jak wtopic hologramy w zel? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-04, 10:58   #31
magda.p
Raczkowanie
 
Avatar magda.p
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 381
Dot.: jak wtopic hologramy w zel?

Dziewczyny, a czy sa jakies zele, ktore przykryja mi te hologramy, bez uzycia lampy? Jakies 1-fazowe? Czy nie ma rady, trzema miec lampe i koniec kropka.

Mi natura podarowala bardzo dlugie i mocne paznokcie itp Nie musze miec tipsow itp Zawsze sobie je jakos ozdabiam, a ostatnio kupilam wlasnie hologramy. Szkopul w tym, ze mam gwiazdki i serduszka. Ich rozki mi odstaja spod warstwy lakieru. Natomiast gdy poloze, az 2 warstwy lakieru to mi sie robia pecherzyki powietrza i brzydko to wyglada.

Czy jest jakis sposob, aby te hologramy jakos przykryc?
__________________
Uśmiechnij się...mimo wszystko!
magda.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 21:53   #32
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: jak wtopic hologramy w zel?

Magda, spróbuj dac więcej top coat-u aby je pokryc.
Niestety, nie wszystkie ozdoby nadaja sie do przyklejania na lakier

Druga sprawa- wszystkie żele UV- jedo, dwu i trójfazowe wymagaja lampy UV do ich utwardzenia.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:08   #33
anus85
Przyczajenie
 
Avatar anus85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: jak wtopic hologramy w zel?

Hej dziewczyny

Robię pazurki od 4 lat, robiłam kurs w Peggy Sage traktuje to jako zajęcie dorywcze więc super stylistką bym siebie nie nazwała, gdzieś jeszcze wychodzą niedociągnięcia i błędy,dlatego właśnie w tym wątku piszę bo moją zmorą od zawsze są hologramy.....umiem je wtopić,robię to po pierwszej warstwie żelu,ale mój problem jest taki-z czasem one "wypadają" z pazurka. Np kiedy nałożony jest french holo i minie 2 tyg, żel na wolnym brzegu troche się przetrze to po prostu zaczynają uciekać spod niego. Starałam się już dobrze zakańczać pazurek i ukladać holo troszkę dalej od wolnego brzegu ale to nic nie pomaga. Generalnie nie wiem jak to jest u Was ale ja mam z tym właśnie problem, że po ok 2 tyg pazurki zaczynają zmieniać kształt,zaokrąglać się.....nie wiem czy wpływ może mieć na to np fakt, że moje klientki w większości pracują w biurze,przy komputerze......czy pisanie na klawiaturze może dać taki efekt?Proszę pomóżcie....bo w sumie to jedyny większy problem z jakim się borykam.
Pozdrawiam
anus85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.