Czystość na stanowisku pracy przy paznokciach żelowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-06, 11:32   #1
JustAneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1

Czystość na stanowisku pracy przy paznokciach żelowych


Witam dziewczyny
Jestem tu nowa , ale odrazu szukam porady w dwóch kwestiach.
1. Mam odwieczny problem z pochłaniaczami pyłu. Zakupiłam juz chyba z 3 pochłaniacze( mam jeden wbudowany w stolik manicure) i dwa na biurku .dobrych firm .nie najtansze. Problem taki , ze po tyg. pracy zaczynają mi wywiewać pył zamiast wciągać. Na początku wszystko chodzi ok. Niewiem co robie żle. Worki systematycznie zmieniane..nic nie wpadło. Skutkuje to tym , ze mam opylone biurko..lampe..itd.Macie też takie problemy?
2. Drugi problem powiązany jest nie jako z pierwszym w/w. W efekcie pyłu niszcza mi sie sprzęty. Za każdym razem mam opylona lampe i pędzelki. Skutkuje to tym, że wszystko mi sie obkleja mimo dbania mega o higiene stanowiska pracy. Wszystko zawsze jest czyszczone po każdej !!! klientce..dezynfekowane.. a mimo wszystko pedzelkow nie moge domyć- chodzi mi o trzonki ( rączki)- są oklejone. Lampe mam nowiusienka i nie chcialabym zeby zniszczyła mi sie jak poprzednie ..Pracuje w rękawiczkach , na ktorych zbiera sie pyl ..biore pedzelki i potem sa na nich slady matowe. Jestem zmuszona do bardzo czestego zakupu nowych pedzelkow bo brzydko wygladaja. Nie wiem co robie zle. Byłabym wdzieczna o jakies wskazowki? Czy Wy tez macie takie problemy? Niby drobiazg ,ale dbam o estetyce mojego stanowiska i strasznie mi to wszystko przeszkadza....
JustAneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 23:22   #2
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Czystość na stanowisku pracy przy paznokciach żelowych

Napisze krótko-mam tak samo
Przez lata nie znalazłam ani dobrego pochłaniacza ani sposobu na ten syf.
jedyne co moge zasugerować to pędzle trzymać jak najdalej,a to że rękawiczki są w pyle a później niszcza pedzle ito to już inna sprawa.

nie wiem,moze ktoś ma na to jakieś sposoby

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

ps.dla otuchy mogę wstawic foto mojej frezarki:brzydal :
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 14:10   #3
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Czystość na stanowisku pracy przy paznokciach żelowych

Po zmianie worka oczyścić także wnętrze pochłaniacza, nie jestem stylistką ale to dotyczy się także odkurzacza domowego, wyciągamy worek jednorazowy i wyrzucamy, chwytamy za mokrą szmatę taką która nie pyli i nie rwie się np: mikrofibra taka do szyb i czyścimy resztę pyłów ze środka urządzenia.
Możecie także otworzyć pochłaniacz i odkurzaczem domowym wyciągnąć resztę pyłów.
Mogą być uszczelki przy mocowaniu worka odkształcone i wydmuchuje przez dziurki pył.
Coś mi się wydaje że ten pochłaniacz działa podobnie do odkurzacza
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-09 15:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.