草速y blond- jak sie go pozby? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2018-05-22, 16:48   #391
jaaaa11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 784
Dot.: 草速y blond- jak sie go pozby?

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Poka wiadomo嗆
Mam pytanie.
Ile czasu musz odczeka po dekoloryzacji/ rozja郾ianiu zanim na這輳 farb?
Bo z tym pomara鎍zowo- 鄴速ym, tonowanym gencjan ju si wytrzyma nie da. Ile mniej wi璚ej dzia豉 ta chemia?
ja jak rozjasnialam to od razu tonowalam farba

Wys豉ne z mojego SM-J510FN przy u篡ciu Tapatalka
Stary 2018-05-22, 16:51   #392
czarnaroza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
GG do czarnaroza

No w豉郾ie mia豉m tonowanie, teraz tonuj sobie gencjan.
Chodzi o najzwyklejsze, regularne farbowanie farb.

czarnaroza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-05-22, 17:01   #393
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 183
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie mia豉m tonowanie, teraz tonuj sobie gencjan.
Chodzi o najzwyklejsze, regularne farbowanie farb.
Wg mnie tonowanie farba jest delikatniejsze niz farba. M闚imy o promowaniu farba.
Mi gencjan nie pomog豉 A wr璚z moj brak umiaru nie przyni鏀 dobrego efektu. My郵 ze nigdy wi璚ej nie zrobi sama farbowania blondu

"Matka nie musi wszystkiego rozumie – wystarczy, 瞠by kocha豉 i ochrania豉. No i by豉 dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-05-22, 17:07   #394
jaaaa11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 784

ja bym ju zrobi豉. bo to niekoniecznie pomo瞠

Wys豉ne z mojego SM-J510FN przy u篡ciu Tapatalka
Stary 2018-05-24, 10:45   #395
Wiktoriaa24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dwa miesiace temu jeszzcze mia豉m dos這wnie 鄴速ko na glowie, pr鏏owa豉m cos z tym zrobic farbujac innmi farbami ale tez nic nie pomog這,az w koncu poszlam do fryzjerki zeby mi to zminienila. Teraz moje w這sy wygladaja lepiej!! Taki blondzik jaki chcialam ( fryzjerka uzywa豉 farby z revlona z hologramem( mowila ze z hologramem to te oryginalne)).
Wiktoriaa24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-08, 23:31   #396
elihino1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Jakiej farby u篡, by pozby si rudych i 鄴速ych odcieni?

Moje naturalne w這sy to ciemny blond. Korzystam z farb Alfaparf. Po 11.11 moje odrosty bardzo 豉dnie si rozja郾i造, a reszta w這s闚 nabra豉 buro-zielonego odcienia. Postanowi豉m spr鏏owa 11.02. I tym razem w這sy na d逝go軼i mia造 豉dny odcie, ale odrost w sztucznym 鈍ietle wpada w rudy/鄴速y.
Obecnie mam rudawy odrost i 鄴速o-zielone w這sy na d逝go軼i. Jaki numer farby wybra? Zastanawiam si nad 11.20.
elihino1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-11, 09:10   #397
kreolkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 822
Dot.: Jakiej farby u篡, by pozby si rudych i 鄴速ych odcieni?

A przeci庵asz farb na d逝go軼i? Mo瞠 spr鏏uj tylko podczas zmywania spieni i tak spienion potrzymaj kilka minut - wtedy 11.11 nie b璠zie Ci tak wyszarza ko鎍闚ek. Spr鏏uj te kolor 11.21
kreolkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-12, 10:17   #398
elihino1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Poka wiadomo嗆
A przeci庵asz farb na d逝go軼i? Mo瞠 spr鏏uj tylko podczas zmywania spieni i tak spienion potrzymaj kilka minut - wtedy 11.11 nie b璠zie Ci tak wyszarza ko鎍闚ek. Spr鏏uj te kolor 11.21
kreolkaa , tak przeci庵am farb na d逝go軼i. Jednak si pomyli豉m, obejrza豉m m鎩 odrost w 鈍ietle dziennym i bardziej jest on 鄴速y ni rudy. Wobec tego zastanawiam si nad alfaparf 11.20. Bo to jest czysty fiolet i skoro mam 鄴速awe w這sy to powinien sobie z tym poradzi? I nie robi szaro軼i ani zieleni jak to popielate farby
Stary 2018-08-12, 21:16   #399
kreolkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 822

Nie u篡wa豉m nigdy 11.20, wi璚 mam tylko por闚nanie mi璠zy 11.11 a 11.21. Ja nie przeci庵am farby na ca這嗆, tylko spieniam, wi璚 ko鎍闚ki nie wychodz szare. Po 11.11 odrosty by造 zbyt popielate, po 11.21 s ciut zbyt ciep貫, wi璚 obecnie mieszam te dwa kolory
kreolkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-17, 15:38   #400
martyna199987
Przyczajenie

Okropne w這sy po rozja郾ieniu

Cze嗆!
Wpad豉m na bardzo niem康ry pomys rozja郾iania w這s闚 po raz pierwszy samodzielnie, w domu, i teraz niestety jestem zmuszona zwr鏂i si do Was z pro軸a o pomoc.
Chcia豉m pomalowa w這sy na kolor srebrny, jednak m鎩 naturalny kolor to jasny br您, nie 逝dzi豉m si wi璚 nawet, 瞠 kolor chwyci, wi璚 zdecydowa豉m si na rozja郾ienie. U篡豉m w tym celu rozja郾iacza Syoss 13-0. Nawet nie mam tak bardzo zniszczonych w這s闚, jak si spodziewa豉m, chocia wiadomo, 瞠 ten zabieg w 瘸den spos鏏 negatywnie na nie nie wp造n掖. Problemem by kolor. Z przodu by bardzo 豉dny, jednak ju nieco dalej wyszed kurczakowo 鄴速y. A najgorszy by ty g這wy a do do逝, do karku (mam kr鏒kie w這sy): rudawy. Po這篡豉m na to farb z popularnej serii dost瘼nej w Rossmannie, Schwarzkopf Live, odcie 98 - srebrny. Po jego aplikacji przynajmniej to, co by這 jaskrawo 鄴速e sta這 si, mniej jaskrawe, jednak nadal jest to ciep造 odcie, a nie ch這dny, jaki bym chcia豉. generalnie farba nie z豉pa豉 zbyt mocno.
Teraz moje pytanie: jak pozby si tej rudo軼i i 鄴速o軼i, 瞠by m鏂 po這篡 jak捷 szar farb (oczywi軼ie wiem, 瞠 szalenie z ni od razu nie jest dobrym pomys貫m i 幢e wp造nie na kondycj w這s闚)?
Wiem, g逝pio zrobi豉m i teraz ponosz konsekwencje, ale licz na to, 瞠 udzielicie mi jakich rad, jak w miar bezbole郾ie z tego wyj嗆.
martyna199987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-23, 12:53   #401
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 603
Dot.: Okropne w這sy po rozja郾ieniu

Cytat:
Napisane przez martyna199987 Poka wiadomo嗆
Cze嗆!
Wpad豉m na bardzo niem康ry pomys rozja郾iania w這s闚 po raz pierwszy samodzielnie, w domu, i teraz niestety jestem zmuszona zwr鏂i si do Was z pro軸a o pomoc.
Chcia豉m pomalowa w這sy na kolor srebrny, jednak m鎩 naturalny kolor to jasny br您, nie 逝dzi豉m si wi璚 nawet, 瞠 kolor chwyci, wi璚 zdecydowa豉m si na rozja郾ienie. U篡豉m w tym celu rozja郾iacza Syoss 13-0. Nawet nie mam tak bardzo zniszczonych w這s闚, jak si spodziewa豉m, chocia wiadomo, 瞠 ten zabieg w 瘸den spos鏏 negatywnie na nie nie wp造n掖. Problemem by kolor. Z przodu by bardzo 豉dny, jednak ju nieco dalej wyszed kurczakowo 鄴速y. A najgorszy by ty g這wy a do do逝, do karku (mam kr鏒kie w這sy): rudawy. Po這篡豉m na to farb z popularnej serii dost瘼nej w Rossmannie, Schwarzkopf Live, odcie 98 - srebrny. Po jego aplikacji przynajmniej to, co by這 jaskrawo 鄴速e sta這 si, mniej jaskrawe, jednak nadal jest to ciep造 odcie, a nie ch這dny, jaki bym chcia豉. generalnie farba nie z豉pa豉 zbyt mocno.
Teraz moje pytanie: jak pozby si tej rudo軼i i 鄴速o軼i, 瞠by m鏂 po這篡 jak捷 szar farb (oczywi軼ie wiem, 瞠 szalenie z ni od razu nie jest dobrym pomys貫m i 幢e wp造nie na kondycj w這s闚)?
Wiem, g逝pio zrobi豉m i teraz ponosz konsekwencje, ale licz na to, 瞠 udzielicie mi jakich rad, jak w miar bezbole郾ie z tego wyj嗆.
Szare i srebrne odcienie idealnie wychodz praktycznie na bieli. Musisz te miejsca jeszcze rozja郾i ale absolutnie nie tak mocnym rozjasniaczem.

Wys豉ne z mojego G3212 przy u篡ciu Tapatalka

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu軼i w這sy?
FAQ2- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-24, 09:22   #402
martyna199987
Przyczajenie

A mo瞠sz mi powiedzie, po jakim czasie mog ponownie

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

A mo瞠sz mi powiedzie, po jakim czasie mog ponownie rozja郾i w這sy 瞠by nie wy造sie? :") Zbli瘸 si pocz徠ek roku szkolnego, bardzo nie chcia豉bym wkroczy do nowej szko造 z takim okropie雟twem na g這wie, ale nie chc nadmiernie zaszkodzi w這som
martyna199987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-25, 10:47   #403
elihino1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Poka wiadomo嗆
Nie u篡wa豉m nigdy 11.20, wi璚 mam tylko por闚nanie mi璠zy 11.11 a 11.21. Ja nie przeci庵am farby na ca這嗆, tylko spieniam, wi璚 ko鎍闚ki nie wychodz szare. Po 11.11 odrosty by造 zbyt popielate, po 11.21 s ciut zbyt ciep貫, wi璚 obecnie mieszam te dwa kolory
Ech, zastanawiam si ca造 czas
11.11 na pewno zrobi mi 豉dny (nie 穎速y) odrost, ale boj si, 瞠 reszta w這s闚 wyjdzie zielonkawa jak to zwykle bywa這. Z kolei po 11.20 odrost mo瞠 wyj嗆 troch ciep造 i odcinaj帷y si od reszty. Wi璚 nie wiem co kupi.
A czy jest tu kto kto u篡wa samo 11.20 i mo瞠 powiedzie jak to wychodzi?
Stary 2018-09-01, 23:06   #404
Layila
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 543

Od dw鏂h lat staram si rozja郾i ciemne z natury w這sy, ale po ka盥ym wyj軼iu od fryzjera jestem niezadowolona, bo mimo pro軸y o ch這dny blond, wychodz z 鄴速ymi w這sami. By豉m ju u 5 fryzjer闚 i za ka盥ym razem to samo. W akcie desperacji planuje sama och這dzi kolor. Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 farby Majirel Cool Cover z dobrym efektem?
Layila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-03, 08:10   #405
niebieska01
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Polecam te mask po rozja郾ieniu Stapiz Sleek Line Blond. Zamawia豉m przez internet. W這sy bardziej mi瘯kie i mniej 鄴速e. Pomaga mi na przesuszone w這sy po rozja郾iaczu i troch zmienia odcie na bardziej popielaty ni 鄴速y
niebieska01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-07, 09:57   #406
morelle
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 382

Cytat:
Napisane przez Layila Poka wiadomo嗆
Od dw鏂h lat staram si rozja郾i ciemne z natury w這sy, ale po ka盥ym wyj軼iu od fryzjera jestem niezadowolona, bo mimo pro軸y o ch這dny blond, wychodz z 鄴速ymi w這sami. By豉m ju u 5 fryzjer闚 i za ka盥ym razem to samo. W akcie desperacji planuje sama och這dzi kolor. Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 farby Majirel Cool Cover z dobrym efektem?
Polecam spr鏏owanie farby Ducastel Subtil 12.12. Mo積a j spokojnie kupi w necie. Jest to jedyna farba, kt鏎a mi nie daje 鄴販i. Zosta豉m przy niej i nie 瘸逝j.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-20, 09:03   #407
jemorzeszki
Przyczajenie

popieram niebieska p逝kanka. U mnie dzia豉 ta z Joanny. To taka ta雟za opcja a dro窺za to toner do w這s闚.
jemorzeszki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-06, 12:20   #408
Cinderella Girl
Pigs do fly!

Wiadomo軼i: 8 490
GG do Cinderella Girl

Szampony Fanola - kto, co? Nie jestem pewna, kt鏎y wybra; czy No Yellow czy No Orange.

Robyn https://www.youtube.com/watch?v=8o5BHH9U2Mg
Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-06, 17:01   #409
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 551

Cytat:
Napisane przez Cinderella Girl Poka wiadomo嗆
Szampony Fanola - kto, co? Nie jestem pewna, kt鏎y wybra; czy No Yellow czy No Orange.
Ja mam No Yellow jest do wlosow ktore niweluja zolc.Daja ladny chlodny efekt polecam

No Orange neutralizuje rudawe ,pomaranczowe odcienie.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 551 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-06, 19:57   #410
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Napisane przez kaska222 Poka wiadomo嗆
Ja mam No Yellow jest do wlosow ktore niweluja zolc.Daja ladny chlodny efekt polecam

No Orange neutralizuje rudawe ,pomaranczowe odcienie.
Dzi瘯i za odpowied. Ogl康n窸am zdj璚ia i filmy efekt闚 online, zar闚no po No Yellow jak i po No Orange i po tym wszystkim wiedzia豉m mniej ni po pocz徠kowym przeczytaniu o szamponach na stronie producenta Widzia豉m dziewczyny, z 鄴速ymi w這sami, kt鏎e u篡wa造 No Orange i uzyskiwa造 fajny efekt i dziewczyny, kt鏎e u篡wa造 No Yellow i mia造 w這sy szare jak popi馧.

Jednego czego nie chce, to 瞠by te szampony da造 mi efekt go陰bka, popielatego blondu, czy, o zgrozo, fioletow po鈍iat. Chc jedynie zneutralizowa odcie, rozja郾i go, lekko och這dzi, ale 瘸dnych szaro軼i nie chce.

Tak czy inaczej, zam闚i豉m No Orange, bo jak patrz pod 鈍iat這, to ten blond bardziej w pomara鎍z wpada ni w 鄴單. Zobaczymy jakie b璠 efekty.

Stary 2018-11-07, 12:07   #411
morelle
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 382

Cytat:
Dzi瘯i za odpowied. Ogl康n窸am zdj璚ia i filmy efekt闚 online, zar闚no po No Yellow jak i po No Orange i po tym wszystkim wiedzia豉m mniej ni po pocz徠kowym przeczytaniu o szamponach na stronie producenta Widzia豉m dziewczyny, z 鄴速ymi w這sami, kt鏎e u篡wa造 No Orange i uzyskiwa造 fajny efekt i dziewczyny, kt鏎e u篡wa造 No Yellow i mia造 w這sy szare jak popi馧.

Jednego czego nie chce, to 瞠by te szampony da造 mi efekt go陰bka, popielatego blondu, czy, o zgrozo, fioletow po鈍iat. Chc jedynie zneutralizowa odcie, rozja郾i go, lekko och這dzi, ale 瘸dnych szaro軼i nie chce.

Tak czy inaczej, zam闚i豉m No Orange, bo jak patrz pod 鈍iat這, to ten blond bardziej w pomara鎍z wpada ni w 鄴單. Zobaczymy jakie b璠 efekty.
W takim razie spr鏏uj maski Artego Blueberry. Jest naprawd dobra. Lub Pearl - on daje popielaty odcie, do pomara鎍zu si nada.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-20, 19:52   #412
Katga
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Fanola

Mam na wlosach blond sombre. Zakupilam szampon Fanola, aby wlosy nie zolkly. Po zastosowaniu moje wlosy sa ciemniejsze i poszarzale, na zdjeciach w internecie ten szampon dawal zupelnie inny efekt niz to co u mnie na wlosach. Ktos mial podobnie? Dodam, ze trzymalam go na wlosach tylko 2 minuty, a efekt jest brzydki.
Katga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-21, 10:48   #413
jagutka133
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219
Dot.: Fanola

Cytat:
Napisane przez Katga Poka wiadomo嗆
Mam na wlosach blond sombre. Zakupilam szampon Fanola, aby wlosy nie zolkly. Po zastosowaniu moje wlosy sa ciemniejsze i poszarzale, na zdjeciach w internecie ten szampon dawal zupelnie inny efekt niz to co u mnie na wlosach. Ktos mial podobnie? Dodam, ze trzymalam go na wlosach tylko 2 minuty, a efekt jest brzydki.
Ja tego szamponu bardzo nie lubi, uwa瘸m, 瞠 daje paskudny efekt. Do tego wysusza w這sy.

Zamiast tego sto razy bardziej wol Alfaparf Pigments .21 - dodaj go sobie do czego chc i efekt jest o wiele 豉dniejszy. Nie taki t瘼o szary a w豉郾ie subtelny i srebrzysty.
jagutka133 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-21, 14:33   #414
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl
草速y blond- jak sie go pozby?

Genialny szampon do eliminacji zoltych odcieni mozna dostac w Hebe. Nazywa sie Provoke. Uzywalam go w UK, w Polsce jest stosunkowo od niedawna dostepny.

Mialam Fanole, u mnie nie robil nic.

IMG_7117.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Stary 2019-07-22, 23:18   #415
Katga
Przyczajenie

No wlasnie bardzo brzydki efekt daje ta Fanola, kupilam zachecona opiniami w necie, ale dla mnie porazka.
Stary 2019-07-26, 22:19   #416
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
No wlasnie bardzo brzydki efekt daje ta Fanola, kupilam zachecona opiniami w necie, ale dla mnie porazka.
Tak ale maj dobry marketing tote masa z nas si da豉 nabra

Stary 2019-08-03, 13:24   #417
Katga
Przyczajenie

Cytat:
Genialny szampon do eliminacji zoltych odcieni mozna dostac w Hebe. Nazywa sie Provoke. Uzywalam go w UK, w Polsce jest stosunkowo od niedawna dostepny.

Mialam Fanole, u mnie nie robil nic.

Za陰cznik 7684031

Sent from my iPhone using Tapatalk
Czy ten szampon Provoke nie daje takiej brzydkiej, szaro-matowej poswiaty jak Fanola?
Stary 2019-08-03, 14:52   #418
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Czy ten szampon Provoke nie daje takiej brzydkiej, szaro-matowej poswiaty jak Fanola?
Absolutnie nie Pi瘯nie och豉dza kolor i robi to stopniowo - wlosy ani nie sa srebrne ani fioletowe, ani szare, tylko robi sie taka ladna, czysta biel. Tylko, ze ja go na wlosach nie trzymam te zalecane 5 minut, a po prostu myje nim wlosy i jak widze, ze juz sie za mocno ochladza ten kolor, to wracam do normalnego szamponu i tak naprzemiennie.

Jedyny minus: troche przesusza wlosy, ale to normalne przy tego typu szamponach - trzeba sie wspomoc dobra odzywka i tyle.

Odpowiedz

Tagi
blond, dekoloryzacja, farba do w這s闚, pomara鎍zowe w這sy, rozja郾iacz, rozja郾ianie w這s闚, 鄴速e w這sy, 鄴速y kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-08-03 15:52:05

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.