Czym dbacie o swoje pazurki ?? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 23:30   #1
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Lightbulb

Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)


Podchwyciłam wątek z fryzjerskiego no i masz Wszyszło co widac

Jesli mozecie to wklejajcie fotki swoich kosmetyków - WYŁĄCZNIE do pięlegnacji dłoni, pazurków, skórek itd. Wątek o lakierach juz był
Jesli da rade to od razu z nazwą, orientacyjną ceną i czy producent spełnił obietnice

Oto mój bardzo skromny i niskopólkowy zbiór, ale mam nadzieje ze po tym wątku zaczne sie wzbogacac o nowe okazy. Zreszta mysle, ze temu ma on słuzyc

Od lewej:

KillyS - Olejek odżywczy do skórek i paznokci, ok 10 zł; przy czestym używaniu jest ok, ale uzywam go z mysla o skórkach - nie paznokciach.

Top Choice - Utwardzacz do paznokci, ok 8 zł, początkowo wydawał mi sie dobry, moze minimalnie wzmocnił moje paznokcie, za to zawsze, regularnie zrywałam go płatami następnego dnia.

Avon - Wzmacniająca odżywka do paznokci, w promocji 13,90; jak to z Avonem bywa, ogolnie ładny zapach, efekty dostateczne, nawilza płytke paznokcia, wiec nie jest tak krucha i podatna na łamanie. (wchłania się)

Maść ochronna z witaminą A - ok. 3 zł (?), mocno natłuszcza wiec nadaje sie do pielęgnacji skórek.

Rossmann - Rózany krem do rąk - ok 3 zł; jak wszystkie wiecie jest bardzo dobry tylko moim zdaniem wolno sie wchłania, a nie lubie gdy 15 minut po posmarowaniu, mam stycznosc z wodą a czuje jakby to była oliwa. (mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli )

Avon - SSS intensywna kuracja rąk - w promocji chyba ok 13 zł; niesamowicie natłuszcza, wiec nadaje się na kuracje typu - gruba warstwa i bawełniane rękawiczki - dłonie, paznokcie, skórki są potem gładkie i 'odzywione'.


No to czekam na Wasze zbiory
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.

Edytowane przez Carrie
Czas edycji: 2006-02-22 o 21:55
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 06:29   #2
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Ja jestem narazie w fazie pielęgnacji Nail Tek`iem Xtra(na allegro 55zł),do tego stasuję różne kremy np.Garnier czy różany Rossman.Używam też olejku i peelingu Killys (oba około 11zł)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 07:40   #3
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Obecnie wogóle nie maluję paznokci, skróciłam ile się dało. Ponadto używam tylko kuracji Alessadro X-tra nail hardener - 55 zł. - Całkowicie spełnił obietnice, paznokcie mam twarde jak nigdy
Oprócz tego tylko lakier Killys przeciw żółknięciu płytki - 8zł - jest całkiem ok.
Olej rycynowy wcieram w skórki 2 zł.

To tyle, z nieciepliwością czekam aż odrosną mi paznokcie i lakiery w ruch .
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 08:23   #4
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

No to ja tez sie pochwale

Nie chcąc wydawać ok. 60 zl na Nail Teka postanowilam wziac sie ostro za moje pazurki iii udalo sie
Na poczatku kupiłam skrzyp polny z witaminami (15 zl), masc z wit A (1.70 zl), olejek rycynowy (ok 3 ), krem ziaji z kozim mlekiem (4,5 zl) i zaczelo sie.. codziennie lykalam tabletki, moczylam w podgrzanej oliwie z dodatkiem olejku rycynowego, pozniej smarowalam mascia z wit A lub oliwka dla dzieci.. do tego 2 razy w tyg paznokcie pilowalam na krotko i malowalam bezbarwnym lakierem zeby byly twardsze.. ostatnio zaczelam malowac je 'Witaminowa Bomba' Killys (7.50 zl na promocji ) i powiem wam ze juz od miesiecy nie mialam tak mocnych i dlugich (narazie ok 2 mm tej bialej czesci) pozdrawiam
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 09:12   #5
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Kiedys uzywalam sally hansen i zadna z tych odzywek nie spelnila mich oczekiwan. Potem uzywalam alessandro extra nail hardener i jest genialna. W tej chwili jako baze pod lakier uzywam odzywki lawendowej z alessandro i wcieram w skorki ONYMYRH.
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 09:30   #6
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Ostrp wzielam sie za swoje pazurki-kiedys (wstyd sie przyznac)- obgryzalam, teraz odkad stosuje Nail Tek II (najpierw Intensive therapy, pozniej foundation II, a teraz obie te odzywki razem+lakier kolorowy-to element kuracji) nie wiem czy ktos powiedzialby,ze widac,ze kiedys obryzalam o dloni dbam baaardzo-w koncu sa wizytowka kazdej kobiety,ja sama zwracam uwage na dlonie innych kobiet jadac na autobusem.
poza tym lubie olejek Killys (ale nie stosuje go na paznokcie-od tego jest Nail Tek) tylko na skorki, podobny a nawet ma wieksza pojemnosc jest olejek Inglota z jojoba i olejkiem z pestek moreli &wit.e.
do osuwanaia skorek uzywam kremu SH (odzywki tej firmy sa przereklamowane jak dla mnie i dawno dalam sobie z nimi spokoj,ale nic lepszego do uzuwania skorek niz ten krem jak na razie nie znalazlam).
no i ZAWSZE mam przy sobie krem do rak (a w domu cale mnostwo), obecnie moim faworytem jest krem AA z wyciagiem z malin-jak on pieknie wygladza skore dloni.
aha, o skorki dbam tez wcierajac w nie krem do skorek LUMENE z wyciagiemz rozy&pantenolem-jest b,wydajny i dobrze nawilza skorki i niweluje wszelkie zadziorki.
to tyle...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 12:21   #7
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Moje pazurki troche ostatnio stracily na formie wiec stosowalam odzywke z avonu. Kolezanka polecila i nie zaluje. Paznokcie sa teraz mocniejsze niz zawsze Procz tego odzywka do skorek (firmy nie pamietam - napis sie zmazal z uteleczki)i krem pielegnecyjny do skórek z avonu, czasem wcieram olejek w skorki. Procz tego kremik i to by bylo na tyle

Cytat:
Napisane przez ewunia2
To tyle, z nieciepliwością czekam aż odrosną mi paznokcie i lakiery w ruch .
Ja tez
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 14:42   #8
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

to i ja powiem czego używam

1. odzywka Avon Nail Experts Strong Results (wchlania się)... w sumie jak uzywa się regularnie to wzmacnia pazurki (ok 13 zł w promocji oczywioście)

2. odzywka Avon Nail Experts przyśpieszająca wzrost paznokcia - autentycznie działa (ok 13 zł w promiocji)

3. krem do rąk Malwa. taki tak tani kremik. uzywam go na dzien, bo nie pozostawia tłustego filmu (ok 2,50 zł)

4.Krem Nivea Soft używam na noc (grubsza warstwa) dobrze odżywia skórę nie tylko rąk

5, olej rycynowy- używam na noc tylko na skórki, bądz jeśli mam przesuszone (2 zł)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz.jpg (120,9 KB, 198 załadowań)
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 16:07   #9
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Smile Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

1. tłuścioch SSS, jako kuracja na noc- teraz chyba nie ma go w ofercie
2. kolejny tłuścioch dry skin relief - 6,90 zł - też na noc albo po pracach w domu bez rękawiczek
3.waniliowy krem avonu - nawilża ale ja uzywam go tylko ze względu na zapach bo kocham wanilie - 6,90 zł
4. kremik do skórek avonu- nie używam regularnie, nie pamietam czy coś daje- chyba teraz go nie ma w katalogu
5. odżywka z avonu - ta wchłanialna jest bardzo dobra, to jest jescze stare opakowanie , ale jak mi sie skończy to kupie następne
6. niwedawno zakupiony preparat 3w1 astora ( kupiłam w komplecie z lakierem wiec nie wiem ile kosztuje ) ale jaet baaardzo dobry, nałozony sam nei schodzi płatami!! nadaje sie pod lakier i na lakier ładnie nabłyszcza bardzo polecam
8. żel do skórek inglota - ok.12 zł - taki sobie, nawet mi pasuje , jak ktos poleci coś innego to zakupie
hmmm

tak patrze na ta liste i avonu dużo ) ale tylko przypadkiem

W pracy mam 2 kremy nie avonowe tylko zdjecia na zdrobie , kamill w pompce - szybko sie wchłania i ładnie nawilża- to wazne dla mnie bo pracuje w paierach i nie moge mieć tłustych rąk, regeneracyjny krem garniera - taki czerwony- jak chce wiekszego odżywienia i nie przekładam kartek
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:12   #10
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

To ja również zaprezentuję mój mały zestawik do pielegnacji pazurków, który wymaga gruntownego przeglądu, wyrzucenia niektórych rzeczy i dokupienia nowych.

1. Żel do skórek Oriflame - szanuję go za to, że pozwolił mi przestać wycinać skórki...
2. Krem do pielęgnacji skórek Avon - tak na prawde pewnie wszystko, co bym wklepywała w skórki działałoby podobnie, nawet zwykły krem do rąk. Ale jkoś przywiązałam sie irracjonalbie do tego produktu i skórki mam w porządku, więc nie moge narzekać...
3. Sally Hansen - Maximum Growth - taka sobie średnia odżywka. Moją najlepszą z tej serii była No More Peeling, specjalnie na problem rozdwajających się paznokci (pomogła mi niesamowicie), ale bardzo trudno ją dostać i dlatego zdecydowałam się na kupno innej...
4. Pierre Arthes - Odżywka z ceramidami - ODRADZAM ZDECYDOWANIE!!! Kupiłam ją, żeby stosowac jako baze pod lakiery i to co zrobiła mi z płytką paznokcia jest po prostu straszne... Paznokcie zaczęły mi się po prostu łuszczyć, okropieństwo. Nadaje się tylko do wyrzucenia. Bleee...
5.Kremowy peeling do twarzy z białą herbatą Avon Planet Spa - używam go do peelingu dłoni, sprawdza się znakomicie Na buźkę stosuję enzymatyczne i na pewno nie Avon...
6. Krem do rąk i paznokci Avon różowy - mój ulubiony, jakoś nie znalazłam lepszego do tej pory, chociaż lubię zmieniać kremy do rąk....
7. Krem do rąk z owsem Avon -taki sobie, może być, stosuje go jak sobie o nim przypomnę
8. Krem do rąk i paznokci Oliwkowy Delia - taki z niego średniaczek, ma fajny zapach, ale denerwuje mnie tłusta warstwa, którą zostawia...
9. Krem do rąk i paznokci Anew Avon - po prostu krem z filtrami UVA/UVB...

Duzo tego Avonu, ale dlatego pewnie, że część kremów dostałam w spadku, albo w prezencie. Kremik na urodzinki, na Gwiazdkę, na imieninki i się nazbierało...

Teraz czeka mnie zakup Nail Teka, jak mi Sally Hansen na te łuszczące paznokcie nie pomoże...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zestaw paznokcie.jpg (54,4 KB, 148 załadowań)
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 11:10   #11
evie
Raczkowanie
 
Avatar evie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 79
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

A może możecie powiedzieć cos na temat odżywek do słabo rosnących paznokci?? Bo moje nie rosną prawie wcale
evie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 11:16   #12
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Cytat:
Napisane przez evie
A może możecie powiedzieć cos na temat odżywek do słabo rosnących paznokci?? Bo moje nie rosną prawie wcale
Niby Sally Hansen - Maximum Growth jest na takie paznokcie, ale raczej nie działa, albo nie zauważyłam, bo akurat mnie rosną w kosmicznym tempie...
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 11:25   #13
msmarta
Raczkowanie
 
Avatar msmarta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 74
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Ja wczoraj postanowiłam że muszę jakoś zadbać o moje pazurki, poleciałam do rossmana i kupiłam odżywkę do paznokci wibo z wapniem, to tylko tak na poczatek. Smaruje sie jeszcze kremem do rąk wisniowym "cztery pory roku".
msmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 16:30   #14
Sardynka88
Raczkowanie
 
Avatar Sardynka88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 194
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

ja uzywam:
1) Inglot grow max, odzywka przyspieszajaca wzrost paznokcia - niczego takiego nie zauwazylam a na dodatek schodzi platami po jednym dniu :|
2) Joko aktywna kuracja utwardzająca - nawet dobra jak na niską cenę ;D
3) maść witaminowa (z wit. A) - smaruje i smaruje narazie czekam na efekty ;P
4) olejek rycynowy - b. dobry na skórki
5) krem Garniera, do rąk zniszczonych, bardzo dobrze nawilża dłonie
__________________
born free,die free...
Sardynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 16:42   #15
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Teraz ja : )

- krem do rąk, różnie to bywa: nivea soft, garnier czerwony, kamill soft... (kremy jak kremy... ten z garniera najtłuściejszy i najlepiej odzywia. ceny umiarkowane: 5-8 zł)
- olejek do paznokci i skórek kyllis, ten boski pomarańczowy (ok 8zł chyba? jak dla mnie bardzo skuteczny, używam od ponad roku, teraz mam drugą buteleczkę, no ale nie stosuję codziennie, bo nie jestem systematyczna paznokcie się nie łamią, nie rozdwajają ani nic)
- żel-krem do paznokci z vipery (ponad 5zł, nie pamiętam ile... używam na zmianę z olejkiem, też go "lubię")
- rzadko maluję paznokcie
- łykam skrzyp polny. bardziej na włosy stosuję, ale zauważyłam, że mi się paznokcie wzmocniły : )
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 15:12   #16
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Co do mnie, to generalnie nie za dużo uwagi poświęcam paznokciom
Jednak zestaw do ich pielęgnacji posiadam, a w związku z wizażową akcją pozbywania się kosmetyków, zaczęłam (powoli to powoli) wdrażać w plan zuzywanie tych wszystkich bajerów. No więc do rzeczy:
- kremy do rąk:
Les Karites regenerujący (ok. 15 zł./150 ml)- tak na co dzień, w domu
Ziaja Aretina Q (ok. 5 zł.)taki lekki, szybko wchłaniający się, noszę zawsze w torbie, mogę wszędzie się nim nasmarować, bo wchłania się błyskawicznie
Avon, Dry Skin Relief -(chyba 7,90 ale nie jestem pewna) super nawilża, ,ale też strasznie się lepi, więc używam tylko na noc
Avon, Wanilia i Mleczko Sojowe (5,90?)tylko i wyłącznie dla zapachu
Rossmann różany (2,99)od czasu do czasu
- odżywki do paznokci i skórek:
Balsam do paznokci Herba Studio (4-5 zł.)tak, żeby w miarę szybko wetrzeć coś w paznokcie
Killys, Olejek do skórek i paznokci (ok.11zł)w zasadzie rzadko używam, bo jest strasznie tłusty, ale jeżeli już to na noc
GAL, Odżywka keratynowa (8,80zł.)on jest jeszcze bardziej tłusty, i niewygodny w stosowaniu ale naprawdę działa na skorki. Stosuję rzadko
Inglot jakaś taka niebieska odżywka, w formie lakieru bezbarwnego (niebieska przezroczysta w opakowaniu), w zasadzie nie zauważyłam żeby coś robiła, ale już mi się na szczęście kończy

Praktycznie w ogóle nie maluję paznokci (może ze trzy razy na rok), więc mam chyba tylko jeden lakier.

Edytowane przez agusia_85
Czas edycji: 2005-10-23 o 15:15 Powód: zapomniałam o cenach :)
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 17:11   #17
Luiza10
Przyczajenie
 
Avatar Luiza10
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 25
GG do Luiza10
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

ja uzywam sally hansen z teflonem i mam naturalne paznokcie mocne jak tipsy
Luiza10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 21:02   #18
Martoo$
Raczkowanie
 
Avatar Martoo$
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 45
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

No to po kolei...
Zaczynamy od leków:
Vitapil - cholernie drogi (ok 35 zł), ale za to dość skuteczny. Głównie na włosy, ale paznokcie też mi się trochę poprawiły.
Vitaral - równie skuteczny jak ten powyżej, tyle samo tabletek a o niebo tańszy (15 zł). Polecam!!!!
Maglek - taki bajer. Coś tam niby pomaga, ale w zestawie.
Wapń - taki do rozpuszczania. Też niezły moim zdaniem
Inne:
Olej rycynowy - świetny! To naprawdę mogę polecić, bo działa super ^^
Glicea krem do rąk aloesowy - jedyny który mnie nie uczula... I naprawdę fajne jest po nim uczucie.
Krem Nivea - na noc grubsza warstwa do nawilżenia rąk.
Oliwka Bambino - na zimę głównie do totalnie przesuszonych rąk.
Odżywka do paznokci Klagen + vit. E z firmy Pogres cosmetics - tania (chyba 7 zł) a dość dobra. Długo trzyma się na paznokciu i zaczęły mi po niej szybciej pazurki rosnać. Polecam!

Uff... to chyba wszystko... Ale szczerze mówiąc i tak moje pazurki to nie jest rewelacja i czeka mnie jeszcze z nimi bardzo dużo pracy :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz.jpg (68,9 KB, 156 załadowań)
__________________
Sumienie mam czyste... nieużywane...
Martoo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 07:05   #19
karolcia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 106
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

teraz ja...

TOP CHOICE mineral nail care treatment - odzywka do pazurków (ok.7 zł) chyba działa ale mam ją krótko
KOLASTYNA krem do rąk i paznokci wzmacniający - krem do rączek całkiem faajny (ok.5 zł)
Wpań - nie wiem jak sie dokładnie nazywa ale to taki sam jak na focie Martoo$ mi nic nie pomogło ;( kiedyś piłam miltiwitaminę i pomogła mi duużo
Oliwa z Oliwek - mocze sobie pazurki coodziennie (niekiedy rzadziej)
Szklany Pilniczek - top choice (ok.11 zł)

pozdrawiam paa
__________________
"...Nigdy nie pozwól aby strach wyeliminował Cię z dalszej Gry..."
karolcia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 11:37   #20
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

no wiec tak:
  • odżywka do paznokci z keratyną, ale tylko tyle mogę o niej powiedzieć, bo nazwa firmy mi sie zdrapała z buteleczki
  • żel do skórek vipera - już mi się kończy
  • olejek rycynowy również do skórek i również polecam
  • krem do rąk garnier na dzień pomarańczowy, na noc czerwony, od czasu do czasu też Lirene, ale jego za bardzo nie polecam
  • krem Nivea - czasami wmasowuję go w skórki
  • skrzyp polny witaminy+mikrolementy - łykam codziennie
Ostatnio mimo wszystko i tak moje paznokcie stały sie słabsze. Moze to pora taka jesienna, podobno wtedy lubią się łamać, ale nie rezygnuję - dbam dalej, kiedyś to zaprocentuje.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 11:38   #21
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

ach no i oczywiscie polerka i pilniczek w ruch, bo bez nich nie wyobrażam sobie dbania o pazurki
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 10:53   #22
tusia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

bardzo zaciekawił mnie ten temat, ponieważ ja także mam bardzo słabe paznokcie i mimo wypróbowania bardzo wielu odżywek nic jak do tej pory nie przyniosło rezultatu. czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie można nabyć tą cudowną kurację Alessandro X-tra nail hardener? będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam wszystkie wizażanki...
tusia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 16:53   #23
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Cytat:
Napisane przez tusia27
bardzo zaciekawił mnie ten temat, ponieważ ja także mam bardzo słabe paznokcie i mimo wypróbowania bardzo wielu odżywek nic jak do tej pory nie przyniosło rezultatu. czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie można nabyć tą cudowną kurację Alessandro X-tra nail hardener? będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam wszystkie wizażanki...
Tusia, odzywke alessandro mozesz kupic w sieci perfumerii DOUGLAS albo ocyzwiscie na Allegro-tam pewnie wyjdzie taniejja osobiscie tej odzywki nie polecam mi odlazila platami tak wiec efektow nie bylo widac
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 17:11   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Ja mam odzywke sally hansem ta zlota, oraz skrzypowite. Nie wiem co mi bardziej pomoglo, ale z efektow duetu jestem zadowolona.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 21:41   #25
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Powiedzcie mi proszę gdzie mogę kupić produkty KillyS?? I jaki jest wybór tych produktów???
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 22:42   #26
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Cytat:
Napisane przez HulaGirl
Powiedzcie mi proszę gdzie mogę kupić produkty KillyS?? I jaki jest wybór tych produktów???
produkty killys sa dostepne w sieci supermarketow Carrefour, kosztuja ok 10-13 zl,w carrefourze maja duzy wybor produktow killys, odzywki te sa tez w niektorych superpharmach.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 13:45   #27
tusia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

dzięki, tyle dobrego usłuszałam o Alessandro ale skoro mówisz Chomiczko że u Ciebie nie działa to jeszcze raz to przemyślę. Pozdrawiam.
tusia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 13:52   #28
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Ja wtej chwili uzywam tylko ONYMYRH zeby odzywiac pazurki jako ze wczoraj zalalam je sobie zelem. Kiedy nie mam pokrytych zelem to stosuje odzywke z alessandro jako baze pod lakier i ONYMYRH. Kremu do rak nie potrzebuje, bo akurat tu mi Bozia poblogoslawila i raczki mi w ogole nie wysychaja
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:17   #29
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Talking Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Ja dla odmiany bardzo sobie chwalę alessandro i nawet zastanwiałam się nad zmianą na nail teka ale doszłam do wniosku że nie ma sensu bo po co . Alessandro dostaniesz także w sephorze.U mojej znajomej z wizażu dzięki , której miałam tę pierwszą buteleczkę także nie działała. Więc co osoba to inna opinia.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:40   #30
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Ja tez alessandro bardzo chwale.
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.