Wysokość zarobków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-14, 16:49   #1
slonecznywiatr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 13

Wysokość zarobków


Cześć!



Dla niektórych to może temat tabu, ale spróbuję



W obecnej firmie jestem specjalistą ds. rekrutacji (niedługo miną 3 miesiące - wcześniej nie miałam do czynienia z branżą, w której obecnie rekrutuję). Zarabiam 2750 zł netto na umowie o pracę. Mam niecałe 2 lata doświadczenia w ogólnie pojętym HR, 23 lata i kończę studia magisterskie (zarządzanie spec. Zasoby ludzkie). Czy według Was takie zarobki są ok? Nie jest to korporacja, tylko polska firma prywatna.

Dzisiaj koleżanka, z którą rozmawiałam o pracy stwierdziła, że to mało.

Jakie są wasze doświadczenia/zarobki?

Czy to faktycznego aż tak mało?



Będę wdzięczna za odpowiedzi i ocenę
slonecznywiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 20:57   #2
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wysokość zarobków

Jak na początek to moim zdaniem jest ok.
Dalej już tylko w górę.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-19, 13:04   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Wysokość zarobków

Cytat:
Napisane przez slonecznywiatr Pokaż wiadomość
Cześć!



Dla niektórych to może temat tabu, ale spróbuję



W obecnej firmie jestem specjalistą ds. rekrutacji (niedługo miną 3 miesiące - wcześniej nie miałam do czynienia z branżą, w której obecnie rekrutuję). Zarabiam 2750 zł netto na umowie o pracę. Mam niecałe 2 lata doświadczenia w ogólnie pojętym HR, 23 lata i kończę studia magisterskie (zarządzanie spec. Zasoby ludzkie). Czy według Was takie zarobki są ok? Nie jest to korporacja, tylko polska firma prywatna.

Dzisiaj koleżanka, z którą rozmawiałam o pracy stwierdziła, że to mało.

Jakie są wasze doświadczenia/zarobki?

Czy to faktycznego aż tak mało?



Będę wdzięczna za odpowiedzi i ocenę
Nie wiem, jak tam aktualnie kształtują się zarobki jako specjalista ds. rekrutacji, bo nie siedzę już w tym kilka ładnych lat, ale wydaje mi się, że stawka nie jest aż taka mała, jak to zasugerowano

Pracę zaczynałam w tej branży w 2011 z pensji minimalnej + premie, a skończyłam w 2015 roku na kwocie ok. 2300zł netto (firmy polskie prywatne- dwie różne, rekrutacja zagraniczna, koniecznie wymagany język obcy).
Moja znajoma pracuje jako specjalista ds. rekrutacji (rynek wschodni, bez języka obcego) z kilkuletnim doświadczeniem i zarabia 3000zł/netto, więc stawka podobna.

Czynników na to, czy to dużo czy mało jest wiele.
Zależy to od firmy, miasta, potencjalnych klientów.
Mnie swojego czasu wydawało się, że to mało, szczególnie w pierwszej firmie, gdzie był dosłownie wyścig szczurów (płacone od zrekrutowanego klienta), praca w piątki nawet i do 20, czasem sobota, bo klient nie mógł w piątek dotrzeć na umowę (tylko jako nadgodziny), dyżury telefoniczne w weekend czy święta (niepłatne), presja klientów zagranicznych, użeranie się z ludźmi, bo to popili, to coś zniszczyli, to nie dojechali
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-19 14:04:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.