Clarena-ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 13:15   #1
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Arrow

Clarena-ZBIORCZY


Witam, zależy mi na waszej opini na temat tych kosmetyków. Mam kilka kremów z tej firmy w domu, ale szczególnie zależy mi o opini tego:

Sensi Calming Cream - Wyciszający i ochronny krem na couperose

Skład:aqwa, glycerin, mineral oil, stearyl alcohol, soluble collagen, dimethicone, glyceryl, stearate, cyclomethicone, propylene glycor, stearteh-21, stearth-2, sodium hyaluronate, ethylehxyl methoxycinnamate, butyl methoxydiebenzoylmethane, , allantion, bisabolol, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, dmom hydantoin, butylene glycol, laureth-3, hydroxyethylcellulose, acetyl dipeptide-1 cetyl ester tocopheryl acetate, urea, fructose, sucrose, titanium dioxide, ascorbyl, palmitate, carbomer, triethanolamne, aloe barbadensis leaf ektract, parfum, hydroxycitronellal, geraniol, linalool, citronellol, hexylcinnamal, alpha isomethyl


Substancje aktywne:
- alfa-bisabobol,
- epalina,
- senscalamina,
- NMF,
- ceramidy roślinne i beta-glukany,
- filtry ochronne UVA i UVB,



Czy on może zapychać? Prowadze dochodzenie w sprawie który krem mnie zapchał a zapłąciłam za niego ponad 100zł więc nie chcę go bez przyczyny dyskwalfikowac

A to opis działania tego kremu, który skopiowałam z KWC:
"Ochronny, wyciszający i wzmacniający krem na dzień dla skór wrażliwych, z popękanymi naczynkami (couperose) i trądzikiem różowatym. Preparat uspokaja grę naczyniową, likwiduje przekrwienia, podrażnienia, wzmacnia naczynia krwionośne oraz doskonale chroni, regeneruje i nawilża skórę. Przywraca jej naturalną równowagę. Zapewnia solidną ochronę przed wiarem, zimnem i stresem. Delikatna konsystencja kremu pozwala na odpowiednie wchłanianie w skórę. Krem zapobiega zaczerwienieniom skóry. "

Nie wiem czy mam wierzyc tym zapewnieniom...?

Będę wdzięczna za fachową odpowiedź.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2008-07-21 o 15:40
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:43   #2
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Clarena

Bo samych substancjach aktywnych nie będzie wiadomo czy mógł zapchać czy nie, potrzebny jest raczej pełny skład ;>
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 14:50   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clarena

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Bo samych substancjach aktywnych nie będzie wiadomo czy mógł zapchać czy nie, potrzebny jest raczej pełny skład ;>
.......
i najlepiej zadaj to pytanie na wątku o składach kosmetyków..Hexxanna i dziewczyny pomogą... poza tym był juz wątek o Clarenie<patrz wyszukiwarka> tyle tylko,ze to marka mało popularna.Kilka recenzji jest tez na KWC...

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24547
ja bym sie chętnie czegos dowiedziała o ich podkładach...ale tez nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:42   #4
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Clarena

uuff moje oczy;]
dodałam pełny skład, pudełko po kremie wyrzucialam więc przepisywałam go z próbki kremu...średnio sobie radziłam z odczytaniem ale mam nadzieje ze nie będzie błędów...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:46   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clarena

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
uuff moje oczy;]
dodałam pełny skład, pudełko po kremie wyrzucialam więc przepisywałam go z próbki kremu...średnio sobie radziłam z odczytaniem ale mam nadzieje ze nie będzie błędów...
........
oki a teraz przerzuć swoje pytanie<i wklej skład tego kremu> na ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...yk%F3w&page=27

ale...nawet moim niewprawnym okiem wypatrzyłam kilka składników potencjalnie zapychających:glycerin, mineral oil,propylene glycol,

kosmetyki łagodzące mają to do sibie,ze zawieraja substancje łagodząco-nawilzając-natłuszczające...a tym samym moga powodowac wysyp na skórze podatnej na zapychanie...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 16:07   #6
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Clarena

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
oki a teraz przerzuć swoje pytanie<i wklej skład tego kremu> na ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...yk%F3w&page=27

ale...nawet moim niewprawnym okiem wypatrzyłam kilka składników potencjalnie zapychających:glycerin, mineral oil,propylene glycol,

kosmetyki łagodzące mają to do sibie,ze zawieraja substancje łagodząco-nawilzając-natłuszczające...a tym samym moga powodowac wysyp na skórze podatnej na zapychanie...

ok

właśnie potrzebuje kremu nawilżająco-łagodzącego... Mówisz, że wszytskie takie kremu mogą zapychać...??;/
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:10   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clarena

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ok

właśnie potrzebuje kremu nawilżająco-łagodzącego... Mówisz, że wszytskie takie kremu mogą zapychać...??;/
......
nie,nie wszystkie....ale trzeba uwazać na składy...
np Avene ma fajny nawilżająco-uspokajający do skóry nadwrażliwej,lubie też z A-Dermy z wyciągiem z owsa .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 18:28   #8
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
CLARENA - kremy pod oczy, ktos uzywa/l?

Inetesuja mnie dwa kremy ktorych niestety nie ma na KWC...moze ktos je jednak stosowal? Oba maja ciekawe sklady stad mam dylemat
Pierwszy to Oxygenating Eye DNA Cream: http://allegro.pl/item573403367_clar...i_lifting.html wraz z dosc szczegolowym opisem
i
Diamond Eye Lift: http://allegro.pl/item561745529_diam..._hit_15ml.html
to drugi krem, jednak nie moge znalesc zadnego konkretnego opisu

Bede wdzieczna za odpowiedzi
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:39   #9
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: CLARENA - kremy pod oczy, ktos uzywa/l?

Zainteresowałam się antybakteryjnym żelem oczyszczającym do mycia twarzy - Derma Skin Gel. Na KWC znajduje się tylko jedna opinia, więc być może tutaj odnajdę jeszcze jakieś osóbki, które stosowały ten produkt i mogłyby coś jeszcze dopowiedzieć. Byłabym wdzięczna
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 18:07   #10
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Kosmetyki CLARENA

Witam, poproszę o opinie nt. kosmetyków firmy CLARENA. CHodzi mi i o pozytywne i negatywne.
Ja od jakiegoś czasu używam kilka kosmetyków tej firmy, a zastanawiam się nad ampułkami pod maski algowe i też po kwasach czy mikro.
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 19:55   #11
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki CLARENA

Cytat:
Napisane przez niesiaaa Pokaż wiadomość
Witam, poproszę o opinie nt. kosmetyków firmy CLARENA. CHodzi mi i o pozytywne i negatywne.
Ja od jakiegoś czasu używam kilka kosmetyków tej firmy, a zastanawiam się nad ampułkami pod maski algowe i też po kwasach czy mikro.
Wyszukiwarka sie klania
wystarczy korzystac z JUZ istniejacych watkow zanim zostanie zalozony nowy temat.
Pozdrawiam i łacze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 20:16   #12
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Clarena-ZBIORCZY

dzięki próbowałam wyszukać, ale widocznie nie dowidziałam

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Inetesuja mnie dwa kremy ktorych niestety nie ma na KWC...moze ktos je jednak stosowal? Oba maja ciekawe sklady stad mam dylemat
Pierwszy to Oxygenating Eye DNA Cream: http://allegro.pl/item573403367_clar...i_lifting.html wraz z dosc szczegolowym opisem
i
Diamond Eye Lift: http://allegro.pl/item561745529_diam..._hit_15ml.html
to drugi krem, jednak nie moge znalesc zadnego konkretnego opisu

Bede wdzieczna za odpowiedzi
tych nie używałam, ja stosuję serię kolagenową (mleczko, tonik i krem) i mam też krem z witaminą C - jak dla mnie bomba
w sumie też myślałam o tym pod oczy... jak wykończę vichy retinol to chyba się na ten zdecyduję
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:17   #13
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Clarena-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez niesiaaa Pokaż wiadomość
dzięki próbowałam wyszukać, ale widocznie nie dowidziałam
Prosze bardzo

Jak bedziesz miala sklad INCI bedzie mozna wiecej napisac,ze swojej strony dodam,ze kiedys analizowalam jakis krem dla cer naczynkowych z Clareny i wypadl calkiem niezle.
Mialam probki preparatu z vit.C ktory wspominam bardzo dobrze wiec moze warto sprobowac?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:21   #14
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Clarena-ZBIORCZY

w zasadzie moja kosmetyczka stosuje te kosmetyki...
czy po mikro czy ultradźwiękach, zawsze wciera jakieś ampułki z clereny, stosuje kremy itp. i stąd to moje zainteresowanie tymi kosmetykami
nie stosowałam jeszcze nic z tej firmy do ciała... jest coś na cellulit...ciekawe
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 21:26   #15
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Clarena-ZBIORCZY

Mozecie napisać coś na temat żelu micelarnego diamentowo- kawiorowego clareny? Używal ktoś? Jak się spisuje w kwestii demakijażu?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 19:12   #16
Fil_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
seria wybielająca Clarena czy skuteczna?

Zamierzam zakupić eliksir na noc i krem na dzień z serii Giga White Clareny, czy ktoś stosował i może coś powiedzieć o działaniu?
Fil_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 11:23   #17
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: seria wybielająca Clarena czy skuteczna?

Ja tez jestem ciekawa waszych opinii. Bardzo lubię Clarenę, ale tej serii jeszcze nie wypróbowałam.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 08:45   #18
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: seria wybielająca Clarena czy skuteczna?

Kupilam żel micelarny i uczulil mnie, maskę algową z kawiorem, beznadziejna, Bielenda ma lepsze maski, oraz kapsulki multipeptydowe pod oczy, sam silikon w skladzie, nic nie robią. Dostalam do zakupów kilka próbek kemów i maseczki i widze, że są strasznie nafaszerowane chemią te kosmetyki. Wylączam się więc z fanclubu Calreny.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 21:48   #19
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: seria wybielająca Clarena czy skuteczna?

Cytat:
Napisane przez Fil_a Pokaż wiadomość
Zamierzam zakupić eliksir na noc i krem na dzień z serii Giga White Clareny, czy ktoś stosował i może coś powiedzieć o działaniu?
Witam,
moja kosmetyczka stosowała na mnie i mojej siostrze. To się nazywało mikrodermabrazja z zabiegiem wybielającym.
Po wykonaniu mikro....nakładała nam ampułke Giga White, potem maske a do domu dostałyśmy próbki kremu. Nie stosowałam jego systematycznie wiec trudno mówić o spektakularnych efektam, ale efekty były zauważalne. Teraz mam niestety krosty ropne i nie mogę tego stosować. Ale jak się wylecze znowu wznawiam. Tym razem w warunkach domowych.
  1. ampułka
  2. maska
  3. krem
    przy częstym stosowaniu mozna chyba oczekiwać efektu

    CO DO INNYCH KOSMETYKÓW:
    Posiedam gabinetowy żel do mycia cery "DERMA SKIN GEL"
    tu cytuje ''Delikatny żel oczyszczający przeznaczony dla cer mieszanych, tłustych i trądzikowych. Zawiera wyciąg z wierzby bogaty w kwas salicylowy o działaniu ściągającym, przeciwzapalnym i redukującym ślady po trądziku.
    Ekstrakt łopianu posiada właściwości antybiotyczne i bakteriobójcze.
    Dodatek prowitaminy B5 nawilża, nadaje skórze miękkość , elastyczność oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.
    Synergistyczne działanie wszystkich komponentów sprawia, że kosmetyk , doskonale myje, dezynfekuje i długotrwale matowi cerę , jednocześnie optymalnie , przygotowując ją do dalszych etapów zabiegu.
    SUBSTANCJE AKTYWNE:
    Wyciąg z wierzby i łopianu, triclosan, prowitamina B5,alantoina.
    "

    Jestem zadowolona. Żel jest gęsty, dobrze oczyszcza, nie ściąga skóry, nie wysusza, dezynfekuje i wygładza.

    Jestem również w trakcie kuracji pirogronem clareny (pierwsze 3 zabiegi brałam u kosmetyczki teraz z braku finansów w domu). Wygląda to tak: 1 ampułka 2 neutralizator 3 maska Clarena, Glyco Fruit Mask (Maska 2-fazowa z kwasami aha). Jestem bardzo zadowolona z każdego z produktów

    Posiadam i używam raz w tygodniu, raz na 2 tygodnie SERUM NORMALIZUJĄCE I PRZYSPIESZAJĄCE GOJENIE "SEBUM CONTROL SERUM" ampułki. Przy moim trądziku bardzo pomagają, łagodzą i zmniejszają zmiany, dezynfekują i nawilżają.


Edytowane przez zielona1311
Czas edycji: 2011-04-05 o 22:05
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 10:11   #20
milona_
Przyczajenie
 
Avatar milona_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraina Wiecznej Depresji
Wiadomości: 14
Dot.: Clarena-ZBIORCZY

Podciągam wątek
Jakie macie opinie na temat Clarena Giga White? Czy lepiej wybrać Pharmaceris W Albucin? Mam przebarwienia dość obszerne na czole, policzkach i nad górną wargą i chciałabym zająć się nimi kompleksowo.
Pomóżcie
__________________
"Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami. " Paulo Coelho

moj blog: www.szydelkowarobota.blogspot.se/

milona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:22   #21
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Clarena-ZBIORCZY

Co do seri giga white polecam ampułki. Tak jak wyżej miałam je nakładane po mikrodermabrazji.
W domu natomiast nakładam:
1. mikrodermabrazjia z ziaji https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 ...........zmywam
2.ampułkę giga white........wmasowuje... ....zmywam
3. maske algową wybielającą....teraz mam Bielendyz glinką ghassoul
4. po zdjęciu maski ide spac nie zmywajac buzi albo nakładam jeszcze krem

Wszystkie produkty stosuje według przepisu na opakowaniu. Cała seria Clareny jest dla mnie za droga więc stosuje to co mam akurat w domu.......A najważniejsze że efekty są. Uważam, że to zasługa ampułki i maski.
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:07   #22
Meg526
Przyczajenie
 
Avatar Meg526
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6
Dot.: CLARENA - kremy pod oczy, ktos uzywa/l?

zużyłam już litr tego żelu jest naprawdę świetny! Jak dla mojej problematycznej buzi jest idealny. polecam

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez niesiaaa Pokaż wiadomość
Witam, poproszę o opinie nt. kosmetyków firmy CLARENA. CHodzi mi i o pozytywne i negatywne.
Ja od jakiegoś czasu używam kilka kosmetyków tej firmy, a zastanawiam się nad ampułkami pod maski algowe i też po kwasach czy mikro.
mogę się wypowiedzieć tylko na temat żelu antybakteryjnego, maski aloesowej, maski oczyszczającej, kremu sebum control, kremu matującego i peelingu z kwasami owocowymi.... Jak dla mojej cery wszystkie są super szczególnie maska aloesowa, i żel do mycia twarzy..
__________________
Meg526
Meg526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 20:13   #23
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: CLARENA - kremy pod oczy, ktos uzywa/l?

Dziewczyny proszę o pomoc. Otrzymałam w prezencie dwie ampułki Sebum Control Serum - takie ampułeczki z błękitnym płynem. Podobno jest rewelacyjne na zmiany trądzikowe. Chciałabym je wypróbować, ale nie mam bladego pojęcia w jaki sposób. Czy po nałożeniu na twarz mam to serum zmyć czy pozostawić na twarzy do rana??
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 20:42   #24
Meg526
Przyczajenie
 
Avatar Meg526
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6
Smile Dot.: CLARENA - kremy pod oczy, ktos uzywa/l?

Cytat:
Napisane przez afrodyta77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc. Otrzymałam w prezencie dwie ampułki Sebum Control Serum - takie ampułeczki z błękitnym płynem. Podobno jest rewelacyjne na zmiany trądzikowe. Chciałabym je wypróbować, ale nie mam bladego pojęcia w jaki sposób. Czy po nałożeniu na twarz mam to serum zmyć czy pozostawić na twarzy do rana??
nałóż serum na noc , zamiast kremu. Dwie raczej cuda nie zdziałają,ale zobaczysz jak Ci spasują to kupisz więcej
__________________
Meg526
Meg526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.