Da sie cos z tym zrobic? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 19:33   #1
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807

Da sie cos z tym zrobic? :(


Witam !!
to moj trzeci post, ale mam nadzieje ze szybko sie rozkrece
Mam taki problem.. Z palcami.. tzn z paznokciami. Wygladaja one tak jak na zalaczonej fotce (mam nadzieje ze cos widac, bo niestety nie mam wiekszej) i chcialabym sie spytac czy da rade cos z nimi zrobic? tzn wydluzyc itd, zeby wygladaly normalnie? czy ja sie z takimi juz urodzilam i nie da sie tego zmienic ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg palce.jpg (2,1 KB, 390 załadowań)
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 20:58   #2
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

słabiutka ta fotka tak naprawde tl o prawie nic nie widac:/ale mysle ze chodzi ci o to ze masz małe płaskie i bezkształtne zapurki???otóz da sie zrobić z nich wypukłe długie i kształtne tylko trzeba dłuzej popracowac nad takimi pazurkamikilka dni temu robiłam siostrze i wyszły b. ładniema teraz długie i slicze akrylki pozdrawiam
__________________
Moje małe "dzieła" ZAPRASZAM

www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99677
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:24   #3
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Pewnie, że się da... i to nawet (prawie) cuda ;-)
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:36   #4
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

heh pytanie tylko : JAK? :P
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 06:55   #5
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Najlepszy i najszybszy efekt osiągnie sie korzystając z pomocy dobrej stylistki paznokci.

Na załaczonym zdjęciu te pazurki wygladają jak u nerwowej "obgryzaczki" no ale moge się mylić.
Naturalna droga by takie pazurki wyprowadzic na dłuzsze i smuklejsze jest bardzo długa.
Na razie polecam wizyte u dobrej stylistki i przedłuzenie sobie pazurków.
Na poczatek nie musi być do duze przedłuzenie ja proponuje nie dłuzsze niz 5 mm i z głebokim tunelem by optycznie wysmuklic paznokcie a zarazem i dłonie.

Wzorki na takie paznokcie zdecydowanie podłużne i ukośne cieniutkie paseczki.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 08:17   #6
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Jak bylam mala to obgryzalam paznokcie, teraz tego nie robie juz od dluuugiego czasu. I klopot mam tylko z kciukami bo inne paznokcie sa w porzadku. Niestety na stylistke nie mam za bardzo kasy bo w zeszlym tyg bylam 2 razy u kosmetyczki i sie doszczetnie spłukałam nie ma jakis domowych sposobow? nie wiem, piłowanie, albo cos :P
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 08:50   #7
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Jest mocne podpiłowywanie boczków. Niestety nie jest to polecany sposób bo jest dość "drastyczny" ('nieprofesjonalny" trudno mi znalesć odpowiednie słowo). Nie polecam bo wiecej mozna sobie zrobic krzywdy niz pomóc.

Podpiłowywanie - trzeba to robic umiejętnie i z wyczuciem zawsze tak na granicy zrobienia sobie krzywdy. Niestety takie coś by choc ciut poprawić kszałt i zwezic po boczkach trwa oho ho i ciut ciut ja swoje łopatkowate w ten sposób zwezałam z około 2 lat.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 13:19   #8
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

hmm czyli jedynym wyjsciem jest wizyta u stylistki? no ale ze tak spytam, to co ona mi zrobi? bo wydluzyc paznokci nie mam potrzeby bo to zdjecie jest stare a teraz mam dlugie, zreszta zapuszczenie pazurkow zajmuje mi najwyzej poltora tyg. wiec nie wiem..
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:38   #9
tstako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 56
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Moze i specjalista nie jestem ale wydaje mi sie ze na zdjeciu "widac" rowniez to ze masz bardzo krotka plytke paznokcia. Moze odsuwanie skorek po kazdej kapieli pomoze. Zawsze mozesz zyskac kilka mm a to w takim przypadku chyba sporo.

PS. Ja tez obgryzalem paznokcie ale kobieta mi zabronila i powiedzala ze jak ja bede obgryzal to ona bedzie miala krotkie a ze ja jestem wielkim wielbcielem dlugaskow to przestalem trzymac paluchy przy "japie" no i mam polecenie odsuwania skorek po kazdej kapieli zeby jakos normalnie zaczely wygladac.

Pozdrowienia
tstako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 12:04   #10
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Uwazam ze nic nie tracisz jesli pojdziesz chodziaz spytac stylistke co Ci w tej sytuacji radzi...wydaje mi sie ze warto sprobowac
Ps: Daj znac jak pojdziesz, powodzenia!
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 13:03   #11
angell
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar angell
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 102
GG do angell
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Cytat:
Napisane przez Eenax
Najlepszy i najszybszy efekt osiągnie sie korzystając z pomocy dobrej stylistki paznokci.

Na załaczonym zdjęciu te pazurki wygladają jak u nerwowej "obgryzaczki" no ale moge się mylić.
Naturalna droga by takie pazurki wyprowadzic na dłuzsze i smuklejsze jest bardzo długa.
Na razie polecam wizyte u dobrej stylistki i przedłuzenie sobie pazurków.
Na poczatek nie musi być do duze przedłuzenie ja proponuje nie dłuzsze niz 5 mm i z głebokim tunelem by optycznie wysmuklic paznokcie a zarazem i dłonie.

Wzorki na takie paznokcie zdecydowanie podłużne i ukośne cieniutkie paseczki.

chyba chodzilo Ci o usmiech a nie o tunel
jesli jak piszesz nie masz kasy zeby isc do stylistki na przedluzanie to poszukaj u siebie w miescie dziewczynk ktore robia po domach one przewazie robia 2 x taniej
albo tez rob sobie manicure z wycieciem skorek albo mocno odsuwaj je z dodatkiem plynu do zmiekczania skorek
angell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 17:56   #12
Bombel
Przyczajenie
 
Avatar Bombel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Mam identyczne paznokcie - tylko kciuki sa takie króciutkie, a reszta normalna i też prawie ich nie obgryzałam - po prostu taka ich uroda Strasznie mnie irytowały więc wybrałam się do stylistki i położyła mi na nie akryl. NIestety nie było mowy o żadnym tipsie ani zdecydowanym przedłużaniu bo przy tak krótkiej płytce mocno wystające paznokcie byłoby bardzo łatwo zerwać (mechanizm dźwigni jak to pani stylistka ładnie ujęła ) Akryl dał mi tyle że mogę zapuścić dłuższy paznokieć (co wczesniej było niemożliwe przy tak krótkiej, szerokiej i płaskiej płytce), nie łamie się i aż tak bardzo nie rzuca w oczy. Poza tym, przy każdym uzupełnieniu miałam mocno spiłowywane boczki przez co pazokiec troszke się wysmuklił, a po ok 3 uzupełnieniach sama płyka też zrobiła sie nieco dłuższa.
Pozdrawiam
Bombel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:49   #13
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

a ile zaplacilas za taki zabieg?
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:34   #14
Bombel
Przyczajenie
 
Avatar Bombel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Da sie cos z tym zrobic? :(

Pierwszy raz po 10zł za paznokieć,a za uzupełnienia po 5zł także żadne pieniądze
Bombel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.