Ile czasu zajęło wam żeby zapomnieć o eks? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 15:25   #31
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Ja zapominałam bardzo szybko, ale to dlatego (tak myślę) że zaraz zaczynałam się kimś innym interesować. Dużo gorzej szło mi z wybijaniem sobie z głowy chłopaków, którzy nie odwzajemniali moich uczuć
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:43   #32
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Miałam dwa poważne związki, które się rozleciały juz i po każdym lamentowałam ok 3 miesiące, w 4 i 5 zobojetnienie a w 6 spotykałam nową miłosc

Czyli po pół roku byłam jak nowa

Tobie też minie, tylko musisz tego chciec - przestań o nim mysle i skup się na sobie.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:47   #33
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Mija 4 miesiąc od rozstania, jeszcze nie zapomniałam ale jestem na dobrej drodze...chyba
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:13   #34
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Jej.. pamietam, że pierwszy raz zakochalam się gdy mialam 17 lat. moj ówczesny chłopak był 2 lata starszy, był bardzo romantyczny, ale jak sie pozniej okazalo tylko w slowach. ja uwazalam sie wtedy juz za bardzo dojrzalą emocjonalnie, chociaz teraz po 5 latach inaczej na to patrzę... pamietam, ze gdy ze mna zerwal, poczulam sie oszukana, zraniona, zawiedziona, czulam jakby mi ktos rozdarl serce i dusze. moze dlatego, ze to byla moja piewsza milosc, choc teraz mam wrazenie, ze wtedy zakochalam sie nie w nim, a w samej milosci. powiedzial mi wtedy, ze odchodzi, ale nie wyobraza sobie byc z kims innym, po prostu chce byc sam. taki niby samotnik, a po 3 miesiacach mial juz nowy obiekt westchnien. przeplakalam kilka miesiecy, mowilam mu przez sluchawke telefonu, ze moje zycie dobieglo konca i niech mnie ma na sumieniu... ciezko mi teraz nawet sobie o tym przypominac, z perspektywy czasu wydaje sie to idiotyczne, niedojrzale, infantylne... od tamtego czasu jestem juz ostrozna i wywazona, ogolnie jednak ta 'lekcja' wyszla na plus w moim zyciu. kazde doswiadczenie czegos nas uczy. a jak zapomnialam? po kilku miesiacach ze smutku wyciagnal mnie nowy chlopak i powoli zaczynalam odzyskiwac radosc zycia.. chociaz ten nastepny zwiazek trwal prawie 2 lata i rozstalismy sie w bolu, to juz w ten sposob co za pierwszym razem sie nie zachowywalam i chociaz bolało, to zachowalam o nim dobre wspomnienia i darzymy sie szacunkiem, choc nie utrzymujemy juz kontaktu. teraz, gdy kocham spokojna, dojrzala miloscia jestem naprawde szczesliwa. dzieki mojemu TŻ zrozumialam, że tam gdzie jest rozpacz, ogromny ból i ostatecznie niechec do zycia nie ma miejsca na prawdziwa milosc.
ile czasu by zapomniec? niestety ta stara formuła sprawdza sie: lekarstwem na stara milosc jest nowa.

ps.przepraszam za to wypracowanie
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:48   #35
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

ja byłam 9 lat w związku.... i choć odchodząc od niego czułam ulgę to najtrudniej było przez pierwsze pół roku, tyle lat zawsze razem...a nagle sama....potem wyjechałam do USA .....trudno mi było samej w obcym środowisku ale nabrałam do wszystkiego dystansu ....a jak wróciłam to cieszyłam się że zdecydowałam się go zostawic i nawet nie myslałam o tym by dac mu kolejną szansę....tym bardziej że miesiąc po powrocie do PL poznałam fantastycznego faceta.......zakochałam się i jestem z nim szczęśliwa
łącznie byłam sama około 9 miesięcy więc jakby 1/1o czasu tego co spędziłam z nim..... ale nie ma reguły

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-04-14 o 18:56
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:53   #36
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

hmm każdy przeżywa to indywidualnie, niektórzy od razu zapominają i układają sobie życie z kimś innym , inni męczą sie latami. w moim przypadku zrozumienie,że to nie "to" trwało rok, dla jednych długo dla innych krótko
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:31   #37
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Podobno klin klinem, ze tak to brzydko ujme... W moim przypadku sprawdzilo sie w 100%.
Mialam kilka powaznych zwiazkow, jeden tylko przelotny i to wlasnie ten jeden tak naprawde na mnie w duzej mierze wplynal i nie moglam o nim zapomniec...3 tygodnie ;-) Bo potem pojawil sie moj obecny TZ, ktory totalnie zawrocil mi w glowie. Nie chce zabrzmiec infantylnie, bo i wiek nie ten, ale wydaje mi sie, ze rozpamietuje sie do momentu poznania kogos sensownego. Wtedy tylko sie pamieta o ex, ale nie ubolewa, nie placze po nocach. Ja o kazdym pamietam, ale o kazdym cieplo nie mysle, tylko po prostu wiem, ze kiedys byli i to wszystko.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 16:32   #38
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Po pierwszej wielkiej miłości- 2 lata. Po ostatniej (też wydawało mi sie dużej)- 2..miesiące. Po prostu pewne rzeczy szybciej zrozumiałam. Na razie jestem sama, ale bardzo szczęśliwa
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 19:01   #39
Entrixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 74
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Wydaje mi się że zależy to w dużej mierze od intensywności związku - eh ale nazwa
Ale do sedna - zalezy od tego jak długo się z kimś było, od tego jak często się widywało, czy mieszkało ze sobą, czy był to tzw związek na odległość.

Wiadomo, że jak się z kimś mieszka bądz nie mieszka ale widuje sie praktycznie dzień w dzień to rozstanie przeżywa się dłużej i dłużej dochodzi się do siebie gdy ktoś odchodzi. Np puste mieszkanie, puste szafki które kiedyś były parnera - to potęguje tęsknote i ciągle przypomina rozstanie.

Ja nie miałam przypadku aby ktos mnie zostawił po tak długim stażu związku, natomiast ja raz tak zrobiłam, ale wiadomo wtedy nie cierpiałam.

Ale czas leczy rany - każdy to mówi i z tego co widze to prawda.
__________________


50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 -56 - 57 - 58kg
Entrixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 22:42   #40
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Po mojej pierwszej "wielkiej miłości" z czasów liceum... z pół roku , ale może dlatego że była w zupełności nieodwzajemniona no i byłam zmuszona patrzeć na nią codziennie w szkole

Edytowane przez 201703081551
Czas edycji: 2010-05-14 o 22:35
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 22:57   #41
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Musiałam zapominać tylko o jednym ex - o moim obecnym mężu Dawno dawno temu po krótkiej znajomości rozstaliśmy sie. Rok próbowałam zapomnieć ale nie udało się i znowu zaczęliśmy sie spotykać. A parę lat później - małżeństwo

O innych nie musiałam zapominać bo to ja rzucałam, nigdy nie zostałam rzucona
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 23:26   #42
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

O swoim ostatnim bardzo szybko zapomniałam W niespełna tydzień, a wszystko to przez moje obecne kochanie, które mnie sobą zauroczyło i piorun sycylijski trafił mnie.
Nie ma na to reguły, ale wydaje mi się, że jeśli kogoś poznasz, a ten ktoś Cię oczaruje, to problem sam zniknie. I tak naprawdę zdarza nam się myśleć o eksach tak długo, jak naszych myśli nie zaprzątnie nowy mężczyna
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 00:08   #43
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Ja już niby wyleczona (prawie 2 lata od rozstania), ale kiedy słyszę kawałek Edyty Bartosiewicz - Ostatni to z trudem albo wcale powstrzymuję łzy :/
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:16   #44
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

u mnie minęło prawie pól roku. i może całkowicie nie zapomniałam ale już jest znacznie lepiej. o ile mi ktoś o nim nie przypomni to prawie nie myślę. I w końcu wiem, że rozstanie było dobrą decyzją i nie chciałabym powrotu. Także duży postęp
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:55   #45
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Mi przeszło baaaardzo szybciutko. Rozstaliśmy się na sam koniec czerwca po 16 miesiącach, a już na początku lipca (co widać w podpisie) byłam w kolejnym związku i dopiero w tym związku poczułam tak naprawdę co to znaczy kochać
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:06   #46
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

1,5 roku zajęło mi otrząsanie się po 3 letniej miłości.Jednak to była pierwsza miłość to wiadome jak to jest

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Alice_in_Wonderland Pokaż wiadomość
Ja już niby wyleczona (prawie 2 lata od rozstania), ale kiedy słyszę kawałek Edyty Bartosiewicz - Ostatni to z trudem albo wcale powstrzymuję łzy :/
ech też tak mam,ale to już raczej wina tej piosenki,jest za bardzo wzruszająca
__________________

twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 11:29   #47
milabeata86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 162
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

chcę zapomnieć, bo nerwowo mnie to wykańcza ;( ile można ;( on ma inną, jest szczęsliwy ;( odezwał sie jakis czas temu ;( po co?;( ale sie odezwal ,spotkalismy sie ;( dzwonił ;( niby tęsknil i co ? miesiac po tym znowu widzialam zdjecia i podpisy na nklasie z jego kobieta ;( wczesniej z ta samam był ;( fotki mial itd chyba sie w okresie pewnym z tamta poklocil ;( i do mnie zadzwonil ,teraz zmienil numer, zblokowal na nklasie jakbym wogole cos mu tam robila ;( a nic nie robilam ;( wogole jest cisza teraz, pod koniec wakacji z tamta dobrze sie bawil bo zdjecia widzialm ;( masakra serce peka z bolu ;( ja nie umiem nigdzie wyjsc za bardzo ,dac szansy komus a mam wokol siebie naprawde cudownych ludzi ;( ale nie umiem ;( chodź sie staraja niektorzy naprawde ;( kocham eksa i co ja mam robic ;( ciagle mysle, ponad rok jest od rozstania i to ponad grubo ;(

chcę jakos zyc ;( nie wiem czy rzeczy od niego nie wyrzucic ;( mam schowane zeby na wierzchu nie byly ale czesto patrze ;( na zdjecia nasze i tak ;( jest ciezko ;( odrazu po takiej wiad. mam kierunek WC z nerwow jak widze jego fotke albo jak sie ostatanio odezwal ;( on zapewnial o milosci tej jedynej ;( jasne... a ma inna i ja pewnie tez zapewnia ;(
dziewczyny co ja mam zrobic ;( jak zyc ;( nie mam ochoty nigdzie wychodzic z kolezankami nie umiem tego przelamac sporadycznie wychodze po namowach mega

pomóżcie mi cos poradźcie

Edytowane przez milabeata86
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:22
milabeata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 11:42   #48
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Cytat:
Napisane przez milabeata86 Pokaż wiadomość
chcę zapomnieć, bo nerwowo mnie to wykańcza ;( ile można ;( on ma inną, jest szczęsliwy ;( odezwał sie jakis czas temu ;( po co?;( ale sie odezwal ,spotkalismy sie ;( dzwonił ;( niby tęsknil i co ? miesiac po tym znowu widzialam zdjecia i podpisy na nklasie z jego kobieta ;( wczesniej z ta samam był ;( fotki mial itd chyba sie w okresie pewnym z tamta poklocil ;( i do mnie zadzwonil ,teraz zmienil numer, zblokowal na nklasie jakbym wogole cos mu tam robila ;( a nic nie robilam ;( wogole jest cisza teraz, pod koniec wakacji z tamta dobrze sie bawil bo zdjecia widzialm ;( masakra serce peka z bolu ;( ja nie umiem nigdzie wyjsc za bardzo ,dac szansy komus a mam wokol siebie naprawde cudownych ludzi ;( ale nie umiem ;( chodź sie staraja niektorzy naprawde ;( kocham eksa i co ja mam robic ;( ciagle mysle, ponad rok jest od rozstania i to ponad grubo ;(

chcę jakos zyc ;( nie wiem czy rzeczy od niego nie wyrzucic ;( mam schowane zeby na wierzchu nie byly ale czesto patrze ;( na zdjecia nasze i tak ;( jest ciezko ;( odrazu po takiej wiad. mam kierunek WC z nerwow jak widze jego fotke albo jak sie ostatanio odezwal ;( on zapewnial o milosci tej jedynej ;( jasne... a ma inna i ja pewnie tez zapewnia ;(
dziewczyny co ja mam zrobic ;( jak zyc ;( nie mam ochoty nigdzie wychodzic z kolezankami nie umiem tego przelamac sporadycznie wychodze po namowach mega

pomóżcie mi cos poradźcie
Pousuwaj jego w roznych portalach bys jego fotek nie widziala. Nie kontaktuj sie z nim. Ja tez jestem półtora roku od rozstania i do tej pory czasem o nim myślę. Ma inna. Ciężko było mi z tą myślą na poczatku bo mialam z nim jakis tam kontakt. Teraz gdy od bardzo dawna nie kontaktuje sie z nim, można by powiedziec ze zapominam o tym bolu. Gdybym miala do tej pory z nim kontakt bylo by mi tak ciezko jak Tobie.
Rób wszystko by o nim nie myslec, ZADNEGO kontaktu. Nic co mogloby Ci o nim przypominac. Ja mialam posortowac nasze zdjecia i zgrac na plyte ale do tej pory tego nie zrobilam bo nie chce ich jeszcze ogladac.

Gdy mialam jego gg, widzialam w necie jego fotki balam sie wlaczyc internet, ze znow cos zaboli, jakas wiadomosc, jakies zdjecie. Jak dostawalam smsa to balam sie go przeczytac ze to od niego i pewnie znow cos przykrego. Jezeli to on do Ciebie pisze to powiedz mu ze nie chcesz z nim zadnego kontaktu bo Ci tego nie ulatwia

Edytowane przez bez_sensowna
Czas edycji: 2010-10-15 o 11:47
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 12:02   #49
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Cytat:
Napisane przez milabeata86 Pokaż wiadomość
chcę zapomnieć, bo nerwowo mnie to wykańcza ;( ile można ;( on ma inną, jest szczęsliwy ;( odezwał sie jakis czas temu ;( po co?;( ale sie odezwal ,spotkalismy sie ;( dzwonił ;( niby tęsknil i co ? miesiac po tym znowu widzialam zdjecia i podpisy na nklasie z jego kobieta ;( wczesniej z ta samam był ;( fotki mial itd chyba sie w okresie pewnym z tamta poklocil ;( i do mnie zadzwonil ,teraz zmienil numer, zblokowal na nklasie jakbym wogole cos mu tam robila ;( a nic nie robilam ;( wogole jest cisza teraz, pod koniec wakacji z tamta dobrze sie bawil bo zdjecia widzialm ;( masakra serce peka z bolu ;( ja nie umiem nigdzie wyjsc za bardzo ,dac szansy komus a mam wokol siebie naprawde cudownych ludzi ;( ale nie umiem ;( chodź sie staraja niektorzy naprawde ;( kocham eksa i co ja mam robic ;( ciagle mysle, ponad rok jest od rozstania i to ponad grubo ;(

chcę jakos zyc ;( nie wiem czy rzeczy od niego nie wyrzucic ;( mam schowane zeby na wierzchu nie byly ale czesto patrze ;( na zdjecia nasze i tak ;( jest ciezko ;( odrazu po takiej wiad. mam kierunek WC z nerwow jak widze jego fotke albo jak sie ostatanio odezwal ;( on zapewnial o milosci tej jedynej ;( jasne... a ma inna i ja pewnie tez zapewnia ;(
dziewczyny co ja mam zrobic ;( jak zyc ;( nie mam ochoty nigdzie wychodzic z kolezankami nie umiem tego przelamac sporadycznie wychodze po namowach mega

pomóżcie mi cos poradźcie
Aby zapomnieć, musisz się postarać nie myśleć o NIM. Być może trudne się to wydaje, ale musisz się na to nastawić! Nie spotykaj się z Nim, unikaj miejsc gdzie można Go zobaczyć. Nie oglądaj Jego zdjęć na NK (nic Ci to nie daje, a wręcz przeciwnie - "serce pęka (Ci) z bólu" - więc należy się tego wystrzegać). Radziła bym rzeczy od Niego wyrzucić - nie oglądać, nie wspominać -bo w ten sposób regularnie podtrzymujesz pamięć o Nim i pielęgnujesz wspomnienia z Nim związane - dlatego nie możesz zapomnieć. Musisz zamknąć za sobą ten rozdział życia. Rozstaliście się, życie płynie do przodu, nie oglądaj się za siebie. On ułożył sobie życie- "jest szczęśliwy" - więc Ty też zrób coś w kierunku swojego szczęścia, nie rozpamiętuj, nie płacz po kontach tylko zacznij myśleć pozytywnie a z czasem uda Ci się zapomnieć (pod -właśnie- warunkiem nierozpamiętywania). Trzymam kciuki
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 12:14   #50
milabeata86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 162
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

chodzi o to ze nie mama z nim kontaktu ,zmienil nr na bank bo nawet kiedys co sie spotalismy to mowil ze zmienia na nkl glupiej mnie korci i patrze na jego laske i widze wszystko

jade gdzies, wszystko mi sie przypomina gdzies spojrze, jakiś slowa mi sie z nim kojarza, wczorja z kims rozmawialam w zrotu uzyl jak eks normalnie na kazdy kroku gdzies jest on dla mnie ide spac i mysle ,wspomnienia wracaja ;( on uklada sobie zycie a ja nie umiem chodz sie staralm, po rozstaniu zamknelam sie mdo ludzi, na swiat wszystko polikwidowalam gg i takie tam... dopiero po ponad roku zalzylam gg teraz


ps jeszcze na to wszystko inne sa problemy finansowe, praca

Edytowane przez milabeata86
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:22
milabeata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 12:26   #51
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

To wszystko jest kwestią indywidualną.
Musisz być silna, starać się nie myśleć o tym, wychodzić do ludzi, nie być sama.

jak byłam w 1 kl. szkoły podstawowej kochałam się w koledze, nie byliśmy ze sobą, ani nic
(przecież to podstawówka), wzdychałam do niego do 2 klasy gimnazjum
Teraz jak się spotykamy na ulicy czy gdzieś to oboje mamy z tego niezły ubaw

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

jakiś czas temu spotykałam się z kolesiem, który podobał mi się od 2 lat, wykiwał mnie nieźle, zapomnienie o nim zajęło mi kolejne 2 lata, a teraz- nawet serce mi nie zabije mocniej na jego widok.
Choć fakt, czułam mocną satysfakcje, jak napisał mi w wakacje o spotkaniu
Oczywiście odmówiłam
Nie martw się!
Będzie dobrze!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:33   #52
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Cytat:
Napisane przez sofiadanseuse Pokaż wiadomość
Pytam poniewaz zaczynam myslec ze naprawde jestem jakas dziwna... Rozstalam sie z facetem ( on ze mna zerwal) 5 miesiecy temu i wciaz kocham go tak samo. Ani na moment nie przestaje o nim myslec i mecze sie z tym boje sie ze nigdy mi to nie przejdzie. Bylismy razem poltora roku, bardzo go kocham, wiazalam z nim przyszlosc i strasznie mi przykro ze tak sie stalo... Chce zaczac zyc ale nie potrafie.Robilam juz wszystko zeby zapomniec ale nic z tego
Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po rozstaniu?
tak glugi okres sugeruje, ze pewnie nadal go jeszcze widujesz i robisz sobie nadzieje. Zerwij lepiej calkowicie kontakt bo sie inaczej nie wyleczysz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 20:42   #53
milabeata86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 162
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

musze jakos zaczac, zyc ,moze cos pozmieniać ,ale co to jeszcze nie wiemm...


bedzie i jest ciezko
milabeata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 20:48   #54
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Cytat:
Napisane przez xpatusx Pokaż wiadomość
Mi przeszło baaaardzo szybciutko. Rozstaliśmy się na sam koniec czerwca po 16 miesiącach, a już na początku lipca (co widać w podpisie) byłam w kolejnym związku i dopiero w tym związku poczułam tak naprawdę co to znaczy kochać

Po 1.5 mies. od rozstania poznałam mojego obecnego TŻ I dopiero teraz wiem, jak powinien wyglądać prawdziwy związek
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 20:56   #55
milabeata86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 162
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Po 1.5 mies. od rozstania poznałam mojego obecnego TŻ I dopiero teraz wiem, jak powinien wyglądać prawdziwy związek

tez tak bym chciała znam kogos fajnego ,ale nie umiem dac mu szansy
milabeata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 01:12   #56
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Ja rozstalam sie z nim w te wakacje jakos w lipcu i zapomnialam dosc szybko.Ale moja metoda klina klinem.Kochana tyle jest super facetow jeszcze dla jakiegos stracisz glowe i vice versa oczywiscie
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:34   #57
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Najdłużej ponad rok Męczyłam sie straszliwie. W końcu przeszło, ale tak naprawdę zapomniałam dopiero, kiedy znalazłam nowy obiekt westchnień
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:45   #58
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

minął niecały rok i jest bez porównania lepiej niż było jeszcze parę miesięcy temu ale jednak często o nim myślę i przejmuje się rożnymi rzeczami.
Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Ja rozstalam sie z nim w te wakacje jakos w lipcu i zapomnialam dosc szybko.Ale moja metoda klina klinem.Kochana tyle jest super facetow jeszcze dla jakiegos stracisz glowe i vice versa oczywiscie
ze tez ja na żadnego z nich nie moge trafić.
swoja droga metoda klin klinem zawsze wydawała mi się okropna.po 1 nie chciałabym być nigdy dla żadnego faceta klinem po rozstaniu z poprzednią dziewczyną. a po drugie chyba warto nauczyc się być szczęśliwa samej a nie szukać zapomnienia i i pocieszenia w kolejnych męskich ramionach

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2010-10-16 o 16:46
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 18:31   #59
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

To zależy, o jednym zapomniałam po kilku dniach,a o drugim kilka lat ciągnęły się za mną myśli. I żeby było ciekawiej to przeważnie ja zrywałam. Jeśli facet jest palantem to oczywiście nie żałujemy tego że się rozstaliśmy bo to z korzyścią dla nas i automatycznie szybciej o nim zapominamy. Jednak wiem,że myśli o eks potrafią dręczyć długo... jednak na swoim przykładzie (i nie tylko) uważam że najlepszym lekarstwem jest nową miłość zdecydowanie i nowe znajomości nie można zamknąć się w pokoju i rozpaczać, bo tylko to wszystko bardziej pogłębia nasz stan. Trzeba zająć się czymś, sport, tańce, spotkania ze znajomymi, wolontariat itp. jak najbardziej życie towarzyskie.
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:40   #60
milka0041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z krainy miłości ;)
Wiadomości: 43
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Widzę, ze nie jestem sama, a już myślałam, że jestem jakaś inna ....
Byłam z chłopakiem 1,5 roku i to był mój najdłuższy związek do tej pory heh... Okazało się, że mnie zdradzał, oszukiwał ale też było miło.
Od pół roku jestem w związku z innym, który wiem, że jeżeli mi coś nie odbije to nie opuści mnie aż do śmierci.
Jestem prze szczęśliwa ale wciąż pamiętam o tamtym, co mam zrobić.??
Nie chcę żeby tak było... :/
Czuje się jakbym zdradzała w myślach mojego obecnego ukochanego, źle mi z tym
Tego ex nie widuje bo mieszka daleko daleko ode mnie, nie widziałam go odkąd zakończyłam ten związek, myślałam, że z tego powodu powinno mi być łatwiej a tu nic z tego:/
Ratunku!!! Nie chce tak dłużej...
milka0041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 15:15:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.