ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-04-18, 21:32   #1201
kuppieroga
Przyczajenie

Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Lek. Firas Albarudi - warszawa. Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!
kuppieroga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 14:43   #1202
IzzieSt
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kuppieroga Pokaż wiadomość
Lek. Firas Albarudi - warszawa. Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!
W żadnym wypadku nie bronię lekarza, ale to jakaś abstrakcja dla mnie.
Po takim tekście po prostu bym wyszła. Piszesz, że nie można się godzić na takie zachowanie a po tekście "na fotel" rozebrałaś się i potulnie weszłaś na fotel?
IzzieSt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 11:54   #1203
Darusiak12
Przyczajenie

Witajcie
Mam bardzo nie miłe doświadczenie i nie polecam Pana Milczarka z Lublina. Pan stara się wszystko wyjaśnić ale przy tym jest tak obcesowy i nie liczy z tym, że przyszła mama wychodzi z gabinetu zielona z nerwów. Miała robione USG i w trakcie weszli do gabinetu Panowie od sprzętu, którym byłam badana, bo chcieli sprawdzić czy jest sprawne i podaje odpowiednie parametry. Po każdej wizycie byłam chora.
Darusiak12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 13:59   #1204
zyrafabezogona
Przyczajenie

nie polecam dr Skawińskiej z Łodzi. Dobra tylko do wypisywania recept ale delikatności brak totalny. Każde badanie mega ból i dyskomfort. Na pewno nie do poważnych problemów albo planów. Jedyne co to regularnie wysyłała na badanie krwi i piersi.
zyrafabezogona jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości