Problem z bocznym wałem paznokcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-12, 16:14   #1
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797

Problem z bocznym wałem paznokcia


Dziewczyny mam problem,
moze przyblize sytuacje: moje paznokcie do konca liceum to był jakiś dramat, rozdwajanie, łamanie,rozwarstwianie itp
Mniej więcej 3-4 lata temu odkrylam odzywke eveline 8w1 ona je uratowała, stosuję ją raz- dwa razy w tyg pod lakier <wtedy wytrzymuje ok tygodnia>. od mniej wiecej 3-4 mcy, moze ciut dluzej zauwazylam ze moje paznokcie w okolicy wału bocznego nie są przyklejone? nie wiem jak to okreslic... pekaja, łamia sie w okolicy walu paznokcia, w mniej wiecej polowie;/
sadze ze to moze byc przez zbyt glebokie pilowanie;/ nie wiem co robic zeby paznokiec znowu sie przykleił piłuje bo widze ze sie zadziera- błedne koło;/ wrzucam zdjecie zeby lepiej zaznaczyc miejsce o ktore mi chodzi.
Dodam ze dzieje sie to glownie przy kciukach, czasem palcu wskazujacym;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (21,6 KB, 43 załadowań)
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 22:47   #2
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Problem z bocznym wałem paznokcia

nikt nie pomoze?
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 09:46   #3
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Problem z bocznym wałem paznokcia

nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twój problem, ale jeśli tak to miałam tak samo. Głównie dotyczyło to kciuków - w tym miejscu, które jest zaznaczone na rysunku pojawiała się taka jakby biała kreska, wiedziałam że to pęknięcie więc próbowałam to piłować. Niestety "krecha" wracała aż w końcu paznokieć pękał całkiem, a że było to w jego połowie to nie dość że wyglądało tragicznie to jeszcze bolało. Zauważyłam że paznokieć zaczynał pękać zawsze wtedy gdy był troche dłuższy, na wskazującym zdarzyło się tak kilka razy i uznałam że to od "użytkowania" tych właśnie palców.

Jak już napisałam problem miałam, obecnie go nie mam ale tylko dlatego że od lutego nosze cały czas hybrydy. Paznokcie bardzo się wzmocniły i od 2 miesięcy nie połamały. Nie wiem czy takie rozwiązanie Cie zadowala. Ja jestem mega zadowolona bo w końcu mam długie paznokcie

ps. ja po tej odżywce 8 w 1 miałam paznokcie w jeszcze gorszym stanie niż przed jej używaniem
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-13 10:46:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.