Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cannes – makijaże gwiazd

Notka

Cannes – makijaże gwiazd Razem z L'Oreal Paris zapraszamy Was do udziału w konkursie. Do wygrania, aż 50 zestawów pięknych kosmetyków z najnowszej, limitowanej kolekcja do makijażu L'Or Electric...

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 01:21   #1
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314

Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...


Witam wszystkich zaglądających w moim wątku dotyczącym makijaży Cannes 2012.



Osobiście uwielbiam tego typu makijaże jakie można było spotkać na czerwonym dywanie w Cannes tzn. klasyczne, wyraziste, eleganckie. Dla mnie kwintesencją takich szykownych makijaży jest czarna kreska na oku, czerwone usta do tego piękna suknia od znanego projektanta, biżuteria z prawdziwych brylantów i każda kobieta jest w siódmym niebie.



Z moich obserwacji wynika, że większość gwiazd w Cannes w tym roku (a może raczej ich makijażyści) postawiły na klasykę tzn. kreska eyelinerem na powiekach i soczystą czerwień na ustach. Od razu taki styl glamour kojarzy mi się z mega gwiazdą Marylin Monroe- przecież to ona była twarzą tegorocznego 65. festiwalu w Cannes. Myślę, że inne gwiazdy oddały jej tym samym hołd, a ja się cieszę, że do łask powraca klasyka w makijażu.


Sporo gwiazd postawiło również na delikatny makijaż w stylu romantycznym, subtelne, delikatne, podkreślające kobiecość (np. Diane Kruger) - takie również bardzo mi się podobają.



W moim wątku postaram się zaprezentować , które z makijaży z tegorocznego Cannes wpadły w oko Zapraszam do oglądania


---------- Dopisano o 02:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Przeglądając fotografie z festiwalu od początku spodobały mi się makijażowe odsłony Diane Kruger- od delikatnego do nieco mocniejszego. Taki lekki makijaż jest mi bardzo bliski bo sama się tak najczęściej maluję na codzień

Oto fotografie makijażu Diane Kruger, którym się zainspirowałam, pochodzące ze strony

http://www.vogue.co.uk/beauty/2012/0...ry/3#/image/26







A tak makijaż wygląda u mnie:



A jak wykonałam makijaż?

- Najpierw nałożyłam bazę pod makijaż (Giordani Gold Radiant Pearl).

- Następnie naniosłam fluid (Golden Rose Moisturizing Cream Foundation Long Lasting Foundation) oraz korektor na niedoskonałości (Constance Carrol touch away 1).

- Całą twarz przypudrowałam pudrem ( Rimmel Stay Matte 003).

- Na powieki nałożyłam trzy odcienie cieni do powiek IsaDora Eye Shadow Trio.

Od zewnętrznej części górnej powieki do połowy powieki powędrowała niewielka ilość ciemnego brązu ze świecącymi drobinkami.

Od połowy powieki do wewnętrznego kącika oka nałożyłam perłowy cień w kolorze cappuccino, na końcu całą powiekę musnęłam dodatkowo tymże cieniem, rozcierając tym samym ciemny brąz.

Wzdłuż dolnej powieki przy granicy rzęs naniosłam również cień w kolorze cappuccino.

Jasnym kremowym perłowym cieniem leciutko musnęłam wewnętrzny kącik oka w celu rozświetlenia.

* U Diane Kruger widać, że cień w kolorze średniego brązu (u mnie kolor cappuccino) jest poprowadzony w kąciku oka, jest także wyżej brwi niż u mnie, ja jednak chciałam mojemu makijażowi nadać charakter dzienny i nieco delikatniejszy i zrezygnowałam z tych kroków. Nie poprowadziłam średniego brązu aż tak wysoko do brwi, a w kąciku oka postawiłam na odrobinę jasnego cienia.



- Kości policzkowe podkreśliłam różem w kolorze subtelnego, naturalnego różu z paletki Sephora

- Usta pomalowałam błyszczykiem z paletki Sephora w kolorze delikatnego różu współgrającego z różem na kościach policzkowych.

- Rzęsy pomalowałam mascarą Maybelline Volum' Express w kolorze czarnym.

Myślę, że taki makijaż spokojnie zasługuje na miano makijażu dziennego, w wykonaniu jest dość szybki i delikatny.





kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 07:28   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Jest i Kasiunia czekam na więcej makijaży. Bardzo podobnie wyszedł Ci tej makijaż
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:08   #3
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
Jest i Kasiunia czekam na więcej makijaży. Bardzo podobnie wyszedł Ci tej makijaż
dzięki no więcej będzie ale czasu mało, a ja makijaże już zrobiłam, czekają na wstawienie i miało być więcej dzisiaj jeszcze wstawię
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:26   #4
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

czekam z niecierpliwością
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:57   #5
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Następny makijaż, który mi się spodobał i jaki przedstawię na sobie to makijaż Natashy Poly w takiej eleganckiej, klasycznej odsłonie. Makijaż mocny, esencjonalny ale jakże kobiecy i piękny.

A oto link do strony z której pochodzi poniższa fotografia:

http://www.vogue.co.uk/spy/celebrity...ry/2#/image/18



A oto link do następnego zdjęcia:
http://www.vogue.co.uk/beauty/2012/0...ery/1#/image/9



A tak makijaż wyszedł u mnie:





A wykonałam go następująco :

- Najpierw nałożyłam bazę pod makijaż (Giordani Gold Radiant Pearl).

- Następnie naniosłam fluid (Golden Rose Moisturizing Cream Foundation Long Lasting Foundation) oraz korektor na niedoskonałości (Constance Carrol touch away 1).

- Całą twarz przypudrowałam pudrem ( Rimmel Stay Matte 003).

- Na górnych powiekach przy linii rzęs namalowałam kreski czarną kredką do oczu Rimmel Soft Kohl, a następnie roztarłam je cieniem do powiek z paletki Sephora- ciemnym brązem ze świecącymi drobinkami.

Cieniem o kolorze średniego brązu, połyskującym roztarłam granicę między ciemnym brązem, a kolorem skóry w kierunku brwi.

Dolną powiekę przy linii rzęs również pomalowałam tym średnim brązem.



- Kości policzkowe podkreśliłam różem Rimmel 041 Bronze.

- Usta pomalowałam błyszczykiem w kolorze czerwieni.

- Rzęsy pomalowałam mascarą Maybelline Volum' Express w kolorze czarnym.




Makijaż zdecydowanie na wielkie wyjścia... Ale od jakiegoś czasu podobają mi się mocno podkreślone usta w krwistej czerwieni, w kolorach koralowych lub ciemnych różach
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 15:04   #6
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

lubię klasykę w Twoim wydaniu
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 15:24   #7
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
lubię klasykę w Twoim wydaniu
dziękuje Kochana
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 15:51   #8
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Cytat:
Napisane przez kasia00_19 Pokaż wiadomość
dziękuje Kochana
ależ nie ma za co
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 17:04   #9
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Tym razem zainspirował mnie makijaż Berenice Bejo z tegorocznego Cannes. Również jest to taka klasyczna wersja całej stylizacji jednak różni się od innych- w tym makijażu większą uwagę poświęcono oczom, które są podkreślone w sposób bardziej wyrazisty niż na usta. Berenice wyróżnia się również pośród innych gwiazd za sprawą nieprzeciętnej urody jaką posiada

Fotografia, na której widoczny jest ten makijaż pochodzi ze strony:

http://www.vogue.co.uk/beauty/2012/0...ry/6#/image/71



A następna ze strony:
http://www.designdiamondstuds.com/di...t-cannes-2012/



A tutaj u mnie makijaż inspirowany makijażem Berenice Bejo:





A makijaż ten wykonałam następująco :

- Najpierw nałożyłam bazę pod makijaż (Giordani Gold Radiant Pearl).


- Następnie naniosłam fluid (Golden Rose Moisturizing Cream Foundation Long Lasting Foundation) oraz korektor na niedoskonałości (Constance Carrol touch away 1).


- Całą twarz przypudrowałam pudrem ( Rimmel Stay Matte 003).


- Na górnych i dolnych powiekach przy linii rzęs namalowałam kreski czarną kredką do oczu Rimmel Soft Kohl.


Następnie na całą powiekę naniosłam grafitowy cień, który na powiece dodatkowo mieni się na brązowo- albo tylko ja odnoszę takie wrażenie (Astor Color Vision Eye Palette 145 Smoky Brown Hazel Eyes) i go roztarłam.

Dolną powiekę przy linii rzęs także zaznaczyłam grafitowym cieniem.

Pod łukiem brwiowym rozświetliłam najjaśniejszym kremowo perłowym cieniem z tej samej paletki.


Na końcu poprawiłam czarne kreski na górnych powiekach czarną kredką i namalowałam czarne kreski na linii wodnej.



- Kości policzkowe podkreśliłam różem Rimmel 041 Bronze.


- Usta pomalowałam błyszczykiem w kolorze zgaszonego różu z nutką fioletu.


- Rzęsy pomalowałam mascarą Maybelline Volum' Express w kolorze czarnym.




Bardzo lubię takie mocne makijaże oczu w stylu smoky, a Berenice zazdroszczę urody bo właśnie takim kobietom tego typu makijaż najbardziej pasuje.
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 01:15   #10
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Kolejnym makijażem z tegorocznego Cannes, którym się zainspirowałam do stworzenia własnego był makijaż Fan Bingbing. Makijaż jakże prosty, z użyciem niewielu środków, a jaki wyrazisty i olśniewający

A oto fotografia Fan Bingbing w tym makijażu
fotka pochodzi ze strony:

http://www.thecoolture.com/cool/cann...and-many-more/



Kolejne 3 fotografie pochodzą ze strony:
http://www.fashioncirqle.com/2012/05...ival-premiere/







A oto jak makijaż wyszedł u mnie:







Tak go wykonałam:

- Najpierw nałożyłam bazę pod makijaż (Giordani Gold Radiant Pearl).

- Następnie naniosłam fluid (
Golden Rose Moisturizing Cream Foundation Long Lasting Foundation) oraz korektor na niedoskonałości (Constance Carrol touch away 1).

- Całą twarz przypudrowałam pudrem ( Rimmel Stay Matte 003).

- Kości policzkowe podkreśliłam subtelnym, jasnym różem z paletki Sephora.


- Na górnych powiekach przy linii rzęs namalowałam czarnym eyelinerem (Miss Sporty
) kreski, które przy zewnętrznym kąciku oka lekko unoszą się ku górze.

- Rzęsy pomalowałam mascarą Maybelline Volum' Express w kolorze czarnym.


- Usta pomalowałam błyszczykiem w kolorze czerwieni.




Makijaż ten mimo to, że skromny w środkach jest niezwykle elegancki i szykowny. Taki makijaż oczu bardzo pasuje osobom o migdałowatym lub skośnym kształcie oczu- osobiście żałuję, że moje takie nie są




Ja w makijażu Fan Bingbing przede wszystkim widzę inspirację stylem Marylin Monroe.
A tak ten makijaż wyglądał na Naszej Kochanej Gwieździe:
Fotografia Marylin ze strony

http://www.zankyou.pl/p/inspiracje-slubne-panna-mloda-jak-marilyn-monroe

kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:38   #11
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Lily Cole w tym roku była w Cannes jednak wybrałam jej makijaż nie z tegorocznego festiwalu. Ujęła mnie zalotność tego makijażu, jest dość spokojny, a lekko zadziorny.

Oto fotografia na której widać makijaż Lily Cole (poniżej link do strony z której pochodzi poniższa fotka) :
http://www.stylebistro.com/lookbook/...gth+Hairstyles



U mnie makijaż wyszedł tak:









A wykonałam go następująco :

- Najpierw nałożyłam bazę pod makijaż (Giordani Gold Radiant Pearl).


- Następnie naniosłam fluid (Golden Rose Moisturizing Cream Foundation Long Lasting Foundation) oraz korektor na niedoskonałości (Constance Carrol touch away 1).


- Całą twarz przypudrowałam pudrem ( Rimmel Stay Matte 003).


- Kości policzkowe podkreśliłam różem Rimmel 041 Bronze.


- Na górnych powiekach przy linii rzęs namalowałam kreski czarną kredką do oczu Rimmel Soft Kohl- nie na całej długości powieki lecz od ok. połowy, czyli tam gdzie zaczyna się tęczówka.
Na końcu tj. w zewnętrznym kąciku oka, kreseczki lekko idą ku górze.

A następnie tam gdzie się zaczyna i kończy czarna kreska nałożyłam cień do powiek z paletki Sephora- w kolorze ciepłego, miodowego brązu.


Na cień matowy nałożyłam odrobinę cienia o kolorze średniego brązu, połyskującego (Bell Pawie oczko nr. 23). Całość roztarłam nieco w kierunku brwi.


Na końcu poprawiłam czarne kreski.

Dolną powiekę przy linii rzęs od zewnętrznego kącika do połowy długości powieki pomalowałam ciemnym brązem z paletki Sephora.




- Rzęsy pomalowałam mascarą Maybelline Volum' Express w kolorze czarnym.

- Usta pomalowałam błyszczykiem w kolorze beżowo złotym (Oriflame Visions OOPS!).



Myślę, że makijaż z powodzeniem można stosować na dzień

Edytowane przez kasia00_19
Czas edycji: 2012-06-10 o 22:04
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 19:51   #12
skopaholicLady
Raczkowanie
 
Avatar skopaholicLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Cytat:
Napisane przez kasia00_19 Pokaż wiadomość
Następny makijaż, który mi się spodobał i jaki przedstawię na sobie to makijaż Natashy Poly w takiej eleganckiej, klasycznej odsłonie. Makijaż mocny, esencjonalny ale jakże kobiecy i piękny.

A oto link do strony z której pochodzi poniższa fotografia:

http://www.vogue.co.uk/spy/celebrity...ry/2#/image/18



A oto link do następnego zdjęcia:
http://www.vogue.co.uk/beauty/2012/0...ery/1#/image/9



A tak makijaż wyszedł u mnie:





A wykonałam go następująco :

- Najpierw nałożyłam bazę pod makijaż (Giordani Gold Radiant Pearl).

- Następnie naniosłam fluid (Golden Rose Moisturizing Cream Foundation Long Lasting Foundation) oraz korektor na niedoskonałości (Constance Carrol touch away 1).

- Całą twarz przypudrowałam pudrem ( Rimmel Stay Matte 003).

- Na górnych powiekach przy linii rzęs namalowałam kreski czarną kredką do oczu Rimmel Soft Kohl, a następnie roztarłam je cieniem do powiek z paletki Sephora- ciemnym brązem ze świecącymi drobinkami.

Cieniem o kolorze średniego brązu, połyskującym roztarłam granicę między ciemnym brązem, a kolorem skóry w kierunku brwi.

Dolną powiekę przy linii rzęs również pomalowałam tym średnim brązem.



- Kości policzkowe podkreśliłam różem Rimmel 041 Bronze.

- Usta pomalowałam błyszczykiem w kolorze czerwieni.

- Rzęsy pomalowałam mascarą Maybelline Volum' Express w kolorze czarnym.




Makijaż zdecydowanie na wielkie wyjścia... Ale od jakiegoś czasu podobają mi się mocno podkreślone usta w krwistej czerwieni, w kolorach koralowych lub ciemnych różach
Ten makijaż idealnie wygląda na tej modelce moim zdaniem trzeba bardziej wymodelować twarz aby makijaż był wierną kopią brakuje mi tu trójwymiarowości
skopaholicLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:16   #13
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Makijaże Cannes 2012- eleganckie, klasyczne, szykowne...

Na pewno wygląda inaczej na mnie ten makijaż tym bardziej, że ja nie mam rozmiaru 0 jak modelka , Natasha Poly ma bardzo szczupłą twarz. To nie miała być wierna kopia jej makijażu. Zresztą inne elementy mojego makijażu też się różnią W regulaminie jest o tym mowa, że albo identyczny makijaż albo podobny, i to nawet nie musi być tylko z tegorocznej gali Cannes, tylko muszą być te gwiazdy co w tym roku na czerwonym dywanie. To nie jest konkurs wyłącznie na wierne odwzorowanie. Myślę że tak wiernie nie udałoby mi się odwzorować tego makijażu. A co do modelowania twarzy to Natasha Poly nie ma tutaj jakoś szczególnie wymodelowanej twarzy ma po prostu widoczne kości rzuchwyi wogóle jest bardzo szczupła , moja twarz jest okrągła. A poza tym ta modelka ma ciemniejszą karnacje ode mnie, ja mam jasną karnację i nie jestem zwolenniczką używania bronzerów, używam tylko różu na kości policzkowe, boję się jakoś bardzo modelować całą twarz bo na mojej bladej skórze to dziwnie wygląda . Jeszcze dodatkowo zdjęcie z fleszem trochę zakłamuję i nie widać prawie różu który na sobie mam, ale używam dość małe ilości. Mój makijaż od oryginału nie tylko tym się rożni bo to nie miało być wiernie odwzorowane
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cannes – makijaże gwiazd


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.