Dobra offlinowa apteka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-10, 23:16   #31
stokrotka:)
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 261
Dot.: Dobra offlinowa apteka

dubelek
__________________
PRZYJACIELA mam, co pociesza mnie, gdy o JEGO ramię oprę się...
stokrotka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:21   #32
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Myszi
KRAKÓW

EUROAPTEKI - wiadomo: promocje, godziny cen hurtowych, zniechęcały mnie notorycznie panie na Karmelickiej , dlatego już ich nie lubię , poza promocjami wcale nie jest tak tanio.
Oooo to u Was też drogawo w Euroaptekach jest
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:51   #33
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Kraków

Superpharm w Galerii Kazimierz

Bardzo miła obsługa, promocje, gratisy, raz dostałam kosmetyczkę przy większym zakupie ( 50 zł). Ceny na pewno wyższe niż w aptekach internetowych, natomiast w porównaniu do normalnych aptek myslę, że ceny są porównywalne.
Dodatkowym atutem jest to, że apteka jest w formie marketu, można bez problemu każdy krem/filtr wziąć do reki, obejrzec, poczytać skład, sprawdzić cene i nikt na ciebie nie będzie krzywo patrzeć jak i tak nic nie kupisz
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 20:53   #34
Madziejka*
Raczkowanie
 
Avatar Madziejka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez yaheira
Kraków

Superpharm w Galerii Kazimierz

Bardzo miła obsługa, promocje, gratisy, raz dostałam kosmetyczkę przy większym zakupie ( 50 zł). Ceny na pewno wyższe niż w aptekach internetowych, natomiast w porównaniu do normalnych aptek myslę, że ceny są porównywalne.
Dodatkowym atutem jest to, że apteka jest w formie marketu, można bez problemu każdy krem/filtr wziąć do reki, obejrzec, poczytać skład, sprawdzić cene i nikt na ciebie nie będzie krzywo patrzeć jak i tak nic nie kupisz
Często chodzę do Galerii tylko po to, żeby wstąpić do tej apteki i spokojnie poszukać tego, co w danej chwili potrzebuję, poczytać składy i kupić bez nerwów i dziwnych spojrzeń personelu. No ochroniarz trochę sie gapi
Madziejka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 09:08   #35
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Gdańsk:
Superpharm - Matarnia:
+dużo próbek (jak mają)
+super wybór
- trochę drogo


Euroapteka w Alfie:
+duuuuużo próbek
+weekendy bez marży (-20%)
+super wybór
-słabo poinformowane panie nt filtrów
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:57   #36
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Wrocław:
- ul. Oławska - Superpharm - owszem, dobrze zaopatrzona, ale ceny kosmiczne.
Niedaleko od niej jest znacznie tańsza (różnice na produktach np. LRP około 5-7 zł):
- pl. Nowy Targ - Samoobsługowa Apteka McCoy's - LRP, Vichy, Avene, Iwostin, Dermedic: adres internetowy: http://www.mccoys.wroc.pl/ - można sprawdzić ceny i zarezerwować itp. (odbiór osobisty w aptece).
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:42   #37
Greta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Wrocław

Polecam aptekę "Pod zielonym bluszczem" na ul. Oławskiej. Duzy wybór i jednocześnie niskie ceny.
Zdecydowanie odradzam aptekę na Nowym Targu (tę niby samoobsługową - dział samoobsługowy zastawiony pudłami, zakaz wchodzenia od dłuższego czasu). Porównywałam ostatnio kilka rzeczy w tych aptekach, w tym krem na naczynka Biodermy (Sensibio AR). Róznica 14 zł !!! Jeszcze na Nowym Tragu nie mieli tego kremu ("...bo nikt nie kupuje"), jak chcę, to zamówią i muszę czekać ok. 1 tygodnia.
Jeszcze apteka w Galerii Dominikańskiej (tam specjalna kobieta obsługuje dział z kosmetykami aptecznymi), ale bardzo drogo, choć chętnie dają próbki, nawet jak nie kupujesz nic.
Greta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 21:01   #38
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Gdańsk

Polecam dwie apteki w Śródmieściu:

Aptekę św. Antoniego na Szerokiej - dobre ceny, spory wybór dermokosmetyków, choć nie mają Biodermy, dodatkowo przemiłe panie farmaceutki - zawsze doradzają i oferują próbki... kiedyś jedna z Pań na wiadomość, że Vichy mnie uczula, przetrząsnęła wszystkie szuflady w poszukiwaniu próbek produktów dla wrażliwców - i to z własnej inicjatywy

Aptecus II zaraz obok, na Pańskiej - tu z kolei odrobinę drożej niż u św. Antoniego, ale różnice nie są duże, dodatkowo mają dość duży wybór prod. Biodermy oraz m.in. kolorówkę LPR, poza tym można sobie zamówić, co się chce i sami zawiadomią o terminie odbioru, jeśli zostawi się numer telefonu

Natomiast mieszane odczucia mam co do apteki w Madisonie - wybór owszem spory, ale zorientowanie pań farmaceutek pozostawia trochę do życzenia, choć wybaczam, bo są to głównie młode dziewczyny Jednak zdecydowanie wolę tamte dwie apteki. Nie polecam też pytać o cokolwiek Pań w aptece w Carrefourze - ostatnio jedna z nich poleciła dziewczynie przede mną Lysanel Activ na lato i Lysanel Mat na dzień twierdząc, że ten drugi ma filtry i nie musi się już chronić przed słońcem - po kwasach AHA
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 21:36   #39
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Greta
Wrocław

Polecam aptekę "Pod zielonym bluszczem" na ul. Oławskiej. Duzy wybór i jednocześnie niskie ceny.
Zdecydowanie odradzam aptekę na Nowym Targu (tę niby samoobsługową - dział samoobsługowy zastawiony pudłami, zakaz wchodzenia od dłuższego czasu). Porównywałam ostatnio kilka rzeczy w tych aptekach, w tym krem na naczynka Biodermy (Sensibio AR). Róznica 14 zł !!! Jeszcze na Nowym Tragu nie mieli tego kremu ("...bo nikt nie kupuje"), jak chcę, to zamówią i muszę czekać ok. 1 tygodnia.
Jeszcze apteka w Galerii Dominikańskiej (tam specjalna kobieta obsługuje dział z kosmetykami aptecznymi), ale bardzo drogo, choć chętnie dają próbki, nawet jak nie kupujesz nic.
Co do Nowego Targu - nie spotkałam się ani razu z sytuacją, którą opisujesz. Widocznie jakiś pech
Na Oławskiej - ja wiem, czy duży wybór? Zdecydowanie mniejszy niż w Superpharmie. Zresztą, to zawsze kwestia tego, czego się szuka
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:18   #40
Greta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez justyce
Co do Nowego Targu - nie spotkałam się ani razu z sytuacją, którą opisujesz. Widocznie jakiś pech
Na Oławskiej - ja wiem, czy duży wybór? Zdecydowanie mniejszy niż w Superpharmie. Zresztą, to zawsze kwestia tego, czego się szuka
W Superpharmie niestety jest drogo. Ja pod Bluszczem kupuję gł. Vichy, Biodermę i Avene. Rzadko coś z La Roche Posay. Raz tylko, w ciągu ostatnich 3 lat, zdarzyło mi się, że czegoś nie było. A do Nowego Targu to chyba mam pecha.

Jest jeszcze apteka przy pl. Grunwaldzkim (w zasadzie to już Curie-Skłodowska). Dawno w niej nie byłam, ale kiedyś zdarzyło mi się kupić parę razy dość niedrogo kosmetyki Vichy.
Greta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 16:10   #41
Pe_Ka_Sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Łódź
Sklep Firmowy Cefarmu na Legionów. Nie maja Vichy czy LPR, ale za to duży wybór kosmetyków z Iwostinu, Farmony(!!!) i Dermedica. I tanio do tego...
Pe_Ka_Sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 19:47   #42
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Lublin

FARMACO-APTEKA
Hipermarket Real, ul. Chodźki 14

Jak na lubelskie warunki ogromny wybór kosmetyków. AA, LRP (w tym kolorówka), Avene, Bioderma, Oceanic i inne. Chętnie dają próbki filtrów, mają całkiem niezłe ceny. Dzisiaj ta apteka stała się moim nr 1 po tym, jak pani obdzwoniła kilka aptek szukając dla mnie mleczka Avene. Widać, że zależy im na kliencie.
Gorąco polecam.
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 18:42   #43
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Dobra offlinowa apteka

WROCŁAW

***Superpharm na oławskiej
-różnie bywa z cenami kosmetyków, niby są raczej drogie ,ale ostatnio kupiłam zestaw z avenką creme (+woda,i dwa inne mini produkty) za 49zł

***ostanio odkryłam tez aptekę śródziemnomorską (nie ma takiego szyldu-o nazwie dowiedziałam sie z paragonu) na ul .Ruskiej (między jednymi arkadami a drugimi).Ceny dość niskie avene cream 53 zł (z zestawem)
I widzałam tam szuflade próbek-jak cos poprosiłam i było to dawali
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:34   #44
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Dobra offlinowa apteka

LUBLIN

Apteka przy ul. Świętoduskiej. Jest LRP, Avene, Bioderma dzisiaj sprawdzałam
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:45   #45
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Dobra offlinowa apteka

LUBLIN
apteka na ul. narutowicza, nie wiem jaki mają asortyment kosmetyków, ale leki są dużo tańsze niż w pozostałych. Dziś byłam - zauważyłam marki takie jak: SVR, dax, eris, lirene, vichy, więcej nie pamiętam, bo nie byłam w tym celu P.S. są bardzo dłuuuuuuugie kolejki
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 18:02   #46
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
LUBLIN

Apteka przy ul. Świętoduskiej. Jest LRP, Avene, Bioderma dzisiaj sprawdzałam
A-Derma też tam jest.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 18:59   #47
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Dobra offlinowa apteka

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 14:44
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:10   #48
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Dobra offlinowa apteka

misiate ja poszukuje biodermine juz ponad miesiac w DĄBROWIE GÓRNICZEJ lub okolicach i nic nawet w Katowicach nie mogłam znaleśc bo podobno nie ma w hurtowni jeżeli znacie jakąś aptekę z tych okolic gdzie kupowalyscie biodermine to o napisanie pozdrawiam
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 13:31   #49
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Po kilku wizytach wyrobiłam sobie opinię na temat Apteki w Starym Browarze w Poznaniu. Obsługa kiepska (przynajmniej w części kosmetycznej, recepty realizują z uśmiechem), niedouczona, zamiast się zainteresować tym, co sprzedają flirtują z ochroniarzami
Ale do rzeczy - na pytanie o próbki pani skrzywiła się mocno i z łaską dała jedną, a wczoraj, gdy robiłam zakupy, okazało się, że cena na opakowaniu różni się od ceny w systemie (oczywiście na niekorzyść klienta), więc tak naprawdę nie wiadomo ile co kosztuje zanim się nie podejdzie do kasy.
Jedyne co dobre, to samoobsługa w części kosmetycznej.

Natomiast chętnie próbki dał miły Pan w aptece na Strzeleckiej przy Kupcu.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 13:26   #50
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: Dobra offlinowa apteka

KRAKÓW

Apteka Vena -Vita, ul. Józefińska 43

Niskie ceny sprawiają,że zawsze są tam kolejki,ale warto odstać swoje
Duży wybór filtrów,asortyment można sprawdzić tu http://www.vena-vita.pl/ (i oczywiście dokonać zakupów).

Apteka 'Stokrotka' , ul. Wlotowa 1 - apteka na Kozłówku(kiedyś była tam chyba cukiernia)-również niskie ceny,choć nie wiem co prawda jak tam jest z filtrami,bo kupowałam tam głównie leki i tabletki antykoncepcyjne-są tańsze o 8 złotych niż w innych aptekach!
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 13:12   #51
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Post Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Pe_Ka_Sia
Łódź
Sklep Firmowy Cefarmu na Legionów. Nie maja Vichy czy LPR, ale za to duży wybór kosmetyków z Iwostinu, Farmony(!!!) i Dermedica. I tanio do tego...
A gdzie dokładnie ten sklep firmowy jest? chętnie bym zajrzała do niego
Co do łódzkich aptek to polecam miłą i życzliwą obsługę w aptece na przeciwko Hotelu Grand i potwierdzam, że apteka pod Białym Orłem na Pietrynie jest okropna. Jest jedyną z aptek, w której nie chciano mi sprzedawać, co m-c tabletek antykoncepcyjnych, kiedy na recepcie miałam zapisane 4 opakowania. Wszędzie indziej bez problemu mogę, co m-cy przychodzić i kupować, tam nie. Dlatego tez tam nic nie kupię coś za coś
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:29   #52
Pe_Ka_Sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Jadąc od Zachodniej po lewo. Chyba jeszcze za skrzyżowaniem z Gdańską. Zobaczysz ciąg budynków, pierwsza będzie apteka firmowa Cefarmu (ceny przeciętne, nic specjalnego), a zaraz za apteką jest sklep firmowy. Jest chyba otwarty do 20.00.
Udanych zakupów
Pe_Ka_Sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:44   #53
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Dobra offlinowa apteka

- pl. Nowy Targ - Samoobsługowa Apteka McCoy's - LRP, Vichy, Avene, Iwostin, Dermedic: adres internetowy: http://www.mccoys.wroc.pl/ - można sprawdzić ceny i zarezerwować itp. (odbiór osobisty w aptece).[/quote]
Ja też robiętam zkupy i faktycznie jest dużo taniej - polecam , jeżeli nawet czegoś aktualnie nie posiadają swojej ofercie - to można zamówić ...ja czekałam na ampułkie dercosa tylko 1 dzień
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:38   #54
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Dobra offlinowa apteka

A ja z przykrością muszę odwołać swoją poprzednią pozytywną opinię dot. gdańskiej Apteki Św. Antoniego - owszem, panie aptekarki nadal bardzo miłe, ale to, co się tam dzieje z cenami, przechodzi ludzkie pojęcie ostatnio. Kupowałam tam Yasmin (3 opakowania miesiąc po miesiącu) i za każdym razem cena była wyższa, sięgając ostatecznie 42 złotych! Dodam, że w aptecusie zaraz obok Yasmin kosztuje 34 zł, przynajmniej tak było, jak ostatnio pytałam.
A, i chcę pochwalić panią farmaceutkę z apteki w centrum Manhattan we Wrzeszczu (zresztą moją imienniczkę - bardzo, ale to bardzo miła osoba, wszystkiego poszuka, wszystko zamówi i w ogóle cud-miód Ceny takie sobie, tzn nie jest w sumie ani drogo, ani tanio - ale strasznie miło się tam kupuje.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 10:43   #55
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Exclamation Aknenormin - Wrocław POMOCY!!!

Witam!
Czy zna ktos moze apteke we Wrocławiu ktora np oferuje jakies rabaty na leki albo w ktorej Aknenormin 20mg jest tanszy niz 200 zl??
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:59   #56
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Aknenormin - Wrocław POMOCY!!!

Janno, wprawdzie nie znam dokładnego adresu tej apteki, ale jest zaraz obok mojej dermatolog (Dąbrowskiego 4, prostopadle do niej, jak idzie się od strony Galerii Dominikańskiej, chyba ambasady Niemiec? niemieckiej instytucji w każdym badź razie i parku, nad fosą) jest apteka, w której zawsze się zaopatrywałam. Wprawdzie jestem już po kuracji Aknenorminem, ale w domu zachowalo się opakowanie po 10mg i kosztowało 128,50zł, tak orientacyjne. Byłaś już tam?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 12:06   #57
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Aknenormin - Wrocław POMOCY!!!

Jedną z najtańszych aptek we Wrocławiu jest apteka Zielony Bluszcz na ul. Oławskiej. Możesz tam zadzownic i zapytać o cenę.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:02   #58
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Aknenormin - Wrocław POMOCY!!!

WARSZAWA

Apteka na Świetokrzyskiej chyba 33 (idac od metra w strone Emili Plater)

Bardzo tania apteka, Yasmin najtaniej w wawie .
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 20:27   #59
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Aknenormin - Wrocław POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez amisu Pokaż wiadomość
WARSZAWA

Apteka na Świetokrzyskiej chyba 33 (idac od metra w strone Emili Plater)

Bardzo tania apteka, Yasmin najtaniej w wawie .
Świetokrzyska 32.
róg ul.Bagno. w połowie drogi między marszałkowską a rondem onz.
całą antykoncepcję mają taniej. i nie tylko.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 21:12   #60
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Polecam apteki Bobilewicza w KRAKOWIE, jest naprawdę o wiele taniej niż w innych aptekach i można coś zaoszczędzić przy okazji są dobrze zaopatrzeni w kosmetyki min avene, vichy, lrp, iwostin, auriga itp. no i obsługa tez bardzo miła Wiem o 2 ich aptekach: na Karmelickiej (naprzeciw Bagateli) i przy Placu Wszystkich Świętych. Pewnie jest więcej, ale nie wiem gdzie
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 11:23:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.