Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 16:25   #571
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Pokaż wiadomość
kolory wyzej super zwlaszcza blekit.


ja od jakiegos czasu sie przymierzam i w koncu zdecydowalam sie jako ze za dwa tygodnie wesele za tydzien utwardzam bo mam kogos sprawdzonego juz się nie mogę doczekac i boje sie ze nie wyjde z frenchem, jak planuje
jezeli któraś z wizażanek z Wrocławia potrzebuje kogos godnego polecenia to piszcie


Pisz jak wyszło i daj namiary bo moim paznokciom już chyba nic nie pomoże a i żel na pewno nie pogorszy ich stanu,żeby urosły do opuszka muszę codziennie stosować odżywkę a i tak ta długość u mnie to żadkość....
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 07:51   #572
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Przeczytałam już kilka wątków i część tego niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie czy naturalne pazurki można pokryć żelem do przedłużania paznokci czy lepiej specjalnym do naturalnych (może polecacie jakiś konkretny żel)? Mam swoje długie paznokcie i chwiałabym je delikatnie pokryć żelem, gdyż w czerwcu mam wesele i obawiam się, że do tego czasu mogę je połamać. Nawet zastanawiałam się nad kupnem lampy, ale ostatecznie uznałam, że tylko dla własnego użytku jest to zbędny wydatek, a koleżanka posiada lampę, więc mogę pożyczyć.
Pójście do profesjonalistki odpada, gdyż mieszkam w małym miasteczku i nie spotkałam tu jeszcze osoby, która robiłaby paznokcie w miarę dobrze (wydaje mi się, że sama lepiej sobie maluje i ozdabiam niż Panie w mojej okolicy zajmujące się tym zawodowo). Moja szwagierka przetestowała większość salonów i za manicure z malowaniem i ozdabianiem płaciła od 100 zł w górę i trzymało jej się max 3 dni, tak więc wolę pobawić się sama i nie mieć potem do nikogo pretensji.

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i wskazówki.
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:39   #573
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Przeczytałam już kilka wątków i część tego niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie czy naturalne pazurki można pokryć żelem do przedłużania paznokci czy lepiej specjalnym do naturalnych (może polecacie jakiś konkretny żel)? Mam swoje długie paznokcie i chwiałabym je delikatnie pokryć żelem, gdyż w czerwcu mam wesele i obawiam się, że do tego czasu mogę je połamać. Nawet zastanawiałam się nad kupnem lampy, ale ostatecznie uznałam, że tylko dla własnego użytku jest to zbędny wydatek, a koleżanka posiada lampę, więc mogę pożyczyć.
Pójście do profesjonalistki odpada, gdyż mieszkam w małym miasteczku i nie spotkałam tu jeszcze osoby, która robiłaby paznokcie w miarę dobrze (wydaje mi się, że sama lepiej sobie maluje i ozdabiam niż Panie w mojej okolicy zajmujące się tym zawodowo). Moja szwagierka przetestowała większość salonów i za manicure z malowaniem i ozdabianiem płaciła od 100 zł w górę i trzymało jej się max 3 dni, tak więc wolę pobawić się sama i nie mieć potem do nikogo pretensji.

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i wskazówki.

naturalne paznokcie mozna utwardzic zwyklym zelem, ktorym mozna rowniez je przedluzyc, lub zelem silikonowym, ktorym paznokci juz nie przedluzymy pozostaje kwestia wyboru - zelem twardym paznokcia trzeba zbudowac (krzywe C etc.), silikonowym maluje sie cienkimi warstwami - tak jak np. lakierem , no, moze troche grubszymi warstwami
Moim zdaniem - jezeli twoje paznokcie sa ladne, maja te sama dlugosc itd, to ja zaproponowalabym ci zel silikonowy

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-05-04 o 20:41
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:21   #574
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
naturalne paznokcie mozna utwardzic zwyklym zelem, ktorym mozna rowniez je przedluzyc, lub zelem silikonowym, ktorym paznokci juz nie przedluzymy pozostaje kwestia wyboru - zelem twardym paznokcia trzeba zbudowac (krzywe C etc.), silikonowym maluje sie cienkimi warstwami - tak jak np. lakierem , no, moze troche grubszymi warstwami
Moim zdaniem - jezeli twoje paznokcie sa ladne, maja te sama dlugosc itd, to ja zaproponowalabym ci zel silikonowy
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie chcę przedłużać paznokci, a jedynie "zabezpieczyć" je przed połamaniem, zadarciem, itp.
Powiedz mi jeszcze czy w żel silikonowy można wtopić ozdoby, tak jak w twardy?
Może mogłabyś polecić mi jakieś konkretne żele?
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 18:40   #575
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie chcę przedłużać paznokci, a jedynie "zabezpieczyć" je przed połamaniem, zadarciem, itp.
Powiedz mi jeszcze czy w żel silikonowy można wtopić ozdoby, tak jak w twardy?
Może mogłabyś polecić mi jakieś konkretne żele?
Wiesz co, ja nigdy tego nie robilam, ale widzialam paznokcie mojej znajomej, ktora jest stylistka paznokci i miala wtopione jaies brokaty pod silikonem, wiec sie pewnie da - jedyny silikon, jaki moge polecic to z firmy Perfect Beauty bo nie pracowalam na innych firmach, wiec nie mam skali porownawczej...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 19:36   #576
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja nigdy tego nie robilam, ale widzialam paznokcie mojej znajomej, ktora jest stylistka paznokci i miala wtopione jaies brokaty pod silikonem, wiec sie pewnie da - jedyny silikon, jaki moge polecic to z firmy Perfect Beauty bo nie pracowalam na innych firmach, wiec nie mam skali porownawczej...
Jeszcze raz dzięki za odpowiedź. troszkę jeszcze poczytałam i zdecydowałam, że kupie dwa rodzaje żeli - sylikonowy i jednofazowy i popróbuję
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 20:49   #577
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

a może essence "better than gel nails"? ja się przerzuciłam z żelu właśnie na to i jak dobrze przygotuje się paznokcie to mi trzyma się ponad dwa tygodnie... bez piłowania płytki, bez lampy, dla mnie rewelacja mam już 4 raz robione naprawdę fajnie...wrzuciała bym foty ale nie umie;(...
Robiłam już z krótkimi paskami dłuższymi i teraz robię z Tipped short z Dashing diva i pazurki są gładziutkie wyglądają całkiem jak pożelowane. (oczywiście można końcówki zrobić lakierem)...no nie wiem ja polecam i nic innego już nie kupię
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 14:36   #578
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Pisz jak wyszło i daj namiary bo moim paznokciom już chyba nic nie pomoże a i żel na pewno nie pogorszy ich stanu,żeby urosły do opuszka muszę codziennie stosować odżywkę a i tak ta długość u mnie to żadkość....

Wyszło na to że nie zrobiłam żelowania, tylko manicure hybrydowy (ale teraz dzieki temu mam calkiem ladne paznokcie, tzn urosły już ponad opuszkę )
Ale kolezanka była na żelowaniu i baaardzo zadowolona
Wysyłam namiar na pw
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 19:24   #579
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Odkopuje wątek

Używała któraś z was żelu Silcare Pure Line do nakładania na płytkę?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 14:24   #580
grzes12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

dzieczyny potrzebuje waszej pomocy.
moja dziewczyna chce mieć ładne paznokcie i chce nałożyć tipsy.
mnie się one nie podobają.
czy jak nałoży żel na naturalną płytke to będzie zadowolona?
------------------
tanie <reklama na wizażu jest płatna>

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-11-26 o 06:08 Powód: reklama
grzes12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:18   #581
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Mam nadzieje, ze ktos mi odpowie. Żeluję płytkę ale zawsze mi odpada paznokieć z palca wskazujacego prawej ręki, jestem praworęczna. Nie wiem już co w tym zrobić. Matuję płytkę, mam primer kwasowy, bonder, wszystko co mozna miec. Stosuje zele silcare. Ostatnio kupilam akryl, jest twardszy duzo niz zel, ale niestety ta sama historia. Co zrobic?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 23:18   #582
88mary88
Przyczajenie
 
Avatar 88mary88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

A ten paznokieć odpada Ci w ciągu ilu dni od nałożenia?
88mary88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 21:30   #583
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez 88mary88 Pokaż wiadomość
A ten paznokieć odpada Ci w ciągu ilu dni od nałożenia?
a roznie, ale zwykle do tygodnia
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:40   #584
Cocodrillo
Raczkowanie
 
Avatar Cocodrillo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 108
GG do Cocodrillo
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziewczyny proszę Was o pomoc.

W związku z nową pracą przez najbliższe kilka miesięcy będę dużo podróżować także poza Polską. Stąd zrodził się u mnie problem zadbania o paznokcie. Nie chce chodzić do przypadkowych, niesprawdzonych salonów, w obcym kraju może być się też ciężko dogadać ze stylistką. Stąd sama chciałabym się zająć swoimi pazurami przez ten okres.

Chodzi mi o utwardzenie naturalnej płytki. Czy akryl się do tego również nadaje? Wolałabym tę metodę ponieważ uniknę zakupu lampy która będzie dość uciążliwa do wożenia ze sobą.
Widziałam co prawda małe lamy UV (na jedną lub dwie żarówki) albo małe lampy LED (takie mostki) ale nie wiem czy to jest coś warte...

Czy możecie polecić mi konkretne firmy jeśli chodzi o akryl, hybrydy (takie które łatwo dają się usówać acetonem), no i żel najlepszy do utwardzenia naturalnej płytki?
Cocodrillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 10:16   #585
fasmgd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Odkopuje wątek

Używała któraś z was żelu Silcare Pure Line do nakładania na płytkę?
Kupiłam żel Silcare Pure Line Bianco Estremo.
Oczywiście pani w hurtowni wspomniała, że to superextracool żel, nic więcej mi do niego nie potrzeba, że to jednofazówka, super przyczepność i w ogóle jest elegancki.
Jestem bardzo początkującą stylistką, działam od pół roku.
Nie mam pojęcia, co robię źle (zanim napsioczę na firmę staram się dojść do tego, gdzie powinęła mi się nózia ), ale po wyjęciu ręki z lampy, żel pod spodem jest mokry.
Żarówki ok, odtłuszczenie i matowienie staram się robić bardzo dokładnie, używam primera kwasowego.
Jeżeli producent podaje informację, że to żel budujący, czy dla mnie to wyraźny sygnał, że to trójfazówka? Mam wrażenie, że po kursie jestem głupsza niż zanim go zaczęłam
Bardzo przepraszam, jeśli zadaję głupie pytanie, ale zależy mi na znalezieniu przyczyny, zanim rzucę go w kąt. Proszę o pomoc
Pozdrawiam!
fasmgd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 13:56   #586
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Nie zbudujesz paznokcia zelem kolorowym, bo nie przepusci swiatla, nimi tylko cienka warstwe sie robi. Musisz mieć przezroczysty. Nie wiem po co oni piszą, ze budujacy.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 14:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.