Co kupujecie w EcoSpa ? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-24, 10:15   #301
margothe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Może z żelem aloesowym? Prędzej go dostaniesz w pierwszej lepszej aptece niż żel hialuronowy.
Żel hialuronowy można dostać w drogeriach, sprzedawany jest często jako serum, ale cena jest znacznie wyższa niż w sklepach z półproduktami. Myślę, ze żel aloesowy może być dobrym zamiennikiem

Sama stosuję enzym z dyni w stężeniu 10% z żelem hialuronowym sprawdza się bardzo dobrze, chociaż nie jest tak mocny jak inne peelingi enzymatyczne, z którymi miałam styczność
margothe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 11:42   #302
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Może z żelem aloesowym? Prędzej go dostaniesz w pierwszej lepszej aptece niż żel hialuronowy.
Cytat:
Napisane przez margothe Pokaż wiadomość
Żel hialuronowy można dostać w drogeriach, sprzedawany jest często jako serum, ale cena jest znacznie wyższa niż w sklepach z półproduktami. Myślę, ze żel aloesowy może być dobrym zamiennikiem

Sama stosuję enzym z dyni w stężeniu 10% z żelem hialuronowym sprawdza się bardzo dobrze, chociaż nie jest tak mocny jak inne peelingi enzymatyczne, z którymi miałam styczność
Nie wpadłabym na pomysł użycia żelu aloesowego. Dziękuję Wam
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 17:22   #303
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cześć Do grona kupujących w EcoSpa dołączyłam w styczniu - wtedy zrobiłam proste serum z witaminą C. Teraz zapragnęłam zrobić krem, ale z uwagi na mocno napięty budżet nie zakupiłam termometru potrzebnego do zrobienia kremu fazami i potrzebnych składników, więc zdecydowałam się na kupno ekologicznej bazy kremowej i ekstraktu z jabłka (oprócz tego wzięłam hydrolat z werbeny oraz olej z nasion truskawki i pestek winogron - opinie?). I tu moje pytanie - robiłyście kremik na podstawie tej bazy? Jeśli tak, to jak Wasze wrażenia? Wnosząc po składzie bazy nie powinna mi wyskoczyć armia pryszczy ani trzecie oko
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 18:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.