Tatuaże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 14:29   #1
I_love_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 70

Tatuaże


hej W sobotę kończę 18 lat i mam zamiar sobie zrobic tatuaż, idę najlepszego studia tatuażu w moim mieście, aby zapytać o jego cenę, ale mam nadzieje, że się mnie nie zacznie wypytywać o znaczenie tego tatuażu ? Słyszałam też, że raczej już ludzie różnie interpretują tatuaże i nie trzeba czytać ani znać ich znaczenia Chcę sobie zrobić kokardkę lub jaskółeczki, nie żaden cytat ani, smok czy róża bo to dla mnie przereklamowane -,-
Doradźcie i napiszcie co o tym wszystkim wiecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kokardka.jpg (14,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kokardka2.jpg (20,1 KB, 53 załadowań)
I_love_life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 14:53   #2
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Tatuaże

Cytat:
Napisane przez I_love_life Pokaż wiadomość
hej W sobotę kończę 18 lat i mam zamiar sobie zrobic tatuaż, idę najlepszego studia tatuażu w moim mieście, aby zapytać o jego cenę, ale mam nadzieje, że się mnie nie zacznie wypytywać o znaczenie tego tatuażu ? Słyszałam też, że raczej już ludzie różnie interpretują tatuaże i nie trzeba czytać ani znać ich znaczenia Chcę sobie zrobić kokardkę lub jaskółeczki, nie żaden cytat ani, smok czy róża bo to dla mnie przereklamowane -,-
Doradźcie i napiszcie co o tym wszystkim wiecie
nikt Cię nie będzie pytał o znaczenie tatuażu, no chyba że trafisz na rozmownego tatuażystę który będzie zagadywał
zmartwię Cię, ale "przereklamowane" w ostatnich latach to są właśnie kokardki i jaskółeczki
cena jest zależna od wielkości, koloru, studia, tatuażysty, nikt Ci tu nie powie ile, ale myślę że wielkość taka jak na pierwszym zdjęciu to próg 200-300zł.
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 14:58   #3
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: Tatuaże

Wzór bardzo fajny, ta druga ładniejsza i wątpię żeby ktoś Cię wypytywał o znaczenie, mooooże gdyby wzór był autorski, jakiś wymyślny i skomplikowany to może ktoś by z ciekawości spytał ale tak to wątpię. Poza tym pomyśl nad tym, ja mam wzór nieco poniżej karku i mimo że uwielbiam go to np teraz w pracy nie bardzo mam jak nosić upięte włosy (tak maxymalnie upięte w koczek) bo uważam, że akurat w mojej pracy nie wypada I trochę mi to czasem utrudnia życie No i to samo ze ścięciem włosów na krócej. Ale czasem po prost zakładam jakąś apaszkę, chustę i jest w miarę ok
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:26   #4
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Tatuaże

nikt nie będzie pytał Cię o znaczenie tatuażu, to Twoje sprawa. przemyśl miejsce, bo czasami lepiej schować tatuaż, a te ze zdjęć widać zawsze (chyba, że ubierzesz golf ). za czarno-biały tatuaż podobnej wielkości jak te, które wkleiłaś zapłaciłam 200 zł. też chciałam bardziej na szyi, ale zrobiłam niżej (początek pleców, pod szyją ) i nie mam problemów jeśli chcę go zakryć.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:14   #5
I_love_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tatuaże

To nic, że to jest przereklamowane, podoba mi się to i zrobię ten tatuaż. Kokardka zostaje a miejsce to ( pod karkiem, początek pleców ) ja chodzę praktycznie codziennie w rozpuszczonych włosach, więc mi to przeszkadzać nie będzie. Myślę, że 200 zł to bd maxymalna cena, bo ten tatuaż bd wielkości taki jak na drugim zdjęciu ale wzór taki jak na pierwszym
I_love_life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:02   #6
I_love_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tatuaże

Byłam, pytałam. 200 zł za tatuaż, nie rozmawiałam z nią czy boli itd. Właśnie, boli ? Czego trzeba używać po zrobieniu tatuażu ?
I_love_life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:58   #7
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Tatuaże

pamiętam, że nie należy moczyć świeżego tatuażu (unikać kąpieli, basenów itp.), ale trzeba go przemywać delikatnie np. letnią wodą z jakimś łagodnym mydłem. dopóki się nie zagoi, powinno się też smarować np. alantanem. a jak już się zagoi, można nawilżać go normalnie balsamem czy oliwką. zresztą na pewno tatuażysta wszystko Ci powie .
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.