Metoda fly-on - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 10:12   #1
PaulaZG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6

Metoda fly-on


Zrobiłam sobie kurs na metodę fly-on firmy Extreme i powiem wam,drogie Panie,że...bywa różnie.Jewsli zdecydujecie się robić tą metodą,to pamiętajcie(to sa moje doświadczenia i obserwacje), że trzyma się super przy suchjej płytce,natomiast jesli płytka jest problemowa,wilgotna lub jesli klientka ma problemy z potliwością dłoni-to szybko ten materiał odchodzi.Trzeba masę bardzo mocno i dokladnie wypiłować.Do tej metody dobre sa tipsy firmy Lava,białe french(np.Eris),ale sa one cieniutkie więc wydaje mi się, że nalezy szukać grubszych.Cóż,życzę powodzenia,nie zniechęcam ale ostrzegam,że to dosyć ryzykowny sposób)Boczki musza byc silnie wypiłowane,więc piłujcie ale nie z przesadą bo z tego zrobi się rzeźnia a nie robota
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
PaulaZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:44   #2
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Metoda fly-on

ale tak wlasciwie to o co chodzi? i nawet nie napisalas na czym ta metoda polega...
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:55   #3
Ila23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 72
Dot.: Metoda fly-on

no właśnie o co chodzi w tej metodzie? czemu stosuje się ją zamiast normalnych żeli czy akryli
Ila23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:10   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Metoda fly-on

Fly on, to akryl sypany.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 01:18   #5
PaulaZG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Metoda fly-on

Sorry,napisałam o tym kierując słowa do osób,które wiedza o co chodzi a się wahają,czy warto zakupić zestaw,czy nie...
już tłumaczę
Aby pracowac tą metodą,ma sie do dyspozycji base glaze,finish glaze(oba w buteleczkach z pedzelkami),puder,spray(a ktywator).
1)Opracowujemy płytkę,dopasowujemy tipsy
2)base glaze smarujemy do połowy naturalnej płytki,spryskujemy sprayemz(ja ten krok pomijam,nie wydaje mi się niezbędny)
3)matowimy wszystkie paznokcie
4)przyklejamy tipsy na base glaze
5)przy tej metodzie nie trzeba matowić tipsów ani ich opracowywać,je je tylko leciutko piłuje przy bokach
6)używając finish glaze smarujemy,jak lakierem do paznokci, cała płytke z przyklejonym tipsem(bardzo trzeba uważać na skórki,żeby nie zalać)
7)zanurzamy pazokcia w pudrze(całego)
8)kolejna porcja finish glaze
9)kolejny raz puder
10)finish glaze
11)spryskujemy całość aktywatorem(sprayem)
W tym miejscu nadmienię,iż przy uzupełnianiu wystarczy jedno zanurzenie w pudrze
12)bardzo dokładnie opiłowujemy kształt paznokcia,przy skórkach ma nie być widac żadnych śladów powstałej powłoki
Tak to wygląda.Puder sypany jest alternatywą dla tych,które cenią swój czas(robi sie naprawde szybko) oraz dla klientek,które lubia naturalnego frencha bez wtapianych ozdób,no chyba że malowanych na lakierze.Pod ten akryl owszem można coś wtopić ale nie uzyska się przejrzystości normalnego akrylu,nie wspominając o żelu.Ale jak wspominałam,egzamin ta metoda zda przy suchej płytce.No i oczywiście na naturalna płytkę jak najbardziej.Poza tym trzeba pomanewrować żeby uzyskać dobrą krzywą C ale to nie jest az taki problem bo dzięki pędzelkowi i pudrowi można tę czynność powtarzac bez końca)
Powodzenia)
Odpowiem na pytania jeśli coś tu przeoczyłam
PaulaZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 17:13   #6
TETELINA
Raczkowanie
 
Avatar TETELINA
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 41
GG do TETELINA
Question Dot.: Metoda fly-on

Witam serdecznie,

jesli mowa o metodzie akrylu sypanego - czy ktoras z Pan moze mi pomoc?
Jakis czas temu skonczylam kurs i wykonywalam paznokcie akrylowe - metoda tradycyjna
Ostatnio zas chcialam wyprobowac metode fly on i powiem szczerze ,iz wcale mi to "nie idzie"
Czy ktoras z Pan moze mnie wlasciwie poinstruowac? moze jakis filmik ?

Bylabym bardzo wdzieczna

Oto moje pytania "techniczne " w tej kwestii:

- jak uksztaltowac krzywa c bez pedzelka? no bo przeciez paznokiec zanurzany jest w pudrze- a to zupelnie mnie dezorientuje
__________________
" Pierwszy kieliszek przytłumiał nadmierną spostrzegawczość, drugi blokował zbyt czułe uszy, trzeci uspokajał powonienie, przy czwartym zmysły […] przypominały wrażliwością zmysły większości ludzi, ale nawet piąty kieliszek nie radził sobie z nadmiarem myśli. "



TETELINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:02   #7
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Metoda fly-on

filmiki z ta metoda sa gdzies zakopane w watku pseudo, wiec chyba juz wiadomo co ogolnie wizazanki uwazaja na ten temat
http://www.youtube.com/watch?v=bHAZC...eature=related specjalnie przekopalam watek i znalazlam to cudo. Mam nadzieje, ze wystarczajaco zniecheci
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2010-11-04 o 12:21
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 06:33   #8
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Metoda fly-on

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=bHAZC...eature=related specjalnie przekopalam watek i znalazlam to cudo. Mam nadzieje, ze wystarczajaco zniecheci
Niezła linia włosa

Po co sobie utrudniać życie takimi metodami? Wcale większych możliwości nie ma przy stosowaniu tej metody
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:22   #9
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Metoda fly-on

Podejrzewam, ze ta metoda jest wymyslona specjalnie na uzytek domowy. I wsyztskie dziewczeta, ktorym zal pieniazkow moga sobie bez trudu sprawic cudne tipsiaczki, a im interes sie kreci
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 19:44   #10
TETELINA
Raczkowanie
 
Avatar TETELINA
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 41
GG do TETELINA
Dot.: Metoda fly-on

Dziekuje serdecznie za instrukcje a zwlaszcza filmik
Juz wszystko jest ok,

Mnie osobiscie ta metoda bardzo sie podoba. Znacznie skraca czas pracy.
I co wazne- akryl ten nie ma takiego "aromatu" jak ten "tradycyjjny".

Dziekuje jeszcze raz.
__________________
" Pierwszy kieliszek przytłumiał nadmierną spostrzegawczość, drugi blokował zbyt czułe uszy, trzeci uspokajał powonienie, przy czwartym zmysły […] przypominały wrażliwością zmysły większości ludzi, ale nawet piąty kieliszek nie radził sobie z nadmiarem myśli. "



TETELINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.