Oddam :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-16, 12:51   #1
Kikimola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.

Oddam :)


Dzień dobry!
Nie mam pojęcia, czy piszę w dobrym miejscu, czy nie bałaganię tutaj nowymi wątkami itp itd, więc w razie czego proszę o pouczenie, bo jestem tutaj pierwszy raz (w zasadzie na jakimkolwiek forum) i nie jestem jeszcze do końca zorientowana
Co do tytułowego ,,Oddam" to mam do oddania kilka pierdółek (nic super fikuśnego, żaden wypas), które po prostu zalegają napoczęte, a teraz nieużywane
* Topialyse baume lavant - żel/specyfik myjący do skóry bardzo wrażliwej i atopowej, również dla dzieci (ponad 3/4 tubki 200 ml)
* Cetaphil Dermacontrol cera trądzikowa - krem nawilżająco-matujący na dzień, SPF 30 (opakowanie 118 ml, zostało ok 3/4)
* szampon Ultra Color System Joanna, nadający platynowy odcień (ponad 1/2 opakowania 200 ml)
* EkoMedica żywokost + siedem wyciągów roślinnych, żel regenerujący i nawilżający (pół tubki 200 ml)
* Buna krem do cery tłustej i mieszanej z szałwią na dzień i noc (około połowa ze słoiczka 50 ml)
* Ziaja kozie mleko, mleczny żel do mycia twarzy (również ok połowy z 200 ml)
Zdaję sobie sprawę, że te kosmetyki to żadne rarytasy, ale chciałam ,,dać im szansę" zanim je wyrzucę
Kikimola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 15:38   #2
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Przekupka: 49 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Oddam :)

Chętnie bym wzięła żel topialyse i ekomedica żywokost może coś znajdziesz u mnie
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 16:38:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.