Poprawa owalu twarzy OPINIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 18:49   #1
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48

Poprawa owalu twarzy OPINIE


Kobietki starm się trochę udzielać na forum w miarę wolnego czasu i pomagać wam! Odpowiadać na różne pytania. Jednak teraz role sie odwróciły. JA potrzebuje waszej pomocy.

Myslałam że z medycyną esteyczną jestem na bieżąco, już od jakiegoś czasu korzystam z zabiegów mezoterapi robiłam nawet osocze byłam bardzo zadowolona z efektów buzia wyglądała tak ładnie, wszyscy pytali co mi sie stało że tak promienieje a to tylko spotkanie odpowiedniej osoby na mojej drodze Pani dr Ostatnio jednak zauważyłam ze dotychczasowe metody juz nie wystarczają. Wiek jednak robi swoje niestety opadające policzki i podbrudek nie dodają uroku, po konsultacji, dr Joanna zaproponowała mi Nici hialuronowe pdo ??

Jeszcze nie zdecydowałam sie n aten zabieg, co wy o tym myślicie robiłyscie kiedyś coś takiego ??
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:02   #2
roszpunkaa
Przyczajenie
 
Avatar roszpunkaa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Poprawa owalu twarzy OPINIE

słyszałam że na opadający owal twarzy najlepsze są nici..... albo lifting
roszpunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 16:05   #3
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Poprawa owalu twarzy OPINIE

No właśnie, te nici to chyba dosyć inwazyjny zabieg. Nie wiem jescze dokładnie na czym to polega ale z tego co czytałam to buzia nie najlepiej po tym wygląda . Niestety nie mogę sobie jecsze pozwolić na jakiś dłuższy urlop w pracy bo teraz przed wakacjami panuje ogólny młyn. A w mojej branży liczy się jednak to jak wyglądam i nie mogę odstraszać swoich klientów.

Może lepiej spróbować czegoś mniej inwazyjnego, np fali rf ??
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 11:03   #4
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: Poprawa owalu twarzy OPINIE

Ja osobiście nie jestem zwolennikiem inwazyjnych metod poprawiania urody, jakoś to mnie skutecznie odstrasza Zgadzam się, że rf może być tu pomocna. Sama przeszłam ten zabieg w kierunku usunięcia rozstępów (wiem, że na odmłodzenie twarzy też działa świetnie), więc mogę powiedzieć, że czuć po zabiegu wyraźne napięcie skóry, czego wynikiem może być wzmożona produkcja kolagenu (trochę czytałam na ten temat ). Myślę, że warto spróbować.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 14:48   #5
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Poprawa owalu twarzy OPINIE

Zrobiłam sobie zabieg NIR czyli taka podczerwnień brat zafiro ! Bardzo fajny i przyjemny zabieg n i oczywiście pomógł na moj opadający podbródek ! W dodatku trafiłam do nowego miejsca i na super kosmetolog panią stępniak ! Pewnie od września będę sie decydowała na usuwanie tam włosów bo też mają jakiś nowy sprzęt.

Wczesnie myślałam o Rf ale wiecej opinii pozytywnych wyczytałam od tej podczerwieni i ja też się dołączę do tych zadowolonych !
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 18:12   #6
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Poprawa owalu twarzy OPINIE

Moja mama robiła nici hialuronowe. Zrobiły jej się takie górki w miejscach, w których były wprowadzane.
Zero efektu.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 12:18   #7
roszpunkaa
Przyczajenie
 
Avatar roszpunkaa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Poprawa owalu twarzy OPINIE

Zastanawiam się nad nićmi APTOS na owal twarzy....ponoć bardzo dobre efekty można uzyskać ktoś coś wie?
roszpunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 23:38   #8
slodkaidiotka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Poprawa owalu twarzy OPINIE

Ja chciałam nici ale chyba zdecyduje się na wydłużenie podbródka bo to da efekt wyszczuplenia i automatycznie poprawi owal. Widziałam efekty i lepiej to daje radę. No ale nie wykluczam ze kiedyś się nie oddwaze na nici... po prostu jesli skóra nie jest obwisła to raczej brnelabym w kierunku wolumetrii

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Oczyścicie wydłużenie brody a nie podbródka. Przejęzyczyłam sie
slodkaidiotka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 23:38:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.