DermaPen stamp MyM - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-15, 13:05   #91
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mam pytanie do posiadaczek dermapena mym. Kupiłam taki na allegro z 4 kartridzami. Teraz chciałam dokupić nowe kartridże-wybrałam aukcję na której pisało, że pasują do tego mym, ale jak przyszly to zobaczyłam, że są dłuższe od moich starych. Jak nastawiam 0,25 czy 0,5 to nie wystają z osłonki. Ktoś miał problem z kartridżami do mym?
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 13:21   #92
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek dermapena mym. Kupiłam taki na allegro z 4 kartridzami. Teraz chciałam dokupić nowe kartridże-wybrałam aukcję na której pisało, że pasują do tego mym, ale jak przyszly to zobaczyłam, że są dłuższe od moich starych. Jak nastawiam 0,25 czy 0,5 to nie wystają z osłonki. Ktoś miał problem z kartridżami do mym?
Jak źle włożony to wystaje, przynajmniej a moim tak jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 13:35   #93
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Jak źle włożony to wystaje, przynajmniej a moim tak jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To nie jest kwestia złego włożenia-one są różnej długości. Na aukcji kartridż wyglądał jak mój stary - krótki. A dostałam dłuższy który nie pasuje . Chciałabym zaopatrzyć się w te krótsze, ale nie wiem gdzie.



kartridze 15.07.jpg
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 18:25   #94
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
To nie jest kwestia złego włożenia-one są różnej długości. Na aukcji kartridż wyglądał jak mój stary - krótki. A dostałam dłuższy który nie pasuje . Chciałabym zaopatrzyć się w te krótsze, ale nie wiem gdzie.



Załącznik 7722030

To te? ja kupowałam z ebaya ale dawno więc sprzedawca już ich nie ma, i posiadam 24igłowe.
Zmierz długość całości kartridża...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo_2020-07-15_19-23-24.jpg (96,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo_2020-07-15_19-23-31.jpg (136,9 KB, 22 załadowań)
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2020-07-15 o 18:27
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 19:58   #95
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
To te? ja kupowałam z ebaya ale dawno więc sprzedawca już ich nie ma, i posiadam 24igłowe.
Zmierz długość całości kartridża...
Jeden ma 4 cm długości, a drugi 4,6 cm.

Najchętniej kupiłabym te małe na jakims aliexpresie czy innym ebayu-bo tam za 10 szt. płaci sie 28 zł, ale nie mam pewnosci, że znowu te długie nie przyjdą.
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 07:10   #96
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
Jeden ma 4 cm długości, a drugi 4,6 cm.

Najchętniej kupiłabym te małe na jakims aliexpresie czy innym ebayu-bo tam za 10 szt. płaci sie 28 zł, ale nie mam pewnosci, że znowu te długie nie przyjdą.
Miałam dermapen Mym i pasowały igły krótkie i długie te co mam ze zdjęcia więc zupełnie nie rozumiem dlaczego u Ciebie nie pasują...Kartridże zazwyczaj są produkowane aby pasowały do różnych typów dermapenów
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 07:18   #97
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
Jeden ma 4 cm długości, a drugi 4,6 cm.

Najchętniej kupiłabym te małe na jakims aliexpresie czy innym ebayu-bo tam za 10 szt. płaci sie 28 zł, ale nie mam pewnosci, że znowu te długie nie przyjdą.
Ja na allegro kupuję, firma kosmopolis i zawsze pasują, kupuję z aukcji 36 igłowe, w wiadomości piszę że chcę 42 igłowe i takie dostaję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 09:05   #98
cichyasik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny, pytanie praktyczne odnośnie "nośnika" na twarz. Uważam, że ważne jest, żeby w trakcie używania urządzenia był poślizg dla igieł. Wtedy cały zabieg przebiega gładko. Czy macie jakieś polecane preparaty, które nie wysychają za szybko? Lub macie jakieś swoje sposoby? Podzielcie się proszę. Pozdrawiam.
cichyasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 10:10   #99
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez cichyasik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie praktyczne odnośnie "nośnika" na twarz. Uważam, że ważne jest, żeby w trakcie używania urządzenia był poślizg dla igieł. Wtedy cały zabieg przebiega gładko. Czy macie jakieś polecane preparaty, które nie wysychają za szybko? Lub macie jakieś swoje sposoby? Podzielcie się proszę. Pozdrawiam.
Ja rozprowadzam na twarzy jakas ampulke albo serum plynne i co chwile dokladam- nie do konca po to zeby byl poslizg ale po to zeby substancje aktywne sie wchlanialy sukcesywnie
Obecnie mam ampulki Syis z peptydami i drugie z witaminami, ale wole uzywac do zabiegow sera z Timeless z koenzymem q10 i kwasem hialuronowym albo wit b5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 10:59   #100
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Ja rozprowadzam na twarzy jakas ampulke albo serum plynne i co chwile dokladam- nie do konca po to zeby byl poslizg ale po to zeby substancje aktywne sie wchlanialy sukcesywnie
Obecnie mam ampulki Syis z peptydami i drugie z witaminami, ale wole uzywac do zabiegow sera z Timeless z koenzymem q10 i kwasem hialuronowym albo wit b5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robię tak samo, tylko na głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 14:22   #101
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Robię tak samo, tylko na głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 07:25   #102
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez cichyasik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie praktyczne odnośnie "nośnika" na twarz. Uważam, że ważne jest, żeby w trakcie używania urządzenia był poślizg dla igieł. Wtedy cały zabieg przebiega gładko. Czy macie jakieś polecane preparaty, które nie wysychają za szybko? Lub macie jakieś swoje sposoby? Podzielcie się proszę. Pozdrawiam.
Kupuje i stosuje z dermapenem tylko i wyłącznie ampułki firm które są przebadane laboratotyjnie i produkowane w sanitarnych warunkach-czyli ampułki typowo stosowane w gabinetach medycyny estetycznej.
Skoro jest to przerywanie ciągłości skóry i wprowadzanie na jakąś głębokość preparatu to wole mieć pewność, że produkt został dobrze przebadany i wyprodukowany by nie robić krzywdy.
Zastanawiałam się nad serum z The Ordinary z kwasem hialuronowym, ale szybko wybiłam to sobie z głowy bo nie chce zrobić krzywdy żydząc na produkcie.
Korzystam z ampułek/komponentów z Mesoestetic, SRS i nie wchłaniają się i nie wysychają szybko więc 5ml spokojnie starsza na cały zabieg. Do dermapena jak nie miałam jeszcze pistoletu to używałam droższe bardziej złożone z wielu składników Dermaheal, Cycotare, Filorga.
Obecnie latem używam dermapena z kwasem.

Myśle cały czas nad ampułką pod oczy która nie szczypie oczywiście Dermaheal Eye Bag Solution cholernie szczypała aż oczy mi łzawiły. Mam problem z workami pod oczami, ani picie odpowiedniej ilości wody ani masaże nie pomagają może macie jakiś pomysł? podobny problem?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 17:33   #103
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: DermaPen stamp MyM

aniolek199007 używałaś PQage z dermapenem może?
Jeśli tak to w jakiej kolejności- najpierw preparat , potem dermapen?
Czy demapen na sucho i potem PQage?
Zamierzam wkrótce to przetestować
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 08:18   #104
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Liloouu Pokaż wiadomość
aniolek199007 używałaś PQage z dermapenem może?
Jeśli tak to w jakiej kolejności- najpierw preparat , potem dermapen?
Czy demapen na sucho i potem PQage?
Zamierzam wkrótce to przetestować
Tak używałam, dwa razy bodajże bo później nie było kiedy i czas i pora obowiązków nie była odpowiednia
Po oczyszczeniu i odkażeniu najpierw jeździłam dermapenem na głębokość 0,5 albo 0,75 już nie pamiętam-wyżej w poście powinno być napisane. Jak już widziałam, że wszedzie dokładnie ponakłuwałam buzie nałożyłam po dwie kropelki na palca(w rękawiczce) i rozsmarowałam po czole itd. delikatnie bez przyduszania. Zostawiłam na dwie minuty i zmyłam wacikami namoczonymi w chłodnej wodzie i wsio

Nawet nie widziałam, że napisałaś bo żadne powiadomienia nie przychodzą
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 23:44   #105
dzulaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej dziewczyny, mam 2 pytania:

1. czy dermapeny marki dr Pen sprzedawane na AliExpress sa oryginalne?

2. czy istnieja jakies eko ampulki z certyfikatem eko?

Pozdrawiam i bede ogromnie wdzieczna za pomoc
dzulaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 06:43   #106
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez dzulaj Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam 2 pytania:

1. czy dermapeny marki dr Pen sprzedawane na AliExpress sa oryginalne?

2. czy istnieja jakies eko ampulki z certyfikatem eko?

Pozdrawiam i bede ogromnie wdzieczna za pomoc
ja kupiłam DrPen na Aliexpres i poza tym, ze nie ma opakowania w kasetce to nie mam do niego zastrzeżeń - wszystko dobrze wykonane i działa bez zarzutu, ale tez nie mam żadnego kupionego w pl więc nie wiem czy podróbka czy nie

co do ampułek - znalazłam kilka, ale nie używałam ich
https://allegro.pl/oferta/bio-serum-...-ml-9406124120
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pullenkur.html
https://dr.grandel.pl/ampulki/
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 12:07   #107
dzulaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: DermaPen stamp MyM

ogromnie dziekuję za pomoc jestes niesamowita z tymi ampulkami!!! Pozdrawiamserdecznie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja kupiłam DrPen na Aliexpres i poza tym, ze nie ma opakowania w kasetce to nie mam do niego zastrzeżeń - wszystko dobrze wykonane i działa bez zarzutu, ale tez nie mam żadnego kupionego w pl więc nie wiem czy podróbka czy nie

co do ampułek - znalazłam kilka, ale nie używałam ich
https://allegro.pl/oferta/bio-serum-...-ml-9406124120
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pullenkur.html
https://dr.grandel.pl/ampulki/
Jeszcze mam pytanie, czy uzywalas moze ampulek dr Grandel? Ciekawa jestem jaki jest ich calkowity sklad. Pozdrawiam
dzulaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 18:11   #108
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez dzulaj Pokaż wiadomość
ogromnie dziekuję za pomoc jestes niesamowita z tymi ampulkami!!! Pozdrawiamserdecznie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------



Jeszcze mam pytanie, czy uzywalas moze ampulek dr Grandel? Ciekawa jestem jaki jest ich calkowity sklad. Pozdrawiam
nie, nie używałam - uzywałam tylko Syis (ale one chyba nie eco) a zazwyczaj używam przy dermapenie serum z pipetki - różne Timeless albo NIOD ale to tez nie eco
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 00:09   #109
dzulaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: DermaPen stamp MyM

a czy Twoim zdaniem ten sklad ampulki bedzie ok? W sumie to chodzi mi o olej z pestek winogron w skladzie (Vitis Vinifera Seed Oil)? Gdzies sie spotkalam z opinia, ze ampulka nie powinna zawierac oleju...albo cos mi sie pomylilo;-) Jestem swieza w temacie i poki co czyyyytam. czyyytam;-)

Osmotic Water (Aqua), Propanediol, Sodium Hyaluronate, Ganoderma Lucidum Extract, Chlorella Vulgaris Powder*, Vitis Vinifera Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Ascophyllum Nodosum Extract, Tocopherol, Glycerin, Xanthan Gum, Lecithin*, Gluconolactone, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za pomoc
dzulaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 08:38   #110
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez dzulaj Pokaż wiadomość
a czy Twoim zdaniem ten sklad ampulki bedzie ok? W sumie to chodzi mi o olej z pestek winogron w skladzie (Vitis Vinifera Seed Oil)? Gdzies sie spotkalam z opinia, ze ampulka nie powinna zawierac oleju...albo cos mi sie pomylilo;-) Jestem swieza w temacie i poki co czyyyytam. czyyytam;-)

Osmotic Water (Aqua), Propanediol, Sodium Hyaluronate, Ganoderma Lucidum Extract, Chlorella Vulgaris Powder*, Vitis Vinifera Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Ascophyllum Nodosum Extract, Tocopherol, Glycerin, Xanthan Gum, Lecithin*, Gluconolactone, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za pomoc
akurat do dermapenu ja bym nie używała nic oleistego, bo lubię czuć jak te płynne składniki się wchłaniają, poza tym podrażnioną skóre wolę delikatnie oklepać czymś płynnym niż rozsmarowywać coś oleistego
ale czy olejek na 6 miejscu w składzie powoduje oleistą konsystencję

a w opisie ampułki jest napisane do czego używać? której apułki skład wrzuciłaś?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

przejrzałam te ampułki i wybierałabym ampułki z peptydami i kwasem hialuronowym czyli Collagran, Contour Lift, Hyaluron flash... nie wszystkie mi się otwierają

te które mają skwalan w składzie na pewno są oleiste
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 12:33   #111
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny,

Czy dermapen pomógł komuś na przebarwienia hormonalne na twarzy tzw melasmy ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 12:42   #112
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Czy dermapen pomógł komuś na przebarwienia hormonalne na twarzy tzw melasmy ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja miałam przebarwienia których nabawiłam się przy stosowaniu tabletek anty i dermapen + wit c zlikwidowały mi te przebarwienia

teraz w okolicach pod oczami mam nowe przebarwienia i zaczynam teraz walkę w nimi tą samą metodą z tym, ze tu będzie trudnej bo skóra pod oczami jest dużo delikatniejsza niż na czole (gdzie miałam te pierwsze przebarwienia)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 13:49   #113
dzulaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: DermaPen stamp MyM

Na niemieckiej stronie znalazlam sklady ampulek (na polskiej niestety nie bylo :|) i jestem troche rozczarowana... tutaj sklad np. Collagran https://www.grandel.de/dr-grandel-ko...51&#scrolldown Bardzo przypadly mi do gustu sklady ampulek Dhyvana Jeszcze raz dzieki za link Znalazlam jeszcze https://www.douglas.pl/pl/p/3001011296 i teraz sie bije z myslami ktore wybrac...czy Dhyvana czy Santaverde haha
dzulaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 07:26   #114
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez dzulaj Pokaż wiadomość
Na niemieckiej stronie znalazlam sklady ampulek (na polskiej niestety nie bylo :|) i jestem troche rozczarowana... tutaj sklad np. Collagran https://www.grandel.de/dr-grandel-ko...51&#scrolldown Bardzo przypadly mi do gustu sklady ampulek Dhyvana Jeszcze raz dzieki za link Znalazlam jeszcze https://www.douglas.pl/pl/p/3001011296 i teraz sie bije z myslami ktore wybrac...czy Dhyvana czy Santaverde haha
Czy muszą to być napewno ECO produkty? Poszukaj lepiej dobrze, na zagranicznych stronach może znajdziesz typowo do używania z dermapenem. Nie chcę się tu wymądrzać, ale Kobietki jeżeli dermapen przerywa ciągłość skóry, dostaję się na określoną głębokość i trzeba zachowywać warunki sterylne przy zabiegu to trzeba również pamiętać o preparatach przeznaczonych do takich zabiegów. Ampułki produkowane do dermapenów/rollerów/mezoterapii są z zachowaniem ścisłych procedur sterylnych nie tak jak te które tu zostały wklejone linki, one typowo są wskazane do użycia na naskórek. Jeżeli nie chcemy sobie zrobić stanów zapalnych na skórze to warto kupować te które są wskazane do takich zabiegów.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Czy dermapen pomógł komuś na przebarwienia hormonalne na twarzy tzw melasmy ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak witamina C bardzo pomaga do usuwania takich przebarwień Trzeba pamiętać o filtrze 50+ zwłaszcza w okresie ciepłym a na reszte roku 30+ powinno wystarczyć ja opalanie sobie odpuściłam już całkowicie bo przebarwienia są oporne do usunięcia. Mam obecnie jeszcze kilka opornych jak dermapen z Wit.C+krzem+biotyna nie pomoże to punktowo będę nakładać kwas TCA.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 10:28   #115
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Kilka przydatnych linków z Ameryki bodajże na temat mikro nakłuwania i powikłań jeżeli nie stosuje się do procedur lub nie wiadomo jak skóra zareaguje na stan zapalny wywołany nakłuwaniem, między innymi mogą wystąpić ziarniniaki.

https://needlingguide.com/when-and-w...microneedling/

https://www.a2magazine.co.za/2017/06...-needling.html

Ważne jest aby ampułki które nakładamy na twarz przed i w trakcie nakłuwania były dedykowane do takich zabiegów. Po nakłuwaniu kiedy kanaliki są jeszcze otwarte warto zostawić skórę wraz z wchłaniającym się preparatem(ampułką) na przynajmniej godzinę(chyba, że odkazimy ją pare minut po-octeniseptem). Po zabiegu na resztę dnia nie nakładamy nic kompletnie, żadnych kremów, serum itp, jedynie woda termalna dla złagodzenia pieczenia/gorąca. Dopiero po upływie doby można przemyć buzię wodą/łagodny żelem i nałożyć serum/krem, wtedy możemy być spokojne, że żaden stan zapalny nie wystąpi.

Ja polecam od siebie zakup darsonvala na zabijanie bakterii które mogą znajdować się na między innymi twarzy/włosach. Można użyć przed nakłuwaniem oraz kilka godzin po zabiegu.
Teraz w dobie wirusa który krąży chyba nie chcemy narobić sobie jakie kolwiek kuku na buzi bo dostanie się do lekarza lub zwlekanie i próby łagodzenia stanów zapalnych może być opłalane.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-09, 14:41   #116
Agus91x
Raczkowanie
 
Avatar Agus91x
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 84
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć, czy do zabiegu mezoterapii mikroiglowej w celu walki z cellulitem mogę używać np takiego serum jak ze zdjęcia? Czy muszą to być jednorazowe preparaty? Moze polecicie jakieś serum?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210109-152746_Samsung Internet.jpg (61,4 KB, 35 załadowań)
__________________
Agus91x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-09, 18:53   #117
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja juz pisalam ze uzywam preparatow zarowno z ampulek jak i z takich opakowan jak wkleilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 09:11   #118
infidell
Przyczajenie
 
Avatar infidell
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: DermaPen stamp MyM

Witajcie dziewczyny Jak wasze przygody z dermapenem? Czytam watek i fajnie, ze zyje bo ja dopiero zaczynam, jakie efekty? jestescie zadowolone?
infidell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 07:57   #119
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez infidell Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Jak wasze przygody z dermapenem? Czytam watek i fajnie, ze zyje bo ja dopiero zaczynam, jakie efekty? jestescie zadowolone?
Dermapen robiłam sporadycznie jak mi się chciało i szczerze mówiąc widziałam efekty rozświetlenia i mocnego napięcia przez tydzień?
Teraz się zawzięłam i robie regularnie co tydzień-dwa, razem z kwasem mlekowym tzn...najpierw nakładam kwas 30% na 5min, neutralizuje a po godzinie znieczulenie no i potem dermapen.
Męczą mnie przebarwienia posłoneczne, nie wiem czy zejdą całkowicie...wystarczyło raz może dwa razy nie nałożyć jesienią filtra jak biegałam no i myłam okna i mimo, że unikałam słońca to dodatkowe wyskoczyły

Jestem za to bardzo zadowolona z brwi kupiłam ampułke Dermaheal na włosy i robie dermapenem zdecydowanie są bardziej zagęszczone i mocniejsze.

Testuje również nowość pod oczy takie trzy igły 0,6mm można podawać bardzo blisko oka jak i na powieke ruchomą górną(jeszcze nie próbowałam) ponoć można pięknie podnieść powiekę i otworzyć oko a co za tym idzie uniknąć w przyszłości bardziej inwazyjnych zabiegów.

Pooglądajcie na youtube Nanosoft Filorga

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Agus91x Pokaż wiadomość
Cześć, czy do zabiegu mezoterapii mikroiglowej w celu walki z cellulitem mogę używać np takiego serum jak ze zdjęcia? Czy muszą to być jednorazowe preparaty? Moze polecicie jakieś serum?
polecam codzienne szczotkowanie na sucho ciała, zniknie ładnie celulit
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 19:26   #120
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jestem tu,,nowa" i pełna podziwu za wiedzę dla aniolek199007. Dziś jestem po zabiegu dermapenem w gabinecie, jest to trochę kosztowny zabieg, więc przymierzam się do zakupu własnego sprzętu. Na pewno skorzystam z twojej wiedzy........ spróbuję znaleźć taki jak twój skoro sprawdził się
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.