Brwi, jaki kształt, jaki kolor będzie pasował ? porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 14:54   #1
gryfinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11

Brwi, jaki kształt, jaki kolor będzie pasował ? porady


Witam, przepraszam jeżeli jest gdzieś taki wątek, ale wyraźnie nie dał mi tyle informacji których szukam. :c

Więc moje pytanie brzmi czy ciemno-brązowe brwi będą pasowały nawet jeżeli się nie maluję ? D:

Opis : Ciemny blond włosy, rozjaśniane końcówki( ale dość słabo widać), jasna cera, niebieskie oczy, i brwi nijakie może jakiś taki myszo-szary kolor ! D:

Dużo myślałam.. i póki co jednak nie chce się jeszcze malować, więc pomyślałam, że może pójdę do kosmetyczki żeby mi wyregulowała brwi i ściemniła .
Takie coś mniej więcej : https://www.google.pl/search?q=grube...%3B1280%3B1024

Chciałabym dodać wyrazistości twarzy, i czy takie coś by mnie nie postarzyło ? D:
Z góry serdeczni dziękuję za odpowiedzi !
gryfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 15:36   #2
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 87
Dot.: Ciemne brwi

Baaardzo ładne brwi na zdjęciu
Uważam, że nie są za ciemne. Poza tym jeśli pójdziesz do dobrej kosmetyczki z pewnością doradzi Ci jak dodać Twoim naturalnym "wyrazistości".
Natala6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 16:31   #3
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Ciemne brwi

Kosmetyczka może Ci dobrać odpowiedni kolor henny/farby tak aby dopasować go do urody.
Nie musisz mieć czarnych brwi. Może grafitowe? Ostatnio robiłam sobie własnie grafit na brwiach, dla mnie był za jasny bo mam naturalnie ciemne brwi ale dla kogoś "jasniejszego" byłby super

I nie, myślę, że przyciemnienie (umiejętne!) brwi nie postarzy.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:44   #4
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Ciemne brwi

Brwi można by przyciemnić henną. Jeśli masz ciemną oprawę oczu, to myślę, że całość będzie wyglądała ok
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 12:19   #5
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ciemne brwi

Ciemniejsze brwi będą w porządku o ile nie masz bardzo jasnych rzęs, w razie czego rozwiązaniem może być henna rzęs i brwi Na pewno dodałoby to wyrazu Twoim oczom i całej twarzy.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:30   #6
mumi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 66
Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje brwi

Cześć dziewczyny! Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje brwi.

Do tej pory używałam cienia z inglota niestety jest zbyt ciemny i wygląda to nienaturalnie ;x

Dodam, że z natury jestem średnio ciemną blondynką, mam jasno brązowe brwi (niestety bardzo rzadkie), zielono/niebieskie oczy i niesamowicie jasną cerę. Wiele osób mówi mi, że mam anemie albo jestem chora ale ja po prostu mam karnację ala biała dama

Mam problem z doborem a mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma żadnej drogerii poza Rossmanem (a tam niczego ciekawego nie znalazłam) i muszę zamówić przez internet.

Myślałam o Fluidline brow gelcreme firmy MAC w odcieniu Redhead ale może znajdzie się inna propozycja?
mumi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 07:43   #7
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co wybrać?

Cytat:
Napisane przez mumi1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje brwi.

Do tej pory używałam cienia z inglota niestety jest zbyt ciemny i wygląda to nienaturalnie ;x

Dodam, że z natury jestem średnio ciemną blondynką, mam jasno brązowe brwi (niestety bardzo rzadkie), zielono/niebieskie oczy i niesamowicie jasną cerę. Wiele osób mówi mi, że mam anemie albo jestem chora ale ja po prostu mam karnację ala biała dama

Mam problem z doborem a mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma żadnej drogerii poza Rossmanem (a tam niczego ciekawego nie znalazłam) i muszę zamówić przez internet.

Myślałam o Fluidline brow gelcreme firmy MAC w odcieniu Redhead ale może znajdzie się inna propozycja?
Golden Rose ma rewelacyjne (i tanie) pudry/cienie do brwi. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo wybór kolorów mają spory.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 09:28   #8
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Co wybrać?

Cytat:
Napisane przez mumi1 Pokaż wiadomość
Myślałam o Fluidline brow gelcreme firmy MAC w odcieniu Redhead ale może znajdzie się inna propozycja?
Nie obawiasz się, że ten odcień będzie dla Ciebie za ciepły?

Z MACa polecam kredkę Fling, jest prosta w "obsłudze", tylko mało wydajna.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...058b70fd77.jpg
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 20:30   #9
wioletinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje

xxx
Ja osobiście uzywam Maybelline Color Tattoo 40 Pemanent Taupe i jestem zadowolona z efektu lub mozesz spróbować kredek z Catrise słyszałam, że są dobre

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-11 o 20:38 Powód: Reklama.
wioletinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:50   #10
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Co wybrać?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Golden Rose ma rewelacyjne (i tanie) pudry/cienie do brwi. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo wybór kolorów mają spory.
również polecam, są tanie (ostatnio była promocja, kupiłam za niecałe 10 zł) i to jeden z lepszych produktów do brwi, jakie miałam.
Dobre są też nowe farbki inglota, na pewno znajdziesz swój kolor. KOBO jakiś czas temu dodało do swojej oferty cienie do brwi, 301 i 302 są uniwersalne i jasne, możesz też zerknąć.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 20:14   #11
Costa_Chic_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 90
Dot.: Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje

Ja do brwi polecam kredkę z catrice nr 020 date with Ash-ton - chłodny odcień brązu, na brwiach nie wypada ciemno, a sama też jestem blondynką o jasnej karnacji. Lubię też eyebrow filler z catrice - to taki żel utrwalający, w kolorze ciemnego brązu, jednakże efekt możemy stopniować. Używam tych produktów od paru lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Cena też jest niska ok. 10 - 15 zł
__________________
Blog: http://beauty-fashion-and-style.blogspot.com/
Najnowszy post -Ostatnio przeczytane <--- nowy cykl na blogu!!
Costa_Chic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 20:52   #12
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje

Ja tez dlugo nie moglam sobie nic dobrac. Teraz mam produkt idealny wlasnie dla sredniej blondynki z brazowymi brwiami ( w sensie dla mnie) to duo cieni z The body Shop w odcieniu medium. Jeden cien jeest ciemniejszy i chlodny a drugi jasniejszy i cieply ..ale uzywam obu. Wiem ze body shop juz jest w Polsce mozna go tez znalesc na internecie.
Polecam rowniez Kredke z Maybellina w kolorze soft brown z taka spiralka do wyczesywania na koncu
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 12:23   #13
bezowa1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje

Hej! Z opisu wypada na to, ze mamy podobne odcienie wlosow i cery Ja uzywam anastasia brow pen- wyglada jak eyeliner, ma sliczny brazowy kolor, a jesli go "rozetrzesz" i "rozczeszesz" wpada w taki lekko brazowo- szary kolor Trudno go zmyc z brwi, a to plus bo caly dzien mam brwi! haha. Minusem moze byc cena. Ale jesli chcesz zaainwestowac to polecam... Z tanszych jestem fanka zwyklego szarego cienia z essence Wogole to nie polecam bardzo brazowych odcieni do brwi. Szary jest naturalniejszy i zawsze ladniej pasuje! Zainwestuj w cos szarego. Z kredek jeszcze dobry jest Gosh eyebrow pencil, ja mam go w kolorze 03 greybrown.
bezowa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 12:44   #14
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje

Cytat:
Napisane przez bezowa1992 Pokaż wiadomość
Hej! Z opisu wypada na to, ze mamy podobne odcienie wlosow i cery Ja uzywam anastasia brow pen- wyglada jak eyeliner, ma sliczny brazowy kolor, a jesli go "rozetrzesz" i "rozczeszesz" wpada w taki lekko brazowo- szary kolor Trudno go zmyc z brwi, a to plus bo caly dzien mam brwi! haha. Minusem moze byc cena. Ale jesli chcesz zaainwestowac to polecam... Z tanszych jestem fanka zwyklego szarego cienia z essence Wogole to nie polecam bardzo brazowych odcieni do brwi. Szary jest naturalniejszy i zawsze ladniej pasuje! Zainwestuj w cos szarego. Z kredek jeszcze dobry jest Gosh eyebrow pencil, ja mam go w kolorze 03 greybrown.
Szary do brązowych brwi bardziej naturalny niż brąz? Nie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 20:05   #15
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje

Cytat:
Napisane przez mumi1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje brwi.

Do tej pory używałam cienia z inglota niestety jest zbyt ciemny i wygląda to nienaturalnie ;x

Dodam, że z natury jestem średnio ciemną blondynką, mam jasno brązowe brwi (niestety bardzo rzadkie), zielono/niebieskie oczy i niesamowicie jasną cerę. Wiele osób mówi mi, że mam anemie albo jestem chora ale ja po prostu mam karnację ala biała dama

Mam problem z doborem a mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma żadnej drogerii poza Rossmanem (a tam niczego ciekawego nie znalazłam) i muszę zamówić przez internet.

Myślałam o Fluidline brow gelcreme firmy MAC w odcieniu Redhead ale może znajdzie się inna propozycja?
Pomada inglot kolor 12
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 00:28   #16
bezowa1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Szary do brązowych brwi bardziej naturalny niż brąz? Nie.
czesciej szary wyglada o wiele lepiej niz wszelkie cieple brazy ktore wygladaja zupelnie nie naturalnie i robia sztuczny efekt
__________________
Studentka political science zapuszczamy wloski!!
bezowa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 08:14   #17
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co wybrać? Chciałabym sobie sprawić paletkę albo kosmetyk, który podkreśli moje

Cytat:
Napisane przez bezowa1992 Pokaż wiadomość
czesciej szary wyglada o wiele lepiej niz wszelkie cieple brazy ktore wygladaja zupelnie nie naturalnie i robia sztuczny efekt
Oprócz ciepłych brązów istnieją też brązy chłodne. Nuta szarości - ok, ale sam szary okropnie postarza.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:51   #18
Eyjafjallajokull
Przyczajenie
 
Avatar Eyjafjallajokull
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
kredka czy cien do brwi?

Hej, mam pytanie takie jak w temacie. Dopiero zaczynam swoja przygode z malowaniem brwi i niestety nie wiem czy lepiej zaczac od uzywania kredki czy cieni? Doradźcie
__________________
Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipe...C5%82%C3%B3wna

Edytowane przez Eyjafjallajokull
Czas edycji: 2016-01-03 o 21:00
Eyjafjallajokull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:01   #19
szarlotka0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: kredka czy cien do brwi?

jak na poczatek to lepiej zaczac od cieni. sa latwiejsze w aplikacji i wygladaja na brwi naturalniej
szarlotka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 09:12   #20
ulalisek
Przyczajenie
 
Avatar ulalisek
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 17
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Cieniami możesz regulować barwę natomiast kredką jest bardziej intensywna w dodatku jak napisała koleżanka wyżej trudniejsza w aplikacji.
ulalisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:12   #21
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Ja jak zaczynałam to sięgnęłam po cienie z Essence. Nie sprawdziły się. Kupiłam kredke Catrice (sporo osób poleca) i jestem zadowolona. Niedawno kupiłam puder do brwi z GR i wydaje mi się, że idealnie trafiłam z kolorem, choć muszę jeszcze potestować. Ja bym Ci poleciła kredke z Catrice lub coś z Golden Rose właśnie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:35   #22
Kalineczka2289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 54
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Pamiętam, że ja zaczynałam od cieni, bo ładnie wypełniały brwi i troszkę przyciemniały. Na razie zostałam przy nich, bo aplikacja kredką jeszcze nie wychodzi tak dobrze, jak na tutorialach
Kalineczka2289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:44   #23
arllie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 101
Dot.: kredka czy cien do brwi?

paletka z catrice za kilkanaście zł się może sprawdzić. do dziś jej używam, wyparła u mnie nawet aqua brow z mufe plus za mini pęsetę i całkiem fajny pędzelek ze szczoteczką.
arllie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 00:07   #24
alicja_korpielka
Przyczajenie
 
Avatar alicja_korpielka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Zgadzam się z większością w/w opinii - cienie są w tym przypadku najlepszym wyborem. Osobiście bardzo długo nie mogłam przekonać się do malowania brwi i robiłam to jedynie na "większe wyjścia", ale w tym momencie nie wyobrażam sobie zakończenia makijażu bez lekkiego muśnięcia brwi moim KWC z GR -> http://goldenrose.pl/produkty/oczy/p...olor_p_gec-107

Przetestowałam większość dostępnych cieni do brwi i eksperymentowałam z kredkami, ale najbardziej naturalny efekt uzyskałam dopiero z Golden Rose. Mają tak pokaźną bazę kolorów, że bez problemu znajduję dla siebie kolor i na zimę, i na lato. Nie nadużywam nigdy określenia KWC, ale tym razem z pełnym przekonaniem zachwalam i polecam każdemu!

Edytowane przez alicja_korpielka
Czas edycji: 2016-01-06 o 00:12
alicja_korpielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 09:55   #25
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Cytat:
Napisane przez alicja_korpielka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z większością w/w opinii - cienie są w tym przypadku najlepszym wyborem. Osobiście bardzo długo nie mogłam przekonać się do malowania brwi i robiłam to jedynie na "większe wyjścia", ale w tym momencie nie wyobrażam sobie zakończenia makijażu bez lekkiego muśnięcia brwi moim KWC z GR -> http://goldenrose.pl/produkty/oczy/p...olor_p_gec-107

Przetestowałam większość dostępnych cieni do brwi i eksperymentowałam z kredkami, ale najbardziej naturalny efekt uzyskałam dopiero z Golden Rose. Mają tak pokaźną bazę kolorów, że bez problemu znajduję dla siebie kolor i na zimę, i na lato. Nie nadużywam nigdy określenia KWC, ale tym razem z pełnym przekonaniem zachwalam i polecam każdemu!
Ja własnie go mam i będę testować, ale jak zobaczyłam odcień to wiem ze to strzał w 10. W dodatku ta konsystencja, opakowanie - super jest.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 08:27   #26
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Najlepiej zacząć od cieni - są łatwiejsze w aplikacji i łatwiej je usunąć, jak coś nie wyjdzie.
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:18   #27
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Kurczę, tak czytam wasze komentarze i ja chyba zaczęłam ze złymi cieniami do brwi Używałam tych z catrice i były bardzo dobre, ale ten jasny był za jasny a ten ciemny za ciemny. A mieszanie kolorów nie było moją mocną stroną Zdecydowanie lepiej od początku szło mi z kredką catrice, nie była zbyt mocno napigmentowana, więc łatwiej było mi korygować
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 09:29   #28
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Kredka Catrice + żel do brwi do utrwalenia.
Cieniami nie umiem się obchodzić, wolę kredki. Najlepsza Catrice, bo nie taka twarda jak inne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:24   #29
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Ja próbowałam z cieniami ale nie mogłam znaleźć koloru, wszystko zbyt brązowe, ciemne albo rude. Znalazłam kredkę Gosh w odcieniu brown grey i używam od paru lat. Daje bardzo naturalny efekt. Jest łatwa w użyciu. Na moich doświadczeniach nie powiedziałabym, ze cieniami jest łatwiej. Z tym, że ja nie lubie wyrysowanych brwi jak z szablonu. Podkreślam je bo mam bardzo rzadkie i jasne. Ma byc naturalnie. Nawet usłyszałam, że mam ładnie wyregulowane brwi i wielkie zdziwienie, że ja maluje brwi bo nie widać.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:44   #30
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kredka czy cien do brwi?

Moim zdaniem na początek łatwiej obchodzić się z cieniami
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-16 10:36:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.