Kobieta zmienną jest...;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 22:51   #1
Malv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53

Kobieta zmienną jest...;)


„Kobieta zmienną jest”. To stwierdzenie pojawia się w naszych ustach tak często, że stało się niemalże synonimem zdania: „Jestem kobietą”. I słusznie. To pozornie błahe i nieco już wyświechtane powiedzenie nabiera głębszego sensu, gdy przyjrzymy mu się z bliska.

Dzisiaj czujemy się świetnie, jutro zaś fatalnie, bo dopadł nas PMS. Przed chwilą chciałyśmy umierać, a za godzinę fruwamy ze szczęścia. „Wyglądam bosko w tej sukience”, a po dokładniejszym przyjrzeniu się: „Czemu moje uda we wszystkim wyglądają tak niemiłosiernie grubo?!”. „Mam ochotę na coś słonego, a najlepiej lody”. „W życiu nie założę niczego w kolorze miętowym”, ale tegorocznej wiosny: „Zobacz, jaką sobie kupiłam piękną, miętową bluzkę! I lakier do paznokci”.

Z zawartością mojej kosmetyczki jest podobnie, dlatego ciężko jest mi odpowiedzieć na zadane pytanie. Jestem stosunkowo młodą osobą i maluję się od niedawna. Cały czas odkrywam nowe kosmetyki, pasujące mi kolory, ciągle eksperymentuję. Nie mogę powiedzieć, że moim niezbędnikiem jest brązowa kredka do oczu, bo niebawem być może zastąpię ją roztartym cieniem. Teraz nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez podkładu oraz pudru, jednak latem prawdopodobnie okażą się one całkowicie zbędne. W chwili obecnej nie używam różu ani bronzera z prostej przyczyny: nie potrafię nałożyć ich w sposób nie wyglądający sztucznie. Zresztą nie posiadam póki co odpowiedniego pędzla. Ale naoglądałam się ostatnio filmików o konturowaniu twarzy i myślę, że może być to zbawienie dla moich pełnych policzków. Dlatego też, mimo iż w chwili obecnej nie używam różu, za miesiąc może się on okazać moim kosmetykiem numer jeden.

Z kobietami nigdy nic nie wiadomo. I całe szczęście. Gdyby było inaczej, firmy kosmetyczne chyba zanudziłyby się na śmierć, produkując przez cały czas jeden i ten sam kolor szminki.
Malv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:09   #2
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Kobieta zmienną jest...;)

Cytat:
Napisane przez Malv Pokaż wiadomość
W chwili obecnej nie używam różu ani bronzera z prostej przyczyny: nie potrafię nałożyć ich w sposób nie wyglądający sztucznie. Zresztą nie posiadam póki co odpowiedniego pędzla. Ale naoglądałam się ostatnio filmików o konturowaniu twarzy i myślę, że może być to zbawienie dla moich pełnych policzków. Dlatego też, mimo iż w chwili obecnej nie używam różu, za miesiąc może się on okazać moim kosmetykiem numer jeden.
Ja też długo nie używałam różu, ale jak już spróbowałam, to dziś nie wychodzę bez niego z domu. Żaden inny kosmetyk tak nie odświeża twarzy, nie sprawia, że wygląda młodo i zdrowo i nie modeluje!
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.