Jak poprawić stan paznokci? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 21:20   #31
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Myśle i myśle i stwierdzam po waszych wypowiedziach Drogie Wizażanki że musze zaopatrzyć się w SKRZYPOVITĘ - może u mnie też zdziała cuda - mam taką nadzieję
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:41   #32
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Nigdy nie pomogły mi żadne tabletki ze skrzypem czy innymi pokrzywkami. Męczyłam się z paznokciami dłuuuugo, oj, długo. Rozdwajanie na kilka warstw, łamanie się, brak połysku, zero wzrostu. Teraz to już przeszłosć. Od 3 tygodni jest super, są piekne i zadbane, długie jak nigdy i twarde, mocne. Zasługa to lakieru, bo niczego innego nie używam, zadnych witamin czy odżywek.
Mam więc lakier Manhattan French Manicure Nailife, który kupiłam, bo miał chronić przed rozdwajaniem się i łamaniem - i chroni! Zawiera akryl i biotynę, polecam z czystym sumieniem. Kosztuje niewiele, a żadne inne tego typu lakiery mi nigdy nie pomogły.

Mam też masc do skórek i paznokci Astor (pięknie pachnie) ale używam jej tak koszmarnie nieregularnie, ze to na pewno nie jej zasługa. Za to ładnie i mocno nawilża paznokcie, też jest fajna.

Acha, zrezygnowłam z lakierów kolorowych, choc w zasadzie nigdy ich dużo nie uzywałam (raz na miesiąc na dzień-dwa).
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:42   #33
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Tabletki i rożne takie witaminki pomagają jeśli jest sie systematycznym. Ja na początku jak regularnie brałam skrzypowitę to widziałam efekty. Jednak pozniej jakoś przestałam ją brać. Za to z czystym sumieniem mogę polecic
coś co uratowało moje łamliwe i rozdwajające sie pazurki. A mianowicie nie obcinam już ich cążkami tak jak kiedyś tylko piłuję szklanym pilnikiem, wszystkie prace domowe wykonuję w rękawicach gumowych i smaruję pazurki odżywką która działa cuda na moich paznokciach a mianowicie jest to taki zółty olejek Oriflame. polecam go wszystkim
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 06:55   #34
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

to prawda . tabletki powinny byc brane systematycznie. np. skrzypovita 2 razy na dzien. najlepiej na jakis czas zrezygnowac z lakierow i malowac pazurki tylko odżywką. ja nieatety tak nie moglam zrobic bo mailam pożółkłe o lakieru... i musze je doprowadzic najpierw do stanu "naturliś" a to nie jest łatwe
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:37   #35
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

a czy ktoś stosował tabletki Silica? Ja je jem już prawie 2 tygodnie ale narazie efektów nie widzę, wiem że trzeba trochę poczekać, ale ile? Kupiłam je tylko na 20 dni bo pani w aptece powiedziała że narazie tyle wziąść bo nie każdemu pasują, później jakby co to kupić znowu. I właśnie za tydzień wypada że muszę kupić i nie wiem czy zmienić te tabletki na inne czy dalej je kupować i cierpliwie czekać na efekty. Proszę o odpowiedź dziewczyny!
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 08:20   #36
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Ja stosowałam Silcie przez ponad miesiąc nic mi nie pomogły. skrzypovita jest dla mnie bardziej odpowiedniejsza
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.