Cellasene działanie i skład - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 21:04   #31
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Cellasene działanie i skład

Ja brałam w tamtym roku jedno opakowanie i trochę zszedł cellulit ale zrobiłam błąd bo nie kontynuowałam do co najmniej 3 opakowań. Zacznę brać od maja znowu ale tym razem trzy paczki ... pije codziennie litre półtora czasami wody ( czytałam że nie można przesadzać z tymi płynami w szczególności z wodą gdyż nadmiar powyżej 2,5 litra powoduje skutek odwrotny...) ćwicze na siłowni 2-3 razy w tygodniu plus fitnes prawie codziennie i albo mi sie coś w głowie dzieje ale widze wiekszy celluit ... kupiłam masażer na allegro cellulite czy jakos tak oczywiscie po 3 tyg sie zepsuł ... mam 3 mc gwarancji wiec wymienie ale wiecej takich badziew nie kupuje i nie polecam ... jutro ide kupić zwykłe banski chinskie w aptece cena 27 zł codziennie taki masazyk z 15 minut i efekty są.
Do tego kolezanka mi poleciła ale to zrobie sobie pok koniec czerwca zeby na wakacje był najlepszy efekt masaż próżniowy u kosmetyczki 4 zabiegi dwa razy w tygodniu i efekt świetny do tego te cellasene to już wogóle
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:39   #32
Magg844
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Cellasene działanie i skład

Hej wszystkim,

ja też gorąco polecam bańki chińskie.

Natomiast co do masażu próżniowego u kosmetyczki to zrobiłam sobie jakiś czas temu 10 zabiegów endermologii i mój własny masaż bańką daje mi lepsze efekty od tamtego - owszem co nieco się ujędrniło, ale po bańkach ma drugi dzień mam tak boską skórę na nogach, że chce się je dotykać.

dopisuje się do tego wątku, ponieważ dzisiaj zażyłam pierwszą tabletkę cellasene - i zobaczymy. Na co liczę? oczywiście nie na to, że w magiczny sposób po drugim pudełku będę miała nogi 20-letniej modelki, ale na wsparcie drenażu, który wykonuję bańką.

Jestem po zabiegu i nie mogę ćwiczyć wiec muszę się wesprzec jakimś dodatkiem.

Bańkę chińską polecam - mam nadzieję, że cellasene też chętnie wkrótce polecę

Na cellulit polecam coś jeszcze - domowy pilling kawowy - jest boski: 3 łyżki kawy mielonej, łyzka cukru, łyżeczka cynamonu i oliwka do ciała lub oliwa z oliwek - jest mega skuteczny

pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Hej,

jeszcze jedno:

na forum przeczytałam, że dziewczyny biorą cellasene 2 razy dziennie - jak wpisałam w wyszukiwarkę "cellasene dawkowanie" na stronie jakiejś apteki też znalazłam informację że 2 razy dziennie, podczas gdy na moim opkawoniu jest napisane raz dziennie.

To w końcu jak je brać - bo kupiłam dwa opakaowania myśląc, że bede brała po dwie ?

Pomóżcie!
Magg844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 10:59   #33
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Cellasene działanie i skład

Wiesz co ja bralam 1 dziennie , wydaje mi sie ze to zalezy od zaawanasowania celluitu... jak masz wiekszy bierz 2 dziennie.
Kurcze robie banki i rzeczywiscie lepiej juz jest a robie 10 dni dopiero ;] peeling robie z evelina na celluit dobry jest jak dla mnie ale ten z kawy sproboje tez :P
Mam troche siniaki po tych bankach dlatego zaczełam je robic co drugi dzien skąd zamawiałaś cellasene jesli mogę wiedzieć? I jaka cena aktualnie jest ? Bo ja w tamtym roku za 98 zamawiałam jedno opakowanie
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:21   #34
monsaw2336
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Cellasene działanie i skład

Dzisiaj i ja zaczynam kurację z ,,Cellasene'" kupiłam na allegro 60 kap. za 80 zł. Za kilka tygodni dam znać czy jest efekt
monsaw2336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 21:47   #35
bllanchett
Przyczajenie
 
Avatar bllanchett
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: Cellasene działanie i skład

Witaj monsaw2336! Ja mam za sobą 2/3 z pierwszego opakowania Cellasene. Cudów po jednym opakowaniu się z całą pewnością nie spodziewałam bo mam cellulit chyba najwyższego stopnia, dlatego zamówiłam już drugie opakowanie i wiem, że zamówię również trzecie. Jestem ciekawa czy po takiej trzy miesięcznej kuracji będzie jakiś efekt. Kupiłam tez bańki chińskie ale z masażami na razie czekam do powrotu z wakacji bo nie chce paradować po plaży z siniakami na nogach, wystarczy już, że prezentuję wszystkim jak wygląda cellulit IV stopnia Będę tu zaglądać i jak tylko zauważe jakąś różnicę dam znać. Póki co wydaje mi się, że skóra jest bardziej napięta.
bllanchett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 08:14   #36
monsaw2336
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Cellasene działanie i skład

Cytat:
Napisane przez bllanchett Pokaż wiadomość
Witaj monsaw2336! Ja mam za sobą 2/3 z pierwszego opakowania Cellasene. Cudów po jednym opakowaniu się z całą pewnością nie spodziewałam bo mam cellulit chyba najwyższego stopnia, dlatego zamówiłam już drugie opakowanie i wiem, że zamówię również trzecie. Jestem ciekawa czy po takiej trzy miesięcznej kuracji będzie jakiś efekt. Kupiłam tez bańki chińskie ale z masażami na razie czekam do powrotu z wakacji bo nie chce paradować po plaży z siniakami na nogach, wystarczy już, że prezentuję wszystkim jak wygląda cellulit IV stopnia Będę tu zaglądać i jak tylko zauważe jakąś różnicę dam znać. Póki co wydaje mi się, że skóra jest bardziej napięta.


Witaj
Ja oprócz tych tabletek codziennie biegam chodzę na siłownię staram się jeść regularnie i same zdrowe produkty piję dużo wody i wcieram balsamy antycellulitowe i zażywam witaminer. Zamierzam tak robić przez miesiąc, może jakiś efekt będzie Oczywiście tabletki będę brała dłużej dla lepszego efektu. Zobaczymy za miesiąc Za Ciebie również trzymam kciuki | Powodzonka
monsaw2336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 12:12   #37
monsaw2336
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Cellasene działanie i skład

Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
hejka,
zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Sama nie mogłam tego znaleźć na necie więc mam nadzieję, ze tutaj ktoś mi pomoże. Słuchajcie są takie tabletki na cellulit. Cellasene. czy ktoś się orientuje jaki jest ich skład? Będe wdzięczna za pomoc. I jeszcze jakbyście wiedziały coś o celstop to też będę wdzięczna :P

Tak jak wcześniej wspominałam zaczynam brać cellasene. Minęło półtra tygodnia od kiedy codziennie regularnie biorę codziennie po dwie tabletki , jak również dzień dnia chodzię na siłownię lub biegam . I powiem tak szczerze z ręką na sercu, że poprawę widać noga jest bardziej jędrna i mniej cellulitu na nich. Efekt taki jaki mam w dużej mierze jest uzyskany poprzez regularne chodzenie na siłownię. Polecam ruch, tabletki i zdrową żywniość bez głodówki żadnej- EFEKT MUROWANY
monsaw2336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 02:02   #38
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Cellasene działanie i skład

Czy ktoś ma porównanie między Cellasene a Cellasene Gold? Bo z tego co zauważyłam teraz dostępny jest praktycznie tylko ten drugi (przynajmniej w aptekach internetowych). Niestety oprócz tego, że w nowym Cellasene Gold zmniejszona została liczba kapsułek w opakowaniu z 60 do 40, to również "zubożał" skład (wyciąg z morszczynu zmniejszony o połowę - z 120mg do 60mg w kapsułce).
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:46   #39
natalkab6
Raczkowanie
 
Avatar natalkab6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Cellasene działanie i skład

Witam wszystkich!
Chciałam sie z Wami podzielić opinią na temat Cellasane 60kaps. (nie Gold). Jestem zachwycona. Miałam cellulit taki 2-3stopień. Wiec to nie był jakiś mój wymysł i fanaberia tylko rzecz która naprawdę była widoczna i bardzo mi przeszkadzała. Nie jestem osobą otyłą, raczej drobną, ale stosuję antykoncepcje hormonalną i od około 4 lat męczyłam się z tym cellulitem jak cholera po za tym miałam uczucie ciężkich nóg, popękane żyłki itp.
Więc zaczęłam je brać 1 czerwca br. aby do moich wakacji w sierpniu mieć już efekt W trakcie brania chodziłam dodatkowo na steperze i biegałam jak była ładna pogoda. Co wieczór (jak nie zapomniałam ;p ) wcierałam krem antycellulitowy Eveline. Efektów nie widziałam w trakcie brania, ale po całej zakończonej kuracji. A teraz gdy mamy już wrzesień widzę dopiero jeszcze lepsze efekty! Musi minąć trochę czasu więc nie obserwujcie ciała co tabletkę, ale dajcie im czas na działanie. Wychodzi na to, że na pełen efekt musiałam czekać około 3 mies. czyli miesiąc po zakończonej kuracji. Kupiłam tabletki w aptece internetowej a odebrałam osobiście-koszt około 100zł (była promocja). Jedyny minus tych tabletek to ich wielkość mam trochę powiększone migdały i ciężko było je łykać ale po kilku dniach się przyzwyczaiłam
Podsumowując: POLECAM!
__________________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna." (S. Loren)
natalkab6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 21:39   #40
defacto
Zadomowienie
 
Avatar defacto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 1 621
Dot.: Cellasene działanie i skład

vzy ktos wie gdzie moge dostac teraz cellasene ?
__________________
Wymiankaaa

Jak dobrze, że Cie mam..



studentka zip
defacto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 17:57   #41
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Cellasene działanie i skład

Chyba już nigdzie Został wycofany z Polski :/ Szkoda, bo też bardzo chciałam go wypróbować Może ktoś może polecić coś innego, równie skutecznego?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 21:41   #42
goskaa15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 65
Dot.: Cellasene działanie i skład

Hej dziewczyny,
czy któraś z Was znalazła jakieś zastępstwo do Cellasene ? Ostro wzięłam się za siłownię ale przydałoby się dodatkowe wsparcie, jeżeli chodzi o znienawidzoną pomarańczową skórkę
Czytałam o cellinea ale cena mnie przeraziła ! Ktoś może coś testował z niższej półki?

Edytowane przez goskaa15
Czas edycji: 2016-01-10 o 21:47
goskaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 15:01   #43
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Cellasene działanie i skład

A gdzie znalazłaś te tabletki? Ja ich szukam od pół roku. Zażywałam je jakieś dwa lata temu i efekty były niesamowite. W 3 miesiace poleciało mi po 3 cm, też bym chętnie się dowiedziała, czy jest jakiś odpowiednik.
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-29 16:01:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.