Cellasene!!! Doustny preparat na cellulit ............. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-12, 14:35   #1
Love G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 147
Lightbulb

Cellasene!!! Doustny preparat na cellulit .............


Cześć Dziewczyny ,pewnie był ten już wątek , ale mam problem z cellulitem ,próbowałam już różnych kosmetyków ,żelazka antycellulitowego, bańki chińskiej , różnych maseczek np.(kawa ,oliwa, cynamon ,imbir...) , nie widziałam efektów wiec dałam sobie spokój ale teraz znowu chciałabym sie z tym uporać .
A więc mam pytania czy któraś z was stosowała tą kurację ,czy nadal stosuje , czy to naprawde działa jak niektóre dziewczyny piszą ?
Love G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 07:21   #2
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Cellasene!!! Doustny preparat na cellulit .............

A poza tym, że stosowałaś te wszystkie zabiegi coś jeszcze robiłaś? Tzn. jak wyglądały posiłki? Czy ćwiczyłaś?
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:38   #3
sweet__lemon
Przyczajenie
 
Avatar sweet__lemon
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Cellasene!!! Doustny preparat na cellulit .............

ja stosuje detocell, od 12 dni i widze poprawe. Moj cellulit nie jest duzy, widac go jak scisne skore, chociaz wczesniej widzialam go tez tuz pod posladkami jak stalam. za 30 tabletek zaplacilam 25zł. w kazdym razie jak jeszcze bedzie tyle kosztowal to kupie 2 opakowania (pomimo ze na poczatku moj zoladek fiksowal).
do tego caly czas jestem na diecie (swojej wlasnej mż). nie cwicze.
uzywam balsamow ujedrniajacych ale tylko wieczorem bo rano nie mam czasu.
podobno zeby balsamy daly efekty trzeba uzywac ich co najmniej rok.
banka chinska robila mi bardzo siniaki

o cellasene czytalam bardzo duzo, ale nie stac mnie na nia, wiec nie wiem jak to jest, ale dziewczyny pisaly ze efekty sa, tylko jak przestaja brac to cellulit wraca. do tego cwiczyly, byly na diecie, smarowaly sie, robily peeling kawowy i nawet obkrecaly sie folia. a i jest jakis tanszy polski zamiennik, ale nie moglam tego znalezc.

swego czasu uzywalam pasa wibrujacego i smarowalam sie takimi ampulkami z oriflame (69,90 za 2 tygodnie kuracji), efekt byl taki ze zgubilam walek spod posladka i "wibrowalam" tylek to napinalam przy tym miesnie, dzialalo. ale jako tako schudnac z wagi nie schudlam.
__________________
odchudzam się
wzrost: 173cm
waga: 66kg->59kg cel 55kg
wymiary: 85/68/106 -> 83/63/94 cel szczupłe nogi

noszę aparat ortodontyczny
od 30.04.12r. (góra) 17.09.12r. (dół)

usuwam blizny potrądzikowe
peeling kwasem
07.01.13r.
28.01.13r.
sweet__lemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 13:46   #4
Love G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 147
Dot.: Cellasene!!! Doustny preparat na cellulit .............

Sweet lemon to jak skończysz kuracje to napisz co nowego oki ,
a ten suplement co stosujesz jest odchudzający ???

bo ja bym chciała nie chudnąć gdyż jestem chuda i boje sie zebym przez np taki srodek bardziej nie schudła

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

odchudzalam sie i nerwy dały efekt ze teraz nie moge wogole przytuć pare lat temu ważyłam 75kg a teraz 54 i bardzo na twarzy schudłam i nie mogę przytyć ((((
Love G jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.