Nietypowy(głupi) problem :):):) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-08, 14:38   #1
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430

Nietypowy(głupi) problem :):):)


Od 3 lat noszę długie paznokcie.Są naprawdę długie,wszyscy się mnie pytają czy to tipsy.No i dzisiaj zdarzył się mały wypadek.Straciłam 2 paznokcie jednego dnia .Są to:mały i środkowy palec u lewej ręki.Jeden się odłamał (nie wiem nawet kiedy),a drugi pękł przy samym opuszku i musiałam go obciachać.Nie wiem co się stało nigdy tak nie miałam,ale nie w tym rzecz.Teraz nie wiem,co zrobić z resztą paznokci .Poczekać ,aż te dwa ,,dorosna" do pozostałych , obciachać na średnią długość ,czy obciąć wszystkie na równo i zapuszczać od nowa.
Chciałam tylko dodać ,że ,,zapuszczają mi się" bardzo długo.Te co teraz mam zapuszczałam od października.

No więc co byście zrobiły w mojej sytuacji ,bo już nie wiem szkoda mi paznokci,tymbardziej że tak wolno odrastają.Odp.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 14:50   #2
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Jeśli Ci szkoda, to może przedł€ż tamte dwa pazurki, na formie. Szkoda, że obcięłaś tamtego środkowego, dało się go uratować
A jeśli nie chcez przedłużać, to chyba najlepiej jednak obciąć resztę, żeby nie wyglądać dziwnie
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:00   #3
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Ja myslę, ze powinnas obciac wszystkie paznokcie, zrównać ich długość z tymi połamanaymi.Zrobi to dobrze paznokciom, które najwidoczniej sa słabe i dlatego sie łamia.
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:11   #4
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Ten mały od początku tak jakby wywijał mi się do góry.Kiedy dorósł do tej długości ,którą miałam (jeszcze dziś),po prostu pękł przy samej skórze z przeciążenia i ,,wisiał" sobie,więc wolałam go obciąć niż np.zawadzić o coś i zerwać sobie paznokcia.A ten środkowy ,to nie wiem zupełnie jak to się stało ,że się zerwał.

P.S.Poczekam może jeszcze ktoś odpowie ,ale chyba jednak nie będę nic robić ,bo mi strasznie szkoda.Na szczęście paznokcie u prawej ręki są całe ,więc chyba poprostu będę ją bardziej ,,eksponować" dopóki tamte nie odrosną.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:26   #5
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Mi kiedyś zrobiło sie tak samo. Dzień przed połowinkami złamałam dwa paznokcie, bo bardzo mocno w coś uderzyłam. A też były tak długie, że wszyscy pytali czy to tipsy. No i kosmetyczka zrobiła mi akryl. Wszystko ładnie, pięknie, nie było widać różnicy pomiędzy tipsami a moimi paznokciami. Ale niestety po zdjęciu paznokcie były słabe, rozdwajały sie i łamały. Dopiero, jak cała płytka zrosła, zaczęły rosnąć takie jak przedtem.
I dlatego, na Twoim miejscy obcięłabym wszystkie na równo- zaoszczędzisz czas i nerwy
Pozdrawiam
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 09:00   #6
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Od 3 lat noszę długie paznokcie.Są naprawdę długie,wszyscy się mnie pytają czy to tipsy.No i dzisiaj zdarzył się mały wypadek.Straciłam 2 paznokcie jednego dnia .Są to:mały i środkowy palec u lewej ręki.Jeden się odłamał (nie wiem nawet kiedy),a drugi pękł przy samym opuszku i musiałam go obciachać.Nie wiem co się stało nigdy tak nie miałam,ale nie w tym rzecz.Teraz nie wiem,co zrobić z resztą paznokci .Poczekać ,aż te dwa ,,dorosna" do pozostałych , obciachać na średnią długość ,czy obciąć wszystkie na równo i zapuszczać od nowa.
Chciałam tylko dodać ,że ,,zapuszczają mi się" bardzo długo.Te co teraz mam zapuszczałam od października.

No więc co byście zrobiły w mojej sytuacji ,bo już nie wiem szkoda mi paznokci,tymbardziej że tak wolno odrastają.Odp.
Skoro wolno rosną Ci paznokcie, to może spróbuj żelu przyspieszającego wzrost paznokci? Sama go używam, jest naprawde dobry.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...h-booster.html
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 10:16   #7
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Dziewczyny , zaczynam się bać , nie wiem co się dzieje?.Wczoraj odpadł mi (bo to tak tlyko można nazwać) paznokieć pomiędzy tym małym i środkowym ,czyli 3 paznokcie pod rząd są krótkie.Teraz to już nie mam wątpliwości i obcinam wszystkie.Ale ogólnie sprawa jest dziwna.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 10:31   #8
zulcia1981
Rozeznanie
 
Avatar zulcia1981
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Strumień
Wiadomości: 579
GG do zulcia1981
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Nie mogę ci zbyt wiele doradzić, ale jak obciełaś wszystkie paznokcie to może używaj żelu przyspieszejącego wzrost i może dodatkowo używaj odżywek wzmacniających, żeby jak juz urosną (czego ci życzę) już się nie łamały.
Trzymam kciuki i powodzenia !!!
__________________
Idź przez życie tak aby ślady Twoich stóp zostawiły ślad w pamięci innych !!!

Moje amatorskie pazurki


zulcia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:15   #9
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Dzięki dziewczyny,obcięłam wszystkie tak na długość 2 mm i zapuszczam na nowo.A odżywek napewno będę używać .Trzymajcie się.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:48   #10
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

zamiast odzywek polecam wcieranie oliwki w waly okolo paznokciowe i lykanie skrzypu
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 22:29   #11
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Ja mam trochę inny problem. Szybko mi rosną pazurki, ale są okropnie słabe. Uwierz, że to gorsze
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 16:06   #12
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Nietypowy(głupi) problem :):):)

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
Ja mam trochę inny problem. Szybko mi rosną pazurki, ale są okropnie słabe. Uwierz, że to gorsze
Wiem,bo tez tak kiedyś miałam.A teraz odwrotnie.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.