Scent Bat LXII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-27, 08:39   #1141
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Halooooo, jest tu kto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja, tak na chwileczkie
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 11:37   #1142
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 17:19   #1143
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Ja też
W przerwie między wysmarkiwaniem mózgu i wykaszliwaniem płuc
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 08:58   #1144
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bat LXII

Jestem i myślałam, że nie dam rady nadrobić Baru, a tutaj przybyło 5 postów.

Jak się macie, Barzystki?
Kupujecie coś przy Czarnym Piątku?
W Łosiolandii taka kiszka, że w necie dają 20, maks 30% zniżki na potrzebne mi rzeczy i tylko to, czego chcą się od dawna pozbyć porządnie przecenione, więc nawet nie mam na co się rzucić

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2019-11-28 o 08:59
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 19:06   #1145
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

I ja jestem! Trochę obecna nieprzytomna.


Aileenn


Katt, bardzo przyzwoite zniżki u Cię. Ja czaję się na wiosenne botki z Venezii z jakąś zniżką i kolczyki od Ale Concept. Czekam też na promocje w Zarze, podoba mi się jedna spódnica, choć tu już bez parcia.


A u mnie tak: nakupiłam ostatnio perfum jak durna, teraz idę w jeżyny, porzeczki, rabarbary. Porzeczki mam, popełniłam jeszcze Rhubarb my Love The Zoo, Blackbird OO, Pamplemousse-Rhubarb L'Occitane, a z klasyków Dune po raz enty, Nu edp i EdM (dojrzałam do niego!).
Przez trzy miechy miałam spokój ze sprawami sercowymi, teraz znowu się dzieje, nie wiem już z czego to wynika. Zaczęłam się więc przyzwyczajać i przez jakiś czas miałam fazę na łażenie po cmentarzach Ale spokojnie, z aparatem, pstrykałam nekropolitalne foty.
Teraz już za zimno, siedzę w cieple i pachnę.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 19:09   #1146
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII


Ja nie czarnopiątkuję , bo tego co bym chciała a) i tak nigdzie nie ma albo nie robią, b) jakby było albo robili , i tak byłoby za drogie , więc mam spokój
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 21:59   #1147
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Redzia i owocki! Świat się kończy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 22:56   #1148
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kupujecie coś przy Czarnym Piątku?
Odkurzacz samobieżny, jeśli się nam do jutra nie odwidzi Mam upojną wizję braku kłaków i żwirku bez codziennego ganiania z miotłą

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Katt, bardzo przyzwoite zniżki u Cię. Ja czaję się na wiosenne botki z Venezii z jakąś zniżką i kolczyki od Ale Concept. Czekam też na promocje w Zarze, podoba mi się jedna spódnica, choć tu już bez parcia.


A u mnie tak: nakupiłam ostatnio perfum jak durna, teraz idę w jeżyny, porzeczki, rabarbary. Porzeczki mam, popełniłam jeszcze Rhubarb my Love The Zoo, Blackbird OO, Pamplemousse-Rhubarb L'Occitane, a z klasyków Dune po raz enty, Nu edp i EdM (dojrzałam do niego!).
Przez trzy miechy miałam spokój ze sprawami sercowymi, teraz znowu się dzieje, nie wiem już z czego to wynika. Zaczęłam się więc przyzwyczajać i przez jakiś czas miałam fazę na łażenie po cmentarzach Ale spokojnie, z aparatem, pstrykałam nekropolitalne foty.
Teraz już za zimno, siedzę w cieple i pachnę.

Red, pokażesz botki? Oraz nekropolitalne foty?
I na okoliczność serducha. Żeby przestało bruździć.
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 08:11   #1149
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Redzia i owocki! Świat się kończy!

Och, ja już od dawna w owockowej fazie Tzn. porzeczki z jeżyną mnie głównie kręcą, do tego liście porzeczek, pomidora i rozmaite zielsko jak pokrzywa, tatarak, łopian (brzmi jakbym robiła z perfum wcierkę na wypadające włosy...), szałwia, herbata.


Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Odkurzacz samobieżny, jeśli się nam do jutra nie odwidzi Mam upojną wizję braku kłaków i żwirku bez codziennego ganiania z miotłą


Red, pokażesz botki? Oraz nekropolitalne foty?
I na okoliczność serducha. Żeby przestało bruździć.

Fachoffcy chyba odradzają takie odkurzacze jako mało skuteczne, ale spróbować warto, daj znać czy się sprawdza jeśli kupisz.
Dzięki za przytulasy
Botki ło takie, wybierane specjalnie na przełom wiosny i lata, zawsze mam problem z tym momentem: https://www.venezia.pl/botki-na-slup...14.17.165.html
Różne swoje foty wrzucam na tumblra więc podam linka: https://nindzopesz.tumblr.com/
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 13:23   #1150
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fachoffcy chyba odradzają takie odkurzacze jako mało skuteczne, ale spróbować warto, daj znać czy się sprawdza jeśli kupisz.
Botki ło takie, wybierane specjalnie na przełom wiosny i lata, zawsze mam problem z tym momentem: https://www.venezia.pl/botki-na-slup...14.17.165.html
Różne swoje foty wrzucam na tumblra więc podam linka: https://nindzopesz.tumblr.com/
Ad odkurzacz: no właśnie czytałam różne opinie o skuteczności takiego odkurzania. Więc chcę wyrobić sobie własną
Botki bardzo fajne: klasyczne, ale z nindżopszowym zacięciem
Mnie się z Venezii te spodobały: klik, tylko nie bardzo wiem, do czego miałabym je nosić, więc pewnie pozostaną w sferze marzeń
Ad fot: Red, powiem tyle: foć i publikuj. Masz dar. A Twoje konto bezczelnie dołożyłam sobie do subskrybowanych blogów
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 21:44   #1151
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Redzia absolutnie fantastyczne zdjęcia , przychylam się do opinii Aileenn : love:klaski :klas ki:gdzie robiłaś ? Bo nijak nie mogę zidentyfikować, wydaje mi się że niektóre miejsca poznaję ale nie jestem pewna .




Co do samobieżnego dokurzacza pamiętam jak parę lat temu ktoś tu w Barze pisał że przy kothach nie huhu nie działa, ale kto - nie pamiętam .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2019-11-29 o 21:45
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-29, 22:34   #1152
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Aileenn - mam nadzieję że już ku lepszemu. Jak zawsze speedy recovery. Albowiem nie ma gorszego goovna niż chorowanie. Jak słyszę echa gluta u chłopaków to mam juz stan przedzawałowy i nawet mam ochotę zejść. Jak ostatnio. To nie jest na moje nerwy i siły.

Tak poważnie to of kors że są gorsze szity no ale wiadomo chorowanie jest koszmarne.

Bier robota do odkurzania. Podobnie nie mam doświadczen z takimi ale też bymbrala żeby to sprawdzić. How wrong can it get ? . Nie sądzę żeby okazał się wtopa. Ja poluje na lepsiejszy reczny choć niekoniecznie tu i teraz. Ja wprost uwielbiam nim jeździć . Mnie to relaksuje. Ale nie pogardziłabym samodzielnym dla odmiany bo są sytuacje że brak czasu na taki fansy relaks .

Red - jak zwykle szczerze i bez przesadyzmu po raz enty mówię - profeska! Talent oko klimat. Rób jak pisze Aileenn.

Parabel - no u mnie nie inaczej. Bym mikro słonia brała ale mikro nie mają czyli nie ma co chcę a to co chce to nie mogiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Red - sercowo to może być hormonalno klimatyczne. Ostatnio też mnie w owu złapało za serce jakby Pudzian je zgniótł niczym slime. I też jakieś wichry szły i ciśnienie wariowalo. No ale to tylko domysły, jaka jest prawdziwa przyczyna mogę za życia się nie dowiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 21:17   #1153
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Dziękuję! Będę focić jeśli tylko czas i chęci pozwolą


Aileenn, fajne te botki, można je nosić do normalnie do czarnych portek i swetrów. Mają w sobie coś przyjemnie steampunkowego. Dzięki za suba


Parabelko, to stare Powązki i cmentarz ewangelicko-augsburski. Mnie najbardziej urzekają Powązki


Rejcz, ano może być hormonalne, na dodatek mam różne dziwne objawy jak mlekotok (!) czy syfoza w okolicach szyi. Nic to, biorę magnezy, potasy, melisę i jakoś trwam.


Czy w Arkadii jest jakiś sensowny wybór małych świeczek YC? Ktoś wie?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 21:44   #1154
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Red, zbadaj hormony, bo się mogły regulować , a nie na melisce się męczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja już w piątek lecę na urlop, aaa, stres się włącza, nigdy za granicą poza Praga nie byłam
Ale przeżycia jakie będą!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2019-12-02 o 21:48
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 21:49   #1155
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Red, zbadaj hormony, bo się mogły regulować , a nie na melisce się męczyć
Meliska jest fajna Endo kazała poobserwować i w przypadku nasilenia objawów zbadać to i owo. Gdzie się wybieracie?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 01:08   #1156
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bat LXII

Ja czarnopiątkowo kupiłam dwa śliczne sweterki - pomarańczowo koralowy i biały. Włochate, ale nie bardzo.

Oraz botki na niskiej szpilce. Ze szpicem. I wstydzę się je założyć, trzeba pokonać blokadę, bo są piękne.

Z perfum Angela likierowego!
I strasznie chce mi się Dolce Vity.
No i jeszcze okazyjnie L"Homme Intense Diora, tego z grubą rurą.


Zaczynam nowy cykl, coś zupełnie innego - Mokre Rysunki. Wychodzę od kreski. Od pół roku na to się czaję... ale nie mogłam, aż dziś - początek. Porwało mnie to. Może i dojdę do prawie abstrakcji? A przynajmniej dużej umowności.



Fryzjer obciął mnie tak, że chodzę w czapce i chyba tak pochodzę do wiosny. Prawie na łyso. Niby nie jest źle, ale się muszę przyzwyczaić, bo patrzę w lustro z reakcją "A to kto???"
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 07:27   #1157
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Meliska jest fajna Endo kazała poobserwować i w przypadku nasilenia objawów zbadać to i owo. Gdzie się wybieracie?
Wietnam
Ale słońce i jedzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 07:55   #1158
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
I strasznie chce mi się Dolce Vity.

Zaczynam nowy cykl, coś zupełnie innego - Mokre Rysunki. Wychodzę od kreski. Od pół roku na to się czaję... ale nie mogłam, aż dziś - początek. Porwało mnie to. Może i dojdę do prawie abstrakcji? A przynajmniej dużej umowności.

Mi też! Tzn. chciało, jesienią. Sprawię sobie za rok odlewkę FdB bo DV w starej wersji ciężko dorwać.
Poka buty! Ciekawa jestem tego cyklu, w jakim sensie "mokre"?


Maja, ooo, Wietnam! Super, jedno z moich marzeń Rób foty i czekam na relację czy warto! A jakoś stacjonarnie czy objazdowo, co planujecie zwiedzać?
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2019-12-03 o 07:56
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 08:20   #1159
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mi też! Tzn. chciało, jesienią. Sprawię sobie za rok odlewkę FdB bo DV w starej wersji ciężko dorwać.
Poka buty! Ciekawa jestem tego cyklu, w jakim sensie "mokre"?


Maja, ooo, Wietnam! Super, jedno z moich marzeń Rób foty i czekam na relację czy warto! A jakoś stacjonarnie czy objazdowo, co planujecie zwiedzać?
Objazdowo
Lądujemy w Hanoi a za 2 tygodnie mamy powrót z Sajgonu nigdy nie leciałam samolotem, to juz dostaję palitacyji i nie śpię po nocach, że ja tam zginę w takim łobcym kraju, gdzie się ciezko dogadać (ale lecimy w 4 osoby, to reszta może mi nie da zginąć :brzydal; )
Zwiedzimy to, co nam się uda złapać po drodze
Na pewno stara dzielnica w Hanoi i zatoka Ha Long, potem okolice Hue i Hoi An, na końcu kilka dni plażowania gdzieś na południu albo wyspa Phu Quoc i z 1 dzień w Sajgonie (mi się marzy taras widokowy w Stark Tower wróć! Bitexo Financial )
I oczywiście będziemy duuużo jeść

I chodzić w tych bambusowych kapeluszach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2019-12-03 o 09:51
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 10:37   #1160
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Maja, chamskie zazdro Rób dużo fotek to sobie chociaż popacze... A ile czasu będziecie lecieć? I jak to finansowo wychodzi za osobę?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 12:06   #1161
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Maja, chamskie zazdro Rób dużo fotek to sobie chociaż popacze... A ile czasu będziecie lecieć? I jak to finansowo wychodzi za osobę?
w tamte mańkę 15h, a z powrotem 17 h z przesiadkami w Katarze

Najdroższy jest bilet, na miejscu tanio: hotele w Hanoi na starym mieście po 20-25zł/os, zupa pho z 6 zł itp piwo jednodniowe po 80 gr, przelot między Hanoi a środkowym Wietnamem ze 20 USD itp
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 14:14   #1162
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Justyno - jak zwykle zakupy konkretne. Wiesz czego chcesz. Ja ostatnio też. .

Fryzura podejrzewam rewela - czyżby a'la Mia Farrow? - chociaż rozumiem bol że niezgodna z Twoją wizja.

O kurcze mokre rysunki. Mi to juz brzmi bardzo dekadencko w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie wiem czy dobrze to sobie wizualizuję coś jak zalany wodą obrazek akwarelami ? Pewnie nie bo to rysunek inna technika inne narzędzia ale chodzi o efekt rozmazania?

Maja - wielkie gratsy. Brzmi jak film! Slij foty bo ja z tych co takie tropiki to tylko w kadrze chętnie oglądam i fascynuje się na odległość. Sama nie chciałabym doswiadczyc. Poza Japonią nie ciągnie mnie na wschód. Natomiast sikam z zazdrości jak ktoś eksploruje Kanadę, USA. Na kanale Busem przez świat autentycznie ryczalam ze wzruszenia nad tym jak może być pięknie ale i brutalnie kiepsko. Ciekawi mnie tam wszystko. Choć architektura i przyroda najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 21:31   #1163
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Aileenn - mam nadzieję że już ku lepszemu.

Bier robota do odkurzania. Podobnie nie mam doświadczen z takimi ale też bymbrala żeby to sprawdzić. How wrong can it get ? . Nie sądzę żeby okazał się wtopa. Ja poluje na lepsiejszy reczny choć niekoniecznie tu i teraz. Ja wprost uwielbiam nim jeździć . Mnie to relaksuje. Ale nie pogardziłabym samodzielnym dla odmiany bo są sytuacje że brak czasu na taki fansy relaks .
Zdecydowanie lepiej, już nawet wychodzę na krótkie przebieżki - do spożywczaka czy na pocztę Po prostu mnie nosi, bo ileż można siedzieć w domu!
A zakupy czarnopiątkowe wyszły zupełnie inne niż planowaliśmy, bo odkurzacz ustąpił miejsca kamerce do samochodu... Mam jednak nadzieję, że co się odwlecze...


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Aileenn, fajne te botki, można je nosić do normalnie do czarnych portek i swetrów. Mają w sobie coś przyjemnie steampunkowego
Mnie się uparcie kojarzą z Heleną Bonham Carter. Równie "rozwichrzone" jak ona.
A koniec końców jednak ich nie kupiłam, podobnie jak odkurzacza - na kilka minut przed północą puściłam zamówienie na inne Nigdy wcześniej nie kupowałam butów przez internet, więc czekam na przesyłkę z trwożnym rozemocjonowaniem


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Oraz botki na niskiej szpilce. Ze szpicem. I wstydzę się je założyć, trzeba pokonać blokadę, bo są piękne.

Z perfum Angela likierowego!
I strasznie chce mi się Dolce Vity.
No i jeszcze okazyjnie L"Homme Intense Diora, tego z grubą rurą.


Zaczynam nowy cykl, coś zupełnie innego - Mokre Rysunki. Wychodzę od kreski. Od pół roku na to się czaję... ale nie mogłam, aż dziś - początek. Porwało mnie to. Może i dojdę do prawie abstrakcji? A przynajmniej dużej umowności.



Fryzjer obciął mnie tak, że chodzę w czapce i chyba tak pochodzę do wiosny. Prawie na łyso. Niby nie jest źle, ale się muszę przyzwyczaić, bo patrzę w lustro z reakcją "A to kto???"
Konkretne zakupy Pokażesz botki?
A odczuć fryzurowych współczuję bardzo. Może to faktycznie tylko kwestia przyzwyczajenia i za kilka, kilkanaście dni lustro znów zacznie pokazywać Ciebie?
Ad mokrych rysunków - rany, ależ jestem ciekawa, co to będzie!


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Wietnam
Ale słońce i jedzenie
O jaaaa... Piękna podróż się Wam szykuje! Dołączam do grona zazdroszczących I do próśb o foty!
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 17:03   #1164
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Parabelko, to stare Powązki i cmentarz ewangelicko-augsburski. Mnie najbardziej urzekają Powązki


Rejcz, ano może być hormonalne, na dodatek mam różne dziwne objawy jak mlekotok (!) czy syfoza w okolicach szyi. Nic to, biorę magnezy, potasy, melisę i jakoś trwam.
1.tak podejrzewałam
2.mlekotok ??? a prolaktynę robiłaś ? toż to sztandarowy objaw hiperprolaktynemii , weź ty kobieto idź do jakiegoś rozsądnego wracza https://www.mp.pl/pacjent/endokrynol...z-prolaktynowy
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 18:19   #1165
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.tak podejrzewałam
2.mlekotok ??? a prolaktynę robiłaś ? toż to sztandarowy objaw hiperprolaktynemii , weź ty kobieto idź do jakiegoś rozsądnego wracza https://www.mp.pl/pacjent/endokrynol...z-prolaktynowy
Osz kur dwa teraz to ja się wystrachalam albowiem może nie mlekotok, gdyż from day one cierpiałam na niedobór, tym bardziej mnie dziwi że do dziś mam "obecnosc" pokarmu. Hmmm.


Aileenn - to najważniejsze że wróciłaś do żywych.

Bonamcarterowe fajniejsze wiem wiem głupio tak mówić po fakcie teraz ale rozumiem Cię też wybieram czasem opcje spokojniejsze/ bezpieczniejsze/ bardziej uniwersalne. Chodzi mi o to że bardzo pasowały mi do Ciebie. Jak pisała Red nosić do prostych czarnych rzeczy.


Justyno - co do perfum to Angel likierowy to chyba "mój" najlepszy Angel. Zacny łup.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-12-04 o 18:16
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-11, 10:26   #1166
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

I ja ze zleceniem badania prolaktyny wylądowałam. Także tak. . Kolejna dolegliwość do kolekcji .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-11, 20:24   #1167
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
I ja ze zleceniem badania prolaktyny wylądowałam. Także tak. . Kolejna dolegliwość do kolekcji .
Buuu Oby jednak to była krótkotrwała dolegliwość, jeśli już w ogóle musi być

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Bonamcarterowe fajniejsze wiem wiem głupio tak mówić po fakcie teraz ale rozumiem Cię też wybieram czasem opcje spokojniejsze/ bezpieczniejsze/ bardziej uniwersalne. Chodzi mi o to że bardzo pasowały mi do Ciebie. Jak pisała Red nosić do prostych czarnych rzeczy.
Ale masz rację - Bonamcarterowe fajniejsze Poczekam z nimi na wyprzedaże. A te kupione odsyłam. Same w sobie fajne, ale ze mną kompletnie niekompatybilne
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 12:56   #1168
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Ale hiperprolaktynemię łatwo i skutecznie się leczy , to nie jest jakiś dramatyczny potwór . Tylko leczenie jest dość długie .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 13:01   #1169
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Jeśli o mnie chodzi, to lekarka kazała obserwować i w przypadku nasilenia zacznie leczyć. Teraz to parę kropli na krzyż co jakiś czas.


Aileenn, widzisz, trzeba było brać pierwsze botki! Pewnie jeszcze będzie jakaś promocja.


Rejcz, jak się będziesz nudzić (czyli pewnie za 20 lat), obejrzyj sobie Goldfinch. Film co prawda mało wciągający choć historia ciekawa, ale za to ma fajny klimat NY, a już mieszkanko Kitsey wymiata Tak mi się jakoś z Tobą skojarzył, chyba lubisz ten styl.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-17, 09:37   #1170
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Ad prolaktyna niestety dziś nie oddałam krwi bo była tona chorych ludzi i dzieci więc w tył zwrot. Wolę poczekać niż przywlec bakcyla do domu.

Dzięki Red. . Brzmi zachęcająco. Ale faktycznie za dwie dekady .

Zwłaszcza że nie śpimy co noc znów są pobudki tym razem na innym tle chyba lękowym. Do 6 rano. . Cała noc przespana przez Dida zdarza się raz na 2 tyg może .

Aaaale jest obłędny. Zarąbisty gość. Dyskusje jakie prowadzi, narracje teksty do samego siebie no bajka! Także coś za coś. Polzywi ale szczęśliwi. To tak dla przeciwwagi minusów. I wszystko lepsze od chorób imo więc jakoś funkcjonujemy trochę jak kloszardzi ale też szczęśliwi .
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-12-18 o 13:51
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.