Pytania i porady fryzjerskie - Strona 112 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-07-08, 09:26   #3331
Czykl
Mar_Cz

Wiadomo軼i: 1
Uzyskanie jednolitego koloru

Cze嗆 :)

Ca貫 篡cie sama farbowa豉m w這sy, zbli瘸 mi si wesele i nie chcia豉bym, 瞠by wysz這 co nietak... Wrzucam fotk, jak aktualnie wygl康a moja g這wa. Od g鏎y mysi blond, m鎩 naturalny odrost. Wszystko co poni瞠j to kiedy rozja郾iane na jasny blond w這sy u fryzjera, potem na to nak豉dane by造 farby w miedzianych odcieniach. I tak to wygl康a.

Chcia豉bym uzyska jednolity kolor, konkretnie goldwella 8kn i 8kg, fajne odcienie rudego, miedzi, delikatne i s這neczne. Czy z tym co mam na g這wie jest to do zrobienia? Boje sie, 瞠 tam gdzie odrost, b璠zie inny kolor ni tam gdzie by造 farbowane.

Czy jest dobra dusza, kt鏎a podpowie kt鏎ego oxy u篡, i jak uzyska jednolity kolor ?
Czykl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-09, 15:35   #3332
okrytonasienna
Arctium lappa L.

Wiadomo軼i: 712
Dot.: Jak zmy loreal casting ja郾iejszy od koloru wlosow?

Cytat:
Napisane przez agata2115 Poka wiadomo嗆
Tydzie temu pofarbowalam moje w這sy koloru ciemnego blonduy castingiem 801 satynowy blond jednak kolor wyp逝kuje si do rudego. Jak pozby si tego odcienia, najlepiej jak zmy ca趾owicie farb? P逝ka豉m w這sy fioletowa plukank, jednak nie wiele to pomog這. Prosze o pomoc
Na rude da豉bym czysty niebieski mix ton, np. do od篡wki.
okrytonasienna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-10, 09:59   #3333
pimia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
miodowy kolor tylko matrixem - czy mo瞠 si uda?

hej u篡wam tylko socolor matrixa i chcia豉bym na w這sach traktowanych 9N z wod 9% uzyska mi鏚, karmel, be. znalaz豉m w necie jedn jedyn wskaz闚k na proporcje: SOCOLOR.beauty – 9M oraz 5Nw wraz z uzupe軟iaj帷ym je 1 odcieniem koloryzacji ton w ton COLOR Sync – 7WN. Czy kt鏎a z was pr鏏owa豉 te odcienie, w jakich proporcjach i z jak wod? z g鏎y pi瘯ne dzi瘯i
pimia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-11, 10:29   #3334
Isabelkalok
Przyczajenie

farbowanie w這s闚 matrix sync

Mam pytanie, w maju farbowa豉m w這sy u fryzjerki "MATRIXEM" nie wiem dok豉dnie jakim, wiem 瞠 by豉m kompletnie nie zadowolona , mia to by zimny odcie br您u czekoladowego, zrobiono mi br您 wpadaj帷y w czerwony czego nie cierpi, na dodatek z pasemkami wpadaj帷ymi w zloty ciemny blond, po paru dniach uda豉m si na popraw i po這穎no mi synka w zimnym odcieniu br您u, by這 spoko, ale kolor niestety si wyp逝ka i przyda這 by si znowu go przykry, tylko nie wiem kt鏎ego synka kupi, b豉gam o pomoc. Mam kr璚one w這sy w swoim odcieniu ciemny blond-jasny br您, wychodz pierwsze nieliczne siwe w這sy, czym to mog przykry.
Isabelkalok jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-18, 11:40   #3335
olciar
Przyczajenie

Dekoloryzacja- garnier color naturals e0 superblond

Hej, dziewczyny!

Jestem naturaln blondynk. Nigdy nie farbowalam w這s闚 na sta貫, jedynie jakie szamponetki albo plukanki. Chcia豉bym spr鏏owa tego produktu z Garnier, ale z boku opakowania jest napisane "dekoloryzacja". Czy to jest odpowiedni produkt dla osoby z naturalnym kolorem w這s闚? W sensie, 瞠 w og鏊e nie farbowanym? Czy bardzo mocno zniszczy mi w這sy i czy dzia豉 tak samo jak rozjasniacz?
olciar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-19, 09:22   #3336
pimia
Przyczajenie

Dot.: farbowanie w這s闚 matrix sync

wybierz farb socolor zamiast tonera synca i odcie mokka ma 豉dny br您, jasny to np. 9M z wod 9 % lub ciemny to 6M z wod 6%
Stary 2019-07-19, 14:49   #3337
thegirlnextdoor
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 434
Dot.: Dekoloryzacja- garnier color naturals e0 superblond

Olciar, jakiego produktu dok豉dnie ?
thegirlnextdoor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-23, 14:47   #3338
dwvyr
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Farbowanie w這s闚 rozja郾ianych, POMOCY!

Naturalnie moj kolor to mniej wiecej sredni braz i chcialaby do niego wrocic. Problem w tym ze mialam dwa razy rozjasniane wlosy, jest to dosc sredni blond. Boje sie ze po farbowaniu wyjda zielone albo szybko sie splucza. Macie jakies porady?
dwvyr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-23, 22:51   #3339
xslovenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224
Dot.: Farbowanie w這s闚 rozja郾ianych, POMOCY!

Cytat:
Napisane przez dwvyr Poka wiadomo嗆
Naturalnie moj kolor to mniej wiecej sredni braz i chcialaby do niego wrocic. Problem w tym ze mialam dwa razy rozjasniane wlosy, jest to dosc sredni blond. Boje sie ze po farbowaniu wyjda zielone albo szybko sie splucza. Macie jakies porady?
Dobry fryzjer i prepigmentacja.
xslovenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-24, 07:02   #3340
pimia
Przyczajenie

Dot.: farbowanie w這s闚 matrix sync

Cytat:
Napisane przez Isabelkalok Poka wiadomo嗆
Mam pytanie, w maju farbowa豉m w這sy u fryzjerki "MATRIXEM" nie wiem dok豉dnie jakim, wiem 瞠 by豉m kompletnie nie zadowolona , mia to by zimny odcie br您u czekoladowego, zrobiono mi br您 wpadaj帷y w czerwony czego nie cierpi, na dodatek z pasemkami wpadaj帷ymi w zloty ciemny blond, po paru dniach uda豉m si na popraw i po這穎no mi synka w zimnym odcieniu br您u, by這 spoko, ale kolor niestety si wyp逝ka i przyda這 by si znowu go przykry, tylko nie wiem kt鏎ego synka kupi, b豉gam o pomoc. Mam kr璚one w這sy w swoim odcieniu ciemny blond-jasny br您, wychodz pierwsze nieliczne siwe w這sy, czym to mog przykry.

wybierz farb socolor zamiast tonera synca i odcie mokka ma 豉dny br您, jasny to np. 9M z wod 9 % lub ciemny to 6M z wod 6%

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dwvyr Poka wiadomo嗆

musisz wiedzie, co masz w tej chwili po這穎ne. Je郵i ciep造 odcie blondu, to spokojnie k豉d br您. ale je郵i ch這dny odcie blondu, to najpierw przykryj to natur i dopiero wtedy br您em, bo inaczej w闚czas w豉郾ie wyjdzie zielony.
Stary 2019-07-28, 14:19   #3341
Piotr1994
Przyczajenie

Farbowane w這sy

Witam.Mam takie pytanie do was dziewczyny.Ot騜 wczoraj po raz pierwszy zafarbowa貫m w這sy na czarno i zaraz po sp逝kaniu szamponu koloryzuj帷ego z w這s闚 na這篡貫m na w這sy na 1-2 minuty od篡wk do sp逝kiwania Gliss Kur Fiber therapy po czym dobrze sp逝ka貫m w這sy i pozwoli貫m im wyschn望 bez u篡wania suszarki.A dzi spryska貫m rano w這sy ekspresow od篡wk regeneracyjn bez sp逝kiwania Gliss Kur Ultimate Repair.Chocia moje pytanie jest takie czy dobrze post徙i貫m po farbowaniu i z t od篡wk ekspresow dzi rano.A 2 pytanie mam takie,瞠 dzi mi wypada k徙iel i zamierzam u篡 na w這sy maski Gliss Kur Fiber Therapy i czy mog p騧niej przed suszeniem u篡 na w這sy zafarbowane serum do w這s闚 Vollare Pro Oils Intensive Repair przed suszeniem i po suszeniu u篡 od篡wki ekspresowej Fiber Therapy lub Ultimate Repair.Gdyby jaka z was mia豉 pytania co posiadam do piel璕nacji w這s闚 to napisz od razu,瞠 posiadam :

Maski do w這s闚 : Gliss Kur Fiber Therapy oraz Ultimate Repair

Od篡wki do w這s闚 bez sp逝kiwania : Gliss Kur Fiber Therapy,Ultimate Repair oraz Oil Nutritive

Od篡wki do w這s闚 do sp逝kiwania : Gliss Kur Fiber Therapy oraz Ultimate Repair

Olejki do w這s闚 : Serum do w這s闚 bez silikon闚 Vollare Pro Oils Intensive repair 30ml oraz Eliksir jedwabisty Joanna Argan Oil regeneruj帷y

A 3 pytanie mam takie czy mog dzi ju bez przeszk鏚 umy g這w szamponem przeciw逝pie穎wym m瘰kim Schauma ANTI-DANDRUFF z pirytonianem cynku czy poczeka 24 godziny jak pisa producent w instrukcji szamponu koloryzuj帷ego.Chocia my郵a貫m 瞠by umy dzi bo si jutro rano z zafarbowan troch sk鏎 g這wy z ty逝 i na czole w pracy si nie poka輳.Mam nadziej,瞠 znajdzie si cho jedna dobra duszyczka kt鏎a mi odpisze.Pozdrawiam
Piotr1994 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-28, 18:22   #3342
thegirlnextdoor
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 434
Dot.: Farbowanie w這s闚 rozja郾ianych, POMOCY!

Cytat:
Napisane przez xslovenka Poka wiadomo嗆
Dobry fryzjer i prepigmentacja.
Dok豉dnie
thegirlnextdoor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-30, 21:33   #3343
archimonde
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Kochane, porad嬈ie prosz!

Jaki czas temu rozja郾i豉m w這sy do blondu, ale po miesi帷u uzna豉m, 瞠 幢e si czuj i chc znowu m鎩 ciemny br您.

Zafarbowa豉m na ciemno lorealem recital preference ale wymywa si to w szale鎍zym tempie (+ nier闚nomiernie) i po 3 tygodniach wygl康am tragicznie.

Chcia豉bym m鏂 farbowa rzadziej, co 4-6 tygodni. My郵icie, 瞠 jaka "niedrogeryjna" farba da rad? Na fryzjera mnie teraz nie sta.

Koleston da豚y rad?

archimonde jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-31, 08:26   #3344
xslovenka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez archimonde Poka wiadomo嗆
Kochane, porad嬈ie prosz!

Jaki czas temu rozja郾i豉m w這sy do blondu, ale po miesi帷u uzna豉m, 瞠 幢e si czuj i chc znowu m鎩 ciemny br您.

Zafarbowa豉m na ciemno lorealem recital preference ale wymywa si to w szale鎍zym tempie (+ nier闚nomiernie) i po 3 tygodniach wygl康am tragicznie.

Chcia豉bym m鏂 farbowa rzadziej, co 4-6 tygodni. My郵icie, 瞠 jaka "niedrogeryjna" farba da rad? Na fryzjera mnie teraz nie sta.

Koleston da豚y rad?
Koleston jest dobr farb, ale od razu z blondu do ciemnego brazu nie dojdziesz. Najpierw spr鏏uj przyciemni do gdzie poziomu 6. Nie wiadomo te jaki odcie blondu masz na g這wie i jaki poziom jasno軼i. Im ja郾iejszy tym d逝窺za droga w celu uzyskania ciemnego br您u. Lepiej najpierw zapigmentowa np 66/0, a p騧niej np. po miesi帷u spr鏏owa 55/0. Oczywi軼ie przez ten czas mega zadba o w這sy. Je郵i i嗆 w ch這dniejsze br您y to po pigmentacji 5/71.
Stary 2019-07-31, 14:18   #3345
britnay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 530
Vichy ampu趾i z aminexilem a platynowe pasemka

Witam. W豉郾ie zrobi豉m u fryzjera platynowe pasemka i chcia豉bym zastosowa kuracje vichy z aminexilem, czy ampu趾i nie spowoduj 鄴趾ni璚ia w這s闚?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-07-31, 20:55   #3346
xslovenka
Raczkowanie

Dot.: Vichy ampu趾i z aminexilem a platynowe pasemka

Cytat:
Napisane przez britnay Poka wiadomo嗆
Witam. W豉郾ie zrobi豉m u fryzjera platynowe pasemka i chcia豉bym zastosowa kuracje vichy z aminexilem, czy ampu趾i nie spowoduj 鄴趾ni璚ia w這s闚?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Ampu趾i wcierasz w skalp robi帷 przy tym masa, wi璚 na d逝go嗆 ich nie nak豉dasz zatem nie powinny mie wp造wu na kolor. A do utrzymania ch這dnego blondu r鏏 p逝kanki np. z Delii.
Stary 2019-08-01, 14:55   #3347
blackberry123
Przyczajenie

Dekoloryzacja

Czy mo積a od razu farbowa w這sy po dekoloryzacji, czy trzeba poczeka?
blackberry123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-01, 21:10   #3348
xslovenka
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja

Cytat:
Napisane przez blackberry123 Poka wiadomo嗆
Czy mo積a od razu farbowa w這sy po dekoloryzacji, czy trzeba poczeka?
Robi豉 w domu sama czy u fryzjera? Jakiego koloru si pozbywa豉 i do jakiego d捫ysz? Jaki jest obecnie stan w這s闚?
Stary 2019-08-05, 22:27   #3349
calliea
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Question Biel/platynowy blond

Hej. Mam rozja郾iane w這sy blond, ale chcia豉bym 瞠by by造 bielsze/ch這dniejsze. Po u篡ciu szamponu fioletowego wysz這 co takiego: https://i.imgur.com/p4X2nfE.jpg

S 豉dne srebrne pasemka, ale nie wsz璠zie szampon [Cameleo] chwyci, chocia zostawi豉m go na w這sach na jakie p馧 godziny - zw豉szcza odrosty (r闚nie jasne jak to co chwyci這, mo瞠 dlatego, 瞠 odrosty ciep貫? Nie wiem czemu szampon je olewa ) i troszk ciemniejsze ko鎍闚ki.

Czy jest co co mi to 豉dnie wyr闚na i ewentualnie troszk jeszcze rozja郾i? Wola豉bym co porz康nego co nie niszczy/nie wysusza w這s闚.

Zawsze mia豉m ciemne, wi璚 jestem zupe軟ie zielona w temacie dbania o platynowy blond/biel/cokolwiek to to jest/b璠zie

Dzi瘯i za wszelkie porady!
calliea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-07, 09:39   #3350
xslovenka
Raczkowanie

Dot.: Biel/platynowy blond

Cytat:
Napisane przez calliea Poka wiadomo嗆
Hej. Mam rozja郾iane w這sy blond, ale chcia豉bym 瞠by by造 bielsze/ch這dniejsze. Po u篡ciu szamponu fioletowego wysz這 co takiego: https://i.imgur.com/p4X2nfE.jpg

S 豉dne srebrne pasemka, ale nie wsz璠zie szampon [Cameleo] chwyci, chocia zostawi豉m go na w這sach na jakie p馧 godziny - zw豉szcza odrosty (r闚nie jasne jak to co chwyci這, mo瞠 dlatego, 瞠 odrosty ciep貫? Nie wiem czemu szampon je olewa ) i troszk ciemniejsze ko鎍闚ki.

Czy jest co co mi to 豉dnie wyr闚na i ewentualnie troszk jeszcze rozja郾i? Wola豉bym co porz康nego co nie niszczy/nie wysusza w這s闚.

Zawsze mia豉m ciemne, wi璚 jestem zupe軟ie zielona w temacie dbania o platynowy blond/biel/cokolwiek to to jest/b璠zie

Dzi瘯i za wszelkie porady!
畝dna od篡wka, p逝kanka itp nie rozja郾i w這s闚 u nasady. Tytaj pozostaje rozja郾iacz/farba rozja郾iajaca. Najlepiej zajrzyj na ten w徠ek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=763201&page=153

Tonowa mo瞠sz p逝kank Delii (srebrna i fioletowa), tonerami Milk Shake, maskami Maria Nila, produktami Fanola No Yellow. Wszystkie z tych rzeczy na d逝窺z met mog wysuszy w這sy, wi璚 trzeba zadba jednocze郾ie o nawil瞠nie (gliceryna, aloes, mi鏚, cukier, mocznik, kwas hialuronowy, panthenol).
Stary 2019-08-07, 09:55   #3351
morelle
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 382

Cytat:
Napisane przez archimonde Poka wiadomo嗆
Kochane, porad嬈ie prosz!

Koleston da豚y rad?
Nie ma dramatu. Po dw鏂h lub trzech kolejnych farbowaniach ciemny kolor si utrwali.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-07, 21:07   #3352
calliea
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Biel/platynowy blond

Cytat:
Napisane przez xslovenka Poka wiadomo嗆
畝dna od篡wka, p逝kanka itp nie rozja郾i w這s闚 u nasady. Tytaj pozostaje rozja郾iacz/farba rozja郾iajaca. Najlepiej zajrzyj na ten w徠ek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=763201&page=153

Tonowa mo瞠sz p逝kank Delii (srebrna i fioletowa), tonerami Milk Shake, maskami Maria Nila, produktami Fanola No Yellow. Wszystkie z tych rzeczy na d逝窺z met mog wysuszy w這sy, wi璚 trzeba zadba jednocze郾ie o nawil瞠nie (gliceryna, aloes, mi鏚, cukier, mocznik, kwas hialuronowy, panthenol).

U nasady te mam rozja郾ione, tylko z jakiego powodu niebieski szampon ich nie chwyta tak jak reszty :<

Dzi瘯i za nazwy, przyjrz si. Mia豉m nadziej, 瞠 jest co co nie wysusza zupe軟ie, ale co zrobi.
calliea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-14, 09:22   #3353
martabrozyna2705
Przyczajenie

Kolor mashroom na w這sach !

Dziewczyny poradzcie ! Chce uzyska kolor jasny br您 w ch這dniejszym odcieniu. Fryzjerzy totalnie nie mog mnie zrozumie. Mam w這sy ciemny br您 kt鏎e zosta造 rozja郾ione na ko鎍ach i zosta na這穎ny na to toner ale oczywi軼ie w ciep造ch odcieniach. Chce uzyska w這sy tak zwane mashroom kolor gdzie wida troch be簑 ale dominuje ashy jasny br您. Co mog u篡 ? Toner ? Farb ? W jakim kolorze ?
martabrozyna2705 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-15, 16:48   #3354
Alba91
Przyczajenie

Koloryzacja sk鏎y g這wy

Hej
mam takie pytanko - czy kt鏎a z Was orientuje si czy istniej na rynku jakie kosmetyki do koloryzacji sk鏎y g這wy?

Dzi瘯i za pomoc!

Pozdrawiam
Alba91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #koloryzacja, #nak豉danie, #ombre, #pomoc, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, cena, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, ci璚ie, czarne w這sy, czarnoczerwone, czarny, czer, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na blond, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damiski, fryzjer damski, fryzury, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, kolorowe w這sy, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzcja, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, kr璚one w這sy, marka, maski, naturalne, naturalny, nietrwa豉, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, osiemnastka, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, plukanka, p逝kanka, p逝kanki, pomoc, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾iane, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, upi璚ia, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy blond rude refleksy, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy ciemne farbowanie, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zielony, zimny blond, zmiana, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zmywanie koloru, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-08-15 17:48:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.