ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-12, 19:29   #1981
Analityk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Szanowni Państwo!

Jestem studentem V roku psychologii i przygotowuję pracę magisterską z zakresu bezdzietności. Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowniczek/użytkowników forum, którzy znajdują się obecnie w związku oraz mają posiadają bądź nie posiadają (bo z jakiś powodów nie chcą bądź nie mogą) dzieci.

Wyniki owych badań, są w pełni anonimowo oraz zostaną wykorzystane przeze mnie tylko i wyłącznie do celów naukowych!

Załączam link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/1Md7...l?pref=2&pli=1

Liczę na Państwa pomoc.
Serdecznie dziękuję!
Analityk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 19:45   #1982
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cytat:
Napisane przez Analityk Pokaż wiadomość
Szanowni Państwo!

Jestem studentem V roku psychologii i przygotowuję pracę magisterską z zakresu bezdzietności. Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowniczek/użytkowników forum, którzy znajdują się obecnie w związku oraz mają posiadają bądź nie posiadają (bo z jakiś powodów nie chcą bądź nie mogą) dzieci.

Wyniki owych badań, są w pełni anonimowo oraz zostaną wykorzystane przeze mnie tylko i wyłącznie do celów naukowych!

Załączam link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/1Md7...l?pref=2&pli=1

Liczę na Państwa pomoc.
Serdecznie dziękuję!
Przejrzałam pierwszą stronę i tak się zastanawiam co miałyby zaznaczyć w pytaniu o typ związku osoby mieszkające razem i planujące ślub? Związek taki jest jednocześnie narzeczeński i kohabitacyjny.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 06:22   #1983
Analityk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;69599586]Przejrzałam pierwszą stronę i tak się zastanawiam co miałyby zaznaczyć w pytaniu o typ związku osoby mieszkające razem i planujące ślub? Związek taki jest jednocześnie narzeczeński i kohabitacyjny.[/QUOTE]

Narzeczeński, ponieważ w najbliższym czasie nastąpi jego formalizacja
Analityk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 07:11   #1984
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Zaczęłam wypelniac ta ankietę ale się zniechęcilam. Za długa a niektóre pytania zupełnie od czapy dla osób bezdzietnych
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:59   #1985
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cytat:
Napisane przez Analityk Pokaż wiadomość
Narzeczeński, ponieważ w najbliższym czasie nastąpi jego formalizacja
Jak chcesz wyciągać wnioski z takiej odpowiedzi? Zaznaczenie związku narzeczeńskiego w ankiecie nadal nie informuje cię, czy związek jest kohabitacyjny czy nie jest. Poza tym są związki, które nie spełniają żadnego z tych kryteriów, bo nie są ani małżeńskie, ani narzeczeńskie, ani kohabitacyjne.

W innych pytaniach też coś poszło nie tak. Na przykład:
Jestem zadowolony, że mogę zwrócić się do mojej rodziny o pomoc, jeśli mam jakieś kłopoty lub zmartwienia. - zawsze/czasem/nigdy
Zaznaczenie odpowiedzi "nigdy" oznacza nie jest się zadowolonym, że ta opcja pomocy w ogóle istnieje.
(Nie powinno być: "Jestem zadowolony z pomocy, jakiej udziela mi moja rodzina jeśli mam jakieś kłopoty lub zmartwienia"?)

Pytasz o małżeństwo i współmałżonków, separacje i rozwody. Na pytanie "Czy ufasz współmałżonkowi ?" odpowiedziałabym zgodnie z zasadami logiki "nigdy", bo nie mam współmałżonka, co jednak nie oznacza, że nie ufam partnerowi.
Albo pytanie o stosunek do przyszłego związku, gdzie jedyna opcja przyszłego związku to "małżeństwo". A jak się w ogóle nigdy nie planuje żadnego małżeństwa?

Dalej jest "Punkty umieszczone nad linią mówią o stopniu zadowolenia z małżeństwa. (...)"
Jaką linią?

Aż się boję co może być na kolejnych stronach. Twój promotor widział tę ankietę w ogóle?

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2017-01-13 o 09:27
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 10:09   #1986
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Ankieta skopana w całości prawie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:11   #1987
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Ankieta o tym, jak polacy znają węgrów i odwrotnie, czy na prawdę są takimi bratankami jak mówi przysłowie:

https://kwestionariusz.typeform.com/to/fyCRZd
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 12:43   #1988
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Zaczęłam wypelniac ta ankietę ale się zniechęcilam. Za długa a niektóre pytania zupełnie od czapy dla osób bezdzietnych
Dokładnie, też zaczęłam i odpuściłam.
I co to jest, nowy sposób pozyskiwania danych osobowych? Po grzyba komu mój adres e-mail?

I skoro zaznaczam "nie mieszkam z partnerem", po co mi pytania o zasadach przestrzeganych w rodzinie tudzież dzielenia się budżetem i obowiązkami? Całkowicie bez sensu.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 13:53   #1989
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Tam było też o dyscyplinie w rodzinie.... 😅

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 14:13   #1990
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Tam było też o dyscyplinie w rodzinie.... 😅

wysłane telepatycznie
Dyscyplina w mojej rodzinie polega na tym, że jak się nie zmuszę do wstania na wcześniejszy pociąg, za karę piję kawę dopiero po 9:00
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 14:04   #1991
Analityk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Mojego autorstwa jest sama ankieta zbierająca dane socjodemograficzne, której drugim celem jest dobór odpowiednich osób do badania.

Pozostałe testy: DAS, Family Apgar oraz SOR nie są narzędziami mojego autorstwa, tylko innych badaczy oraz są powszechnie wykorzystywane w praktyce psychologicznej jak i w badaniach naukowych i są dopasowane do osób bezdzietnych, ponieważ od bardzo dawna rodzinę definiuje się jako co więcej niż tylko związek dwojga ludzi którzy mają dzieci Niestety, ale nie mogę ingerować w ich treść i jestem zobowiązany przepisać je słowo w słowo.

Aktualny adres e mail, jest potrzebny do przesłania dodatkowej ankiety, która z przyczyn technicznych nie jest możliwa do opublikowania.

Co do wypełniania testów przez osoby które nie są w związku małżeńskim... Faktem jest iż w narzędziach występuję odniesienie do małżeństwa, ale jak to powiedziała jedna z bezdzietnych par (związek kohabitacyjnych) "inteligentny i zdrowo myślący człowiek zrozumie treść pytania, pomimo tego że nie znajduje się w związku małżeńskim".
Analityk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-14, 14:06   #1992
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

To masz chyba zły target do tej ankiety, bo naprawdę jak są dwie osoby dorosłe i pytasz o dyscyplinę to chyba pytasz o jakąś patologię albo specyficzne upodobania seksualne...
Dlaczego pytanie o stosunek do przyszłości związku dotyczy tylko małżeństwa?
Za złamanie zasad w rodzinie przewidziane są surowe konsekwencje, serio? I to ma dotyczyć związku 2 dorosłych ludzi?
Co to w ogóle oznacza "zorganizowanie się naszej rodziny"?
"W naszej rodzinie rodzice dzielą się przywództwem", faktycznie, super dostosowana ankieta dla bezdzietnych.
"Niechętnie patrzymy na członków rodziny realizujących się poza rodziną" my czyli kto? Na członków czyli na kogo, skoro jest TYLKO DWOJE LUDZI? Pluralis majestatis czy jakieś zaburzenia psychiczne?

Jestem przekonana, że bezmyślnie skopiowałeś te pytanie, bez głębszego zastanowienia się. A jeśli twój promotor to zatwierdził, to nie wiem co to za uczelnia.
A jeszcze moje subiektywne odczucie jest takie, że męczy mnie czytanie "rodzina, członkowie rodziny" bo w naszym domu jestem ja, partner i dużo zwierząt. I wyobraźnia uporczywie mi podsuwała obrazy dyscyplinowania psów za podejmowanie decyzji bez konsultacji oraz wizje omawiania ważnych kwestii z kotami przy stole.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2017-01-14 o 14:16
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 14:29   #1993
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cytat:
Napisane przez Analityk Pokaż wiadomość
Mojego autorstwa jest sama ankieta zbierająca dane socjodemograficzne, której drugim celem jest dobór odpowiednich osób do badania.
No to w takim razie pytam kolejny raz: co ze związkami, które nie są: małżeńskie, narzeczeńskie ani kohabitacyjne? Gdzie jest opcja do zaznaczenia dla takich osób?
Cytat:
Pozostałe testy: DAS, Family Apgar oraz SOR nie są narzędziami mojego autorstwa, tylko innych badaczy oraz są powszechnie wykorzystywane w praktyce psychologicznej jak i w badaniach naukowych i są dopasowane do osób bezdzietnych, ponieważ od bardzo dawna rodzinę definiuje się jako co więcej niż tylko związek dwojga ludzi którzy mają dzieci Niestety, ale nie mogę ingerować w ich treść i jestem zobowiązany przepisać je słowo w słowo.
Wiem, sprawdzenie tego zajęło mi 10 sekund razem ze znalezieniem tegoż kwestionariusza w oryginale i stwierdzenie, że znaczenie tamtego pytania jest inne.
Jeśli coś takiego naprawdę funkcjonuje od dawna w polskiej psychologii, to cóż, już wiem dlaczego nauki społeczne są często wyśmiewane przez przedstawicieli innych dziedzin.
Cytat:
Aktualny adres e mail, jest potrzebny do przesłania dodatkowej ankiety, która z przyczyn technicznych nie jest możliwa do opublikowania.
Jaka to przyczyna techniczna?
Cytat:
Co do wypełniania testów przez osoby które nie są w związku małżeńskim... Faktem jest iż w narzędziach występuję odniesienie do małżeństwa, ale jak to powiedziała jedna z bezdzietnych par (związek kohabitacyjnych) "inteligentny i zdrowo myślący człowiek zrozumie treść pytania, pomimo tego że nie znajduje się w związku małżeńskim".
Też się domyśliłam, że chodzi ci o zbieranie danych od osób, które nie są w związku małżeńskim, jednak domyślam się też, że widocznie nie potrafiłeś wymyślić słowa lepiej oddającego stan faktyczny. A to źle świadczy o tobie, twoim promotorze i twojej uczelni. Biorąc pod uwagę to i fakt, że nie potrafiłeś odpowiedzieć na kilka prostych pytań dodatkowych, nie chcę, żeby takie osoby przetwarzały dane zebrane ode mnie.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
To masz chyba zły target do tej ankiety, bo naprawdę jak są dwie osoby dorosłe i pytasz o dyscyplinę to chyba pytasz o jakąś patologię albo specyficzne upodobania seksualne...
Dlaczego pytanie o stosunek do przyszłości związku dotyczy tylko małżeństwa?
Za złamanie zasad w rodzinie przewidziane są surowe konsekwencje, serio? I to ma dotyczyć związku 2 dorosłych ludzi?
Co to w ogóle oznacza "zorganizowanie się naszej rodziny"?
"W naszej rodzinie rodzice dzielą się przywództwem", faktycznie, super dostosowana ankieta dla bezdzietnych.
"Niechętnie patrzymy na członków rodziny realizujących się poza rodziną" my czyli kto? Na członków czyli na kogo, skoro jest TYLKO DWOJE LUDZI? Pluralis majestatis czy jakieś zaburzenia psychiczne?
No właśnie Ankieta niby jest skierowana do jednej osoby, a pytania od czapy zadane są tak, że trzeba w sumie nie wiem co zrobić. Uśrednić odpowiedź swoją i partnera?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 14:35   #1994
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Ja się bardzo zmęczyłam czytając te pytania
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 16:47   #1995
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cześć! Piszę pracę magisterską i robię ankietę. Bardzo proszę o uzupełnienie osoby, które pracują lub pracowały w Call Center. Jeszcze troszkę respondentów mi brakuje... Z góry dziękuję za pomoc!
http://www.survio.com/survey/d/J7J8Z1Y5C1Y1M8A8D
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 08:51   #1996
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
"Niechętnie patrzymy na członków rodziny realizujących się poza rodziną" my czyli kto? Na członków czyli na kogo, skoro jest TYLKO DWOJE LUDZI? Pluralis majestatis czy jakieś zaburzenia psychiczne?
Mnie się to skojarzyło z jakąś sektą - albo jesteś z nami, albo przeciw nam. A jeśli przeciw i realizujesz się poza rodziną, to poniesiesz surowe konsekwencje
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 17:40   #1997
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Cześć,
Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety do osób studiujących, jak i młodych absolwentów.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1F...IQdCA/viewform
Z góry dziękuję za pomoc!
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70

Edytowane przez justyna2639
Czas edycji: 2017-01-18 o 17:41
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 14:54   #1998
florae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Trudne zdarzenia w życiu kobiet - badanie

Cześć, Chciałabym wkleić link do badania naukowego dotyczącego trudnych zdarzeń w życiu kobiet ( mam nadzieję, że nie liczy się to jako reklama...). Każda z nas doświadcza różnego rodzaju trudności, w tym badaniu chcemy się dowiedzieć, co pomaga kobietom radzić sobie z trauma. Badanie jest prowadzone przez psychologa, dr. Justynę Kucharską z Regent's University w Londynie.
Żeby wziąć udział wystarczy być pełnoletnią kobietą, chcemy uzyskać odpowiedzi od różnych kobiet, niezależnie od ich doświadczeń. Wystarczy wypełnić krótką ankietę online (https://www.surveymonkey.co.uk/r/WXV6ZTY). Jest to zupełnie anonimowe, nie poprosimy o imię, ani żadne inne identyfikujące informacje.
Wasz udział może nam naprawdę pomóc w zebraniu ciekawych i ważnych informacji o tym, jak kobiety radzą sobie ze stresem.
Pozdrawiam,
Ola
florae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 13:46   #1999
YoshikeYo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Jeszcze raz proszę chętne osoby o wypełnienie ankiety na temat wiedzy o wpływie witamin na skórę.
Ankieta jest całkowicie anonimowa, więc bardzo proszę o rzetelne odpowiedzi
www.survio.com/survey/d/J9E2W8O5U9U7U3Z4F
YoshikeYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 09:10   #2000
Mary05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Post Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Witam Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety w celach badawczych do pracy mgr. Ankieta jest skierowana do osób pracujących w zawodzie kosmetologa. Link------------------>
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...UtniA/viewform

Dziękuję za pomoc
Mary05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 09:28   #2001
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Trudne zdarzenia w życiu kobiet - badanie

Cytat:
Napisane przez florae Pokaż wiadomość
Cześć, Chciałabym wkleić link do badania naukowego dotyczącego trudnych zdarzeń w życiu kobiet
Wypełniłam i jedno pytanie mi odrobinę nie pasuje: mianowicie, jeśli ktoś deklaruje, ze jest osobą niewierzącą, czemu ma służyć odpowiedź na pytanie, jak wyobraża sobie boga? Jedno przeczy drugiemu - skoro nie wierzę w istnienie takiego pojęcia, jak mogę je sobie wyobrażać i nadawać mu cechy antropomorficzne?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 09:46   #2002
Zamalowanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Medycyna estetyczna i Ty!

Cześć dziewczyny! Mam nadzieję, że to dobry wątek, a sama procedura jest "legalna" i nie dostane za to bana Czy mogłybyście mi pomóc i wypełnić ankietę na temat medycyny estetycznej?
Byłabym Wam wdzięczna!

https://www.ankietka.pl/ankieta/2581...ten-temat.html
Zamalowanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 10:24   #2003
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Medycyna estetyczna i Ty!

Cytat:
Napisane przez Zamalowanna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam nadzieję, że to dobry wątek, a sama procedura jest "legalna" i nie dostane za to bana Czy mogłybyście mi pomóc i wypełnić ankietę na temat medycyny estetycznej?
Byłabym Wam wdzięczna!

https://www.ankietka.pl/ankieta/2581...ten-temat.html
Bez sensu.
P: Czy korzysta pani z zabiegów medycyny estetycznej?
O: Nie

Następne pytanie:
Gdzie korzysta pani z zabiegów medycyny estetycznej?

No, po polsku chyba napisałam, ze nie korzystam?

Możliwość wyboru jednej odpowiedzi w przypadku większości pytań jest mocno ograniczająca i nic nie daje.

A jak mi się kojarzy jednocześnie z atrakcyjnym wyglądem i z wysokimi kosztami, to co? Albo jeśli dbam o siebie stosując odpowiednią dietę, kosmetyki i jakąś formę aktywności fizycznej? Jak wybiorę "inne" to nie da żadnego obrazu.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 22:11   #2004
jakistam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Gorąca prośba o wypełnienie ankiety

Szanowne forumowiczki.

Potrzebuję waszego szczerego i damskiego spojrzenia na temat. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety:
http://www.survio.com/survey/d/T1V3S3Y5C6T6I3X8I

To dla mnie bardzo ważne, z góry dziękuję
jakistam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 11:34   #2005
201702111529
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Post Ankieta

Cześć dziewczyny, pomożecie?

Jestem nowa na forum i desperacko potrzebuję wyników ankiety, która jest podstawą do mojej pracy magisterskiej.

Zajmie Wam to około 5 minut, a mi pomoże skończyć studia

https://www.ankietka.pl/ankieta/2596...komorkowa.html

Bardzo dziękuję!
Martyna
201702111529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 11:04   #2006
studentka231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Szanowne Panie,

jestem studentką V roku Psychologii i prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej. Dotyczą one m.in. poczucia sprawiedliwości organizacyjnej i satysfakcji z pracy. Trwają maksymalnie 10-15 minut i są całkowicie anonimowe. Ze względu na charakter badania szukam osób pracujących, najlepiej w dużych korporacjach (osoby ze średnich czy małych firm również są mile widziane, gdyż każda odpowiedź jest dla mnie cenna). Dlatego proszę o pomoc w wypełnianiu kwestionariuszy lub ewentualne przesłanie linka komuś kto mógłby je wypełnić.

Link do badań: https://docs.google.com/forms/d/1ptr...requested=true

Edytowane przez studentka231
Czas edycji: 2017-03-14 o 11:11
studentka231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 12:39   #2007
wajola123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Thumbs up Hej dziewczyny! Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety! Ciekawa treść

Hej dziewczyny! Mam do Was ogromną prośbę. Mam nadzieję, że spojrzycie na to łaskawym okiem i pomożecie piszę pracę magisterską z dietetyki i zbieram ankiety dotyczące sposobu odżywiania się i stylu życia kobiet, które chcą zgubić kilka lub więcej kilogramów Chciałabym Was prosić o wypełnienie kwestionariusza. Pytań nie ma dużo! Kilka kliknięć i gotowe, wszystko anonimowo.
Link do ankiety: https://www.ankietka.pl/ankieta/256941/ocena-zywie...
Jeśli zechcecie podajcie dalej! Będę wdzięczna.
Z góry Wam dziękuję,
wajola2017
wajola123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 19:11   #2008
Anniajulia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Praca magisterska Prośba o pomoc

Szanowni Państwo, jestem studentką V roku Prawa, w ramach pracy magisterskiej prowadzę badania związane z pojęciem stalkingu. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby zechcieli Państwo poświęcić 5 minut na wypełnienie ankiety. Jest ona anonimowa.


Proszę, proszę pomóżcie!


http://profitest.pl/s/8537/KGFHMjNffK0E6s5J#
Anniajulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 19:59   #2009
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Praca magisterska Prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Anniajulia Pokaż wiadomość
Szanowni Państwo, jestem studentką V roku Prawa, w ramach pracy magisterskiej prowadzę badania związane z pojęciem stalkingu. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby zechcieli Państwo poświęcić 5 minut na wypełnienie ankiety. Jest ona anonimowa.


Proszę, proszę pomóżcie!


http://profitest.pl/s/8537/KGFHMjNffK0E6s5J#
Trochę nie rozumiem idei tej ankiety. Ograniczeń w wyborze odpowiedzi jest tak dużo, że w ogóle nie mogę jej wypełnić.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 16:40   #2010
nice_
Raczkowanie
 
Avatar nice_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Kochane!

Bardzo proszę o magisterską pomoc
Niektórzy moi znajomi trochę śmieją się, że w mojej pracy magisterskiej chciałabym odpowiedzieć na pytanie "jak żyć?" - i istotnie, trochę tak jest, interesuje mnie zależność czynników osobowościowych oraz poczucia jakości życia - co okazuje się istotne, by ta jakość była wysoka

Badanie zajmuje ok. 20-30 min. i jest przeznaczone dla osób w wieku 20-30 lat Jeśli macie także mężów, kolegów, przyjaciół, chłopaków, TŻ-tów... - to można im podrzucić, gdyby mieli czas oraz ochotę, bo tych mężczyzn to jest deficyt...

Zapraszam!
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...52Lrg/viewform
__________________
zaraz dzień
jeszcze jeden
zrób co możesz
/Czesław Miłosz/
nice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-23 16:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.