej konsultowane z lekarzem*
chitrv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 20:09   #1449
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Rozumiem że pracujesz w sklepie?
Ogólnie istnieje coś takiego jak procedura dociążenia właściciela karty - ponowienie próby przez bank za zgodą (lub nie) klientki (możliwe też, od kwoty i banku karty).
Na pewno ty sama nie możesz, ale twój pracodawca powinien móc o to wnioskować. Strzelam, że prawdopodobnie nikt nic nie będzie wiedział ani jak ruszyć temat (sprawa dość rzadka i czasochłonna...)
Pytanie, co macie w umowie na korzystanie z terminala płatniczego, może to coś da.
Bank nie tylko nie poda ale mu nie wolno, to nie rodo a dobro klienta (tajemnica bankowa)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak.

Nie wiem czy gra warta świeczki- nie była to wielka kwota, ale taka, której szkoda, bo zawsze można wydać lepiej :-D

Tak, z tymi danymu klienta się domyslam, że tak jest. Po prostu naiwnie się łudzę, że da się to odkręcić.

Trudno. Uzupełnię manko i tyle

Dziękuję Wam za pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 20:09   #1450
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Mam podejrzenie pluskwy w mieszkaniu. Trzy ślady po ugryzieniu na ciele w lini prostej. Polecacie jakieś skuteczne preparaty żeby to zdusić w zarodku? Na razie poszło pranie poscieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wypranie pościeli i jakichkolwiek ubrań/materiałów które są bezpośrednio przy łóżku w jak najwyższej temperaturze + wysuszenie ich w suszarce bębnowej najlepiej. Sprawdź czy widać coś na materacu (pod wszelkimi szwami i zagięciami, w rogach, najczęściej są tam gdzie masz głowę), czy są tam ślady krwi lub odchodów. Sprawdź listwy przy łóżku, kontakty, cokolwiek drewnianego, podłogę. Jeśli już są, to naprawdę najlepiej zadzwonić po profesjonalistów, bo się będziesz mogła z tym bujać tak długo, że trzeba będzie wywalić materac. Do dzisiaj pamiętam stan mojego, jak sobie przypomnę że na tym spałam to 🤢
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 20:16   #1451
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Wypranie pościeli i jakichkolwiek ubrań/materiałów które są bezpośrednio przy łóżku w jak najwyższej temperaturze + wysuszenie ich w suszarce bębnowej najlepiej. Sprawdź czy widać coś na materacu (pod wszelkimi szwami i zagięciami, w rogach, najczęściej są tam gdzie masz głowę), czy są tam ślady krwi lub odchodów. Sprawdź listwy przy łóżku, kontakty, cokolwiek drewnianego, podłogę. Jeśli już są, to naprawdę najlepiej zadzwonić po profesjonalistów, bo się będziesz mogła z tym bujać tak długo, że trzeba będzie wywalić materac. Do dzisiaj pamiętam stan mojego, jak sobie przypomnę że na tym spałam to

Dokładnie.
Nie ma co sie bawić samemu.
Znajoma miała i skończyło sie tak, ze wszystko do wywalenia (meble, nie meble) a na koncu i tak sie wyprowadziła nie zabierając ze soba niczego bo sie bała, ze nawet na szklankach ze soba to weźmie.
strasznie mi jej było szkoda.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-25, 20:21   #1452
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
szukam seriali na netflixie i hbo.
mają to być seriale do oglądania jednym okiem gdy gotuję, jem, sprzątam - wiec nic na czym trzeba się mocno skupiać - to dla mnie bardzo ważne aby tematyka była lekka. coś w stylu Friends, Modern Family, Broklyn 99, Community itd. chętnie tasiemce na miliard odcinków

możecie coś takiego polecić?
Ja do sprzątania używam YouTube i filmików o sprzątaniu lub gotowaniu (The wads, bo ma długie filmiki ).

Jeśli chodzi o netflixa to oglądam raczej w stylu Gotowanie z Nadiyą albo queers eye. Definitywnie nie trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 20:57   #1453
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Szukam skanera, do ktorego moglabym wlozyc plik kartek o roznych formatach w roznej kolejnosci (A4, A5, A6) i zeskanowalby mi je wszystkie jedna po drugiej. Jak sie nazywa taka funkcja?
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 21:31   #1454
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Mam podejrzenie pluskwy w mieszkaniu. Trzy ślady po ugryzieniu na ciele w lini prostej. Polecacie jakieś skuteczne preparaty żeby to zdusić w zarodku? Na razie poszło pranie poscieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko fachowiec i to jak najszybciej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez chitrv Pokaż wiadomość
Poprawna morfologia, ale OB 40 i CRP 80. Objawy: osłabienie, symetryczny ból rąk poniżej łokcia, brak apetytu. Co Wy na to?


*jutro będzie dalej konsultowane z lekarzem*
Zrobiłabym jeszcze przeciwciała ANA , to może być coś reumatologicznego albo immuno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88539177]Dokładnie.
Nie ma co sie bawić samemu.
Znajoma miała i skończyło sie tak, ze wszystko do wywalenia (meble, nie meble) a na koncu i tak sie wyprowadziła nie zabierając ze soba niczego bo sie bała, ze nawet na szklankach ze soba to weźmie.
strasznie mi jej było szkoda.[/QUOTE]Moi znajomi właśnie z Anglii to paskudztwo przywieźli w walizkach. A kumpela z delegacji z hotelu w Hiszpanii. Cała walizkę od razu do kubła wyniosła. Chciała nawet spalić, żeby nikg się na ciuchy czy walizkę nie połasił i nie przyniósł sobie do domu. No ale nie miała gdzie. Ogniska nie robilysmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 21:35   #1455
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
A nie wiem czy zauważyłyście, a słyszałam to u każdego optyka gdzie byłam mierzyć, poza 'moim' - że odmawiają robótek ręcznych?
Dosłownie wszędzie u mnie, w takich nowomodnych miejscach:
żadnego przekładania szkieł i dopasowywania do nowych oprawek, żadnych napraw cudzych produktów (ciekawe, co masz zrobić jak tamten zakład już zakończył działalność), wymiany nosków (!), i takich tam?
Również nt. patentów usłyszałam 'o pani, nikt tego już nie robi'. Ciekawe. A uczciwych miejsc jest coraz mniej...
Podobno to za duża odpowiedzialność, nie chcą się babrać bo to ryzykowne i niebanalne (nie wiadomo czy szkło nie pęknie)
Przeszlif to zawsze jest ryzyko, bo przecież samo zmieszczenie szkieł w nowej oprawie to nie wszystko - zachowanie rozstawu źrenic i (tym bardziej) właściwych wysokości montażowych może być trudne/niemożliwe. A naprawianie cudzych towarów to nieraz proszenie się o grandę w razie uszkodzenia - mimo uprzedzania klienta o ryzyku. Przy własnych można mieć na to procedury, przy "obcych" często bezpieczniej nie przyjąć... Największym hitem jest, jak ludzie przychodzą z bazarkowymi okularami za dwadzieścia złotych (najczęściej słonecznymi) i chcą, żeby im je dopasować albo naprawić. A tam nie ma czego naprawiać, bo zostały wyprodukowane w zasadzie jako jednorazówka...
Niechęć do patentów też rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 21:47   #1456
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Tylko fachowiec i to jak najszybciej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Zrobiłabym jeszcze przeciwciała ANA , to może być coś reumatologicznego albo immuno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Moi znajomi właśnie z Anglii to paskudztwo przywieźli w walizkach. A kumpela z delegacji z hotelu w Hiszpanii. Cała walizkę od razu do kubła wyniosła. Chciała nawet spalić, żeby nikg się na ciuchy czy walizkę nie połasił i nie przyniósł sobie do domu. No ale nie miała gdzie. Ogniska nie robilysmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja kiedyś podejrzewałam u siebie na starym mieszkaniu.
Na szczęście to nie było to
Ale poważnie strach był.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 21:55   #1457
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
szukam seriali na netflixie i hbo.
mają to być seriale do oglądania jednym okiem gdy gotuję, jem, sprzątam - wiec nic na czym trzeba się mocno skupiać - to dla mnie bardzo ważne aby tematyka była lekka. coś w stylu Friends, Modern Family, Broklyn 99, Community itd. chętnie tasiemce na miliard odcinków

możecie coś takiego polecić?
Dla mnie W garniturach. Ja spokojnie oglądałam jednym okiem, akcja jest niezbyt wartka, jest relatywnie mało postaci i wątków, a jednocześnie bardzo miło się ogląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 21:58   #1458
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
szukam seriali na netflixie i hbo.
mają to być seriale do oglądania jednym okiem gdy gotuję, jem, sprzątam - wiec nic na czym trzeba się mocno skupiać - to dla mnie bardzo ważne aby tematyka była lekka. coś w stylu Friends, Modern Family, Broklyn 99, Community itd. chętnie tasiemce na miliard odcinków

możecie coś takiego polecić?
How I met your mother
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 07:51   #1459
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
szukam seriali na netflixie i hbo.
mają to być seriale do oglądania jednym okiem gdy gotuję, jem, sprzątam - wiec nic na czym trzeba się mocno skupiać - to dla mnie bardzo ważne aby tematyka była lekka. coś w stylu Friends, Modern Family, Broklyn 99, Community itd. chętnie tasiemce na miliard odcinków

możecie coś takiego polecić?
Schitt's Creek.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-26, 07:56   #1460
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To zalezy co chcesz przechowywac w tych pudlach. Jak lubie ikee, tak ceny ich pudel to gruba przesada i ciezko sie szuka czegos w takim kartonie. Jak juz to uzywam pudelek, w ktorych cos kupilam. I te mam za darmo.
Dziękuję, ale nie bardzo mi to pomaga Chcę kupić wszystkie takie same pudełka, bo będą stać na wierzchu i mają też ładnie wyglądać.
Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość
Dzięki, zerknę.
Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Leroy ma na prawdę szeroki wybór on line aż ostatnio się mocno zdziwiłam, ja jednak często sięgam po pudła z Ikei nigdy mnie nie zawiodły
Dzięki, ale jak już pisałam sprawdzałam te sklepy. Pytanie dotyczyło gdzie jeszcze mogę poszukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 08:48   #1461
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Poszukuje czajnika, który naprawdę cicho grzeje wodę. Super jakby miał regulacje temperatury, ale nie jest to wymóg konieczny
Obecny przy każdej pracy strzela jakby wojna trwała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 08:53   #1462
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Poszukuje czajnika, który naprawdę cicho grzeje wodę. Super jakby miał regulacje temperatury, ale nie jest to wymóg konieczny
Obecny przy każdej pracy strzela jakby wojna trwała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może elektryczny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 08:57   #1463
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Poszukuje czajnika, który naprawdę cicho grzeje wodę. Super jakby miał regulacje temperatury, ale nie jest to wymóg konieczny
Obecny przy każdej pracy strzela jakby wojna trwała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja mam ten
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/...xoCGQ0QAvD_BwE

wydaje mi się, że pracuje cicho, regulacji nie ma niestety
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 08:59   #1464
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja mam ten
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/...xoCGQ0QAvD_BwE

wydaje mi się, że pracuje cicho, regulacji nie ma niestety
Podobają mi się takie. Widać mocno kamień jak zajdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 09:06   #1465
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Podobają mi się takie. Widać mocno kamień jak zajdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeśli masz twardą wodę to tak, widać bardzo. ja mam okropnie twardą, i odkamieniam raz w tygodniu (kwaskiem cytrynowym). odkamieniam zawsze w soboty, dzisiaj jest piątek i czajnik wygląda tak jak na zdjeciach.

ale jak mówiłam, ja mam ekstremalnie twardą wodę. w poprzednim mieszkaniu (gdzie miałam wodę z innego ujęcia) dużo wolniej się zakamieniał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 155149736_712213336053960_5750996735392838424_n.jpg (94,1 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 155045605_164036492076476_8274302193699264213_n.jpg (100,3 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 153951877_107012158010315_4389232056241804667_n.jpg (114,2 KB, 140 załadowań)

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-02-26 o 09:08
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 09:08   #1466
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale nie bardzo mi to pomaga Chcę kupić wszystkie takie same pudełka, bo będą stać na wierzchu i mają też ładnie wyglądać. Dzięki, zerknę. Dzięki, ale jak już pisałam sprawdzałam te sklepy. Pytanie dotyczyło gdzie jeszcze mogę poszukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ciezko doradzic konkretne pudelka nie wiedzac co chcesz przechowywac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 09:08   #1467
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Poszukuje czajnika, który naprawdę cicho grzeje wodę. Super jakby miał regulacje temperatury, ale nie jest to wymóg konieczny
Obecny przy każdej pracy strzela jakby wojna trwała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Strzela bo pewnie jest zakamieniony. Próbowałaś odkamienić?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 10:16   #1468
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Może elektryczny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam elektryczny. Szukam konkretnego cichego modelu. Tzn polecanego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88539954]Strzela bo pewnie jest zakamieniony. Próbowałaś odkamienić?[/QUOTE]


On tak strzela l, bo to taki model. Niestety. Odkamienianiam regularnie. Chłopaki z 5 sposobów na tez go maja i strzela. Tani badziew. Już mam dosyć, ze nie słychać rozmowy, bo huki zagłuszają. Marka Botti. Okropny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja mam ten
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/...xoCGQ0QAvD_BwE

wydaje mi się, że pracuje cicho, regulacji nie ma niestety

Mam go na uwadze on jest ze szkła ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 10:37   #1469
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

dziękuję za polecenia seriali - część znałam, część zapisałam sobie. będę mieć zapas na kilka miesięcy





pytanie
czy możecie polecić kogoś do wykonania książeczki sensorycznej? wolałabym kogoś z polecenia niż szukać w ciemno w Internecie. wiem, że na lokalnych grupach ludzie się ogłaszają, ale prawdę powiedziawszy nie widziałam nigdy żadnych ogłoszeń tego typu. chyba nie bywam na grupach docelowych, więc chętnie przyjmę polecenia

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mam go na uwadze on jest ze szkła ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tak
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 10:39   #1470
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Czy osoby zaszczepione na covit muszą nosić maseczki?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-08 15:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.