Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 19:43   #31
viola1031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Dziewczyny, a ile dokładnie wynosza Was koszty podnajecia miejsca na paznokcie? Chodzi mi o to czy oprocz czynszu płacicie jeszcze za media? Jutro lub po jutrze mam isc zobaczyc salonik, w ktorym mogłabym podnajac miejsce ale nie wiem na jakie warunki moge sie zgodzic, zeby mnie kobitka nie wykreciła. Ona tez za bardzo sie w tym temacie nie orientuje wiec nie wiem jak to bedzie. Jak wy płacicie? Dodam, ze jest to podobno nie duzy salonik, wiec miejsca miała bym pewnie jak na lekarstwo....
viola1031 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:51   #32
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
tzn. nie chce nic za wynajem stanowiska? dziwne... najwyraźniej liczy, że panie przychodzące do ciebie, zostawią trochę pieniędzy również u niej. Ja na twoim miejscu nie zastanawiałbym się, nic nie masz do stracenia i nic nie będziesz musiała dokładać z wlasnej kieszeni w razie ewentualnego fiaska - Penelopo, wygląda na to, że złapałaś Pana Boga za nogi

Ehhhh....ile jak bym dała, żeby mieć te parę stówek w kieszeni zamiast płacić za wynajem....
Oczywiście że pojadę!Z tymi paniami to jest tak, że to Ona właściwie powiedziała iż będę miała gotowe klientki..Trzeba tylko zachęcić..I tu prośba do Was..JAK?

Cytat:
Napisane przez viola1031 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile dokładnie wynosza Was koszty podnajecia miejsca na paznokcie? Chodzi mi o to czy oprocz czynszu płacicie jeszcze za media? Jutro lub po jutrze mam isc zobaczyc salonik, w ktorym mogłabym podnajac miejsce ale nie wiem na jakie warunki moge sie zgodzic, zeby mnie kobitka nie wykreciła. Ona tez za bardzo sie w tym temacie nie orientuje wiec nie wiem jak to bedzie. Jak wy płacicie? Dodam, ze jest to podobno nie duzy salonik, wiec miejsca miała bym pewnie jak na lekarstwo....
Przecież cały wątek o tym mówi..Nie przeczytałaś?
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 20:11   #33
viola1031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Przeczytałam, ale nie wszystkie dziewczyny napisały ze płaca powiedzmy 300 czy 400 zł łacznie z mediami czy tylko sam czynsz, a to mnie interesuje.
viola1031 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 20:20   #34
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Ja wczoraj byłam z żelkami u mojej stałej klientki na Ursusie w Warszwie i tak zaqczęłysmy sobie gadać własnie o podnajmie i jak usłyszałam że Pani właścicielka salonu proponuje przejście owej stylistce na podnajem za jedyne 4000 zł - tak tak nie 400. Bo inaczej to jej się nie opłaca z nią współpracować. Dziewczyna robi babce niezłą kasę, ma sporo oczywiście swoich klientek i daje jej jakiś tam procent. I Dziewczyna chciała podnająć u niej stolik, bo coś tam się nie mogły dogadać, ale jak babka walnęła taką sumę... Ludzie są z kosmosu... Jak ta dziewczyna odejdzie - czego szczerze jej życzę - to Pani właścicielka będzie płakała...
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:51   #35
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Żartujesz!!?4000zł! Zwariowała babina...Ech...ludzie to mają filmy, jak daje słowo..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:56   #36
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

o matko z córką, a gdzie jest ten salon...? w centrum Londynu...?

chyba kobieta na głowę upadła
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 19:32   #37
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Odkopuję wątek, może ktoraś z dziewczyn jest ciekawa jak mi poszło na własnej działalności..
Więc tak, zdecydowałam się tam na to pomieszczenie, byłam 3 msc i miałam dosyć.
Właścicielka młoda dziewczyna, wiecznie się wtrącająca w moją pracę, na sam koniec poklocilysmy sie i to ostro.
Zus płaciłam bodajze 370 zł plus skarbówka, plus wynajem plus produkty..
Za każdy miesiąc pomagał mi TŻ, bo nie wyrabiałam :/
Aktualnie mam zawieszoną działalność, szukam czegoś tańszego.
Zastanawiam się również nad czymś swoim, na pół z jakąś fryzjerką..Szczerze, jak mam mieć znowu jakieś konflikty z właścicielami którzy traktują mnie jak pracownika, to podziękuje podnajmować od kogoś pomieszczenie.
Amen

A !
PS
Najlepsze było to jak klientki wracały do mnie po dwóch tyg na uzupełnienie, niekiedy już odnowy to szanowna właścicielka mówiła
"oooj co już tak szybko? czyżby pazurki się połamały? Mi to się trzy miesiące trzymały jak mi moja przyjaciółka robiła!" Nie wspomnę również, że sama nosiła płaskie, długie tipsy z frenchem i wysoką, prostą linią uśmiechu
jedna wielka MASAKRA!
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 19:53   #38
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

uuuu to nie ciekawie ;/ nie dziwię Ci się że zrezygnowałaś. Ja też podnajmuję mam 1*1 m2 ale właścicielka do niczego się nie wtrąca poza tym że nie mogę robić akryli bo liquid śmierdzi klientom ale to da się przeżyć. Poszukaj czegoś i idź na swoje tak jest najlepiej lepiej się męczyć u siebie niż u jakiegoś bubla który non stop się do wszystkiego wtrąca i jeszcze odstrasza klientki takimi tekstami ;/
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:33   #39
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Ponownie odkopuje ;-)
Znalazłam stanowisko w kwietniu w salonie fryzjerskim, 250zł msc

Atmosfera super, finansowo daje radę..czego chcieć więcej ;-)
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:10   #40
mariolka666554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam wielki dylemat.
U mnie na osiedlu powstało solarium umieszczone w nowym bloku, dobra lokalizacja.
Mają do wynajęcia stanowisko na stylizację paznokci i życzą sobie 800 zł czynszu.
Zastanawiam się czy to nie jest za dużo? Solarium jest duże, zarazem przytulne, mimo, że nowo otwarte to dużo ludzi przychodzi.
Nie wiem jaki to metraż, to jest taki box, jak na większą kabinę solaryjną.Zmiesci się stolik, krzesła, komoda no ogolnie jest troche miejsca, nie byloby mi ciasno.
Problem w tym, że zaczynałabym od zera, czyli sprzęt mój, meble moje, zero swoich klientek.
Doradźcie, bo mam straszny mętlik..

Aha, miasto ok. 150 000 mieszkańców.
http://www.***********/polecam,mariolka666554 `prosze zalogujj sie tam ! jest to super strona możesz tam poznać nowych znajomych przyjaciół i nie tylko !;] , przerabiac swoje fotki , obrazki xd!
mariolka666554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.