Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Braun CoolTec – oczami Wizażanek

Notka

Braun CoolTec – oczami Wizażanek Pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia BRAUN CoolTec! Testowane na mężczyznach – oczami Wizażanek...

 
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 18:38   #1
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864

Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec


Witam serdecznie wszystkich

Jestem ogromnie szczęśliwa, że mój mąż znalazł się w gronie dziesięciu testerów golarki Braun CoolTec
No... w zasadzie to mój mąż jest szczęśliwszy ode mnie, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
Przyjdzie czas, że spłaci dług wdzięczności wobec mnie

Oczywiście bardzo dziękuję za tą możliwość, bo golenie zwykłymi maszynkami to była katorga.
W zasadzie nie tylko dla niego, ale i dla mnie, bo kiedy następnego dnia po goleniu jego twarz była znowu ostra jak tarka, a podrażnienia nie pozwalały na kolejne golenie, to mogłam zapomnieć o przytulaniu i pocałunkach.

Od piątkowego popołudnia golarka Braun jest w naszym posiadaniu.
Oczywiście testy w toku, pierwsze wrażenia już są, więc postaram się jak najlepiej przedstawić opinie mojego TŻ.

Jeszcze raz dziękuję, mąż zobowiązał się udostępnić swoją twarz do testów i ocenić produkt rzetelnie.

Do dzieła!
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"


Edytowane przez zanka205
Czas edycji: 2013-11-18 o 18:48
zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 18:48   #2
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

Na początku oczywiście chciałabym przedstawić opis golarki Braun, jaki można znaleźć tu na wizażu:





"Braun °CoolTec to pierwsze na świecie, rewolucyjne golarki z technologią aktywnego chłodzenia, które zapewniają arktyczną ulgę wrażliwej, podrażnionej skórze. Golarki Braun °CoolTec posiadają wiele zaawansowanych funkcji: technologię aktywnego chłodzenia, która minimalizuje podrażnienia, ostrza SensoBlade™ dla ostatecznie gładkiego golenia, regulowany trójfazowy system tnący, bazę czyszczącą Clean&Charge - jedyną na świecie, trójczynnościową stację czyszcząco-ładującą, a także funkcję Wet&Dry umożliwiającą komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro. Golarki Braun °CoolTec różnią się ceną w zależności od modelu.

Innowacyjna technologia w połączeniu ze stylowym designem czyni °CoolTec prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie golarką na świecie. Niech Twój mężczyzna odkryje zalety technologii aktywnego chłodzenia i zapomni o podrażnieniach skóry!"

źródło tekstu i zdjęcia: https://wizaz.pl/akcje/braun/klub-re...c/produkty.php


Model, który testujemy to CT2s.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 07:54   #3
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

Golarka Braun CoolTec od razu po rozpakowaniu robi dobre wrażenie.
Jest wykonana solidnie, ma ciekawy design, pewnie trzyma się ją w ręce.



W pudełku znajdowała się podstawka do ładowania, kabel zasilający ładowarkę, akcesoria do konserwacji sprzętu oraz instrukcja obsługi.










Braun CoolTec posiada system aktywnego chłodzenia, wyświetlacz LED, trymer do dłuższych włosów.
Golarkę można używać na sucho oraz na mokro, co wg. mnie jest ciekawym rozwiązaniem. Póki co mąż używał opcji na sucho, ale muszę mu przypomnieć o tej drugiej możliwości.

Według danych producenta pełne naładowanie baterii następuje po 1 godzinie i pozwala na 45 minut ciągłej pracy bezprzewodowej.
Natomiast jeśli zapomni się naładować baterię, a potrzeba szybko się ogolić to Braun CoolTec posiada opcję szybkiego ładowania, które trwa 5 minut i wystarcza na jedno golenie.

Golarka posiada oczywiście nakładkę, która chroni ostrza przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniem podczas nieużywania.

Nie można zapomnieć jeszcze o blokadzie podróżnej, która daje gwarancję, że golarka nie włączy się sama, np. w torbie.

Mój mąż aby wyglądać świeżo i schludnie musi golić się codziennie. Ma dość gęsty zarost, który bardzo szybko odrasta.
Do tej pory używał zwykłych maszynek, których ostrza szybko się tępiły, a do tego podrażniały twarz.
Co prawda kiedyś mąż dostał na urodziny golarkę elektryczną, taką z trzema głowicami, ale zupełnie się nie sprawdziła i oddał ją bratu.

Od piątku golarka używana jest codziennie. Jak na razie mąż jest bardzo zadowolony, ale o szczegółach testu i konkretnych opiniach napiszę w następnym poście.

__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:14   #4
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

Chciałabym dziś opisać wrażenia męża po tych kilku dniach używania golarki Braun.




Po pierwsze golenie jest szybsze niż zwykłą maszynką.
Najbardziej mojego męża zaskoczył efekt chłodzenia podczas golenia, cieszył się jak dziecko normalnie.
Po goleniu faktycznie nie pojawiają się podrażnienia, skóra nie jest zaczerwieniona i TŻ nie odczuwał żadnego dyskomfortu.
Golarka Braun CoolTec jest łatwa w użyciu, dopasowuje się do kształtu twarzy i dokładnie goli zarost.




Po goleniu maszynką mąż miał problem z pojawiającymi się niedoskonałościami skóry i wypryskami, od kiedy używa golarki Braun problem zniknął, więc to kolejny duży plus.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"


Edytowane przez zanka205
Czas edycji: 2013-11-21 o 14:16
zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 08:03   #5
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

Mój mąż pokochał golarkę Braun.
Golarka posiada również trymer, który łatwo się wysuwa.









Póki co nie było okazji by go wypróbować, bo wolę męża zupełnie gładkiego.

Golarkę Braun CoolTec można używać wszędzie, bo ogolone włoski zostają w środku, później wystarczy golarkę wyczyścić, co jest niezwykle łatwe.

Zamieszczam jeszcze zdjęcia z pierwszego golenia, oczywiście przed i po.





__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 17:40   #6
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

super zdjecioszka i fajny pomysl na zdjecia bardzo mi sie podoba ta golareczka
cud miod i orzeszki
faktycznie skora gladziutka jak u niemowlaka
pozazdroscic!!!
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 15:26   #7
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

Chciałam jeszcze podsumować nasze testy golarki Braun CoolTec.

Zacznę od golenia na mokro, bo obiecałam, że i tą opcją się zajmiemy z mężem.
Na początku mój TŻ miał obawy przed goleniem na mokro... ach Ci faceci.
Chyba bał się, że go prąd kopnie
No ale w końcu namówiłam go, no i okazało się, że nic mu nie grozi, a golenie rzeczywiście jest bardzo odświeżające.
Jednak zdecydowanie mój mąż woli golenie na sucho, jest to sposób bardzo szybki i nie musi odbywać się w łazience.

Ogólnie golarka wywarła na TŻ ogromnie pozytywne wrażenia. Był zaskoczony, że efekt chłodzenia faktycznie podziała na podrażnienia.
To jest największy plus tej golarki, obietnice producenta nie są tylko chwytem reklamowym.
Golarka ma świetny design, jest elegancka i z klasą.
Czyszczenia i konserwacja jest wyjątkowo łatwa.
Ruchome ostrza dopasowują się do kształtu twarzy i doskonale golą każdy włosek.
Blokada podróżna to kolejny plus, lepiej żeby dzieci jej nie włączyły i nie zgoliły sobie pół głowy przed przypadek
Bateria jest wydajna i nie trzeba jej zbyt często ładować.





Jedyny minus jaki mój mąż zauważył, że jest jednak odrobinę za ciężka, ale to drobiazg, który zupełnie nie ma wpływu na ocenę końcową golarki.

W końcu mąż jest zadowolony, bo może golić się codziennie bez podrażnień. Ja również jestem zadowolona z gładkiej twarzy męża

Mam nadzieję, że moje opinie będą przydatne i pomocne.
Golarka Braun CoolTec jest rewelacyjna, nie spodziewałam się, że aż tak będziemy z niej zadowoleni.

Jeszcze raz dziękujemy za możliwość przetestowania tego cacka, to była czysta przyjemność
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 07:02   #8
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

a ja mam takie pytanko czy ostrza golace sa ruchome i dopasowywuja sie do twarzy czy siedza sztywno a i tak to nie przeszkadza bo daje sobie rade, my nie mielismy ngdy takiej elektrycznej golarki ale zawsze chcialam taka podarowac mezowi tylko nigdy nie wiedzialam ktora
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:03   #9
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

Tak ostrza dopasowują się do kształtu twarzy

na stronie producenta http://braun.braun.com/pl/male-groom...tec-ct2-s.html jest dokładny opis możliwości golarki i filmiki, które obrazują między innymi działanie ostrzy
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 07:43   #10
nat90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

Prosze niech mi ktos wytlumaczy, czym dokładnie roznia sie dostepne modele ct2s, ct4s i ct2cc?? ktoras jest lepsza, gorsza? nie moge znalezc roznic miedzy nimi a ceny w kazdym sklepie sa inne tam gdzie dany model jest najtanszy to z kolei w innym sklepie jest najdrozszy..
nat90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 08:28   #11
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Żankowy Mąż kontra Braun CoolTec

nat90 z tego co udało mi się wywnioskować to wersja którą testujemy CT2s jest najprostsza, więc sugerowana cena producenta jest najniższa.
Wersja CT2cc ma bazę czyszczącą, więc powinna być najdroższa.
Natomiast wersja CT4s jest lakierowana niebieska i ma w komplecie kosmetyczkę, więc jest na środku jeśli chodzi o cenę.
To tak ogólnie po przeszukaniu strony producenta golarek.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Braun CoolTec – oczami Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.