Wzmacniająco koloryzujący puder do włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 11:55   #1
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607

Wzmacniająco koloryzujący puder do włosów.


Mam włosy ciemnobrązowe, które dość szybko rosną a farbuję od stuleci na blond. Moim problemem są bardzo szybko pojawiające się odrosty, potrafią pokazać się już tydzień po wizycie u fryzjera.

Może nie byłyby tak widoczne gdyby nie to, że mocno związuję włosy do tyłu w koński ogon. I tutaj pojawia się problem odrostów, który rozwiązałam stosując najpierw korektor do odrostów a potem zwykły puder na włosy przy skroniach. Zwykły drogeryjny puder, który jest przeznaczony do twarzy. Kolor stapia się z moim naturalnym i naprawdę go nie widać a kolor jest wyrównany.

Jednak... Zauważyłam, że WYSUSZA włosy. Stały się cieniutkie, słabe, wypadają. Sprawdziłam skład i nie ma tam nic co potencjalnie mogłoby im zaszkodzić a jednak. Proszę o pomoc, może ktoś wpadnie na pomysł czym koloryzować włosy przy skroniach uzyskując podobny efekt ale nie niszcząc ich?

Zastanawiałam się nad mieszanką skrobi kukurydzianej i na przykład żółtej glinki (w podobnym odcieniu mam włosy) sądzicie, że wysuszy? Może puder bambusowy? Niby powinien zawierać krzem...

A może jakieś inne pomysły? Co mogłoby działać koloryzująco na włosy a przy okazji wzmacniająco na same włosy i cebulki? Bo to rozwiązanie naprawdę ratuje moje samopoczucie. I portfel
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 19:24   #2
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Wzmacniająco koloryzujący puder do włosów.

Dzięki za wszystkie propozycje.

PS. Może moderatorzy przeniosą wątek gdzieś gdzie będzie on miał większe szansę na jakąkolwiek poradę?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 20:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.