od czego zacząć.... jakie warunki zaproponować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-11, 20:57   #1
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32

od czego zacząć.... jakie warunki zaproponować?


Witam,


Moją pasją stały się pazurki ale aby "wyjść do ludzi" i wziąć za to jakieś pierwsze pieniądze zainwestowałam w kurs (zrobiłam w Spn'ie i m.in szczerze polecam)
Z racji że mieszkam w miejscowości turystycznej -chociaż to niestety wieś z wyciągami narciarskimi mamy u siebie kilka hotelików, pensjonaty, etc. W jednym z nich funkcjonuje spa z różnymi usługami na ciało jak również kosmetyka drobna, manicure i pedicure również ale nie mają o ofercie stylizacji paznokci nawet wspomniany manicure itp świadczą bez usług choćby pomalowania paznokci i tu widzę szansę... chciałabym zaproponować współpracę.... ja wiadomo daję swoje umiejętności oraz sprzęt i materiały a "spa" ewentualne klientki i kawałek miejsca do pracy....
co poradzicie w tej sprawie, jak to ugryźć???
Chciałabym również świadczyć usługi z dojazdem do klienta bo póki co nie stać mnie na otwarcie czegoś swojego a w domu....mhhhh może po sierpniu mogłabym wyznaczyć pokój na parterze z łazienką na stylizację i jakoś go urządzić... zobaczę.... na razie chcę zaproponować współpracę w różnych hotelach, może znajdę jakąś fryzjerkę gdzie mogłabym się też ogłosić i w razie czego mieć jakiś kąt u niej i dojechać gdy będzie potrzeba...
Powiedzcie mi czy otwarcie dział. gosp. jest niezbędne czy da się swiadczyć usługi tego typu w inny sposób prawny.... kurczę boję się na dzień dobry wydać 900zł na zus i podobne koszta bo dopiero buduję bazę klientek... ulgowy zus nie wchodzi w grę bo działam w spółce cywilnej sezonowo i teraz spółka jest zawieszona do zimy... a ja właśnie skończyłam płatny macierzyńki i pójdę raczej na wychowawczy bo w firmie zwolnienia i na bank coś wymyślą bo się firma jruszy i na gwałt redukują etaty

Mieszkam na wsi i wokoło same wioski, 25km ode mnie pierwsze miasteczko....
czekam na Wasze rady kobitki
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 15:11   #2
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: od czego zacząć.... jakie warunki zaproponować?

Cytat:
Napisane przez markizza Pokaż wiadomość
Witam,


Moją pasją stały się pazurki ale aby "wyjść do ludzi" i wziąć za to jakieś pierwsze pieniądze zainwestowałam w kurs (zrobiłam w Spn'ie i m.in szczerze polecam)
Z racji że mieszkam w miejscowości turystycznej -chociaż to niestety wieś z wyciągami narciarskimi mamy u siebie kilka hotelików, pensjonaty, etc. W jednym z nich funkcjonuje spa z różnymi usługami na ciało jak również kosmetyka drobna, manicure i pedicure również ale nie mają o ofercie stylizacji paznokci nawet wspomniany manicure itp świadczą bez usług choćby pomalowania paznokci i tu widzę szansę... chciałabym zaproponować współpracę.... ja wiadomo daję swoje umiejętności oraz sprzęt i materiały a "spa" ewentualne klientki i kawałek miejsca do pracy....
co poradzicie w tej sprawie, jak to ugryźć???
Chciałabym również świadczyć usługi z dojazdem do klienta bo póki co nie stać mnie na otwarcie czegoś swojego a w domu....mhhhh może po sierpniu mogłabym wyznaczyć pokój na parterze z łazienką na stylizację i jakoś go urządzić... zobaczę.... na razie chcę zaproponować współpracę w różnych hotelach, może znajdę jakąś fryzjerkę gdzie mogłabym się też ogłosić i w razie czego mieć jakiś kąt u niej i dojechać gdy będzie potrzeba...
Powiedzcie mi czy otwarcie dział. gosp. jest niezbędne czy da się swiadczyć usługi tego typu w inny sposób prawny.... kurczę boję się na dzień dobry wydać 900zł na zus i podobne koszta bo dopiero buduję bazę klientek... ulgowy zus nie wchodzi w grę bo działam w spółce cywilnej sezonowo i teraz spółka jest zawieszona do zimy... a ja właśnie skończyłam płatny macierzyńki i pójdę raczej na wychowawczy bo w firmie zwolnienia i na bank coś wymyślą bo się firma jruszy i na gwałt redukują etaty

Mieszkam na wsi i wokoło same wioski, 25km ode mnie pierwsze miasteczko....
czekam na Wasze rady kobitki
pomysl jest fajny -wiele dziewczyn tak zaczynalo moim zdniem powinnas isc i popytac na jakich warunkach mogliby z toba wspolpracowac, mysle, ze jesli nie chcesz otwierac narazie wlasnej dzialanosci to zastanow sie nad umowa-zleceniem. Nie wiem dokladnie jak jest kiedy -mimo, ze jestes w spolce - chcesz zalozyc jednoosobowa dzialanosc gospodarcza - chyba przez te dwa lata placisz obnizony ZUS (tak byloby logicznie), ale nalepiej zapytac ksiegowego. Jesli masz taka mozliwosc, to spytaj go rowniez czy mozesz do dzialanosci spolki, w ktorej dzialasz, dopisac dzialanosc "zabiegi na dlonie, stylizacja paznokci itd" -ja mam tak dopisana swoja dzialanosc do firmy rodzicow (a firma nie ma nic wspolego z kosmetyka) i jak jest z wykonywaniem takich zajec, kiedy firme sie zawiesza na jakis czas...Czy mozna ja zawiesic np. czesciowo??
Pomyslow moze byc wiele, zeby obnizyc koszty, ale potrzebna jest do tego osoba, ktora naprawde sie na tym zna i dobrze doradzi
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.