Akademia sztuk piękności kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 20:53   #1
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198

Akademia sztuk piękności kraków


napiszcie coś o tej Akademii?? był tam ktoś?? i jak było?? chodzi o stylizację paznokcia i akryl!! wizaż mnie nie obchodzi czy dobrze czy nie!!!! przedewszystkim paznokcie!! czekam!!
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:10   #2
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Akademia sztuk piękności kraków

to czekaj.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:53   #3
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Akademia sztuk piękności kraków

wiecej wykrzyknikow bo poki co za malo zmobilizowalas wizazanki do odpowiedzi!!!!!!! -.-
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 09:54   #4
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Akademia sztuk piękności kraków

A ja odpowiem
Odbyłam w tej szkole kurs stylizacji paznokci (żel +akryl). Jestem bardzo z niego zadowolona i od 3 lat pracuję w zawodzie. Atmosfera w szkole bardzo fajna, instruktorka która się tobą interesuje a nie olewa, koszt kursu przystępny jak dla mnie biorąc pod uwagę że nie musiałam kupować na kurs żadnych produktów oraz tego że za zaświadczenia i certyfikaty także nie musiałam już nic dopłacać.
Zresztą, jak jesteś z Krakowa możesz przecież do każdej szkoły którą się interesujesz się przejść i zobaczyć jak to wygląda, będziesz wtedy miała własną opinię.
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:36   #5
donia_26
Raczkowanie
 
Avatar donia_26
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 194
Dot.: Akademia sztuk piękności kraków

A ja też tam kursik robiłam, podstawy + żel. I powiem tak podstawy mi wytłumaczono nawet jakiś tam manicure przećwiczyłam. Podstawy wykonania paznokci też wmiare oki ale z praktyką ciężko. Teraz może się pozmieniało ( ja robiłam kurs z 3 lata temu) może mają mniejsze grupy ( u mnie 10 osób) Więc radzę idz i sobie zobacz, z tego co pamiętam jest tam rzeczywiście bardzo miło.

Radze poczytaj forum bo gdzieś widziałam wątek o dobrych i polecanych kursach w Krakowie.

Edytowane przez donia_26
Czas edycji: 2010-02-07 o 10:38
donia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:34   #6
megan853
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Akademia sztuk piękności kraków

Cytat:
Napisane przez marta24lata Pokaż wiadomość
napiszcie coś o tej Akademii?? był tam ktoś?? i jak było?? chodzi o stylizację paznokcia i akryl!! wizaż mnie nie obchodzi czy dobrze czy nie!!!! przedewszystkim paznokcie!! czekam!!
Czy chodzi o akadenie Piękności krystyny Ł??? jeśli tak to nie polecam. robiłam kurs w pazdzierniku 2009.Jestem zawiedziona niski poziom, praktyka na sztucznych dłoniach, ok 10 kursantek i jedna instruktorka(miła damusia p. kasia) swoją wiedze na temat paznokci nie ujawnia. Na warsztatach z fiberglasu niczego nie ucza o wszystko trzeba pytać np jakie zabiegi można wykonywać przed fiberglasem, a o tworzeniu krzywej C z jedwabiu można pomarzyć-nikt tego mam nie zademonstrował nawet. Kiedy pokazałam instruktorce kartkę z instrukcią robienia fiberglas z BelArt, była w szoku skad to mam?(z internetu) ,prosiłam o pokazanie tworzenia krzywej C no i mi tylko powiedziała tak powierzchownie tylko jak to się robi. Przez 10 h kładłyśmy 2 warstwy jedwabiu i zatapiałyśmy suszone kwiatki. za taka przyjemność zapłaciłam 400 zł. A kurs też nie tani bo ponad 1000 zł.Jedyną zainteresowaną była sama p.KrystynaŁ . A formowanie paznokci tylko na tipsie.Pozatym kosmetyki BelArts sa chińskie a panie w sklepiku wciskają różne nie potrzebne rzeczy.Wróciłam do domu z przepiłowanymi płytkami paznokci i obolałymi skórkami.Stanowczo nie polecam

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Halo, nie mozna na tym kursie wypowiadać się na temat innych firm kosmetycznych niż BelArt. No i oczywiscie nie masz mozliwości na tym kursie wypróbowania innych firm bo wszystko robia na BelArt
megan853 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 21:46   #7
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Akademia sztuk piękności kraków

Ja też roniłam ten kurs i jestem bardzo zadowolona Owszem, były różne szczegóły do których można się przyczepić, ale ogólnie wszystko okej i polecam
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.