co sądzicie o żelach i nails? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 09:06   #1
mania1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11

co sądzicie o żelach i nails?


jestem tu nowa nie krzyczcie na mnie ze takie pytania tu byly po prostu duzo szukania by bylo prosze o pomoc.
mania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 15:16   #2
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez mania1919 Pokaż wiadomość
po prostu duzo szukania
Boże, widzisz i nie grzmisz !
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:25   #3
joannaa32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez Izu91 Pokaż wiadomość
Boże, widzisz i nie grzmisz !
Te forum jest coraz gorsze ,az niemilo sie czyta,widze tu stara klike ktura opotrafi tylko ublizac innym lub niemilo krytykowac.Bardzo nieladnie
joannaa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:17   #4
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez joannaa32 Pokaż wiadomość
Te forum jest coraz gorsze ,az niemilo sie czyta,widze tu stara klike ktura opotrafi tylko ublizac innym lub niemilo krytykowac.Bardzo nieladnie
bardzo nieładnie to jest oczekiwać że poprosisz o informację na temat żeli które mają swój osobny- szeroki notabene wątek i jeszcze przyznasz że nie chce Ci się samej wstukać hasło w wyszukiwarke bo jest dużo szukania. to straszne. chcesz o tym porozmawiać?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 05:48   #5
joannaa32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

akurat to nie moja prosba, ja stwierdzam fakt ze za kazdym razem jak ktos nowy o cos zapyta dostaje niemila odpowiedz, zamiast przekierowania na ODPOWIEDNI TOR.
joannaa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 08:25   #6
mania1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

tak dziekuje za taka odpowiedz wlasnie na to czekalam ludzie skad w was tyle nienawisci. zamiast na mnie wyzywac dawno byscie zdazyly napisac co o nich sadzicie ale lepiej sie wyzyc na kims nowym
mania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 12:04   #7
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez mania1919 Pokaż wiadomość
tak dziekuje za taka odpowiedz wlasnie na to czekalam ludzie skad w was tyle nienawisci. zamiast na mnie wyzywac dawno byscie zdazyly napisac co o nich sadzicie ale lepiej sie wyzyc na kims nowym
zamiast pytać to se wpisz w przegłądarce
nawet w googlach jak wpiszesz to też znajdziesz przekierowanie na wizaż i ....
i tyle, no
__________________
kocham to forum
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 19:06   #8
joannaa32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Wink Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez mania1919 Pokaż wiadomość
jestem tu nowa nie krzyczcie na mnie ze takie pytania tu byly po prostu duzo szukania by bylo prosze o pomoc.
Mania1919 ja tez wlasnie chcialabym sie dowiedziec na temat zeli i-nails ,ale jak do tej p0ory nieotrzymalam zadnej odpowiedzi,w kazdym razie sa ludzace podobne do zeli niemieckiej firmy buschmann i jezeli to ta firma to powiem ze sa OK.mozna spokojnnie na nich pracowac .
joannaa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:30   #9
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Używam żeli kolorowych i-nails - jak dla mnie są świetne, super kryją, wygodnie mi się je rozprowadza Ostatnio zakupiłam kamuflaż i-nails - również jestem bardzo zadowolona Dodatkowo macie wątek "Sklep Dobrarada" i wyszukiwanie zaawansowane... ja ostatnio wpisywałam tam słowo np. primer jak chciałam poczytać kilka rzeczy na ten temat i faktycznie tym sposobem można szybko znaleźć odpowiedź.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:48   #10
joannaa32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Dzieki Ea89 :-*
joannaa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:51   #11
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Nie ma za co, na tyle ile potrafię to zawsze staram się pomóc
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 19:53   #12
mania1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

dziekuje a te żele dobrze trzymają się płytki?
mania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:58   #13
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Wiesz, z tego co udało mi się poogarniać na forum to Dobrarada testuje zazwyczaj swoje produkty i nie wystawia bubli.

Moim zdaniem to nie jest tak, że żel się nie trzyma płytki...ja ostatnio musiałam użyć żelu za 5zł (nie bijcie mnie! Nie od chińczyka!) i wszystko trzyma się idealnie a nie jestem weteranką w tej dziedzinie...
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:00   #14
mania1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

to fajnie wszystko skłania mnie do tego żeby zamówić sobie te żeliki
mania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:04   #15
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Najlepszym sposobem żeby się przekonać jest zakupienie próbek. Weź sobie parę słoiczków 5ml i sama oceń, który Ci podpasuje. Nie są drogie, więc się nie wykosztujesz a może odkryjesz jakiś fajny żelik, na którym będzie Ci się przyjemnie pracować .
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:10   #16
mania1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

chyba tak zrobie
mania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 22:08   #17
violka41
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

...

Edytowane przez violka41
Czas edycji: 2014-11-13 o 16:47
violka41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 19:02   #18
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

A ja napisze tak. Wasza rada - wez kilka sloiczkow 5ml i sprobuj nie jest dobra, bo i-nails ma mnostwo zeli, o kolorach juz nie wspomne.
Z samych zeli do french jest kilka bialych, kilka pinkow, a nawierzchniowe sa cleary, pink ktory w rzeczywistosci jest clear i jeszcze ten violet - tez clear. Co do kolorow: Jest ich ponad 200 a tylko kilka z nich jest naprawde wartych zakupu. Dlaczego? Bo sa kolorki ktore wogole nie kryja, sa takie co kryja po 5 warstwie, a sa takie co po drugiej juz sa sliczne.
Sa kolrki ktore potrzebuja cleara na wierzch, sa kolorki ktore bez cleara blyszcza sie slicznie tygodniami, sa kolorki ktore kladzione na plytke - bez zadnego zelu podst. pieknie sie trzymaja....jest tego duzo.

Nawet jesli watek juz byl, to jest to robota moderatora zeby skierowac uzytkownika na odpowiedni dzial, watek lub watki polaczyc w jeden- nie trzeba od razu jezdzic po kims...

Na bardzo szybko moge napisac tak - z inails polecam nr 5- jasny czerwony, 63 i 64 - wisniowy, 111- kolor jasna wisnia, braz 99, czarny.
Jest ich jeszcze kilka wartych polecenia, ale numerow w tym momencie nie pamietam - jesli ktos chce wiedziec dokladniej zapraszam na pv - mam ponad 100 kolorow z i nails. Kolejne 50 pomixowane. Kazdy kolorek opisywanlam przy testowaniu - ktory wymaga cleara, ile warstw, czy odpryskuje, czy moge polozyc na bezposredni odprost, jak sie zachowuje grubo polozony, jak latwo spilowac td...

Zdarza sie czasami ze dostanie sie zelik beznadziejny - wogole nie kryjacy - dzwonie wtedy do dostawcy i przy nastepnym zamowienu dostaje ten sam zel gratis. Dlaczego i jak?
Raz zamowilam braz nr99 - byl beznadziejny - wogole nie kryl, zglosilam to do DR i powiedzieli ze widocznie jest to jakis blad, bubel - dostalam drugi - jest boski - kryje po drugiej warstwie - jak mleczna czekolada.
Moj faworyt 64 - no i moze 111, ale jest ich jeszcze przynajmniej 5 innych ktore zawsze zamawiam po 3, bo wiem ze sa boskie i klientki je kochaja...

Jak kogos interesuja jakies zeliki inails to zapraszam na pv - sprawdze w salonie, spisze numerki, zajrze w notatki - ponad 10 kartek w zeszycie.....
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 21:37   #19
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Co do próbek to nie miałam na myśli kolorówek... sama mam kilka słoiczków różnych żeli aby móc wybrać ten, który mi podpasuje. Nie chodzi tylko o kolor ale zauważ, że jednej będzie super pracowało się z żelem X a druga uzna, że jest beznadziejny i wybierze Y. Nie znaczy to oczywiście, że jakiś jest zły, tylko od preferencji. Dlatego mamy tyle firm, które super prosperują a mają żele w podobnym przedziale cenowym.

Będzie super jeżeli założysz temat, w którym zawrzesz swoje notatki. Na pewno przyda się mi i dziewczynom , jeżeli nie będzie Ci się chciało to poproszę o pw. Będę bardzo 'dźwięczna'
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 00:04   #20
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
Co do próbek to nie miałam na myśli kolorówek... sama mam kilka słoiczków różnych żeli aby móc wybrać ten, który mi podpasuje. Nie chodzi tylko o kolor ale zauważ, że jednej będzie super pracowało się z żelem X a druga uzna, że jest beznadziejny i wybierze Y. Nie znaczy to oczywiście, że jakiś jest zły, tylko od preferencji. Dlatego mamy tyle firm, które super prosperują a mają żele w podobnym przedziale cenowym.

Będzie super jeżeli założysz temat, w którym zawrzesz swoje notatki. Na pewno przyda się mi i dziewczynom , jeżeli nie będzie Ci się chciało to poproszę o pw. Będę bardzo 'dźwięczna'

No moze i masz racje, choc ja osobiscie moge pracowac na kazym zelu i nie narzekam ze gesty czy jakis....w zaleznosci od zelu zmieniam troszke sposob aplikacji i jest ok.

Co do moich notatek - jest tego prawie caly zeszyt 64kartkowy.
Jesli interesuje cie jakis konkretny kolor/numer, albo chociaz odcien to napisz jaki - siedzialabym kilka dni zeby wszystko tu przepisac, czy zeskanowac.
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:03   #21
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Wow, gratuluję samozaparcia w opisywaniu każdego z żeli


Jakbyś mogła opisać:
Żel UV I-nails Cosmic White
Żel UV i-nails Prima White AMERICAN
Żel UV I-nails ULTRA White

Żel UV I-nails Make-Up Cover
Żel UV i-nails COVER Kamuflaż Brzoskwiniowy

Żel UV i-nails base podkładowy (bonder)
Żel UV i-nails Builder Celeste

Jeżeli za dużo to przepraszam

P.S.Których kolorowych żeli nie polecasz?
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:46   #22
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

żel UV I-nails Cosmic White - polecam - ladnie sie naklada i ladnie kryje
Żel UV i-nails Prima White AMERICAN - nie uzywalam tylko dlatego ze nie polecala mi go znajoma kosmetyczka ktora robi tylko na inails
Żel UV I-nails ULTRA White - jest ok, jesli lubisz sniezno-bialy, ale przy zbyt grubej warstwie moze w calosci odpryskiwac. Natomiast jesli polozysz cienka warstwe - nawet niedbale, a potem polozysz grubsza warstwe to jest jak najbardziej ok, ale tylko jesli clearem czy pinkiem dokladnie pokryjesz caly brzeg wolny - rowniez po bokach

Żel UV I-nails Make-Up Cover
Żel UV i-nails COVER Kamuflaż Brzoskwiniowy

Z coverami jest tak. Sa dla mnie dobrej jakosci, moze moglyby byc deczko gesciejsze, ale to kwestia wprawy, a co do kolorystyki to nie ma co pisac - wszystko zalezy od gustu klientki i koloru jej skory. Dla jedenj bedzie za ciemny, dla drugiej za pomaranczowy, a dla innej za trupio-rozowy. Ale dobrze kryja - nawet jesli nie stworzysz jajeczka, a polozysz dwie czy trzy cienkie warstwy. Kladziony na paznokiec , bez zadnej bazy, czy bondera, szybko sie zapowietrza. Jesli nie pokryjesz go niczym na wierzch to po paru dniach jest malo swiezy, porysowany - czyli troszke za miekki - pokryty clearem - super


Żel UV i-nails base podkładowy (bonder) -nie uzywam zadnych bonderow
Żel UV i-nails Builder Celeste - nie znam

P.S.Których kolorowych żeli nie polecasz?

polecam wszystkie ktore w opisie sa super kryjace, nie podobaja mi sie perlowe, a neonowe wymagaja zawsze nablyszczenia - super kryjace nie zawsze (czasem klade je na swoje pazurki bez podkladu - na sam odrost - oczywiscie opilowuje caly pazurek wczesniej i tylko kolokiem dopelniam - trzyma sie super, blyszczy nawet bez cleara czy nablyszczacza)
moje ulubione na szybko - 64,5 153, czarny, 111, fiolet mocno kryjacy, 99 i jeszcze pare ale zeszyt zostal w pracy.
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:14   #23
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?


Dziekuję!
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 18:30   #24
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

......
Prima White AMERICAN - ja lubię, taki z gęściejszych,daje ładną delikatną biel.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:37   #25
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

warto miec Americana w szufladzie, bo czasami zdarzaja sie klientki, ktore nie lubia mega bialych frenchy, tylko takie bardzo delikutasne, a Prima ma taki bardzo mleczny odcien...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:08   #26
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Exclamation Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Jeśli klientka nie lubi sniezno-białego frencha a masz tylko taki biały to wystarczy mleczko-różowy żel budujący. Po utwardzeniu taki zelik nabiera koloru cielistego a biały staje sie bardziej naturalny- kremowy.
Jest to bardzo prosta i szybka metoda na french, szczególnie dla osób jeszcze niewprawionych, bo onijamy etap budowania "jajeczka".
Na pazurwk aplikujesz dwie cienkie warstwy milky pink gel, potem biała końcówka i milky pink na wierzch- grubsza warstwa- z zachowaniem zasad budowy: krzywda C, punkt stresu, naturalny kształt, równa, gładko powierzchnia...

Dodam do tematu jeszcze jedna rzecz: zeby jednokolorowe paznokcie zelowe były ładne, delikatne i naturalne to nie mogą być za grube. Wiele zeli słabo kryje i potrzebuje kilku warstw- nawet niektóre "super kryjace" z inails.
Ostatnio kupiłam kolorowe zele z modeny- wszystkie kolory. Są rewelacyjne. Czasem jedna warstwa wystarczy, a po drugiej tak samo cienkiej pazurki maja idealne pokrycie. Nawet jeśli na wierzch nie dasz cleara to są błyszczące i ślicznie. Konsystencja jak marzenie, ostatnio zrobiłam nawet stylizacje 3D. Ceny w modenie są jak u dobrej rady, a jakość nieporównywalna.

Edytowane przez olack
Czas edycji: 2012-05-13 o 13:18
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 16:22   #27
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
Jeśli klientka nie lubi sniezno-białego frencha a masz tylko taki biały to wystarczy mleczko-różowy żel budujący. Po utwardzeniu taki zelik nabiera koloru cielistego a biały staje sie bardziej naturalny- kremowy.
Jest to bardzo prosta i szybka metoda na french, szczególnie dla osób jeszcze niewprawionych, bo onijamy etap budowania "jajeczka".
Na pazurwk aplikujesz dwie cienkie warstwy milky pink gel, potem biała końcówka i milky pink na wierzch- grubsza warstwa- z zachowaniem zasad budowy: krzywda C, punkt stresu, naturalny kształt, równa, gładko powierzchnia...

Dodam do tematu jeszcze jedna rzecz: zeby jednokolorowe paznokcie zelowe były ładne, delikatne i naturalne to nie mogą być za grube. Wiele zeli słabo kryje i potrzebuje kilku warstw- nawet niektóre "super kryjace" z inails.
Ostatnio kupiłam kolorowe zele z modeny- wszystkie kolory. Są rewelacyjne. Czasem jedna warstwa wystarczy, a po drugiej tak samo cienkiej pazurki maja idealne pokrycie. Nawet jeśli na wierzch nie dasz cleara to są błyszczące i ślicznie. Konsystencja jak marzenie, ostatnio zrobiłam nawet stylizacje 3D. Ceny w modenie są jak u dobrej rady, a jakość nieporównywalna.
no Ameryki nie odkrylas -o Modenie jest watek, w ktorym ja osobiscie zachwalam ich kolorowke, zreszta jednofazowki i cover rowniez..a nawet ci podpowiem, ze kolor "brudny roz" po utwardzeniu robi sie w odcieniu nude i nalezy go pokryc nablyszczaczem, bo inaczej utlenia sie i po tygodniu robi sie sino-bury.
A co do bialego - sa klientki, ktore nie chca miec mleczn0-rozowych paznokci, tylko delikatnego frencha, wiec nadal uwazam, ze zel w odcieniu Americana powinno sie miec , chociazby op.5ml.

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-05-13 o 16:25
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 20:15   #28
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
no Ameryki nie odkrylas -o Modenie jest watek, w ktorym ja osobiscie zachwalam ich kolorowke, zreszta jednofazowki i cover rowniez..a nawet ci podpowiem, ze kolor "brudny roz" po utwardzeniu robi sie w odcieniu nude i nalezy go pokryc nablyszczaczem, bo inaczej utlenia sie i po tygodniu robi sie sino-bury.
A co do bialego - sa klientki, ktore nie chca miec mleczn0-rozowych paznokci, tylko delikatnego frencha, wiec nadal uwazam, ze zel w odcieniu Americana powinno sie miec , chociazby op.5ml.
....
z ciekawosci..w jakiej cenie jest najmniejsza pojemnosc kolorowego żelu z modeny?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 20:42   #29
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
z ciekawosci..w jakiej cenie jest najmniejsza pojemnosc kolorowego żelu z modeny?
dokladnie 9,99, ale jezeli chodzi o jakosc to nie wiem czy nie sa lepsze od tych z wyzszej polki..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 20:51   #30
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: co sądzicie o żelach i nails?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
dokladnie 9,99, ale jezeli chodzi o jakosc to nie wiem czy nie sa lepsze od tych z wyzszej polki..
.....
oo to super,te inailsy generalnie bardzo lubie,ale niektóre kolory płatają figle.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.