Brzydkie pazurki a żele....? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 00:03   #1
lalalalife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15

Brzydkie pazurki a żele....?


Hej dziewczyny, będę bardzo wdzięczna za jakąś poradę Otóż lubię śmigać boso, a że idzie wiosna i lato, to wszędzie w japonkach, sandałkach i tak dalej... a paznokcie u stóp - tragedia. Mam okropny nawyk obrywania ich - co gdzieś siedzę w domu, przy komputerze, przy książce, gdziekolwiek, bezwiednie skubię i niszczę te nieszczęsne pazurki. Ostatnio pomyślałam sobie, że może dobrym wyjściem byłoby zrobienie na nich żelków, tylko, no - żel musi się przecież na czymś trzymać, a ja np. u małych paluszków mam całą już tylko tę tzw. macierz paznokcia - króciutkie... czy da się położyć żel na niewielką płytkę? Nie mam czasu ani siły do samodzielnego pedikiuru co 3-4 dni i do przyklejania na każdy palec plastikowych tipsów, natomiast same z siebie nieprędko mi odrosną, no i raczej nie wytrzymam, żeby nie zniszczyć ich sama. Myślicie, że żel u mnie wypali? Bo moje własne paznokcie wyglądają naprawdę okropnie, płytka zniszczona przyklejaniem plastikowych tipsów przez pewien czas i w ogóle... masakra ;(
lalalalife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 00:33   #2
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Brzydkie pazurki a żele....?

spróbuj chociaż troszeczkę zapuścić płytkę u paznokcia i wtedy zrób na nich żel - może to na jakiś czas powstrzyma cie przed skubaniem i płytka pod spodem troszkę odrośnie.
nie przyklejaj plastikowych tipsów na paznokcie u stóp...:/
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:18   #3
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Brzydkie pazurki a żele....?

Cytat:
Napisane przez lalalalife Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, będę bardzo wdzięczna za jakąś poradę Otóż lubię śmigać boso, a że idzie wiosna i lato, to wszędzie w japonkach, sandałkach i tak dalej... a paznokcie u stóp - tragedia. Mam okropny nawyk obrywania ich - co gdzieś siedzę w domu, przy komputerze, przy książce, gdziekolwiek, bezwiednie skubię i niszczę te nieszczęsne pazurki. Ostatnio pomyślałam sobie, że może dobrym wyjściem byłoby zrobienie na nich żelków, tylko, no - żel musi się przecież na czymś trzymać, a ja np. u małych paluszków mam całą już tylko tę tzw. macierz paznokcia - króciutkie... czy da się położyć żel na niewielką płytkę? Nie mam czasu ani siły do samodzielnego pedikiuru co 3-4 dni i do przyklejania na każdy palec plastikowych tipsów, natomiast same z siebie nieprędko mi odrosną, no i raczej nie wytrzymam, żeby nie zniszczyć ich sama. Myślicie, że żel u mnie wypali? Bo moje własne paznokcie wyglądają naprawdę okropnie, płytka zniszczona przyklejaniem plastikowych tipsów przez pewien czas i w ogóle... masakra ;(
przyklejanie tipsow do plytki paznokcia u stop, to jak dla mnie jakies nieporozumienie... jesli chcesz miec ladne pazurki to udaj sie do jakiejs uzdolnionej stylistki i moze bez problemu przedluzyc ci je zelem badz akrylem - np. tylko ubytek a reszte pociagnac hybryda.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 15:47   #4
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: Brzydkie pazurki a żele....?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
przyklejanie tipsow do plytki paznokcia u stop, to jak dla mnie jakies nieporozumienie... jesli chcesz miec ladne pazurki to udaj sie do jakiejs uzdolnionej stylistki i moze bez problemu przedluzyc ci je zelem badz akrylem - np. tylko ubytek a reszte pociagnac hybryda.
miałam klientkę z podobnym problemem
akryl i żel był....
wsio...
i tylko tych z dużych paluchów nie dała rady obrypać...
wg mnie to zawsze zakładaj se jakieś gruuuube skarpetki, żeby pozbyć sie tego nawyku i nie skubać...
__________________
kocham to forum
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 21:51   #5
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Brzydkie pazurki a żele....?

Cytat:
Napisane przez Night_Wish Pokaż wiadomość
miałam klientkę z podobnym problemem
akryl i żel był....
wsio...
i tylko tych z dużych paluchów nie dała rady obrypać...
wg mnie to zawsze zakładaj se jakieś gruuuube skarpetki, żeby pozbyć sie tego nawyku i nie skubać...
nawyk to aurat jest tu sprawa drugorzedna -ja sama jestem milosniczka obgryzania paznokci u rak i jak juz mam spory odrost to skubie zebami i gdyby nie moj S. to pewnie zrywalabym zel na zywca. Tu bardziej chodzi o kwestie kosmetyczne.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 00:42   #6
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Brzydkie pazurki a żele....?

Nawyk nawykiem... Sama musisz sobie z tym poradzić. Żel może Tobie w tym pomóc. Jeśli chodzi o malutkie pazurki u stóp to da radę, tylko będziesz musiała częściej je uzupełniać niż osoba, która ma większa pazurki. Sama najmniejszego pazurka mam takiego, że prawie go nie widać i na własnym przykładzie wiem, że się da.
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.