Prezent urodzinowy dla nowego mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-19, 17:12   #1
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310

Prezent urodzinowy dla nowego mężczyzny


Cześć, dziewczyny!



Mam prawdziwą zagwozdkę. Zaczęłam się spotykać ze świetnym mężczyzną, ale trwa to dopiero bardzo krótko, 5 randek, idzie w dobrym kierunku 😀 on za tydzień ma urodziny i chciałabym sprawić mu prezent, ale nie przesadzić (!)



I w tym szkopuł. Jak nie przesadzić?

Oboje dobrze zarabiamy, ja zawsze jestem hojna w prezentach, uwielbiam obdarowywać innych, ale czuję że muszę się pohamować, by ten prezent nie był dla niego zbyt zobowiązujący. Ani finansowo ani emocjonalnie.



Proszę Was o całkowitą otwartość - jaką kwotę sobie wyobrażacie jako graniczną w takiej sytuacji? Jaki prezent, jaki kategorycznie nie?



Lubi motory i adrenalinę 🙂



Moje myśli latają od upieczenia mu ciasta (przy czym ja i ciasto to już coś znaczy, haha) - wiem że by się ucieszył, dobry pomysł? I co do tego? Książka? Karta podarunkowa na Fly Spota? Az do prezentów bardziej materialnych, namacalnych, często kupowałam perfumy - ale mam wątpliwości.



Help!



P.S. 34 lata
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 13:56   #2
Bobola777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent urodzinowy dla nowego mężczyzny

Ciastka to dobry pomył!!! Może jeszcze poduszka gryczana w prezent https://www.poduszka.com.pl/poduszka-z-gryki-c-1_7.html Kiedyś kupowała wujkowie.

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny!



Mam prawdziwą zagwozdkę. Zaczęłam się spotykać ze świetnym mężczyzną, ale trwa to dopiero bardzo krótko, 5 randek, idzie w dobrym kierunku 😀 on za tydzień ma urodziny i chciałabym sprawić mu prezent, ale nie przesadzić (!)



I w tym szkopuł. Jak nie przesadzić?

Oboje dobrze zarabiamy, ja zawsze jestem hojna w prezentach, uwielbiam obdarowywać innych, ale czuję że muszę się pohamować, by ten prezent nie był dla niego zbyt zobowiązujący. Ani finansowo ani emocjonalnie.



Proszę Was o całkowitą otwartość - jaką kwotę sobie wyobrażacie jako graniczną w takiej sytuacji? Jaki prezent, jaki kategorycznie nie?



Lubi motory i adrenalinę 🙂



Moje myśli latają od upieczenia mu ciasta (przy czym ja i ciasto to już coś znaczy, haha) - wiem że by się ucieszył, dobry pomysł? I co do tego? Książka? Karta podarunkowa na Fly Spota? Az do prezentów bardziej materialnych, namacalnych, często kupowałam perfumy - ale mam wątpliwości.



Help!



P.S. 34 lata
Bobola777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:56:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.