Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-19, 19:02   #4981
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nie ma sprawy Sysa, no dwie Helki mamy, to można się pomylić. Twoja to taka drobineczka.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:12   #4982
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja oczywiście panika bo TŻ kicha... Dzizas

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:20   #4983
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Laski mały zaczyna obracać się na bok z pleckow ale głowę odchyla mocno do tyłu. Wiecie może jak to korygować? Przytrzymując mu tą główkę w momencie odchylenia czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobacz sobie jak masz IG na igtv fizjoterapeutki z misją są wrzucone filmiki jak to robić. Czyżby "ciągnął" brzuszkiem? Zn jak chce się przekręcić brzuch "idzie pierwszy" głowa zostaje z tyłu? Żeby się nauczył dobrze przekręcać musi mieć aktywna miednicę, czyli najpierw musi być unoszenie miednicy. Później musi dziecko umieć przekraczać linie środkowa ciała i ustawiać miednicę skośnie. Chociaż fizjo która była u mnie, pokazywała bardziej obrót " z nóżki".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Wątek się nam kończy, gaduły jedne
Widziałam że byłaś na live u fizjoterapeutki z misją. Nie wiem czemu mi nie wskoczyła ta naklejka z pytaniami :/
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja zaś przeziębiona młodszy katarzy się znowu. Nie zrobimy tego szczepienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdroooooowia!


Laski, byliśmy wczoraj w preluksacyjnej i orto od pół roku kazał dawać juz wit D 600 jednostek. Tak się daje? Czy z kosmosu sobie wziął tę ilość?
I co w takim razie kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:20   #4984
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Grejpfrutowa, miałam pisać, że Ty chyba cały jej blog znasz na pamięć. Myślę, że Agacie chodzi nie tyle o sam obrót ile o przenoszenie ciężaru ciała na bok. Mój też tak robi i ćwiczymy z nim, bo przyjmuje pozycję odgięciową.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:21   #4985
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Maja o 20 obudzila się z drzemki lol ciekawe o której pojdzie spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:23   #4986
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Zobacz sobie jak masz IG na igtv fizjoterapeutki z misją są wrzucone filmiki jak to robić. Czyżby "ciągnął" brzuszkiem? Zn jak chce się przekręcić brzuch "idzie pierwszy" głowa zostaje z tyłu? Żeby się nauczył dobrze przekręcać musi mieć aktywna miednicę, czyli najpierw musi być unoszenie miednicy. Później musi dziecko umieć przekraczać linie środkowa ciała i ustawiać miednicę skośnie. Chociaż fizjo która była u mnie, pokazywała bardziej obrót " z nóżki".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Widziałam że byłaś na live u fizjoterapeutki z misją. Nie wiem czemu mi nie wskoczyła ta naklejka z pytaniami :/ Zdroooooowia!


Laski, byliśmy wczoraj w preluksacyjnej i orto od pół roku kazał dawać juz wit D 600 jednostek. Tak się daje? Czy z kosmosu sobie wziął tę ilość?
I co w takim razie kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak się daje

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Maja o 20 obudzila się z drzemki lol ciekawe o której pojdzie spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja wczoraj to samo ale poszła spać już po 21 więc miej nadzieję

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:27   #4987
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Grejpfrutowa, miałam pisać, że Ty chyba cały jej blog znasz na pamięć. Myślę, że Agacie chodzi nie tyle o sam obrót ile o przenoszenie ciężaru ciała na bok. Mój też tak robi i ćwiczymy z nim, bo przyjmuje pozycję odgięciową.
Nie, ale od czasu do czasu zerkam. No i igtv dość pomaga, no tam pokazuje na tych lalkach.
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Maja o 20 obudzila się z drzemki lol ciekawe o której pojdzie spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też właśnie się ocknęła z płaczem.
Cyc i śpi dalej. Oby długo, bo zapisałam się na webinar do Komsty o wieczornych rytuałach.

W ogóle, nie wiem czy u nas nie zęby. Ola strasznie się ślini, ręce całe czerwone, bo chyba dziąsłami podrażnia, pakuje pieluchy i gryzaki, marudna i płaczliwa się zrobiła.
Możliwe że to już? Toż to dopiero 4 miechy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 19:38   #4988
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja też lubię zaglądać, bo nie mogę się za bardzo porozumieć z naszą fizjo. Spoko babka z nim ćwiczy, ale jak się ją pytam jak korygować pewne rzeczy w domu to mur- normalnie jakby to wiedza tajemna była. W ogóle żałuję, że w ciąży nie czytałam o przyjaznej pielęgnacji, może mały by nie miał takich problemów.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:38   #4989
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
TŻ kichający wrócił ;/ Był pomysł żeby do mamy pojechał nocować i się kurować, ale to chyba nie ma większego znaczenia, nie?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie ma. Maseczkę niech weźmie co najwyżej. Ty karm i tyle..
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Sq, ile waży Hella? Sysa, my też dziś po szczepieniu. Stefek waży 7150.
8
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja zaś przeziębiona młodszy katarzy się znowu. Nie zrobimy tego szczepienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowia!
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Zobacz sobie jak masz IG na igtv fizjoterapeutki z misją są wrzucone filmiki jak to robić. Czyżby "ciągnął" brzuszkiem? Zn jak chce się przekręcić brzuch "idzie pierwszy" głowa zostaje z tyłu? Żeby się nauczył dobrze przekręcać musi mieć aktywna miednicę, czyli najpierw musi być unoszenie miednicy. Później musi dziecko umieć przekraczać linie środkowa ciała i ustawiać miednicę skośnie. Chociaż fizjo która była u mnie, pokazywała bardziej obrót " z nóżki".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Widziałam że byłaś na live u fizjoterapeutki z misją. Nie wiem czemu mi nie wskoczyła ta naklejka z pytaniami :/ Zdroooooowia!


Laski, byliśmy wczoraj w preluksacyjnej i orto od pół roku kazał dawać juz wit D 600 jednostek. Tak się daje? Czy z kosmosu sobie wziął tę ilość?
I co w takim razie kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak się daje

Idź do pediatry po skierowanie. Devikap na receptę jest za jakieś 4zl. Ma 500j więc raz na tydzień das 2 krople czy coś

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:50   #4990
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Nie, ale od czasu do czasu zerkam. No i igtv dość pomaga, no tam pokazuje na tych lalkach. Moja też właśnie się ocknęła z płaczem.
Cyc i śpi dalej. Oby długo, bo zapisałam się na webinar do Komsty o wieczornych rytuałach.

W ogóle, nie wiem czy u nas nie zęby. Ola strasznie się ślini, ręce całe czerwone, bo chyba dziąsłami podrażnia, pakuje pieluchy i gryzaki, marudna i płaczliwa się zrobiła.
Możliwe że to już? Toż to dopiero 4 miechy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chce obejrzeć

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie ma. Maseczkę niech weźmie co najwyżej. Ty karm i tyle.. 8
Zdrowia! Tak się daje

Idź do pediatry po skierowanie. Devikap na receptę jest za jakieś 4zl. Ma 500j więc raz na tydzień das 2 krople czy coś

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Vigantol też ma 500, już jest bez recepty

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 20:12   #4991
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja dziś miałam cyrki z karmieniem. Byłam w pracy, już mnie bolały cycki. Nie wiem czy też tak macie, ale jak przemarznę na dworze to mam wrażenie, że mi je przewiało i zaraz mam ból. Więc w podskokach wracałam żeby mi młoda ściągnęła co nieco. A ona strajk urządziła i wyszło, że jedna pierś 12 godz niejedzona, twarda jak skała i w grudkach tak cudowała, złapać nie chciała i w rozpaczy sięgnęłam po nakładkę i się udało. Ona się nie mogła przyssać do tej bomby po prostu. Drugi już nie był taki nabity i zjadła normalnie. A już miałam wyrzucać te nakładki, ale pomyślałam że zostawię na ząbkowanie

Sąsiadka mi napisała, że puścili centralne i ma saunę w łazience. Trochę to smutne, bo to jednak oznacza oficjalny koniec lata
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 20:12   #4992
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas dzisiaj jakieś bezsensowne jęki i darcie paszczy, mam nadzieję że jutro będzie lepiej ehh

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 20:29   #4993
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Anuha, ja w takich sytuacjach odciągam najpierw trochę, bo się młody, tak jak piszesz, nie przystawi do takiego balona.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 20:53   #4994
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas dzisiaj dramat. Po 3 h darcia, uspałam i tż wrócił i od nowa zabawa. Dajcie mi cierpliwość, bo mam ochotę usiąść i wyć. Jeszcze jestem w trakcie gotowania.

U nas już góra 74 wjeżdża, a dół jeszcze 68. Mam 4 paczki trojek i też już chyba na 4 przejdę.

Mały śpi dzisiaj ze mną, wystawię cyca, może da mi się wyspac.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 21:20   #4995
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
skoro ja uwazam ze sie nie odciaga tosama tego nie robie i lekarzowi nie pozwalam
co jak co ale to penis mojego dziecka. ja decyduje kto kiedy i jak go dotyka...
co za lekarz ktory sobie robi co chce? o wszystkim lekarz powinien powiadomic przed zrobieniem.
tak amo jak z helka sie nalatałam po lekarzach nikt jej nic nie robil bez rzucenia "teraz prawdzimy uszy" itp. NIC u tyyyylu lekarzy nie bylo zrobione bez slowa przed
jesli lekarz faktycznie sam sobie zaczal gmerac to bym zmienila lekarza

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

my zaczynamy pieluchy 4
to chyba ostatnia paczka 3
Ona zaczęła go tam oglądać (właściwie to nie wiem czemu?!) I nagle zsunela mu napletek. Tu nawet nie było czasu na reakcję. Masakra jakaś. Jutro tam zadzwonię ale szkoda mi z nim tam iść jak będą dzieci chore ehhhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Na tych mlekach dla alergików dziecko NIEMAL ZAWSZE będzie robiło brzydkie i śmierdzące kupy. Martw się jeśli zauważysz, że są bardzo, bardzo wodniste i częste bo grozi to odwodnieniem. Skład mleka sprawia, że te kupy takie są. Lekarz Cię o tym nie poinformował? Moja robi zielone i to jest naturalne przy tym mleku, które mamy. My mieliśmy nutramigen ale Heli nie służył.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Jeśli na normalnym mleku robi brzydkie kupki to najczęściej skutek alergii na bmk. Bo wy jeszcze mieliście zmiany skórne, prawda? Jeśli jeszcze występują to może przejdź się do dobrego dermatologa? Albo do pediatry-alergologa?

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Tak na zwykłym mleku miał brzydkie brunatne kupy takie wsiąkające w pampersa i do tego suche plamy na główce. Początkowo myślałam że to od ciemieniuchy ale ciemieniuche wyczesalismy i zaczęły pojawiać się suche plamy i czoło miał takie chropowate. Lekarka powiedziała że w pierwszej kolejności musimy wyeliminować mleko bo z nim ma najwięcej doczynienia i że możliwe że to alergia. Tak więc zmieniliśmy na inne zwykle nie pomogło. Teraz miał bebilon pepti dha dla alergików i w sumie plamy zniknęły choć ma suchą skórkę trochę ale te kupy są jeszcze rzadsze niż były i tak samo śmierdzące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
5750

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Zdrówka dla męża Ja bym została w domu

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
To Kruszynka nasz waży prawie 8 kg dzisiaj był wazony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 21:31   #4996
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Agata wietrz siusiaka jak tylko możesz.. Rany tam mogą zaważyć na całym jego życiu, czy to pod względem opróżniania czy potem seksu. Masakra, nigdy żadna nie odciagnęła na siłę młodemu napletka. No kurde tego się nie robi maluszkom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 22:04   #4997
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas juz pierwsza pobudka.. szykuje się ciekawa noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 22:10   #4998
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas karmionko, ale ostatnio o 17 jadł więc rozumiem że głodny.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 22:46   #4999
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Absolwentka przesyłam worek cierpliwości!

Agata kuźwa co za lekarka z tym siusiakiem

Ja kupiłam jeszcze paczkę 3 pampersa ale następne biorę 4 bo za pulchne ma gwiazda udziska. A waży mniej więcej 7kg, więc nie jakoś mega dużo. Rosmanowskie 3 jak dla nas jeszcze mniejsze. Na szczęście się skończyły bo często miała po nich dupkę czerwoną.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 22:50   #5000
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Nie, ale od czasu do czasu zerkam. No i igtv dość pomaga, no tam pokazuje na tych lalkach. Moja też właśnie się ocknęła z płaczem.
Cyc i śpi dalej. Oby długo, bo zapisałam się na webinar do Komsty o wieczornych rytuałach.

W ogóle, nie wiem czy u nas nie zęby. Ola strasznie się ślini, ręce całe czerwone, bo chyba dziąsłami podrażnia, pakuje pieluchy i gryzaki, marudna i płaczliwa się zrobiła.
Możliwe że to już? Toż to dopiero 4 miechy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście że już czas od 4 miesiąca, a i są przypadki że jeszcze wczesniej

Mój wieczorny rytuał jest od dnia powrotu do domu i działa

Chryste ja się zdecydowanie za późno klade ostatnio. Ale mam taki piękny wzór, i tak mi się już go fajnie wyszywa że się nie mogę oderwać... Wyciszam się, i będzie coś fajnego na ścianę. Przyjemne z pożytecznym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 00:17   #5001
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzięki dziewczyny. Dziś rano tam zadzwonię i powiem jak wygląda sytuacja oby to się zagoiło I nie wdał się żaden stan zapalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 00:50   #5002
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Ona zaczęła go tam oglądać (właściwie to nie wiem czemu?!) I nagle zsunela mu napletek. Tu nawet nie było czasu na reakcję. Masakra jakaś. Jutro tam zadzwonię ale szkoda mi z nim tam iść jak będą dzieci chore ehhhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Tak na zwykłym mleku miał brzydkie brunatne kupy takie wsiąkające w pampersa i do tego suche plamy na główce. Początkowo myślałam że to od ciemieniuchy ale ciemieniuche wyczesalismy i zaczęły pojawiać się suche plamy i czoło miał takie chropowate. Lekarka powiedziała że w pierwszej kolejności musimy wyeliminować mleko bo z nim ma najwięcej doczynienia i że możliwe że to alergia. Tak więc zmieniliśmy na inne zwykle nie pomogło. Teraz miał bebilon pepti dha dla alergików i w sumie plamy zniknęły choć ma suchą skórkę trochę ale te kupy są jeszcze rzadsze niż były i tak samo śmierdzące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

To Kruszynka nasz waży prawie 8 kg dzisiaj był wazony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, plamy mogą być cały czas mimo picia mleczka dla alergikow. Moja malutka ma np. w zgięciach stopek. Znaczy udało mi się je załagodzić i stopki są już śliczne ale było średnio, pomógł dermatolog. Wyeliminowanie alergenu z organizmu (białka po mleku) trwa 6 tygodni i dopiero tak naprawdę wtedy można zauważyć znaczna roznice z skórze, kondycji brzuszka itd.
Kurcze przykro mi, że tak się meczycie, okropne jest to dobieranie mleka. Radzę Ci naprawdę pójść do alergologa bo wydaje mi się, że pediatra nie zna się na tym temacie tak bardzo by wam pomóc.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 04:17   #5003
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas pieluchy 3 to może od miesiąca już. I ciągle rozmiar 68.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 06:43   #5004
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 690
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Zapraszam do nowej części
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1270538
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.