Żel do mycia ciała Neutral - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.

Notka

Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry. 200 Wizażanek sprawdza na własnej skórze, jak działa kompleksowa ochrona przed reakcjami alergicznymi Neutral. Sprawdź ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 18:09   #1
Miszki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Thumbs up

Żel do mycia ciała Neutral


Witam chciała bym się podzielić z wami moją opinią na temat żelu do mycia ciała Neutral.
Mega zaskoczenie, fajna konsystencja, zapach delikatnie chemiczny ale nikomu to nie przeszkadzało z domowników.Za to działanie super.
Świetnie się pieni, delikatnie myje ciało dodatkowo je nawilżając, bardzo wydajny.
Co najważniejsze dla mojej rodziny to żeby nie podrażniał skóry i po wysuszeniu nie tworzyła sie na ciele sucha skorupa. Produkt świetnie się sprawdził, nie podrażnił, nie pojawiły sie żadne zaczerwienienia czy wysypki.
Żelem tym myje nawet ciało 5 latki .
Najlepsze odczucie w moim przypadku był fakt że po wysuszeniu ciała, skóra nie domaga się natychmiastowej aplikacji balsamu, jest delikatna, nawilżona.
Na pewno pozostanę przy tym żelu długi czas.
Miszki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:42   #2
trynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Też początkowo zwróciłam uwagę na chemiczny zapach produktów ale coś za coś. Dzięki temu nie mamy zbędnej, dodatkowej chemii, która niekorzystnie wpływa na naszą skórę a to najważniejsze Cieszę się, że miałam okazję wypróbować i poznać nowe produkty, bo nie wiem czy sama odważyłabym się zakupić nowy, nieznany mi produkt. Takie akcje działają na plus, bo poznajemy nowe produkty, które mogłyby być przez nas niezauważone a tym samym niedocenione. Ja jestem zadowolona
trynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:47   #3
malgo1321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

A mnie zupełnie nie przeszkadzał ten,,chemiczny" zapach.Najważniejsze,że żel spełnia swoje zadanie i nie ma po jego użyciu żadnych niepożądanych sytuacji.Moim zdaniem to dobry kosmetyk i teraz będę po niego sięgać z większą odwagą i zaufaniem.
malgo1321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:21   #4
monia81275
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 5
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Doskonale się pieni, dokładnie myje, oczyszcza ciało jak również spłukuje. Nie pozostawia po sobie żadnych reakcji alergicznych. Pomimo tego co pisze producent ( 0% perfume) to jednak wyczułam w nim lekki, delikatny i przyjemny zapach- może dlatego że mój nos lubi chemiczne zapachy. To bezpieczny produkt który polecam wszystkich którzy borykają się z wrażliwą skórą.
monia81275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:07   #5
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Jak dla mnie to on pachnie sodą oczyszczoną, czyli nieciekawie. Ale nie podrażnia, więc za to plus
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:12   #6
karolka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
GG do karolka1987
Smile Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Żel sprawdziłam na córce i mężu, oboje mają suchą skórę. Żel spełnia swoje zadanie w 100%, dobrze się pieni, myje i nawilża skórę. Zapach jest neutralny i nikomu nie przeszkadza. Po zastosowaniu produktu nie zauważyliśmy żadnych niepożądanych reakcji
karolka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:17   #7
ranchi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 5
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Tak skóra jest po żelu miekka i wcale nie potrzeba balsamu no ale zobaczymy jak przyjdzie okres grzewczy (u mnie jeszcze ciepło) czy też sie sprawdzi. Trochę ma taki nieprzyjemny zapach bo może ja przyzwyczajona do zapachu którego tutaj nie ma.
ranchi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 20:19   #8
IwonkaB84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Żel się sprawdził - dobrze myje ciało, oczyszcza je. Nie uczula.
__________________
IwonkaB84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:03   #9
agga99
Przyczajenie
 
Avatar agga99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Wszystkie kosmetyki Neutral sprawdziły się w mojej rodzinie na medal,czyli nie uczuliły.Ale co do żelu do końca nie jestem do niego przekonana,mam wrażenie że jednak skóra delikatnie po nim swędzi,choć nie jest wysuszona,czy ściągnięta.
agga99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:46   #10
sensique5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

kazdy wczesniej uzywany przeze mnie zel sprawial ze skora po umyciu byla napieta Po zelu neutral nie mialam tego problemu, dobrze sie pienil chociaz zapach raczej nie zacheca do kapieli ale dla nawilzajacego efektu i wygladzenia skory warto go kupic i uzywac
sensique5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 22:24   #11
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Żel fajny, nie podrażnia ciała, za to niestety mój nos tak nie wiem czy jeszcze go kupię przez ten zapach, ale ogólnie ciekawy produkt, fajnie, że nie wysusza i skóra nie domaga się szybko nawilżenia
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 22:39   #12
izka200289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 9
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Pierwsze co się rzuca w nos to zapach chemiczny, ale trudno.. Może tak musi być. Żel świetnie się pieni, jest bardzo wydajny i mogą go stosować wszyscy domownicy (kobieta, mężczyzna) bo zapach jest neutralny. Ciało jest dobrze oczyszczone, nie ściąga skóry co robią inne żele pod prysznic. Co najważniejsze moja skóra wrażliwa bardzo dobrze toleruje ten żel
izka200289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 13:09   #13
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Faktycznie pod względem przeznaczenia żel sprawdza się wyśmienicie, nie wpływając w żaden sposób na problemy skórne ale dla mnie ten zapach "apteki", "dentysty" czy jak kto woli "przychodni" jest po prostu straszny. Wolę już kosmetyki dla dzieci, które też są przeznaczone dla alergików i wrażliwców ale dodatkowo pachną..
__________________
every moment is good to change everything..

Gram, bo lubię

https://www.instagram.com/req29/
requiem29
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 14:56   #14
ona24y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

jest dobry
ona24y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 17:05   #15
anetbli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Mi się podoba to, że jest brak zapachu. Wszystko jest zapachowe, aż czasem za dużo tego. Żel się u mnie sprawdza idealnie, żadnego swędzenia
anetbli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 17:45   #16
TrendHunter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 72
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

ooo super,ze pojawił się taki wątek. Na pewno wypróbuje!
TrendHunter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 23:54   #17
monika1984d
Krawcowa
 
Avatar monika1984d
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Powiem szczerze, że żel pod prysznic jest uniwersalny, bez zapachowy, dobrze się pieni. Bez rewelacji, ale dobry. ważne, że nie uczula.
monika1984d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 01:03   #18
Kasiatkom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 3
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

U nas się sprawdził na tyle, że już go nie ma Używałam ja, używał mąż, myłam nim synka i wszyscy bez podrażnień, bez żadnych reakcji skórnych. Zapachu nie wyczuwałam, za to super się pienił i usuwał z ciała uczucie swędzenia, pieczenia. Odkąd zaczął używać go mój mąż jego problemy z potówkami na nogach zniknęły, jestem przekonana, że za jego przyczyną, więc będzie u nas stałym gościem w łazience.
Kasiatkom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 08:08   #19
aisak78
Raczkowanie
 
Avatar aisak78
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 34
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Żel w miarę fajny, dobrze się pieni, nie wywołał u nikogo w naszej rodzinie wysypki czy swędzenia.Mały minus za zapach, który trochę nam wszystkim przeszkadzał.
aisak78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 18:25   #20
luna341
Przyczajenie
 
Avatar luna341
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 15
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Zapach neutralny więc moga go stosować wszyscy,Dobrze sie pieni i dobrze oczyszcza skórę Produkt świetnie się sprawdził, nie podrażnił, nie pojawiły sie żadne zaczerwienienia ani swędzenia
luna341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:45   #21
swita77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Porównałam skład żelu Neutral ze składem płynu do mycia ciała dla dzieci. I nie ma żadnej różnicy Sam żel jest bardzo wydajny, ale używała go cała rodzina, więc się skończył dość szybko
swita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:38   #22
kate198003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Żel posiada bardzo fajną konsystencję. Bardzo dobrze się pieni, łatwo spłukuje i co najważniejsze świetnie nawilża. Skóra po kąpieli jest miękka, gładka i aksamitna w dotyku. Jest pozbawiona jakichkolwiek czerwonych i swędzących krostek. Żel jest wydajny nie potrzeba go zbyt wiele.
__________________
.
kate198003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 21:53   #23
alicyjek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Żel nie podrażnił i nie wysuszył skóry żadnego z alergików-domowników, także jestem bardzo zadowolona
alicyjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 22:01   #24
malenka13
Przyczajenie
 
Avatar malenka13
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Mnie również bardzo zaskoczył żelu do mycia ciała Neutral. Przede wszystkim to, że po kąpieli na skórze nie zrobiła się sucha skorupa.
Zapach mi nie przeszkadzał, ponieważ większość żeli które kupowałam do skóry atopowej "pachniały" podobnie. Nie podrażnia a to najważniejsze i kosztuje dużo mniej, niż kosmetyki z apteki.
Podoba mi się fakt, że po tym żelu nie muszę balsamować ciała. Zobaczymy czy będzie tak nadal. Póki co ten żel zagości w mojej łazience
malenka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 10:40   #25
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Widzę, że nie tylko ja mam ten problem Ogólnie żel jest bardzo dobry, świetnie się pieni i nie przesusza skóry. Przyjemnie się nim myje prócz tego, że zapach zbyt chemiczny trochę i przeszkadza podczas mycia
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 12:34   #26
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Tak, zgadzam się z powyższymi - zapach nieco chemiczny, ale dla mnie liczą się właściwości produktu, z których jestem maksymalnie zadowolona. Żel delikatnie myje, dobrze się pieni, a co najważniejsze nie podrażnia skóry i jej nie wysusza. Stosowałam go nawet u swojego dziecka, również sprawdził się znakomicie!
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:16   #27
Ma_niusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Z żelu jesteśmy bardzo zadowoleni, ja nie czuję wspomnianego wcześniej zapachu, dla mnie żel jest bezzapachowy. Rzeczywiście najważniejsze, że nie uczula, nie podrażnia, a mój pięciolatek upodobał go sobie wyjątkowo i na stałe zagościł już w jego "basenowej" torbie
Ma_niusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 14:34   #28
platserka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

NEUTRAL żel pod prysznic nie zawiera barwników, substancji zapachowych, ani parabenów, aby minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Do tego dobrze się pieni, a skóra po umyciu nie jest wysuszona.
Dla mnie rewelacyjny, polecam.
Ps. Dziewczyny czytałyście skład Płynu do mycia rąk i Żelu pod prysznic? Ja porównałam obydwa są identyczne
platserka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 16:50   #29
Ewelka203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

Żel do mycia ciała dobrze się pieni, jest wydajny. Nie wysusza, brak uczucia ściągnięcia skóry jak bywa to po innych żelach, więc jest delikatny. Brak zapachu sprawia, że może użyć go zarówno kobieta jak i mężczyzna czy dziecko. Po kąpieli skóra nie swędzi, zero podrażnień, jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu. Świetny produkt Dziękuję Neutral za ukojenie mojej wrażliwej skóry

Edytowane przez Ewelka203
Czas edycji: 2014-10-13 o 16:52
Ewelka203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 17:55   #30
viersson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Żel do mycia ciała Neutral

testuje ten zel 3 tydzien. skora mnie juz nieswedzi po myciu i jest mieciutka. fajnie sie splukuje i chyba naprawde nawilza skore, bo od razu po myciu niemusze smarowac sie balsamem by ukoic skore. polecam.
viersson jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 18:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.