Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-03, 18:55   #4771
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Nie dziala mi wyszukiwarka, wyskakuje jakis error takze przepraszam jezeli pytanie bylo.Czy da rade zrobic peeling glukonolaktonem i jezeli tak to w jakich proporcjach go zrobic?
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 17:40   #4772
dorothamux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

super !
__________________
www.toppills.eu
dorothamux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 10:25   #4773
lindamalich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 9
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Hej
Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale chciałabym spytać Was dziewczyny, bardziej doświadczone ode mnie, o poradę. Być może już było podobne pytanie, ale wątek ma 4 tys. odpowiedzi więc ciężko...
Mianowicie, na wczesną jesień chcę zacząć się kwasić. Znalazłam peeling Mandelic Acid 50% Kwas migdałowy + PHA. Do tego zamiennie chciałabym stosować krem z kwasem Glyco-A 12%. Moje pytanie brzmi: czy można stosować zamiennie takie rzeczy? I może któraś z was stosowała ten peeling z norela? Bo na wizażu znalazłam jedynie opinię odnośnie toniku z norela 5%, a tego 50% nigdzie nie ma.
lindamalich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 10:33   #4774
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Hej, chciałam zacząć zabawę z kwasami i na początek kupiłam małe opakowanie biocosmetics 50% AHA. Pomijając kupę zbędnych informacji na stronie, nie wiele jest tam o stosowaniu i w jakiej ilości. Jest napisane, że można stosować go też mieszając z kremem, tonikiem itp. Jaką ilość kwasu dodać jeśli chciałabym go stosować w ten sposób? Z produktów zawierających kwasy stosowałam dotychczas tylko peeling Le'maadr 12%, ale efekt był zerowy.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 20:54   #4775
rozaneszalenstwo
Raczkowanie
 
Avatar rozaneszalenstwo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 83
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Hej dziewczyny,
Chciałabym zrobić sobie tonik z kwasu laktobionowego i rózanego hydrolatu. Nie wiem tylko ile ml kwasu o stężeniu 20%(kwas laktobionowy bielenda) powinnam dodać na ml hydrolatu A gdybym chciała zrobić sobie maskę o stężeniu 10% to wystarczy go po prostu rozcieńczyć w proporcji 2:1? Wodą destylowaną?
__________________
MOJA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50323366

odpisujcie u mnie
pozdrawiam!
rozaneszalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 15:10   #4776
paulina_tg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 69
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witajcie dziewczyny, wiem, że moja wypowiedź trochę nie w temacie, ale liczę, że może trafię tu na osoby kompetentne. W poniedziałek miałam wykonywany peeling Jadwigi. Od wczoraj zaczęła mi się łuszczyć skóra, generalnie nie skubię jej, ani nic nie robię. Jednak zauważyłam na czole czerwone ślady. Zabieg wykonywałam u kosmetyczki. Czy możliwe, że zostaną mi jakieś przebarwienia albo blizny? Wprawdzie dziś jest 4 dzień, ale bardzo niepokoją mnie te czerwone ślady.
paulina_tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 13:29   #4777
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Nie masz się czym martwić, łuszczący się po peelingu naskórek odkrywa 'nową' skórę, która jest właśnie taka czerwono-różowa. Uważaj tylko, żeby nie usuwać ręcznie odstających skórek, niech odpadną same, bo wtedy faktycznie możesz uszkodzić skórę. I obowiązkowo filtr jeśli wychodzisz na zewnątrz, żeby nie nabawić się przebarwień.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-23, 12:33   #4778
paulina_tg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 69
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie masz się czym martwić, łuszczący się po peelingu naskórek odkrywa 'nową' skórę, która jest właśnie taka czerwono-różowa. Uważaj tylko, żeby nie usuwać ręcznie odstających skórek, niech odpadną same, bo wtedy faktycznie możesz uszkodzić skórę. I obowiązkowo filtr jeśli wychodzisz na zewnątrz, żeby nie nabawić się przebarwień.
Miałaś rację, na szczęście wszystko jakoś poschodziło
__________________
Wymianka kosmetyczna >KLIK<
paulina_tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 21:36   #4779
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Dziewczyny mam do oddania kwas mlekowy ze ZSK. Wazny do 12/2018, butelka nie otwierania, 10ml. Oddam za koszty wysyłki. Zainteresowanych proszę o priv.
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 21:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.