Badoo – super portal, czy strata czasu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-11, 17:16   #1
konrad88
Raczkowanie

GG do konrad88

Badoo – super portal, czy strata czasu ?

Witam,
Od dłuższego czasu posiadam konto na wymienionym w temacie portalu. Jak pewnie większość osób wie portal służy do poznawania nowych osób, a że ja nie mam zbyto czasu chodzić po imprezach itp. Postanowiłem skorzystać z tego ustrojstwa.
Mija już ponad pół roku jak regularnie tam zaglądam i powiem szczerze, jestem bardzo rozczarowany tym jak ciężko znaleźć tam kogoś do rozmowy, nie mówiąc już o nawiązaniu dłuższej relacji.
Staram się pisać spersonalizowane wiadomości „zagadujące”, wydaje mi się że jestem dość przystępny dla oka (no może nie Brad Pitt, ale też nie Freddy Krueger). Zaczynam się zastanawiać czego ludzie tak naprawdę oczekują na tym portalu bo zdarzały mi się dni że wysyłałem 10 wiadomości (taki jest limit darmowy), a mimo to nikt nie odpisywał. Jestem Ciekaw waszych doświadczeń z tym portalem, czy uważacie że realne jest to aby kogoś tam poznać?
konrad88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 17:28   #2
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D

Wpisy w blogu: 85
Dot.: Badoo – super portal, czy strata czasu ?

Cytat:
Napisane przez konrad88 Pokaż wiadomość
Witam,
Od dłuższego czasu posiadam konto na wymienionym w temacie portalu. Jak pewnie większość osób wie portal służy do poznawania nowych osób, a że ja nie mam zbyto czasu chodzić po imprezach itp. Postanowiłem skorzystać z tego ustrojstwa.
Mija już ponad pół roku jak regularnie tam zaglądam i powiem szczerze, jestem bardzo rozczarowany tym jak ciężko znaleźć tam kogoś do rozmowy, nie mówiąc już o nawiązaniu dłuższej relacji.
Staram się pisać spersonalizowane wiadomości „zagadujące”, wydaje mi się że jestem dość przystępny dla oka (no może nie Brad Pitt, ale też nie Freddy Krueger). Zaczynam się zastanawiać czego ludzie tak naprawdę oczekują na tym portalu bo zdarzały mi się dni że wysyłałem 10 wiadomości (taki jest limit darmowy), a mimo to nikt nie odpisywał. Jestem Ciekaw waszych doświadczeń z tym portalem, czy uważacie że realne jest to aby kogoś tam poznać?
Hej.

Jestem tam zarejestrowana, ale szału nie ma. Praktycznie tam nie zaglądam. Lepszy jest fotoflirt.pl z tym, że po miesiącu trzeba płacić, ale o wiele szybciej nawiążesz tam znajomości
Nimfa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 17:52   #3
SOCKI
Zakorzenienie

Parę lat temu na facebooku było coś takiego, aplikacja czy coś, co zakładało automatycznie konto na badoo. Bardzo wielu moich znajomych miała tam konto nawet o tym nie wiedząc, część osób od razu je usunęło u części ciągle wisi, a aktywności na nich zero. Może te osoby, do których piszesz nawet nie wiedzą o istnieniu konta.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:03   #4
konrad88
Raczkowanie

GG do konrad88

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Hej.

Jestem tam zarejestrowana, ale szału nie ma. Praktycznie tam nie zaglądam. Lepszy jest fotoflirt.pl z tym, że po miesiącu trzeba płacić, ale o wiele szybciej nawiążesz tam znajomości
Nie używałem tego, sparwdzę.

Socki, ja pisze tylko do tych aktualnie zalogowanych ale dzięki za opinię
Stary 2015-03-11, 18:27   #5
WhiteCherry
Zakorzenienie

mam tam konto, ale przyznam szczerze, że nie zawsze chce mi się odpisywać. Ten portal ma to do siebie, że bardzo dużo kolesi wysyła wiadomości i każdy chciałby się od razu spotykać ;]
Stary 2015-03-11, 19:30   #6
Azmika88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Parę lat temu na facebooku było coś takiego, aplikacja czy coś, co zakładało automatycznie konto na badoo. Bardzo wielu moich znajomych miała tam konto nawet o tym nie wiedząc, część osób od razu je usunęło u części ciągle wisi, a aktywności na nich zero. Może te osoby, do których piszesz nawet nie wiedzą o istnieniu konta.
Mi tam konto założyło, ściągnęło wszystkie zdjęcia z facebooka, na dodatek dodało jakieś fikcyjne dane typu, że jestem z Poznania (a nawet w Poznaniu nie byłam), więc generalnie nie podoba mi się ten portal ;/ Zwłaszcza, że nijak nie mogłam się tam zalogować na to moje konto. Najpierw podejrzewałam, że ktoś znajomy złośliwie mi tam konto założył, ale potem się dowiedziałam o tej aplikacji. Nienawidzę takich akcji ;/
Azmika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:37   #7
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !

a da się jakoś sprawdzić czy ma się tam założone konto ? oczywiście bez swojej wiedzy, za pomocą fejsa ? bo też kiedyś dziwne emaile dostawałam z zaproszeniami jakbym tam konto miała
Kamilaa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:47   #8
Azmika88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
a da się jakoś sprawdzić czy ma się tam założone konto ? oczywiście bez swojej wiedzy, za pomocą fejsa ? bo też kiedyś dziwne emaile dostawałam z zaproszeniami jakbym tam konto miała
Odkryłam tam konto jak z ciekawości wpisałam w google swoje imię i nazwisko. Od razu do nich napisałam, że konto zostało założone bez mojej wiedzy, że zdjęcia zostały ukradzione, dane są nieprawdziwe, to usunęli i odpisali z przeprosinami.
Azmika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:51   #9
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Odkryłam tam konto jak z ciekawości wpisałam w google swoje imię i nazwisko. Od razu do nich napisałam, że konto zostało założone bez mojej wiedzy, że zdjęcia zostały ukradzione, dane są nieprawdziwe, to usunęli i odpisali z przeprosinami.
Aha okej Dzięki
Stary 2015-03-11, 19:53   #10
201604250941
Konto usunięte

mialam konto, probowala, ale faceci tam maja jakies dziwne zdjecia, bez koszulki na poduszkach z misie, czerwone oczy z przepicia, w opisie jestem jaki jestem, sky is the limit, lubie romantyczne spacery i ostry sex
od razu wiedzialam, ze nie chce nawet z takimi rozmawiac, malo kto tam sie potrafil zaprezentowac tak, aby nie bylo jasne dlaczego jest sam
albo wysylali mi jakies durne wiadomosci, ze swiat jest zly, ich dusza cierpi, sa tacy glebocy a kobiety takie zle, bla bla
skasowalam konto, bo to nie mialo sensu
201604250941 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:09   #11
konrad88
Raczkowanie

GG do konrad88

candycotton chyba wiem co czułaś Ja unikam tam "wielkich" pań modelek, osób z wpisami w stylu "szlachta nie pracuje". Chyba zrobię porostu to co ty i usunę konto. Bo nawet jak trafi się ktoś do kogo warto zagadać przeważnie odzew zerowy. Już większa szansa chyba poznać przypadkiem kogoś na ulicy.
Stary 2015-03-11, 20:19   #12
201604250941
Konto usunięte

Cytat:
candycotton chyba wiem co czułaś Ja unikam tam "wielkich" pań modelek, osób z wpisami w stylu "szlachta nie pracuje". Chyba zrobię porostu to co ty i usunę konto. Bo nawet jak trafi się ktoś do kogo warto zagadać przeważnie odzew zerowy. Już większa szansa chyba poznać przypadkiem kogoś na ulicy.
dokladnie, albo są ą ę albo są wieśniakami, malo kto tam sie normalnie prezentuje jako powazna osoba
201604250941 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 06:57   #13
Selfish Girl
Life is a drink ...

Miałam tam konto. Zawsze byłam zdania, że faceci na takich portalach to idioci którzy szukają łatwych okazji do zaliczenia. Nie ukrywajmy ale nie wszystkie dziewczyny są asertywne i czasami ulegną facetowi. Poznałam tam dwóch facetów. Jeden zachowywał sie dość dziwnie. Po kilku rozmowach gosciu miał parcie na spotkanie. Chciał sie do mnie wprosić do domu na 'noc ze śniadaniem'. Gosciu był przystojny i chyba był trochę zdziwiony jak nie zgodziłam się na jego pomysł. Następnego dnia już się nie odezwał. Potem pisałam z miesiąc z innym facetem. Umówiliśmy się raz... i w czerwcu minie 2 lata jak jesteśmy razem :-D
Selfish Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 07:27   #14
201607141620
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Miałam tam konto. Zawsze byłam zdania, że faceci na takich portalach to idioci którzy szukają łatwych okazji do zaliczenia. Nie ukrywajmy ale nie wszystkie dziewczyny są asertywne i czasami ulegną facetowi. Poznałam tam dwóch facetów. Jeden zachowywał sie dość dziwnie. Po kilku rozmowach gosciu miał parcie na spotkanie. Chciał sie do mnie wprosić do domu na 'noc ze śniadaniem'. Gosciu był przystojny i chyba był trochę zdziwiony jak nie zgodziłam się na jego pomysł. Następnego dnia już się nie odezwał. Potem pisałam z miesiąc z innym facetem. Umówiliśmy się raz... i w czerwcu minie 2 lata jak jesteśmy razem :-D
U mnie cztery lata razem, rok po ślubie i tez poznani dzięki badoo
Ale nie da sie ukryć, trzeba mieć i szczęście i nieźle działający radar na świrów, bo takich tam nie brakuje.
Najważniejsze to się nie zrażać.
201607141620 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 08:18   #15
Kirenne
Zadomowienie

Cytat:
Może też zobacz w ustawieniach aplikacji na fb.

Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
Ale nie da sie ukryć, trzeba mieć i szczęście i nieźle działający radar na świrów, bo takich tam nie brakuje.
Najważniejsze to się nie zrażać.
Też znam parę, która się tam poznała. U mnie na razie brak chęci na logowanie się tam, bo co rusz ktoś albo napisał tylko raz i potem cisza albo co gorsza wiadomości dostawałam w celu "wiadomym".

Sama napisałam pierwsza do paru facetów, gdy wyszło "dopasowanie" i cisza, więc nie ma reguły.

konrad88 może po prostu próbuj dalej, zagaduj i chwilę poczekaj. Mnie takie propozycje "prosto z mostu" zniechęciły, ale jak ktoś po prostu Ci nie odpisze to trudno i szukaj dalej.
Stary 2015-03-12, 09:58   #16
CarmineRose
Zadomowienie

Mam tam konto. Moje wnioski i spostrzeżenia?
Przede wszystkim samemu trzeba wiedzieć jakie ma się oczekiwania i czego się chce a potem wymagać od innych.

Ja nie szukam "drugiej połówki" a raczej znajomych na imprezę/wycieczki/kawę - dlatego jeżeli facet w pierwszych zdaniach "ujawnia" że poszukuje partnerki no to jednak kończę znajomość,bo nasze cele są inne i wiem, że tego pogodzić się nie da.

Jeżeli facet na "dzień dobry":
- wychwala mój wygląd;
- używa określeń, które mi nie odpowiadają;
- proponuje spotkanie;
- nie daj boże proponuje coś więcej ... itp
to nie mam ochoty nawet odpowiadać. Chociaż jak mam gorszy dzień,to potrafię napisać co myślę

ALE dzięki badoo jednak poznałam kilka bardzo fajnych osób, z którymi utrzymuje fajny kontakt - więc nie uważam, że to stracony czas

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:22   #17
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D

Wpisy w blogu: 85

Cytat:
Nie używałem tego, sparwdzę.

Socki, ja pisze tylko do tych aktualnie zalogowanych ale dzięki za opinię
Nie wchodzę tam z tego samego powodu co Ty i WhiteCherry

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mam tam konto, ale przyznam szczerze, że nie zawsze chce mi się odpisywać. Ten portal ma to do siebie, że bardzo dużo kolesi wysyła wiadomości i każdy chciałby się od razu spotykać ;]
Otóż to. Ale zauważyłam, że na innych portalach też tak jest . I jak nie ma zdjęcia, to od razu fotki. Jakoś nie lubię po 3 zdaniach wysyłać swoich zdjęć.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
mialam konto, probowala, ale faceci tam maja jakies dziwne zdjecia, bez koszulki na poduszkach z misie, czerwone oczy z przepicia, w opisie jestem jaki jestem, sky is the limit, lubie romantyczne spacery i ostry sex
od razu wiedzialam, ze nie chce nawet z takimi rozmawiac, malo kto tam sie potrafil zaprezentowac tak, aby nie bylo jasne dlaczego jest sam
albo wysylali mi jakies durne wiadomosci, ze swiat jest zly, ich dusza cierpi, sa tacy glebocy a kobiety takie zle, bla bla
skasowalam konto, bo to nie mialo sensu
Też nieźle trafiłaś Ja często widziałam zdj. z puszką piwa
Naprawdę nie mogło się obejść bez tej puszki?
Nimfa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:27   #18
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Następnego dnia już się nie odezwał. Potem pisałam z miesiąc z innym facetem. Umówiliśmy się raz... i w czerwcu minie 2 lata jak jesteśmy razem :-D
Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
No no no, szczęściary Tylko gratulować

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Może też zobacz w ustawieniach aplikacji na fb.
W aplikacji na fb ? Chyba zaraz popatrzę na fejsie, bo wczoraj znalazłam wyszukiwarkę osób w tym badoo bez konieczności logowania się, ale znalazło jakieś 1000 osób więc nie chciało mi się sprawdzać wszystkich profili czy przypadkiem nie ma mojego tam za to zauważyłam sporo koleżanek które tam mają konta i pewnie o tym nie wiedzą, bo są już w związkach
Stary 2015-03-12, 13:37   #19
WhiteCherry
Zakorzenienie

Cytat:
za to zauważyłam sporo koleżanek które tam mają konta i pewnie o tym nie wiedzą, bo są już w związkach
nie zdziwiłabym się, jeśli same by sobie tam konta pozakładały :P
ja widziałam profile osób, które kojarzę, że są w związkach - to były aktywne konta, bo wyświetla się ostatnia data logowania + niektóre osoby przeglądały mój profil, bo wyświetlają się jako goście.
Stary 2015-03-12, 13:47   #20
konrad88
Raczkowanie

GG do konrad88

Widzę że większość z was narzeka n nachalność facetów, w sumie ja nigdy nikomu nie proponowałem spotkania po dniu pisania ale np. Skypa już tak.
Często też spotkałem się z tym że mimo iż rozmowa była bardzo żywa i interesująca, druga osoba od tak po prostu przestała odpisywać. Czasem mam wrażenie że to działa na zasadzie że dana osoba pisze z kimś, póki nie napisze do niej bardziej atrakcyjna osoba (z jej punktu widzenia) i tak w kółko
Stary 2015-03-12, 14:14   #21
LilyAllen
Zadomowienie

Używałam Badoo po przyjeździe do Hiszpanii, przez jakieś 3 tygodnie, jak jeszcze nie znałam tu zbyt wielu ludzi. Niestety, to portal nie dla mnie.

Pisało do mnie wielu facetów, a koniec końców z żadnym się nie spotkałam. Tzn. oni chcieli, ale ja jakoś nie lubię poznawać ludzi przez internet... Wiem, nienowoczesna jestem, ale lubię od początku wiedzieć, jak ktoś wygląda (tak, choćby nie chodziło o romanse), jaki ma głos, jak się zachowuje itd. Zawsze mam jakieś głupie przeczucie, że ktoś, kto szuka znajomości w internecie, coś ukrywa...
Skasowałam aplikację, bo szybko poznałam ludzi w realu, w pracy, znajomych znajomych, chłopaków, którzy zagadywali w barach itd. Przypuszczam, że dużo zależy od osoby, ale mnie np. spotkanie z taką osobą z internetu (nie z Badoo, np. z Couchsurfingu) zawsze stresuje, a na żywo w ogóle nie mam tego problemu.
LilyAllen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 15:09   #22
Kasia Katarzynka
pesymistka

Miałam, nie polecam.
Poznałam samych dziwnych facetów, a jeden nie chciał się odczepić. No ale może miałam po prostu takiego pecha, bo niektórym się udaje.

Jest za darmo, każdy może założyć konto i stąd Ci dziwni ludzie.
Kasia Katarzynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 18:31   #23
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
nie zdziwiłabym się, jeśli same by sobie tam konta pozakładały :P
ja widziałam profile osób, które kojarzę, że są w związkach - to były aktywne konta, bo wyświetla się ostatnia data logowania + niektóre osoby przeglądały mój profil, bo wyświetlają się jako goście.
Hmmm może faktycznie, ale w 2-3 przypadkach jestem pewna, że same nie zakładały :P hehhe

A co do tej aplikacji na fb to jeśli miałabym tam konto to ta apka powinna być w ustawieniach aplikacji - logowanie przez fb czy gdzieś indziej ?
Stary 2015-03-12, 19:13   #24
takietam132
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Witam,
Na to czy ktoś odpisze zależy jak dana osoba podchodzi do poznawanych ludzi jak również ich dalszego kontaktu traktuje jak za zabawę czy coś dalej
takietam132 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:08   #25
konrad88
Raczkowanie

GG do konrad88

Witam ponownie.
Stało się - usunąłem to Badoo.
Moje wnioski po dłuższym używaniu:
Większość tam to jakieś wielkie modelki z instagramu, szukające bossa pracującego na szczycie wieżowca i uprawiającego wolny zawód jak gwiazdy w serialach TVNu. Jeśli jesteś elektrykiem, fryzjerem, czy tam kierowcą autobusu daj sobie spokój z tym badoo.
Najczęstsze typy kobiet na badoo:
- to samotne matki, które teraz płaca cenę za swoją nie odpowiedzialność na młodu
-tak jak pisałem wcześniej, wielkie gwiazdy instagramu, które mają tak wysokie wymagania że w realu ciężko im spotkać kogoś kto spełni ich aspirację co do partera dlatego szukają swojego księcia w internecie.
-fałszywe profile

Może 1 na 10 to normalna dziewczyna, która założyła konto aby poznać kogoś miłego ale po tym jak zaczną do niej wypisywać obleśne typy, czym prędzej szuka w google jak usunąć profil.

Przez całą swoją przygodę na badoo poznałem 1 dziewczynę, bardzo miłą, miała tam konto dlatego że faktycznie chciał nawiązać realne znajomości. Do tej pory mam z nią kontakt. Jednak z tym co wiem na temat tego portalu teraz, nikomu bym nie radził zakładać tam konta, chyba że faktycznie jest tą "gwiazdą tvn".

Opinia jest całkowicie subiektywna
Stary 2017-09-11, 08:36   #26
teri9
Przyczajenie

Hej dziewczyny, ja uważam,że badoo jest fajną odskocznią Można poznać kogoś ciekawego, popisać
umawiałam się już z kilkoma chłopakami z tego portalu i jestem w miarę zadowolona Jest wiele portali na które można się zalogować na stronie xxx są fajnie opisane plusy i minusy

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-09-11 o 10:16
teri9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 17:41   #27
Mariolamak12
Przyczajenie

Dziewczyny ja polecam udać się do tradycyjnego biura matrymonialnego i tam poszukać odpowiedniego partnera. Ja mojego męża tak poznałam i nie żałuje decyzji, że do takiego biura się udałam, a mam na myśli xxx. Pani x poważnie traktuje każdego klienta, naprawdę angażuje się w poszukiwanie drugiej połowy dla swojego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Korzystajcie bo naprawde warto !

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-08-13 o 17:51 Powód: reklama
Mariolamak12 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości